بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی

پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی

پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی

پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی,بهترین پوزیشن برای ارضای مردان در رابطه جنسی,بهترین پوزیشن های رابطه جنسی,روش های آمیزش زناشویی که آقایان,بهترین پوزیشن های سکسی مناسب برای مردان

پوزیشن دختر گاوچران

چکار بکنید: شریک جنسیتان دراز بکشد و شما روی بدن او و بر روی زانوهاپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسییتان بنشینید. دستانتان را روی قفسه سینه شریک جنسیتان بگذارید و بدنتان را بالا و پایین کنید. برای فشار کمتر بر روی ران هاپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیی خود، از شریک خود بخواهید ران هایتان را نگهدارد تا به شما کمکی کرده باشد.

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی فشار کمتری را روی پاهپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیای شما ایجاد می کند و ارگاسم را آسان تر می کند

حرکت را آتشین کنید: برای تحریک بخش های مختلف واژن ، فشار ها و دخول رپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیا به طور منظم کم عمق و عمیق کنید. از همسرتان بخواهید سینه هایتان را لمس کند .

پوزیشن تک چرخ

این کار را انجام دهید: روی دست و پایتان بمانید .شریک جنسیتان از پشپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیت پاهای شما را بالا نگهدارد. سپس پاهای خود را به دور کمر او قفل کنید.

این وضعیت چه کمکی می کند: گذشته از اینکه یک تمرین شگفت انگیپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیز بازو برای شماست، این موقعیت جنسی به شریک جنسیتان امکان نفوذ عمیق تری را می دهد.

حرکت را آتشین کنید: سعی کنید به یک میز یا کنار تخت تکیه کنید تا به پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیبازوهای خود استراحت دهید و بدنتان را از کمر پیج و تاب دهید .

نزدیکی در بارداری ۷ پوزیشن نزدیکی با عکس

نزدیکی در بارداری ۷ پوزیشن نزدیکی با عکس و تصویر

+18 – گر کمتر از ۱۸ سال سن دارید یا مجرد هستپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیید این نوشته برای شما مفید نیست، خواهش می کنم از خواندن آن صرف نظر کنید.

پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی

نزدیکی در بارداری ۷ پوزیشن نزدیکی با عکس و تصویر

در رابطه با رابطه جنسی در دوران بارداری پزشک به شما خپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیواهد گفت که نزدیکی برای شما و جنین خطرناک است یا خطری ندارد. با این حال باز هم خیلی از خانم‌ها می‌پرسند: آیا در دوران باردای می‌توان نزدیکی داشت؟
اگر پزشک شما را از نزدیکی در دوران بارداری منع نکرده، تا زمانی که پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیمایل به نزدیکی هستید و برایتان مشکل نیست، هیچ ممنوعیت برای شما ندارد. تغییرات و افزایش هورمون‌ها در دوران بارداری در بعضیپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی از بانوان می تواند تمایلات جنسی را به شدت افزایش دهد.

آموزش انواع پوزیشن های رابطه جنسی

 

1- پوزیشن قاشقی

در این پوزیشن زن به پهلو دراز کشیده پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیو مرد پشت سر او و به پهلو قرار گرفته و به آرامی آلت خود را وارد مجرای تناسلی زن مینماید و همچنین می تواند با دست خود کلیتوریس زن را ماسپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیاژ دهد، در این روش زن تحریک زیادی را تجربه می نماید و مرد می تواند با کنترل خود مانع انزال زودتر شود.
پوزیشن قاشقی

2- پوزیشن T شکل

در این پوزیشن زن به پشت دراز کشیپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیده و زانوها را به داخل جمع کرده و مرد عمود بر زن به پهلوی راست دراز کشیده و از زیر زانوی زن آلت خود را وارد مجرای تناسلی میکند، این روشپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیبرای مردانی که زود انزالی دارند بسیار مناسب است همپنین زن تحریک زیادی را تجربه می کند.

رضایت در روابط جنسی اهمیت بالایی دارد.

ازجمله روش هایی که می توانید به وسیله ی اپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسین به تحریک همسرتان بپردازید عبارتند از:

  • کشف امیال جنسی مورد توجه برای تحریک بیشتر مردانهمچنین زنان)
  • داشتن ظاهری زنانه برای تحریک هرچه بیشتر مردان
  • ماساژ
  • پیش قدم شدن برای رابطه جنسی
  • رعایت بهداشت
  • تحریک نقطه جی

پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی

دلایل مهم بودن شناخت این پوزیشن ها چیست؟

شناخت بهترین پوزیشن برای ارضای مردان بسیار مپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیهم است، چرا که شما می توانید با کمک شناخت پوزیشن های مختلف، نیاز های جنسی همسر خود را به درستی برطرف نمایید. پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیبرطرف کردن صحیح نیاز های جنسی همسران در زندگی زناشویی می تواند تمام انرژی جنسی مردان را تخلیه کند و در نتیجه زندگی شاد تری را برای پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیشما رقم زده و با احساس رضایت مندی از زندگی همراه باشد.

علاوه بر این روابط جنسی صحیح به تحکیم بنیان خانواده ها کمک کرده و به ایپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسین طریق مانع از روابط خارج از حیطه ی خانواده می شود.

پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی

این پوزیشن واژن زنان را تحریک می کند.

این روش یکی از پوزیشن های مختلف جنسی است که در اولین ماه های بارداری رخ می دهد.

  • یکی از شیوه های بسیاری که در آن زوج ها بسیار رایپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیج هستند، زن خوابیدن را پشت سر می گذارد و دست ها را از هم جدا می کند، سپس زانوهایش را کمی خم می کند و مرد بین پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیدو پا و بعد از ریختن آلت تناسلی، روی زن خوابیده است. در این حالت، باز شدن واژن و دلبستگی زن تحریک می شود. این شرایط برای زنان باردار به دلیل وزن بدن مرد بر روی شکم زن مناسب نیست.
  • یکی دیگر از شرایط این است که مرد به پشت خوابیده و زن روی اوپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی نشسته یا زانو می زند و خم می گردد، اما در این صورت زن در جایگاه مرد بوده و عمل رفت و ببرگشت جنسی را انجام می دهد.
  • زن آلت تناسلی را به واژن خود واردد می کند. پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی

این یکی از بهترین خواسته های مردان چاق و زنان باردار است.

  • به طریقی دیگر، زن به پشت خوابیده، پاهای خود را رپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیوی شکم و سینه خود می گذارد، یا روی شانه های یک مرد یا کمر او قرار می دهد.

آلت تناسلی به طور کامل به واژن نفوذ می کند.

در این مورد، احتمال باردار شدن زن بالاتر است.

مردان می توانند آلت تناسلی خود را به طور کاملپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی از واژن در هر زمان در طی مقاربت جنسی بیرون بکشند.

با این حرکت می توانید لذت جنسی خود را بیشتر کنید.

اگر در هر یک از موارد گفته شده مشکلی دارید پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسییا دغدغه مهمی در موارد پوزیشن های جنسی تمایلات و خواسته‌های گوناگون همسر خود دارید می توانید به سایت مشاورانه هم مراجعه نمپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیوده و مطلب مورد نظر خود را به راحتی دریافت نمایید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

در سایت مشاوران اطلاعات لازم در زمینه های پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیگوناگون روابط زناشویی و جنسی قرار داده شده است.

توجه کنید اگر زن از جای خود پس از گذشت 20 تا 30 دقیقه بلند شپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیود مقداری مایع منی از واژن او بیرون می ریزد که احتمال بارور شدن او را کاهش نمی دهد زیرا اسپرم هایی که در واژن مانده اند مرده اند.

پوزیشن تحریک کننده نقطه G

نقطه G منطقه‌ای در واژن است که تحریکپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی آن ارگاسم قوی و بسیار لذت‌بخشی را برای زنان ایجاد می‌کند. در این پوزیشن زن باید به پشت بخوابد و پاهایش را به صورت ضربدری بالا نگاه داپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیرد، طوریکه مجرای واژن مقابل آلت تناسلی مرد قرار گیرد. ضربدری پاها باعث تنگ‌تر شدن مجرای واژن می‌شود و لذت بیشتری را به هردوی شما می‌دهد. پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی

پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار

زمانی که خانم باردار است باید از پوزیشن‌هایی استفپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیاده کنید که کمترین فشار ممکن روی شکم خانم ایجاد شود. بهترین حالت این است خانم به پشت بخوابد و آقا به صورت معکوس روپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی او قرار بگیرد، یعنی پاهایش به سمت سر خانم باشد، در حالیکه که کمترین تماس ممکن را با شکم خانم داشته باشد. خانم تا حد ممکن پاهایش را باز کند و آقا با اپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیتیاط دخول را انجام دهد.

یک پوزیشن مناسب دیگر برای این شرایط پوزیشن قاشقی اسپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسیت. به این صورت که خانم به پهلو می‌خوابد و آقا نیز پشت سرش به پهلو دراز می‌کشد و او را در آغوش می‌گیرد. خانم باید یکی ازپوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی پاهایش را جلوتر قرار دهد تا امکان دخول برای آقا فراهم شود. این روش نه تنها به شکم خانم فشار نمی‌آورد بلکه جلوی دخول عمیق و آسیب‌های احتمالی را می‌گیرد. پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی

 

پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی
انواع پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter