بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 16, 2024

سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟

سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟

سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ | فاطمه خویشوند چهره معروف اینستاگرامی | فاطمه خویشوند معروف به “سحر تبر” | سحر تبر یا فاطمه خویشوند

فاطمه خویشوند، چهره معروف اینستاگرامی که بیش از یک سال زندانی بوده، در مصاحبه‌ای به سایت رکنا گفته که قاضی به او ده سال حکم زندان داده اما امیدوار است که در تجدیدنظر از اتهاماتش تبرئه شود.

سعید دهقان، یکی از وکلای پرونده به بی‌بی‌سی گفت که او هم خبر را شنیده اما هنوز حکمی به وکلای پرونده ابلاغ نشده است.

او تاکید کرده که “انتشار خبر حکم زندان از زبان موکل زندانی به همراه مصاحبه، پیش از ابلاغ حکم به وکلای پرونده، جای سوال و تأمل دارد.”

فاطمه خویشوند چطور سحر تبر شد؟

فاطمه خویشوند، معروف به سحر تبر، زمانی که بازداشت شد ۱۸ سال داشت. او متولد ۲۶ خرداد ۱۳۸۰ است و پارسال اواسط مهرماه ۱۳۹۸ به دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شد. اما پرونده‌اش به دادگاه انقلاب تهران سپرده شد.

به دلیل شهرت بالایی که در شبکه‌های اجتماعی ایران داشت، بازداشت او انعکاس زیادی پیدا کرد و رسانه‌های داخلی و خارجی آن را پوشش دادند. بازداشت او باعث این سوال شده بود که چرا یک دختر جوان به دلیل انتشار صورت گریم شده با کلاه‌گیس، زندانی شده است.

حدود دو هفته پس از بازداشت، “اعترافات” او از تلویزیون ایران پخش شد که در آن گفت همیشه آرزوی معروف شدن داشته و علاقه‌اش به شخصیت امیلی در انیمیشین “عروس مردگان” ساخته تیم برتون باعث شده که با عمل‌های جراحی، گریم‌های فراوان و فتوشاپ عکس‌ها، خودش را شبیه او کند و از این طریق طرفداران بیشتری پیدا کند.

وکلای پرونده به پخش این “اعترافات” اعتراض کرده بودند.

  • سحر تبر؛ چهره بحث‌برانگیز اینستاگرام بازداشت شد
  • سحر تبر؛ پخش اعترافات تلویزیونی چهره اینستاگرامی
  • سحر تبر؛ اتهام معاونت در فساد فی‌الارض
توضیح تصویر،بر خلاف تصور بسیاری عکسهایی که از او منتشر شده، چهره واقعی خود او نیست بلکه با گریم و فوتوشاپ تغییرات بسیاری کرده است

رکنا فیلمی از او در زمانی که زندانی بود پخش کرده که در آن می‌گوید پدر و مادرش جدا شده‌اند و تا کلاس دهم بیشتر درس نخوانده و دیپلم نگرفته است.

او در این فیلم می‌گوید که برای ضبط ویدئوهایش مشورت می‌گرفته و علاوه بر جراحی زیبایی یک گریمور هم داشته است و دوستانش یا مادرش از او فیلمبرداری می‌کرده‌اند.

خانم خویشوند که گاهی با تبر در فیلم‌هایش ظاهر می‌شد گاهی در نقشی ترسناک تبر به دست می‌گرفت در حالی که گریم صورت به گفته خودش “متفاوت” داشت. او با استفاده از دنبال‌کننده‌های زیادی که داشت مانند بسیاری از اینفلوئنسرهای اینستاگرام برای مشاغل دیگر تبلیغ می‌کرد.‌

بر اساس کیفرخواست، اتهامات خانم خویشوند “معاونت در افساد فی‌الارض، تشویق به فساد از طریق تشویق جوانان به اباحه‌گری، توهین به مقدسات از طریق توهین به حجاب و تحصیل مال نامشروع” اعلام شده بود.

خانم خویشوند جمعه ۲۱ آذر، در مصاحبه‌ای به رکنا گفته که از دو مورد اتهامی تبرئه شده اما نگفته کدام یک از موارد. او می‌گوید امیدوار است که از دو مورد اتهامی دیگر هم تبرئه شود.

پارسال انتشار کیفرخواست صادر شده برای فاطمه خویشوند درباره افساد فی‌الارض با تعجب و انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی فارسی زبان رو‌به‌رو شد.

علی مجتهدزاده، وکیل دادگستری در ایران در توییتر نوشت که اتهام معاونت در افساد فی الارض وقتی معنا پیدا می‌کند که مباشری وجود داشته باشد در موضوع سحر تبر مباشر اصلی کیست؟ و اگر مباشر وجود ندارد، معاونت هم معنا نمی‌یابد.”

بسیاری از رسانه‌ها او را کپی بازیگر سرشناس هالیوود می‌خوانند که سعی کرده با عمل جراحی شبیه آنجلینا جولی شود. اما در بسیاری از عکس‌ها چهره او برای اغراق بیشتر، فوتوشاپ شده است. ‌

وکلای خانم خویشوند می‌گویند که او سابقه بیماری روحی و نیاز به مراقبت‌های ویژه پزشکی دارد و “در زمان ارتکاب افعال مورد نظر فاقد سن قانونی رشد بوده است.” از این رو آنها در لایحه‌ای “مستند و مستدل” از دادگاه خواستند که “قرار بازداشت را به قرار وثیقه” تبدیل و او را آزاد کنند.

سعید دهقان گفته بود که “تمام اسناد و مدارک روانپزشکی موجود در مورد موکل نشان می‌دهد که حتی سال‌ها پیش از رسیدن به سن قانونی رشد، مبتلا به «افسردگی عمده» و «سایکوز» بوده و به همین دلیل، در سال ٩٤ در بیمارستان الغدیر بستری بوده است.”

به گفته آقای دهقان، او بعد از آن اتفاق و باز هم پیش از رسیدن به ١٨ سالگی به دلایل مشابه در بیمارستان روانپزشکی ٥٠٥ نیروی انتظامی و بیمارستان روانپزشکی میمنت بستری بوده است.

دو وکیل پرونده او به دلیل سن کم و سابقه بیماری روحی درخواست وثیقه به ازای آزادی موقت کرده بودند که دادگاه مخالفت کرد.

سعید دهقان گفته بود که متهمان دیگر این پرونده آزاد شده‌اند و از دادگاه انتظار می‌رفته که موکلش را با وثیقه آزاد کند.

خبر ارسال پرونده فاطمه خویشوند به دادگاه انقلاب و اتهام “معاونت در فساد فی الارض” واکنش‌های گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته است. فاطمه خویشوند معروف به “سحر تبر” از “شاخ‌های اینستاگرام” در ایران محسوب می‌شد.

پیام درفشان یکی ازوکلای فاطمه خویشوند دیروز (یکشنبه ۸ دی ماه) به خبرگزاری ایرنا گفت که در کیفرخواست دادسرای ارشاد، “معاونت در افساد فی‌الارض، تشویق به فساد از طریق تشویق جوانان به اباحه‌گری، توهین به مقدسات از طریق توهین به حجاب و تحصیل مال نامشروع به فاطمه خویشوند تفهیم شده است.”

سعید دهقان، دیگر وکیل خانم خویشوند هم گفت دادسرای ارشاد پرونده موکلش را به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب فرستاده که ریاست آن با محمد مقیسه‌ای، معروف به قاضی مقیسه است که به اتهام دخالت در مجازات مردم ایران و شهروندان دو تابعیتی در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار دارد.

منبع تصویر،SOCIAL MEDIA

توضیح تصویر،“سحر تبر” می‌خواسته شبیه شخصیت امیلی در انیمیشن عروس مردگان ساخته تیم برتون شود

انتشار کیفرخواست صادر شده برای فاطمه خویشوند با تعجب و انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی فارسی زبان رو به رو شد.

علی مجتهدزاده، وکیل دادگستری در ایران در توییتر نوشت که اتهام معاونت در افساد فی الارض وقتی معنا پیدا می‌کند که مباشری وجود داشته باشد در موضوع سحر تبر مباشر اصلی کیست؟ و اگر مباشر وجود ندارد، معاونت هم معنا نمی‌یابد.”

او در یک توییت دیگر به اینکه اتهام افسد فی الارض بالاتر از محاربه است و مجازاتش اعدام است، رو به رو کردن “یک فعال جوان اینستاگرام را با چنین اتهامی” فاجعه و نشانه بی توجهی مقامات قضایی دانست.

جرم “فساد فی الارض” که از بعد از انقلاب ایران وارد دستگاه قضایی ایران شده، می‌تواند با اشد مجازات یعنی اعدام همراه باشد.

یک کارب سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ر هم این انتقاد را مطرح کرد: “حالا که سحر تبر معاونت فساد فی الارض بوده، رئیس کی بوده؟” سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟

رد شدن از پست Twitter, 1

پایان پست Twitter, 1

یک کاربر توییتر با اشاره به سابقه بیماری فاطم سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ه خویشوند نوشت: “به جای آسیب شناسی و درمان های مراقبتی علل و شاید مشکلات روحی سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ و روانی، به یک نوجوان ۱۸ ساله اتهام #مفسد_فی_الارض می زنید! آقای قاضی سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ اصلا شما قلب دارید؟ فرزند چطور؟ مطابق کدام قانون همچین حکمی صادر می کنید؟!” سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟

کاربر دیگری نوشت: سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ “اشکال ما اینجاست که همیشه اشتباهی می فهمیم! یه دختر ۱۸ ساله قراره به اتهام معاونت در سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ فساد فی‌الارض محاکمه بشه، ولی هزاران مورد از فسادهای اداری، مالی و سیاسی در کشو سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ر وجود داره که یا از رانت استفاده می کنن یا فراموش شدن و هیچ وقت رسیدگی نمیشن!” سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟

رد شدن از پست Twitter, 2

پایان پست Twitter, 2

کاربر دیگری هم نوشت: “یه سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ جور تو سایت‌ها تیتر زدن سحر تبر فلان تاریخ سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ در فلان دادگاه محاکمه میشود انگار طفلکی قاتل زنجیره‌ای یا یه کلاهبردار بین‌المللیه. واقعا مملکت سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ عجیبی داریم کسی که با کلاشینکف به مردم شلیک کرده راست راست میگرده اونوقت یه دختر سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ بدبخت ک سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ه با گریم ملت رو سرگرم میکرده در انتظار محاکمه‌س.” سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟

سحر تبر کیست؟

فاطمه خویشوند، سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ متولد ۲۶ خرداد ۱۳۸۰، چهره مشهور سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ اینستاگرام در ایران ملقب به سحر تبر اواسط مهر به دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شد. سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟

حدود دو هفته پس از بازداشت سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ ، “اعترافات” او از تلویزیون ایران پخش شد که در آن گفت همیشه آرزوی معروف شدن داشته سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ و علاقه‌اش به شخصیت امیلی در انیمیشین “عروس مردگان” ساخته تیم برتون باعث شده که با عمل‌های جراحی، گریم سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ ‌های فراوان و فتوشاپ عکس‌ها، خودش را شبیه او کند و از این طریق طرفداران بیشتری پیدا کند. سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟

وکلای خانم خویشوند سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟، می‌گویند که او سابقه بیماری روحی و نیاز به مراقبت‌های ویژه پزشکی دارد و “در زمان ارتکاب افعال سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟مورد نظر فاقد سن قانونی رشد بوده است.” از این رو آنها در لایحه‌ای “مستند و مستدل” از دادگاه سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟خواستند که “قرار بازداشت را به قرار وثیقه” تبدیل و او را آزاد کنند.

آقای دهقان به آزاد شد سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ن متهمان دیگر این پرونده اشاره کرد و گفت: “حداقلِ انتظار از دادسرا این بوده که وقتی به هر دلیل اقدام به سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ آزادی تمامی متهمین دیگر پرونده کرده، نسبت به فک قرار بازداشت موکل که در زمان ارتکاب اعما سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ل، هم فاقد سن قانونی و هم دارای بیماری روانی بنا بر تایید پزشکی قانونی بوده اقدام کند.” سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟

آقای دهقان همچنی سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ن از پخش برنامه‌ای درباره موکلش از تلویزیون انتقاد و این پرسش را مطرح کرد که “صدا و سیما با چه سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟ مجوزی و بر اساس چه منطقی، پیش از اثبات اتهام وارده برنامه ای درباره موکل او پخش کرده‌اند.” سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟

سحر تبر ( فاطمه خویشوند) کیست ؟
سحر تبر ملقب ( فاطمه خویشوند) کیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter