بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکس مناسب برای خانم‌های باردار

پوزیشن سـکس مناسب برای خانم‌های باردار

پوزیشن سـکس مناسب برای خانم‌های باردار

پوزیشن سـکس مناسب برای خانم‌های باردار,پوزیشن های زناشویی سکس برای دوران بارداری,پوزیشن های دوران بارداری,پوزیشن ها و روشهای نزدیکی در دوران بارداری,انواع پوزیشن سکس و رابطه جنسی در دوران بارداری

پوزیشن اسپونینگ spooning

 

چکار بکنید: هر دو به یک سمت مشترک بخوابید به گونه ای که همسرتان پشت شما قرار بگیرپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارد. زانوهایتان را کمی به جلو خم کنید. حال شریکتان از پشت رابطه را برقرار میکند. (در این پوزیشن با ریتمی مشترک ،به بدن خود حرکت دهید و از شریک خود بخواهید با شما همگام شود.)

 

پوزیشن اسپونینگ spooning

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: اینپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار موقعیت جنسی امکان تماس پوستی بیشتر را فراهم می کند و تحریک شما را افزایش می دهد.
حرکت را آتشین کنید: از شریک خود بخواهید دسه هایش را بر شانه های شما پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های بارداربگذارد تا بیشتر به جلو سمت بدنتان متمایل شود. بدین ترتیب دخول عمیق تر اتفاق می افتد.

 

20. پوزیشن حرکت یکسان معکوس

پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار

چکار بکنید: مقابل یکدیگر بخوابید و دستهایتان را پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های بارداربر شانه های شریک جنسیتان قرار دهید. اکنون دخول صورت میگیرد. (به یاد داشته باشید در این پوزیشن نیز مانند پوزیشن قبل، هر دو باید با ریتمی یکسان به اندام خود حرکت بدهید) پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار

 

 

پوزیشن حرکت یکسان معکوس

 

پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار

این وضعیت چه کمکی می کند: تمامی اندام شرپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های بارداریکتان را در این پوزیشن میتوانید ببینید و همچنین رابطه چشمی نیز برقرار است.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید پاهایتان بین پاهای او قفل کنید.

استایل سکسی پسر گاوچران

عکس پوزیشن رابطه جنسی

در این استایل سکسی خانم به سمت بالا دراز می کپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارشد و مرد روی او قرار می گیرد و کنترل رابطه را در دست دارد.

نحوه انجام

به پشت دراز بکشید در حالی که پارتنرتان بین پاهای پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارشما قرار گرفته است. سپس او آلت تناسلی مردانه یا انگشت خود را در میان شکاف محکم ایجاد شده پاهای نیمه بسته شما وارد می کنند. این تنگپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های بارداری شدت نفوذ را افزایش می دهد و انجام صحیح پوزیشن جنسی پسر گاوچران تجربه بسیار جالبی به همراه دارد.

چطور آن را جذاب تر کنید

خانم ها، از او بخواهید مچ دستپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های بارداران شما را به آرامی نگه دارد تا کمی عمل اسارت را انجام دهد.

برای مشاوره پوزیشن های رابطه جنسی و زناشویی

رابطه جنسی یکی از بخش های مهپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارم رابطه زناشویی می باشد که اهمیت زیادی در حفظ و تداوم زندگی مشترک دارد . اگر احساس می کنید رابطه جنسی شما سرد است و آنطور که مپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های بارداریخواهید رضایت بخش نیست بهتر است نقاط تحریک بدن خود و همسرتان را بشناسید و پوزیشن های مختلف رابطه جنسی را امتحان کنید تا لذت جنسی شما افزایش یابد . پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار

در پایان روز ، رابطه جنسی مانند یک هنر یا ورزشپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار است و احساس لذتی که زوجین از آن به دست می آورند ارزش انرژی و تلاشی که برای آن می گذارند را دارد . رابطه جنسی باید به گونه ای باشپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارد که شما و همسرتان مرتباً در مورد آن چیزهای جدید یاد گرفته و آن را تازه ، هیجان انگیز و لذت بخش کنید .

یکی از روش ها برای تازه کردن و لذت بخشپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار کردن رابطه جنسی ، استفاده از روش های دخول و نزدیکی زناشویی متفاوت است . برای اینکه رابطه جنسی تان تکراری و سرد نشود سعپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های بارداری کنید خلاق تر و فعال تر باشید و همیشه از یک پوزیشن استفاده نکنید . در این مقاله انواع پوزیشن های رابطه جنسی را بیان می کنیم .

پوزیشن معروف شصت و نه! (69)

این پوزیشن تصویر شش و نه انگلیسی کپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارنارهم است. یعنی مرد خوابیده به پهلو هم چنین زن. اما به جهت خلاف یکدیگر طوری که سر زن روبه روی اندام جنسی مرد باشد و سرمرد روبه روی اندام جنسی مپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های بارداررد. این یکی از نادرترین پوزیشن های جنسی است که یک رابطه دهانی لذت بخش را برای طرفین ایجاد می کند. و کیفیت آن به هم زمانی آن است.

6-بهترین پوزیشن های سکس | پوزیشن رقصنده (Dancer)

اکثر رقصنده های سالن رقص دوپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارست دارند این موقعیت را به عنوان ژست پایانی خود انجام دهند.مرد پای زن را می گیرد و به باسن خود می رساند. سپس او برایپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار حمایت در حالی که مرد به داخل اندام جنسی زن نفوذ می کند، دستانش را دور گردن او می پیچد. برای تعادل بهتر می توانید این کار را با پشت به دیوار انجام دهید.

وضعیت جنسی اختاپوس (Octopus)

مرد با هر دو پا کشیده و پهن پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارشده می نشیند تا زن را بین پاهای خود قرار دهد. سپس زن بین پاهای او می نشیند، سپپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارس پاهایش را روی شانه های او می گذارد. برای تحمل وزن، هر دو دست خود را پشت سر گذاشته و سر خود را کمی به عقب پایین می آورند. مرد از این موقعیت با فشارهای قوی به سمت بالا به درون واژن نفوذ می کند. پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار

پوزیشن جنسی دخول از بالا

در این حالت خانم به پشت دراز می‌کشد و پاهایپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارش را بالا می‌آورد. آقا روی زانوهایش جلوی خانم می‌ایستد و خانم پاهایش را روی سینه آقا می‌گذارد، به طوریکه واژن در مقابل آلت تناسلی آقا قرار گیرد و دپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارخول انجام شود. در این پوزیشن نقطه G به خوبی تحریک می‌شود.

پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار

پوزیشن جنسی نشستن روی بالش

آقا یک بالش راحت را زیر لگنش قرار دهپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارد و زانوهایش را تاحدی عقب بیاورد که بالش بین ران‌ها و زانوهایش قرار گیرد و سپس خانم روی آقا قرار بگیرد. این روش باعث می‌شپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارود دخول عمیق‌تری را تجربه کنید و کلیتوریس هم همزمان تحریک شود. این روش برای خانم‌هایی که از طریق دخول به ارگاسم نمی‌رسند، خیلی مفید است. پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار

پوزیشن صندلی داغ

در این حالت مرد روی تخت یا یک صندلی می‌نپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارشیند و خانم هم روی پاهای او می‌نشیند، طوری که پشت خانم به آقا باشد و دخول را انجام می‌دهند. آقا از پشت می‌تواند کمر، سینه‌ها و گپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارردن خانم را ببوسد و نوازش کند. این حالت برای تحریک نقطه G و همچنین مردانی که زودانزالی دارند، بسپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های بارداریار مناسب است،‌ چون آلت تناسلی کمتر تحریک می‌شود و وضع قرارگیری آلت در واژن به گونه‌ای است که ماهیچه‌های آن می‌توانند بهتر عمل کرده و حالت نعوظ را حفظ کنند.

پوزیشن جنسی مناسب برای ارگاسم زن

در مواردی که خانم مشکل رسپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های بارداریدن به ارگاسم دارد بهتر است از پوزیشن‌هایی استفاده شود که کنترل خانم روی دخول بیشتر باشد. یکی از بهترین حالت‌ها که به آن پوزیشن دخترگاوچران هپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارم می‌گویند این است که آقا به پشت دراز بکشد و خانم روی آلت تناسلی او بنشیند. در این حالت دست‌های آقا آزاد است و می‌تواند همزمان با تپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارحریک سینه‌ها یا کلیتوریس خانم او را برای ارگاسم آماده‌تر کند. ضمن اینکه می‌تواند یا گرفتن باسن خانم و فشار دادنش به سمت پایین دخول عمپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های بارداریق‌تری ایجاد کند. از طرفی خانم نیز روی دخول کنترل بیشتری دارد و می‌تواند متناسب با میل خود با حرکت‌های چرخشی کمرش، حرکت آلت را در واژنش کنترل و راحت‌تر کند.

پوزیشن دخترگاوچران می‌تواند به صورت معکوس هم اجرا شود، یعنی خانپوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردارمی در حالتی روی بدن آقا می‌نشیند که پشتش به او باشد. در این حالت نقطه G خانم راحت‌تر تحریک شده و ارگاسم بهتری برای خانم ایجاد می‌کند. پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار

پوزیشن سـکس مناسب برای خانم‌های باردار
پوزیشن های سـکس مناسب برای خانم‌های باردار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter