بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق

پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق

پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق

پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق,پوزیشن سـکسی برای دخول عمیق,بهترین پوزیشن های سکس,بهترین پوزیشن های سکس و رابطه جنسی,بهترین پوزیشن برای تحریک نقطه جی,انواع پوزیشن های دخول همراه عکس

چهل پوزیشن زناشویی مختلف

 

1.پوزیشن پیچ و مهره

 

چکار بکنید : در نزدیکی لبه تخت یا نیمکپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقت ، روی لگن و ساعد به صورت یک طرفه دراز بکشید و ران های خود را به هم فشار دهید و باسن خود را به عقب متمایل کنید. از همسرتان بخواهید بایستد و در حالیکه پاها را از هم کمی باز میکند ازپشت رابطه واژینال را انجام دهد پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق

 

پوزیشن پیچ و مهره

پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق

این وضعیت چه کمکی می کند: شما وقتی در این موقعیت جنسی راپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق های خود را به هم فشار می دهید باعث می شود همسرتان بخواهد که با نیروی بیشتری رابطه را انجام دهد.

حرکت را آتشین کنید: به جای اینکه به همسرتان اجازه دپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقهید تمام کارها را انجام دهد ، سعی کنید باسن خود را بیشتر به عقب فشار دهید تا همسرتان با ضرباهنگ شما هم ریتم شود.

2. یکی شدن صورت ها

 

چکار بکنید : همسرتان روی صندلی یا لپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقبه تخت نشسته است. رو در روی او قرار می گیرید ، پاها را در دو طرف قرار داده و در اغوش او فرو می روید. 

این وضعیت چه کمکی می کند: در این موقعیت جنسی ، شپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقما کنترل زاویه و عمق ورود و شدت حرکات را کنترل می کنید. نشسته بودن باعث می شود تحریکات در اختیار شما باشد ، بنابراین در این وصعیت خود راپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق برای یک ماراتن جنسی آماده کنید.

حرکت را آتشین کنید: بگذارید انگشتان و دستانتان به جای شما صحپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقبت کنند . پس از نشستن ، می توانید دست های خود را در هر کجای بدن خود و یا همسرتان قرار دهید تا جالب تر جلوه کنید. می توانید دستان همسرتان را نیز هدایت کنید.

چگونه آن را لذت بخش تر کنیم؟

بگذارید انگشتان شما آزادانه حرکت کنند. پس از نشستن، دپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقستان خود را در هر نقطه از بدن یا همسرتان بکشید تا جالب تر شود. آقایان می توانند در حین انجام این پوزیشن جنسی با انگشت ناحیه کلیتوریس را نوازش کنند. پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق

۳- شیوه سگی یا داگی استایل (Doggy Style)

 

نحوه انجام

چهار دست و پا بایستید، سپس پارتنر شما در پشپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقت سر باشد، در حالی که بالاتنه بدن او صاف به سمت بالا قرار دارد یا کمی بر روی شما قرار گرفته است (در حالت قوز کرده).

این پوزیشن جنسی اجازه نفوذ عمیق و تحریک آسانتر نقطه G را می دهد. پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق

چگونه آن را لذت بخش تر کنیم؟

با یک دست کلیتوریس خود را تحریک کنید، یا از پارتنر خود بخواپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقهید که کار انگشت را برای شما انجام دهد.

مشاره روانشناسی جنسی آنلاین

۴- حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

 

این حالت باعث می شود قسمت هایی از بدن همدیگر را لمس پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقکنید که همیشه دست یافتنی نیست، به همین خاطر از پوزیشن های جنسی خاص و پرطرفدار است

نحوه انجام

روی پهلوی سمت راست خود دراز بکشید. پارتنر شما زاپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقنو می زند، پای راست شما را جمع می ‌کند و پای چپ شما را به سمت چپ خود حلقه می کند.

با این پوزیشن جنسی، نفوذ عمیق تری نسبت به داگی استایلپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق پیدا می کنید در حالی که هنوز قادر به برقراری ارتباط چشمی نیز هستید.

بهترین پوزیشن ها در سکس

همانطور که گفتیم استفاده از پوزیشن های مختلف آمیزش جنسی در انسان نه تنها صپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقمیمت میان زوجین را بیشتر می کند بلکه باعث می شود زوجین تمایل بیشتری به انجام رابطه جنسی داشته باشند، در ادامه برخپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقی از مدل های مختلف سکس ارائه شده است.

رابطه جنسی همراه با بالش

در این پوزیشن زن به پشت خوابیده و یک عدد بالشت در زیر باسنش گذاپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقشته می شود، سپس مرد بر روی بدن زن قرار گرفته و آلت تناسلی خود را وارد واژن او می کند. در این روش زن و مرد موازی یکدیگر قرار گرفته و برای هر دو طرف تحریک بسپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقیار بالایی دارد.

پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق

روش داگ استایل و یا سگی

در پوزیشن داگ استایل زن باید به شکلی قرار بپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقگیرد که دست ها و زانوهایش روی یک سطح صاف مانند زمین باشد و مرد در پشت او قرار بگیرد در واقع زن در حالت چهار دست و پا می نشیند. روش سگی برای مرد و زن تحپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقریک بالایی داشته و یکی از بهترین روش ها برای ارگاسم زنان است.

پوزیشن رو در رو (Lying Face to Face)

این موقعیت برای مبتدیان عالی است زیرا به شما این امکان را مپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقی دهد که هم راحت باشید و هم به دلیل صمیمیتی که تماس چشمی و نفوذ عمیق ایجاد می کند، با نیازهای یکدیگر هماهنگ باشید. برای انجام این موقعیت، کافی اپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقست به پهلو و رو به روی هم دراز بکشید. زن باید کمی بالاتر از مرد دراز بکشد و لگنش بالای رانش باشد. سپس زن باید پای بالایی خود را روی پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقباسن مرد بگذارد و اجازه دهد آلت تناسلی مرد وارد واژن شود. در این رابطه مقاله آموزش سکس می تواند برای مبتدیان مفید باشد.

3-پوزیشن قاشق زدن (Spooning)

این موقعیت برای تحریک نقطه G عالی است و امکان تماس زیاد پوپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقست با پوست را فراهم می کند. شبیه نوازش و رابطه جنسی هم زمان است. مرد می تواند به راحتی به اطراف برسد و کلیت زن را در این موقعیتپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق تحریک کند. دستیابی به این موقعیت برای زوجین ساده است. در حالت قاشق زدن با ران های زن کمی بالاتر از مردان دراز بکشید. پای بالایی او باپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقید کمی بلند شود تا مرد بتواند به داخل واژن نفوذ کند. برای کسب آگاهی بیشتر درباره تنوع در سکس کلیک کنید.

حالت دوم از روش بالا پوزیشن جنسی در لبه تخت است و مرد در کپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقنار تخت و بصورت ایستاده می‌تواند دخول را بصورت کامل انجام دهد. این روش در برخی موارد باعث تحریک‌پذیری و لذت بیشتر مرد در رابطه زناشویی می‌شود.

 

در پوزیشن رابطه زناشویی که در زیر می‌بینید، مپوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقرد روی لبه تخت می نشیند و زن را از پشت در آغوش می‌کشد. در همین حالت دخول، این که زن برعکس شود و روی زمین قرار بگیرد نیز به رابطه جنسی دوطرف پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقنوع می‌دهد. پیشنهاد می‌شود این روش را در بارهای اول نزدیکی کردن امتحان نکنید.

 

پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق

در پوزیشن جنسی بعدی، مرد بصورت چهارزانو نشسته و زن نیز روی او می‌پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیقنشیند، در این روش دخول ، زن کنترل بیشتری در ارضای خود و رسیدن به ارگاسم دارد؛ در نتیجه این حالت دخول برای خانم ها لذت بیشتری دارد.

پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق

پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق
بهترین پوزیشن های سـکسی بهتر برای دخول عمیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter