بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی

پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی

پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی

پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی,پوزیشن داگی یا استایل سگی,پوزیشن سکس سگ تنبل,بهترین پوزیشن های سکس,پوزیشن سکس خشن و رابطه جنسی هارد,رابطه جنسی حالت سگی یا داگی

پوزیشن فرقان

در این پوزیشن زن زانو می‌زند و کف دست‌هایش را هم روی زمین قرار می‌دهد. آقا پپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیشت سر او می‌ایستد. آقا مچ پاهای خانم را می‌گیرد و بالا می‌آورد و یکی از پاهای خودش را هم به صورت خم شده زیر کمر خانپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیم قرار می‌دهد. دخول در این حالت بسیار عمیق و لذت‌بخش است، فقط به قدرت بدنی بالای خانم و آقا بستگی دارد.

17- پوزیشن جنسی لاک‌پشتی

در این حالت خانم روی زانوهایش قرار مپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیی‌گیرد، صورتش را روی زمین قرار می‌دهد و باسنش را بالا می‌گیرد، سپس آقا دخول را از پشت انجام می‌دهد. اگر بهتر زاویه مناسب خودتان را در این حالپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیت پیدا کنید، می‌توانید به دخول عمیق دست پیدا کنید، بنابراین این حالت می‌تواند برای آقایانی که آلت کوچک‌تری دارند، مناسب باشد. در این حالت خانم می‌تواند همزمان کلیتوریسپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی خود را تحریک کند.

پوزیشن سکسی مبلغین

موقعیت مبلغان برای بسیاری جذابیت زیادی دارد و قطعا زماپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشینی که برای اولین بار رابطه جنسی برقرار می ‌کنید بهترین موقعیت برای شروع است. در حالی که همسرتان به پشت دپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیراز کشیده و شما در بالا، وزن خود را روی آرنج ‌های خود قرار داده‌ اید، می‌ توانید به آرامی و به تدریج به شریک خود نفوذ کنید و مرتبا با او حرکت کنید.

وقتی هر دوی شما رو در رو هستید، می توانیدپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی کاملا احساس ارتباط و صمیمیت کنید، با تماس چشمی و فرصت های زیادی برای بوسیدن. همچنین می ‌توان از روغن‌پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی های مخصوص برای کمک به نفوذ استفاده کرد، بنابراین ممکن است بخواهید برای اولین بار مقداری روغن اضافی را امتحان کنید. اگر برای اولین بار است که رابطه مقعدی برپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیقرار می کنید، این موضوع حتی مهم تر است.

پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی

بهترین پوزیشن های جنسی برای دوران بارداری

تقریباً میتوان گفت که هر موقعیت جنسی تا پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیزمانی که شما راحت باشید، به خوبی کار می کند. در واقع بهترین پوزیشن سکس، پوزیشنی است که لذت و هیجان را در شما ایجاد کند. اپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیما با پیشرفت بارداری، ممکن است دریابید که برقراری رابطه جنسی با وجود شکم همیشه در حال رشد شما سخت تر میشود.

در سه ماهه اول بارداری، تقریباً هر پوزیشن زناشویی، برایتان مطلوب است.

اما با رسیدن به سه ماهه دوم بارداری و بعد از پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیآن، اوضاع می تواند تغییر کند. اما باز هم تا زمانی که از پوزیشن رابطه خود راضی هستید، برقراری رابطه مشکلی ایجاد نمیکند. اما اگر به نپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیظر می رسد بارداری شما مانع انجام رابطه جنسی میشود، پوزیشن های زیادی وجود دارد که سکس در دوران بارداری را برایتان راحت تر میکند:

حالتهای خوابیده به پهلو

دراز کشیدن به پهلو اغلب راحت ترین پوزیشن بارداری اسپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیت. انجام این پوزیشن از پشت یا جلو امکان پذیر است.

پوزیشن های رابطه جنسی مخصوص بانوان فربه و چاق

در این حالت آمیزشی، زن با قرار دادن یک بالش بزرگ در زیر باپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیسن خود، به پشت می خوابد؛ پاها را از هم جدا و دور کرده و مرد در میان پاهای زن خود را جای می دهد. سپس زن پاهای خود را پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیبه دور ران یا کمر مرد حلقه کرده و یا آن که با کف پایش، ساق های مرد را لمس و نوازش می کند. مرد نیز بر روی زن قرار می گیرد و ساعدهای خود را در اطراف بدن پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیزن، روی زمین قرار داده و از آنها به عنوان ساپورت استفاده می کند تا تمام وزنش را به طور کامپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیل بر روی زن قرار ندهد و به راحتی بتواند عمل دخول را انجام دهد.

در این وضعیت آمیزشی، علاوه بر آن که دخول مهبلی به راحتی امکان پذیرپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی است، مرد به سهولت می تواند به قسمت حساس و تحریکی زن (لاله گوش، سینه ها، و…)دست یافته و انها را بوسیده، مالش دپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیاده و یا گاز بگیرد؛ بدین طریق است که زن تحریک شده و به اوج لذت و ارگاسم کامل می رسد چون به هنگام آمیزش، تمامی قسمتپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی های بدن و حتی اعصاب زن متوجه لذتی است که توسط مرد اعمال می شود. در این حالت، میزان لذت جنسی ۵۰ به ۵۰ به نفع هر دو جنس است

حالت مته

سکس دهانی هم میتواند بسیار لذت بخش باپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیشد و هم آزار دهنده. این موضوع که کدام حالت برای شما صادق است بستگی به احوالات زوجین و طرز فکر آن ها دارد. در این حالت از پوزیشن های رابطه جنسی مرپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشید با پا هایی که به اندازه عرض شانه باز شده می ایستد و از قسمت زانو کمی خم میشود. زن بین پا های مزد مینشیند و سر خود را رو به بالا و پا ها را خم کپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیرده و کمی از هم فاصله میدهد. یکی از دست های زن روی کمر مرد است و دست دیگر بر روی آلت تناسلی او. دست های مرد نیز روی صورت زن است و حرکات را کنترل میکند. اگر زن دوست داشته باشد میتواند بصورت همزمان با یکی از دستان خود، واژن خود را تحریک کند. پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی

پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی

6. حالت لوله کش

این حالت یک پوزیشن خیلی جالب اما غیر استاندارد برای رابطه جنسی دهانی مپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشییباشد که توصیه میشود حتما با شریک جنسی خود آن را امتحان کنید. در این پوزیشن مرد مینشیند و پا های خود را به اندازه عرپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیض شانه باز میکند و در همان حالت باید تلمبه بزند و حرکت کند. زن نیز جلوی مرد به حالت نیمه دراز کشیده قرار گرفته و صورت خپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیود را به آلت تناسلی مرد نزدیک میکند. مرد نیز باید دستان خود را روی کمر یا باسن همسر خود گذاشته و آن را ماساژ دهد و یا صرفا با دستان خود حرکات را کنترل کند. به عنوان یک حرکت آغازین و گرم کننده رابطه جنسی، این پوزیشن بسیار عالی است. پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی

در موارد دیگر، این می تواند ناشی از تروما باشد یا وقتپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیی مرد در زمان خوابیدن در بستر خود شهوتی شده و نعوظ انجام می شود. در نهایت، مواردی وجود دارد که مرد در زمانی که سعی می کند لباس زیر خپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشید را بپوشد، به آلت تناسلی خودش که راست شده، آسیب می رساند. دلیلش این است که لباس زیر بیش از حد به آلت تناسلی او فشار وارد می کند.

 

در صورت آسیب دیدگی آلت تناسلی چه کار کنید

بلافاصله پس از مجروح شدن، به اورژانس مراجعه کنید. بخپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشیصوص هنگامی که درد شدید است، باید این کار را انجام دهید. پزشک بعد از ارزیابی وضعیت شما، می تواند تشخیص دقیقی انجام دهد و بهترین روش درمانی را تعیین می کند.

3 علائمی که بیشتر از همه، بیماران در هنگام ارزیابی پزشک عپوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشینوان می کنند، عبارتند از:

  • شکستگی آلت مرد یا اثر شکستگی
  • از دست دادن قدرت نعوظ
  • درد شدید

پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی

پوزیشن سـکسی و جنسی سگ وحشی
پوزیشن های سـکسی و جنسی سگ وحشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter