بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سکسی نیلوفر آبی

پوزیشن سکسی نیلوفر آبی

پوزیشن سکسی نیلوفر آبی

پوزیشن سکسی نیلوفر آبی,پوزیشن جنسی نیلوفر آبی,بهترین پوزیشن جنسی نیلوفر آبی (Lotus),آشنایی با پوزیشن جنسی لوتوس یا نیلوفر آبی,بهترین پوزیشن های سکس مناسب

پوزیشن میز

 

چکار بکنید: شما لازم نیست این کار را روی یک میز انجام دهید ، هر سپوزیشن سکسی نیلوفر آبیطحی که باعث شود دخول در این پوزیشن به آسانی انجام شود مناسب است. لبه ی یک تخت بخوابید به گونه ای که پاهایتان آزاد باشد. حالا از او بخواهید بصورت ایستاده به شما نزدیک پوزیشن سکسی نیلوفر آبیود و دخول را شکل بدهد.

 

 

پوزیشن میز

پوزیشن سکسی نیلوفر آبی

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت برای عمپوزیشن سکسی نیلوفر آبیلکرد چهره به چهره عالی است. به علاوه اگر شما و شریک جنسیتاندارای قد های مختلف هستید ، این پوزیشن بسیار مناسب شماست.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنیپوزیشن سکسی نیلوفر آبید پاهای خود را به سمت پایین بیاورید و پاهای خود را روی سینه او ، جلوی شانه های خود قرار دهید. این کار به شما این امکان می دهد که سرعت و عمق فشار را کنترل کنید. پوزیشن سکسی نیلوفر آبی

30. پوزیشن اتاق نوشیدنی

 

چکار بکنید: در حالیکه شریکتان بر روی صندلی و یپوزیشن سکسی نیلوفر آبیا لبه تخته نشسته است، شما نیز مانند او و در مقابل او بنشینید تا دخول صورت بگیرد.

 

پوزیشن اتاق نوشیدنی

 

این وضعیت چه کمکی می پوزیشن سکسی نیلوفر آبیکند: به شما کمک می کند سرعت و شدت دخول را تنظیم کنید.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید این پوزیشن را روی پلپوزیشن سکسی نیلوفر آبیه ها یا لبه وان انجام دهید.

31. پوزیشن چهار زانو

پوزیشن سکسی نیلوفر آبی

چکار بکنید: شریک زندگی شما به صوپوزیشن سکسی نیلوفر آبیرت چهار زانو بنشیند ، شما نیز بر روی پاهای او بنشینید و پاهایتان را به دور کمر او در هم قفل کنید.

 

پوزیشن چهار زانو

 

این وضعیت چه کمکی می کند: داشتپوزیشن سکسی نیلوفر آبین پوزیشن های جنسی تازه ، باعث لذت شما میشود.
حرکت را آتشین کنید: یکدیگر را نگاه کنید تا این تماس جنسی باعث لذتتان شود.

پوزیشن سکس کابوس

پوزیشن های سکس پشت

در این پوزیشن سکسی مرد سنگینی وزن زن را از ناحپوزیشن سکسی نیلوفر آبییه باسن احساس می کند و این برایش لذت بخش است، اما دخول باید به گونه ای باید که به آلت مرد فشار زیاد وارد نکند. پوزیشن سکسی نیلوفر آبی

نحوه انجام

در حالی که او روی تخت یا صندلی نپوزیشن سکسی نیلوفر آبیشسته، از پشت او را در آغوش بگیرید.

در پوزیشن جنسی Caboose نمی توانید پارتنر خود را چهپوزیشن سکسی نیلوفر آبیره به چهره ببینید، این بدان معناست که خیال پردازی راحت تر است و می تواند بر هیجان شما بیفزاید.

آن این پوزیشن سکس را هات‌ تر کنید؟

خانم ها عضلات کف لگن خود را محکم کنید تا باعث تحپوزیشن سکسی نیلوفر آبیریک کلیتوریس شوید. آقایان هم مراقب نحوه ورود آلت به واژن باشند تا آسیبی به آنها وارد نشود.

پوزیشن دختر کابوی

در این حالت مرد به پشت قرارگرفته و زن در بالا قرار مپوزیشن سکسی نیلوفر آبیی‌گیرد ، به ‌طوری ‌که صورتشان مقابل هم باشد. در این پوزیشن ، تحریک توسط زن انجام می‌شود . زن با حرکت به سمت بالا و پایین یا حرکت چرخشی کمر، می‌تواند تحپوزیشن سکسی نیلوفر آبیریک را انجام دهد. این حالت برای زنان تحریک زیادی ایجاد می‌کند چون در این حالت آلت تناسلی مرد به‌طور کامل وارد واژن می‌شود.

 

پوزیشن خرچنگی

دراین پوزیشن مرد به پشت می خوابدپوزیشن سکسی نیلوفر آبی زن نیز به پشت روی آلت مرد می نشیند و ران هایش را طوری قرار می دهد که روی ران های مرد قرار می گیرد و دخول انجام می شود . در این حالت مرد می تواند سینه ها و کلیتوریس زن را ماساژ بدهد . پوزیشن سکسی نیلوفر آبی

 

پاهای بالا

در این پوزیشن ، زن کمی باسن خود را به عقب چرخپوزیشن سکسی نیلوفر آبیانده تا پاهای خود را بالا بیاورد . سپس مرد عمل دخول را انجام می دهد در حالیکه زن پاهایش را برای استراحت روی شانه های مرد قرار می دهد . به این روش ، پوزیشن گاوآهن نیپوزیشن سکسی نیلوفر آبیز گفته می شود .

 

پوزیشن اسپات ( spot )

در این روش ، زن روی یک سطح به پشت می خوابد به طوری کپوزیشن سکسی نیلوفر آبیه واژن او روبروی آلت تناسلی مرد قرار بگیرد و پاها باید به صورت ضربدری روی شانه های مرد قرار بگیرد . این روش به شدت منجر به تحریک جنسی در مردان و زنان می شود زیرا باعث تنپوزیشن سکسی نیلوفر آبیگ تر شدن واژن می شود .

پوزیشن چهره در چهره (رویارو)

این یکی دیگر از پوزیشن های مورد علاقه آقایان است و همچنین اینپوزیشن سکسی نیلوفر آبی موقعیت عاشقانه تنها با افزودن توجه بیشتر به کلیتوریس برای شما شیرین تر می شود. شما می توانید با چسباندن بدنتان به شریک جنسی تان کلیتوریس شریکپوزیشن سکسی نیلوفر آبی تان را بیش از پیش تحریک کنید. گاهی زاویه رو به سمت عقب هم کمک کننده است.


 

در این پوزیشن (پوزیشن سگی) هم مرد در اوج تحریک است و هم زن و هپوزیشن سکسی نیلوفر آبیمزمان برای تحریک بیشتر نقطه جی زن میتواند دست ها را از هم بازتر کند و به زمین نزدیک تر شود و بازکردن باسن هم باعث نفوذ عمیق تر آلت مپوزیشن سکسی نیلوفر آبیرد می شود. این هم یکی از پوزیشن های مورد علاقه آقایان است.


سایر پوزیشن های لذت بخش جنسی برای زنان در ادامه در تصاویر آمده است و پوزیشن سکسی نیلوفر آبیامیدواریم که از دیدن این تصاویر لذت ببرید و آموزش های کافی جنسی را برای شما به همراه داشته باشد.

پوزیشن سکسی نیلوفر آبی

پوزیشن سکس نیلوفر آبی

آقا به صورت چهارزانو می‌نشیند و خانم روی پاهای می‌نشیند و پاهایپوزیشن سکسی نیلوفر آبیش را دور کمر آقا حلقه می‌کند و او را محکم بغل می‌کند. کنترل دخول در این حالت بیشتر در اختیار خانم است و به خاطر تماس فیزیکی بالا، این پوزیشن احساس بسیاری خوبی در دو طرف ایپوزیشن سکسی نیلوفر آبیجاد می‌کند و چون هر دو نفر کاملا در آغوش هم هستند، دخول به طور کامل انجام می‌شود.

پوزیشن فرقان

در این پوزیشن زن زانو می‌زند و کف دست‌هایش را هم رویپوزیشن سکسی نیلوفر آبی زمین قرار می‌دهد. آقا پشت سر او می‌ایستد. آقا مچ پاهای خانم را می‌گیرد و بالا می‌آورد و یکی از پاهای خودش را هم به صورت خم شده زیر کمر خانم قرار می‌دهد. دخول در این حالت بسیار عمیق و لذت‌بخش است، فقط به قدرت بدنی بالای خانم و آقا بستگی دارد. پوزیشن سکسی نیلوفر آبی

پوزیشن جنسی لاک‌پشتی

در این حالت خانم روی زانوهایش قرار می‌گیرد، صورتش را روی زمین قرار می‌پوزیشن سکسی نیلوفر آبیدهد و باسنش را بالا می‌گیرد، سپس آقا دخول را از پشت انجام می‌دهد. اگر بهتر زاویه مناسب خودتان را در این حالت پیدا کنید، می‌توانید به دخول عمیق دست پیدا کنید، بنابراین این حالت می‌تواند برای آقایانی که آلت کوچک‌تری دارند، مناسب باشد. در این حالت خانم می‌تواند همزمان کلیتوریس خود را تحریک کند. پوزیشن سکسی نیلوفر آبی

پوزیشن جنسی رو در ور

در این حالت آقا روی یک کاناپه یا صندلی می‌نشیند و خانپوزیشن سکسی نیلوفر آبیم روی پای می‌نشیند،‌ طوریکه صورت‌های هر دو مقابل هم باشد و دخول را انجام می‌دهند. در این حالت زن و شوهر می‌توانند کاملا یکدیگر را در آغوش بگیرند و با بوسیدن سر و گردن هم و دیدن چهره همدیگر هنگام دخول، صمیمیت و لذت بیشتریپوزیشن سکسی نیلوفر آبی تجربه کنند. امکان تحریک کلیتوریس و نقطه G هم در این حالت وجود دارد. این پوزیشن می‌تواند با نشستن آقای روپوزیشن سکسی نیلوفر آبیی زمین هم انجام شود. به این صورت که آقا روی زمین می‌نشیند و پاهایش را دراز می‌کند، خانم روی آلت می‌نشیند و پاهایش را در دوطرف بدن مرد قرار می‌دهد. به این پوزیشن مرد تنبل هم می‌گویند.

پوزیشن سکسی نیلوفر آبی
پوزیشن های سکسی نیلوفر آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter