بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد

پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد

پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد

پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد,بهترین پوزیشن های سکس,پوزیشن های سکس است که زن نقش اصلی را بازی می کند,بهترین پوزیشن های جنسی برای تحریک بیشتر خانم ها,پوزیشن سکس مورد علاقه تان

پوزیشن جهش قورباغه

 

چکار بکنید: زانو بزنید و کف دستانتان را روی زمین بگذارید .همزمانپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد با بالا نگه داشتن باسن ، به سر و دستانتان استراحت دهید. حال شریک جنسیتان پشت شما روی زانوها نشسته و مقاربت انجام میگیرد.

 

پوزیشن جهش قورباغه

پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد

این وضعیت چه کمکی میکند: این پوزیشن جنسی باعث نفوذ عمپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردیق تر آلت می شود و به شما امکان استراحت روی بالش را می دهد.
حرکت را آتشین کنید: با دستانتان کلیتوریس خود را تحریک کنید.

10. پوزیشن ایستاده و خم شده

 

چکار بکنید: هر دو بایستید ، شما از کمر به سمپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردت جلو خم شوید. شریک جنسیتان از پشت به شما نزدیک شود و رابطه جنسی اتفاق بیافتد.

 

پوزیشن ایستاده و خم شده

 

این وضعیت چه کمکی میکند: خم شدن در طی این موقعیت جنسی بهپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد محکم تر شدن دیواره های واژن کمک می کند و شدت اصطکاک را افزایش می دهد.
حرکت را آتشین کنید: شریکتان میتواند با دست آزاد خود ، کلیتوریس پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردشما را تحریک کند ، و یا دستان شما را از پشت با تکه ای پارچه ببندد.

چرخ دستی (Wheelbarrow)

 

خیلی ها این پوزیشن رابطه جنسی را به دلیل سختپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردی در اجرا دوست دارند، در این حالت زن باید از آمادگی جسمانی بالایی برخوردار باشد!

پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد

نحوه انجام این حالت

روی دست و پایتان بایستید و از آنها بخوپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردهید تا شما را از لگن بلند کنند. سپس کمر او را با رانهای خود بگیرید.

* جدا از یک تمرین خارق العاده بازو، این پوزپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردیشن جنسی غالب در مردان، نفوذ عمیق تری را فراهم می کند.

آن را جذاب ‌تر کنید

سعی کنید روی یک میز یا کنار تخت استراحپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردت کنید و به بازوهای خود کمی استراحت دهید و بعد دوباره شروع کنید

انواع سکس

برای ایجاد تنوع در سکس و رابطه جنسی زوجین میپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردتوانند از پوزیشن ها در حالت های مختلف استفاده کرده و یا در مکان های مختلف به این عمل بپردازند. در این جا برخی از انواع سکس مطرح شده است. پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد

سکس خوابیده: این نوع سکس را همه زوجین امتحان کرده و رایجپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد ترین آن می باشد، در این حالت زوجین به صورت خوابیده بر روی تخت یا زمین به دخول می پردازند. مانند پوزیشن میسیونری یا قاشقی.

سکس ایستاده: در این نوع سکس زن و مرد به صورت ایستاده از پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردپوریشن های مختلف مثل پوزیشن مار، یا داگی استایل در حالت ایستاده استفاده می کنند. برای راحت بودن این عمل از دیوار و یا لبه تخت می تپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردوان برای نگه داشتن دست استفاده کرد.

پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد

سکس نشسته: در نوع نشسته سکس مثل پوزیشن لوتوس، زن، مپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردرد یا هر دو به صورت نشسته سکس می کنند. برای مثال روی مبل یا صندلی می نشینند.

مکان های فانتزی: انجام سکس در مکان های فانتزی مثل مپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارداشین، آشپزخانه، حمام، طبیعت و… نیز به تنوع و احساس هیجان در یک رابطه جنسی کمک می کند. برای مثال پوزیشن پروانه قابلیت انجام بر روی کابینت آشپزخانه را دارد.

موقعیت جنسی آکروبات (Acrobat )

نحوه انجام این پوزیشن به این صورت است که پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردمرد به پشت دراز می کشد و زن در حالیکه او را در جهت پاهای خود می نشاند، می نشیند. زانوهای زن باید وزن خود را تحمل کنند تا به راحتی بتوانپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردد حرکت کند. بعد از قرار دادن آلت تناسلی او در داخل، زن دراز می کشد تا کمرش روی سینه اش صاف شود. او می تواند در این موقعیت با حرکت به جلو و عقب و از یک طرف به طرف دیگر نفوذ را آغاز کند.
در این موقعیت زن مسئول حرکات و سرعت خواهد بود. نکته ی جالب پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارداین که او کنترل بیشتری بر تحریک دستی کلیتوریس خود خواهد داشت زیرا حساس ترین نقاط لذتش در این پوزیشن در دسترس اوست و این برای ارگاسم زنــان عالی است. مرد پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردمی تواند هنگام حرکت با کلیتوریس، سینه ها، شکم و باسن او بازی کند.
مزایا: این یکی از معدود موقعیت هایی است که مرد می تواند بدون توقف نفوذ، نقاط لذت زن را تحریکپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد کند. این باعث لذت شدید او می شود.

تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه


 

برخی زوج‌ها با اینکه سال‌ها از زندگی زناشویی‌شان می‌پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردگذرد، در رابطه جنسی فقط از چند پوزیشن سکس محدود استفاده می‌کنند. اما باید بدانید استفاده از پوزیشن‌های جنسی متنوع می‌تواند رابطه جنسی‌تاپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردن را از یکنواختی دور کند و لذت بسیار بیشتری برایتان ایجاد کند. هیچ‌وقت از امتحان کردن کارهای جدید در سکس طفره نروید، امتحانش کنید و اگر هردویتان پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارداز آن لذت بردید ادامه‌اش دهید. درباره پوزیشن‌های رابطه جنسی هم به همین شکل عمل کنید.با انواع پوزیشن‌های سکس آشنا شوید و امتحانشپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردان کنید. اما خیلی مهم است که هردویتان از نظر جسمی و روانی با آن پوزیشن خاص ارتباط برقرار کنید و راحت باشید. آشنایی با پوزیشن‌های مختلف جدپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردا از ایجاد جذابیت و تنوع برای رابطه‌تان، می‌تواند به برطرف شدن خیلی از مشکلات شما در رابطه جنسی مثل درد، به ارگاسم نرسیدن یا زودانزالی هم کمکپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد کند؛ همچنین گاهی شرایطی وجود دارد که نمی‌توانید از بعضی پوزیشن‌ها در رابطه جنسی استفاده کنید. مثلا زمانی که خانم پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردباردار است یا یکی از شما دچار دردهای جسمانی در ناحیه پا یا کمر هستید. در این شرایط به جای اینکه رابطه جنسی را برای مدتی متوقف کنید می‌توانید از پوزیشن‌های متناسب با شرایط‌تان استفاده کنید. ضمن اینکه استفاده از پوزیشن‌های جنسی مناسب می‌تواند باعث افزایش مدت زمان دخول شود، یعنی مرد دیرتر به انزال پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردبرسد،‌که در این صورت هردو لذت بیشتری را از سکس می‌برید. در ادامه به معرفی چند پوزیشن جنسی کاربردی و خاص‌تر می‌پردازیم.

پوزیشن در رابطه جنسی | انواع پوزیشن در رابطه جنسی

برخی زوج‌ها با اینکه سال‌ها از زندگی زناشویی‌شان می‌گذرد، در رابطه جنسی فپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردقط از چند پوزیشن سکس محدود استفاده می‌کنند. اما باید بدانید استفاده از پوزیشن‌های جنسی متنوع می‌تواند رابطه جنسی‌تان را از یکنواختی دور کند و لذتپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد بسیار بیشتری برایتان ایجاد کند. هیچ‌وقت از امتحان کردن کارهای جدید در سکس طفره نروید، امتحانش کنید و اگر هردویتان از آن لذت بردید ادامه‌اش دهید پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد

داشتن روابط جنسی سالم در رابطه زناشویی یکی از مهمتپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردرین ارکان سلاکت جنسی و روانی خانواده و زوج ها می باشد. اما در بسیاری موارد زوج ها علیرغم عپوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردلاقه به داشتن رابطه جنسی به دلایل مختلف نمی توانند از این رابطه لذت ببرند. در ادامه برای آگاهی پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار داردزوج ها انواع پوزیشن در رابطه جنسی آورده شده است که می تواند به آنها برای داشتن رابطه ای لذت بخش تر کمک کند.

پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد
بهترین پوزیشن هایی سـکسی که زن در بالا قرار دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter