بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد

پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد

پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد

پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد,پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی,پوزیشن سکس مناسب برای مردان بالا,بهترین پوزیشن های سکس و رابطه جنسی,بهترین پوزیشن های زناشویی

پوزیشن دختر گاوچران

 

چکار بکنید: شریک جنسیتان دراز بکشد و شما روی بدن او و بر روی زانوهایتان پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردبنشینید. دستانتان را روی قفسه سینه شریک جنسیتان بگذارید و بدنتان را بالا و پایین کنید. برای فشار کمتر بر روی ران های خود، از شریک خود بپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردخواهید ران هایتان را نگهدارد تا به شما کمکی کرده باشد.

 

 

پوزیشن دختر گاوچران

پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی فشار کمتپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردری را روی پاهای شما ایجاد می کند و ارگاسم را آسان تر می کند
حرکت را آتشین کنید: برای تحریک بخش های مختلف واژن ، فشارپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد ها و دخول را به طور منظم کم عمق و عمیق کنید. از همسرتان بخواهید سینه هایتان را لمس کند .

8. پوزیشن تک چرخ

 

این کار را انجام دهید: روی دست و پایپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردتان بمانید .شریک جنسیتان از پشت پاهای شما را بالا نگهدارد. سپس پاهای خود را به دور کمر او قفل کنید.

 

پوزیشن تک چرخ

پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد

این وضعیت چه کمکی می کند: گذشته از اینکه یک تمپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردرین شگفت انگیز بازو برای شماست، این موقعیت جنسی به شریک جنسیتان امکان نفوذ عمیق تری را می دهد.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید به یک میز یا کنار تخت تکپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارده کنید تا به بازوهای خود استراحت دهید و بدنتان را از کمر پیج و تاب دهید .

دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirls Helper)

پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد

این مورد از پوزیشن های سکس استپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد که زن نقش اصلی را بازی می کند نه مرد.

نحوه انجام این پوزیشن زناشویی خوابیده

شبیه پوزیشن محبوب جنسی گاوچران، از بالپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردا زانو می زنید، سینه شریک زندگی خود را فشار می دهید و در میان رانها بالا و پایین می روید و پارتنر شما به کمک وزن و باسن یا ران خود هنگام فشار کمک می‌کند.

این پوزیشن جنسی استرس کمتری به پاهای شما واردپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد می کند و به اوج رسیدن را آسان می کند، به همین خاطر از محبوب ترین روش های آمیزش جنسی بین خانم ها است . پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد

 

چطور بهتر انجام دهیم؟

به طور متناوب با فشارهای کم عمقپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد و عمیق قسمت های مختلف واژن را تحریک کنید.

روش خرچنگی

در پوزیشن خرچنگی ، مرد باید روی یک سپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردطح صاف به پشت بخوابد و زن نیز از پشت روی آلت تناسلی او بنشیند و ران هایش باید طوری باشد که روی ران های مرد قرار بگیرد . در این حالت مرپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردد نیز می تواند سینه ها و یا کلیتوریس زن را با ماساژ دادن تحریک کند .

 

روش اسپات ( spot )

در این پوزیشن زن روی تخت دراز کشپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردیده و مرد رو به روی او قرار بگیرد، سپس زن باید پاهای خود را به صورت ضربدری روی شانه های مرد قرار دهد. پوزیشن اسپات به دلیل تنگی واژن زنپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد به شدت باعث تحریک جنسی زوجین خواهد شد .

 

روش ستونی

در این پوزیشن مرد به پشت خوابیده و پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردیکی از پاهای او دراز است و دیگری را باید خم کند، زن نیز باید روی پاهای او بنشیند و می تواند از پای خم شده به عنوان تکیه گاه نیز استفاده کند . این روش مانند پوپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردزیشن دختر گاوچران است.

 

پوزیشن پروانه

یکی دیگر از مدل های سکس پوزیشن پروانه اسپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردت، در این روش زن به پشت بر روی میز یا تخت دراز کشیده طوری که لگن او به سمت بیرون تخت باشد، سپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردپس مرد رو به روی وی پایین تخت یا میز به طور ایستاده قرار گرفته و پاهای زن را به دور کمر خود حلقه می کند. این مدل را می توان برای تنوع بر روی کابینت و میز نیز انجام داد.

بهترین پوزیشن های سکس |آویزان از تخت

پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد

این حالت برای بدن مرد آسپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردان است زیرا نیازی ندارد که با بازوها بدن خود را بالا نگه دارد. از آن جا که زن روی لبه تخت دراز کشیده است و پاهایش آویزان است،مرد خود را بین ران های او قرار دهپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردد تا بتواند به او نفوذ کند. در این پوزیشن نقاط حساس بدن زن در درسترس کامل مرد است تا هر دو را به پایان خوش برساند. پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد

بهترین پوزیشن های سکس برای مردان

زندگی جنسی یعنی کشف دوباره رابطه جنسی از پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردهمان ابتدا با شریک جنسی، در حالی که ممکن است درمورد رابطه داشتن بسیار با تجربه باشید. سعی کنید مجددا رازهای بالا بردن میل جنسی رپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردا در شریک زندگیتان کشف کنید. درادامه پوزیشن های موردعلاقه مردان آمده است. امید است با یادگیری این پوزیشن ها بتوانید زودتر روابطتان را رمزگپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردشایی کنید. پس از این که همسر شما به ارگاسم رسید یا درصورت ایجاد تنوع در رابطه می توانید پوزیشن های موردعلاقه مردان را واردکار کنید.

 

انواع پوزیشن‌های جنسی(بهترین پوزیشن برای رابطه جنسی)

رابطه جنسی یک بخش مهم از رابطه زن و شوهر اسپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردت و تاثیر زیادی روی کیفیت رابطه زوجی و همچنین سلامت جسمانی و روانی افراد می‌گذارد، به همین خاطر طبیعی و البته ضروری است که بهپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد دنبال شیوه‌های مختلف افزایش کیفیت و تنوع رابطه جنسی‌تان باشید. راهکارهای زیادی برای جذاب‌تر کردن سکس با همسر وجود دارد؛ یکی از این راه‌ها تلاش بپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردرای یادگیری و امتحان کردن پوزیشن‌های مختلف رابطه جنسی است. استفاده از پوزیشن‌های مختلف و محدود نکردن خود به ۲ یا ۳ پوزیشن خاص،‌ در ایجاد تنوع،‌ لذت بیشتر،‌ تحمل درد و فپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردشار کمتر و هیجان‌انگیزتر شدن رابطه تاثیر زیادی دارد. در این مقاله سعی داریم به اثر پوزیشن‌های جنسی بر جذابیت رابطه بپردازیم و چند پوزیشن کاربردی را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

مخاطب این مقاله فقط افراد متاهلی هستند که تمایل دارند روی جذابیپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردت رابطه جنسی‌شان کار کنند و با یادگیری راهکارهایی در این زمینه به ازدواج و رابطه زناشویی‌شان دوام و استحکام ببخشند.

در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟

چنانچه تمایلی به بارداری ندارید و می‌خپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردواهید از روش‌های طبیعی برای جلوگیری استفاده کنید،‌ باید از پوزیشن‌هایی استفاده کنید که در آن‌ها کنترل دخول با مرد است تا هر زمان که انزال را احپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردساس کرد بتواند دخول را قطع کند. یکی از حالت‌هایی که کنترا مرد را برای اینکار زیاد می‌کند، به این صورت است که خانم به پشت بخوابد، و یکی از پاهایش را بپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردا زاویه ۹۰ درجه بالا بگیرد. مرد می‌تواند با دستش پای او را نگه‌ دارد یا آن را روی شانه‌اش بگذارد. در این حالت تحرک زن کمتر است و مرد به راحتی می‌تواند دخول را کنترل کند.

۵.من و همسرم برای بارداری تلاش می‌کنیم. در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری بیشتر است؟

پوزیشن‌هایی که دخول عمیق را راحت می‌کنند و اسپرم مسپوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردتقیم‌تر وارد گردنه رحم می‌شود،‌ احتمال بارداری را افزایش می‌دهند. پوزیشن‌های سنتی‌تر مثل missionary که زن به پشت روی زمین می‌خوابد و پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار داردمرد روی او قرار می‌گیرد، بهترین پوزیشن‌‌های افزایش دهنده احتمال بارداری است. چون در این حالت واژن خانم به سمت پایین قرار دارد و اسپرم مستقیم‌تر وارد رحمش می‌شود. همچنین بهتر است تا 20 دقیقه بعد از انزال خانم از جایش بلند نشود. پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد

پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد
بهترین پوزیشن هایی سـکسی که مرد در بالا قرار دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter