بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس,پوزیشن رابطه دهانی,پوزیشن های سکسی مختلف رابطه جنسی دهانی,آموزش پوزیشن های رابطه سکسی دهانی,رابطه جنسی دهانی

دلیل ترشح نوک پستان در طی رابطه جنسی و زناشویی در بارداری چیست؟

پستان‌های‌ مادران باردار در دوران بارداری برای شیردهی به کودک آماده می‌شوندپوزیشن های رابطه دهانی در سـکس، این بدان معناست که از حدود سه ماهگی بارداری، شروع به تولید کلستروم (Colostrum) می‌کنند.

کلستروم یک خوراکی پرانرژی، غلیظ و زرد رنگی است که قبل از تولید شیر پوزیشن های رابطه دهانی در سـکسساخته و جنین برای سه روز اول پس از تولدش با آن تغذیه می‌شود، به این مایع آغوز نیز می‌گویند.

هورمون احساس خوب و لذت که اکسی‌توسین نام دارد طی تحریک جنسی رها مپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسی‌شود. این همان هورمونی است که زمان شیردهی نیز آزاد می‌گردد. اکسی‌توسین به شما کمک می‌کند تا تحریک شوید و میل جنسی تان افزایش پیدا کنید. در نتیجه بتوانید با همسرتان با موپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسفقیت و لذت رابطه جنسی زناشویی برقرار کنید.

 

بنابراین کاملاً طبیعی است که هنگام آمیزش جنسی و برقراری رابطه زناشویی کمپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسی شیر از پستان چکه کند، اما اگر این مسئله باعث ناخوشنودی شما می‌شود، از پد پستانی یا سوتین پددار استفاده کنید و یا از همسرتان بخواهید کپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسه باعث تحریک این ناحیه نشود. به یاد بسپارید که این ترشحات می‌توانند طی آمیزش جنسی و رابطه زناشویی در دوران بارداری تا انتهای دوران شیردهی پستانی فرزندتان ادامه یابند.

تماس خارجی

تماس اعضای بدن با یکدیگر هم می‌تواند باعث ایجاد حپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسس لذت شود. در این حالت می‌توانید حتی پوزیشن‌های جنسی مختلف، لباس‌ها و کارهای مختلفی را امتحان کنید تا بفهمید کدام یک بیشترین لذت را برایتان به همراه دارد.

‌پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

– خودارضایی در کنار همسر

هیچکس بهتر از خود شما نمی‌داند که چه نوع لمس شدنی بیپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسشتر برایتان لذت‌بخش است. خودارضایی لزوماً عملی نیست که به تنهایی انجام شود. شما و همسرتان می‌توانید در حین بوسیدن و معاشقه به کمک خودارپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسضایی بفهمید که چه کاری برایتان لذت‌بخش‌تر است. می‌توانید با بوسیدن، لمس کردن و… طرف مقابل خود را به اوج هیجان برسانید. سپس فرد با خودارضایی دپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسر کنار همسر خود می‌تواند نیاز خود را برآورده کند. در خودارضایی معاقشه با شریک جنسی بسیار تاثیرگذار است.

– وسایل کمک جنسی

طیف وسیعی از ابزارهای جنسی وجوپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسد دارند که به شما و همسرتان کمک می‌کنند تا بتوانید رابطه جنسی بدون دخول لذت‌بخشی در دوران عقد داشته باشید. برای مثال استفاده از ویبراتورهای زناشویی می‌تواند در تحریک کلیتوریس زن موثر باشد. پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

روش یازدهم : مرد می ایستد و زن آلت تناسلی او را پوزیشن های رابطه دهانی در سـکسبه داخل فرج خود فرو می کند و سپس دست ها را به گردن او حلقه کرده و پاها را به کمر او حلقه می زند و در واقع به مرد آویزان می شود. در این حالت وحدت کامل جنسی حاصل می شود و دخول کامل صورت می گیرد. پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

 

روش دوازدهم : زن می ایستد و خم می شپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسود و دست ها و سر را روی دسته صندلی یا دیوار می گذارد و به جلو خم می شود و مرد به حالت ایستاده از پشت سر دخول را انجام می دهد . در این حالت دست ها برای نوازش پستان پوزیشن های رابطه دهانی در سـکسها و سایر قسمت ها آزاد است ، ولی احتمالاً برای مرد بسیار خسته کننده است .

روش سیزدهم : خانم به پهلو دراز می کشد و زانو ها را به پوزیشن های رابطه دهانی در سـکسرف شکم جمع می کند ، مرد روبه پهلوی خانم قرار می گیرد و پایی که به طرف بالا قرار دارد را بلند می کند و دخول انجام می شود.در این روش ، مرد سر و سینه خود را بالا می گیرد و حرکت را انجام می دهد . پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

آیا با داشتن بواسیر می‌توان سکس مقعدی داشت؟

بله. اما سکس مقعدی می‌تواند بواسیر را بدتر پوزیشن های رابطه دهانی در سـکسکند و باعث پارگی و عفونت مقعد شود.

آیا رابطه‌ی مقعدی باعث ایجاد بواسیر می شود؟

بله. ممکن است که در اثر سکس از پشت نامناسب و بدون لوبریکنتپوزیشن های رابطه دهانی در سـکس، به مخاط روده‌ی بزرگ آسیب وارد شود و به آرامی بافت روده بیرون بزند.

آیا با ریخته شدن آب منی در مقعد امکان بارداری وجود دارد؟

احتمال آن بسیار کم است. تنها حالتی که احتمال بارداری وجود دارد، پوزیشن های رابطه دهانی در سـکسزمانی است که تخمک در کنار اسپرم قرار بگیرد. تخمک به داخل مقعد وارد نمی‌شود. اما واژن و مقعد به هم نزدیک هستند و ممکن است که با درصد احتمال خیلی کمی این اتفاق بیفتد.

پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

قبل از ازدواج آزمایش تشخیص رابطه از پشت تجویز می‌شود؟

خیر. برای تشخیص اینکه کسی از پشت رابطه‌ی جنسی داشتپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسه‌است یا نه آزمایشی تجویز نمی‌شود. اما می‌توان از روی برخی علائم واضح، متوجه این مسئله شد که فرد نزدیکی از مقعد داشته‌است یا نه.

اموزش سکس مقعدی چگونه است؟

از آنجایی که سکس مقعدی معمولا توصیه نمی‌شود و به ترجیح زپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسجین بستگی دارد، آموزش سکس مقعدی را نمی‌توان به راحتی به دست آورد. هرچند در فضای مجازی می‌توان کلیپ سکس مقعدی و فیلم سکس مقعدی پیدا کرد. اما می‌توان با کسب اطلاعات از سکسولوژیست و متخپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسصص زنان یا متخصص اورولوژیست، درباره‌ی خطرات و موارد احتیاط آن اطلاعات کسب کرد.

حالت با دست یا چشم بسته

یکی از حالات برقراری رابطه جنسی که می‌تواند رپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسوی افزایش کیفیت و جذابیت سکس تاثیر داشته باشد، بستن دست‌ها، پاها یا چشم‌های همسر است.

شما می‌توانید در هر کدام از پوزیشن‌ها دست‌ها یا چشم‌های همسرتان را ببندید. در این حالت فردی که دست‌ها یا چشم‌هایش بسته شده کنترل کم‌تری روی رابطه دارد و نمی‌تواند حرکات همسرش را حدس بزند، به همین دلیل رابطه برایش جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتر پوزیشن های رابطه دهانی در سـکسمی‌شود.

حالت کاغذ کادو

در این حالت زن و مرد روبه‌روی هم دراز می‌کشند،‌ خانم پاهپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسایش را دور کمر آقا حلقه می‌کند و هردو یکدیگر را در آغوش می‌گیرند.

در این حالت یکی از پاهای خانم باید زیر بدن آقا قرار گیرد و آقا نیز از یکی از دست‌هایش به عنوان تکیه‌گاه زپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسیر سر خانم استفاده می‌کند. دخول در این حالت بسیار صمیمانه و با بالاترین میزان تماس جسمانی است.

حالت نیلوفر آبی

آقا به صورت چهارزانو می‌نشیند و خانم روی پاهای می‌نشیند و پاهایپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسش را دور کمر آقا حلقه می‌کند و او را محکم بغل می‌کند.

سوالات متداول پوزیشن جنسی

1 – آیا پرده ارتجاعی درد زیادی دارد؟

درد در افراد با پرده ارتجاعی به موضوعات زیادپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسی بستگی دارد از جمله اینکه فرد از قبل امادگی رابطه جنسی را داشته است و دهانه واژن با معاشقه به اندازه کافی باز شده باشد هرچه میزان باز شدن دهانه واژن بیشتر باشد فرد در رابطه جنسی درد کمتری را احساس می کند. پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

2 – آیا در اولین رابطه درد زیاد طبیعی است؟

با توجه به میزان باز شدن دهانه رحم میزان دردی کپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسه فرد احساس می کند متفاوت می باشد اما داشتن مقداری درد طبیعی محسوب می شود . که شما می توانید با آماده کردن واژن که ترشح بیشتری داشته باشد که با معاشقه می توانپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسید این را ایجاد کنید به مرور از میزان احساس درد شما کاسته می شود و به جای ان تجربه بهتری خواهید داشت. اگر درد شما دردی غیر قابل تحمل و با خونریزی زیاد است بهتر است مقاله سایت مشاورانه را مطاعه کنید.

3 – چه پوزیشنی برای اولین دخول مناسب است؟

یکی از راه های بسیاری که زنان در رختخواب قرار مپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسی گیرند و پاها را از هم جدا می کنند. سپس مرد بین پاها زن متوقف می شود.در این مورد، زن بهتر است که بالش هایش را روی بالش قرار دهد تا بدن هر دو آنها در همان سطح قرار گیرد.این حالت یکی از بهپوزیشن های رابطه دهانی در سـکسترین ورود برای دختران باکره است.در مورد دیگری، زن خوابیده و از عقب به استقبال همسر خود می رود. ادامه سایت مشاورانه

پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس
بهترین پوزیشن های رابطه دهانی در سـکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter