بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس

پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس

پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس

پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس,پوزیشن حرکت یکسان معکوس,بهترین پوزیشن های سکس,پوزیشن جنسی کابوی معکوس,مزایا و معایب پوزیشن سکس حرکت یکسان معکوس

پوزیشن گره عشق

پوزیشن گره عشق بی شک می تواند بهترین پوزیشن برای اولین دخول باشپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسد. در این پوزیشن زوجین به صورت نیمه ایستاده قرار می گیرند. مرد مانند ستونی محکم مقابل زن می ایستد و زن مانند یک پیچک به دور پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسآن می پیچد. با توجه به این که این پوزیشن خاص است و رابطه نزدیکی بین زوجین در این زمان وجود دارد، رابطه جنسی با شور و لذت بیشتری برای زوج ها همراه خواهد بود.
در پوزیشن گره عشق، صورت زوجین مقابل هم قرار می گیرد و می توانند بوسیدن و معاشقه را برای هیجان انگیزتر کردن رابطه داشته باشند.

پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس

۵. پوزیشن قرار گرفتن مقابل هم

بهترین پوزیشن برای اولین دخول همیشه باید از بین گزینه هایی انتپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسخاب شود که زوج ها بتوانند حین رابطه چهره هم را به خوبی مشاهده کنند. این موضوع سبب می شود که احساس لذت یا دردپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس که طرف مقابل دارد را بهتر حس کرده و رابطه کنترل شده تری داشته باشند.
پوزیشن قرار گرفتن روبروی یکدیگر، این امکان را برای زوج ها فراهم پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسمی کند که بدون این که وزن یکدیگر را حین رابطه تحمل کنند بتوانند یک رابطه جنسی آرام و سرشار از لذت را تجربه نمایند. در این پوزیشن زوج ها می توانند به راحتی یکدیگر را نوازش کنند و ببوسند. همین موضوع سبب می شود که اولین رابطه به آرامی و به دور از استرس انجام شود.پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس

پوزیشن سبک سگی

پوزیشن سکسی سگی یکی دیگر از راه‌ های عالی برای رسپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسیدن به نفوذ عمیق‌ تر در طول رابطه جنسی است. تغییر زاویه برای برخورد به نقطه G آسان است.

با دست و زانو شروع کنید و شریک زندگی خود را پشت سر خود قرار پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسدهید. در طول دخول، سعی کنید به ساعد خود خم شوید یا باسن خود را به سمت عقب فشار دهید تا زاویه را تغییر دهید تا زمانی که موقعیتی را که برای شما مناسب است را پیدا کنید.

اگر می‌ خواهید، می ‌توانید با دراز کشیدن صاف روی شکم در حالی که پاهای تان از لبه‌ تپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسخت آویزان است، روش دیگری را امتحان کنید، به همسرتان اجازه دهید پشت شما بایستد و از آن جا نفوذ کند.

پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس

پوزیشن سمت مبلغ بسته

این موقعیت یک تغییر در موقعیت کلاسیک میپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسسیونری، امکان تحریک بیشتر بدون عمق نفوذ را فراهم می کند. قبل از این که پاهای خود را با هم بچرخانید، به پشت در وضعیت مبلغی شروع پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسخواهید کرد. سپس، پا های شریک زندگی شما باید روی پا های شما کشیده شود و اجازه می دهد فشار بیشتری ایجاد شود.

در حالی که این نفوذ کم عمق که ممکن است به عمق آن وارد نشود، اپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسحساس سفت ‌تر و اصطکاک بیشتر در برابر نقطه G شما ایجاد می‌ کند که ممکن است بهترین راه برای کمک به شما برای رسیدن به ارگاسم باشد. پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس

پوزیشن شکاف آتش (G-Whiz)

این حالت بهتر است در لبه‌ی تخت انجام شود تا زن روی کمر درازپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس بکشد و مرد بتواند بایستد، یا این‌که می‌توانید یک بالشت زیر کمر خود قرار دهید. برای این پوزیشن یکی از پاهای زن کشیده شده و روپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسی شانه همسر قرار می‌گیرد، پای دیگر نیز خم شده و روی سینه همسرتان قرار می‌گیرد.

این حالت و زاویه‌ی دخول نیز پوزیشن مناسب نقطه جی محسوب می‌شپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسود و همزمان می‌توانید دخول عمیق داشته باشید.

کلام آخر دکترساینا

پوزیشن های تحریک نقطه جی متنوع‌اند و ممکپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسن است فقط برخی از آن‌ها برای هر فرد مناسب باشد. جهت دستیابی به رضایت جنسی باید بدن خود را بشناسید و پوزیشن‌های مختلف را امتحان پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسکنید. برای کسب لذت جنسی خود تلاش کنید و از به زبان آوردن آن‌چه که دوست دارید خجالت نکشید.

کمک گرفتن از سکس تراپیست‌ها، هیچ وقت زود یا دیر نیست. در بسپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسیاری از موارد می‌توانید کیفیت رابطه جنسی خود را با کمک گرفتن از متخصصان مشاوره سلامت جنسی افزایش دهید.

این افراد اکثرا آن‌را عملی چندش‌آور می‌دانند و در مواجه باپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس آن رفتار و برخوردی تند (تدافعی، تهاجمی، اکراه) از خود بروز می‌دهند یا حتی تمایل همسر خود نسبت به آن‌را به تمسپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسخر می‌گیرند و او را پس می‌زنند. این رفتار می‌تواند یکی از دلایل اصلی سرکوب میل جنسی همسر (حتی برپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسی همیشه) نسبت به وی باشد معمولا این افراد خود را در اسارت ذهنیت اشتباهی قرار داده‌اند، چه بسا هستند افرادی که حتی از دیدن و لمس کردن آلت تناسلی هم اکراه دارند. این افراد نیاز به درمان دارند. لازم به ذکر است برخی از این افراد پس تجربپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسه عملی تغییر دیدگاه خواهند داد.

2. این رفتار را درشان شخصیت من نیست: اکثر زنان تصور می‌کنند سکس دهانی مپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسخصوص اعمال روسپی‌ها و بازیگران فیلم‌های پورن می‌باشد و انتظار همسر آنها از انجام آن انتظاری غیر عاقلانه است. آن‌ها در مقام مپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسقایسه خود با روسپی‌ها بر می‌آیند و حتی این خواسته را یک توهین به خود می‌پندارند یا به تصور اینکه انجام این رفتار باعث کوچک شدن شخصیت آنها می‌شود از انجام آن خودداری می‌کنند. این در حالی است که یکی از نشانه‌های قدرت و برتری می‌تواند تامین غریزه جنسی همسر باشد. پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس

پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس

3. عدم تقابل در رابطه دهانی: خواسته اورال سکس جزو خواسپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسته‌های نامتعارف نیست. اگر همسر شما حاضر به انجام این خواسته برای شماست ولی شما بر عکس، از انجام آن برای همسرتان امتناع می‌کنید باید انتظار آن‌را داشپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسته باشید که او نیز در رابطه‌های بعدی از انجام آن و به لذت رساندن شما پرهیز کند.

پوزیشن های برقراری رابطه جنسی که می تواند به مرد آسیب برساند

آیا می دانستید برخی از حالت های برقراری رابطه جنسی برای مردپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسان مضر است و باعث صدمه به آلت تناسلی مرد می شود؟ درد شدید و از دست دادن قدرت نعوظ و… از علائم آسیب دیدگی آلت تناسلی است.

برخی از پوزیشن های سکس می توانند به آلت تناسلی مرد آسیب برسانند، بخصپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسوص اگر حرکات شدید و خارج از کنترل باشد. امروز ما می خواهیم به شما بگوییم که مضرترین پوزیشن های جنسی بپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوسرای مردان کدام است. صدمات آلت تناسلی برای بیشتر مردان بسیار نگران کننده است. علاوه بر درد و شرم و غم و اندوهی که غالبا با آن همراه است، ترس از عواقب احتمالی برای بسیاری از مردان یک فشار روانی بزرگ است. پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس

پوزیشن های جنسی مضر برای یک مرد

هنگام انجام پوزیشن های جنسی خاص، یک آلت تناسلی راسپوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوست شده (شق شده) در معرض خطر بیشتری قرار دارد.

 

پوزیشن سـکسی حرکت یکسان معکوس
پوزیشن های سـکسی حرکت یکسان معکوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter