بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی

پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی

پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی

پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی,پوزیشن جنسی کوه جادویی,بهترین پوزیشن های سکس,معرفی پوزیشن سکسی کوه جادویی,پوزیشن جادوگر

مشکل انزال زودرس قبل از دخول در مردان

از زمان دخول تا انزال مدت زمان ارضای مرد می باشد در این فاصلپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییه تحریک جنسی مرد به اوج می رسد تا جاییکه انزال رخ داده و مرد ارضا گردد. بلافاصله پس از ارضا آلت تناسلی مرد از پوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییحالت نعوظ خارج می گردد و توانایی تحریک زن را از دست می دهد. این مدت زمان در اولین دفعات برقراری رابطه جنسی بسیار کوتاه است و مردان در فاصله کمی ارضا می شوند.

 

در برخی از مردان این زمان به حدی کوتاه است که آنها را درپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی برقراری رابطه جنسی دچار مشکل می کند بگونه ای که یا قبل از دخول و یا بلافاصله پس از دخول دچار انزال و ارضا شده و توان اپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییدامه رابطه جنسی تا به ارگاسم رسیدن زن را ندارند. مشکل زود انزالی یا پره ماچور اجاکولیشن می باشد که به راحتی قابل درمان است.

پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی

*در ادامه چند پوزیشن جنسی با تصویر به شماآموزش میدهیم.*

حالت دزد دریایی عصبانی

اگر شوهر شما حتما نیاز به رابطه دهانی دارد وپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی شما هم خیلی خسته هستید، این پوزیشن را امتحان کنید.در این پوزیشن رابطه جنسی دهانی، زن دراز میکشد و پوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییپا های خود را از قسمت زانو کمی خم کرده و از هم فاصله میدهد.

چگونه پوزیشن قاشقی را انجام دهیم؟

● مرد به پهلو دراز می کشد و همسرش پشت به او پوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییکنارش می خوابد. در این حالت باسن درست روبه روی آلت تناسلی مرد قرار می گیرد و می تواند به راحتی از عقب دخول داشته باشد. پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی
در این حالت بهتر است گاهی مرد پای زن را بالا نگه دارد چراکه لذتی دو طرفپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییه برای زوجین به همراه خواهد داشت و ورود و خروج آلت در این صورت ساده تر می شود و لمس پای زن برای وی لذت دیگری دارد.

پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی

حالت کرم بروله

● در انجام این روش زن به پهلو دراز می کشپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویید و دست ها را بالا می برد و پاها را از قسمت زانو خم کرده و از هم جدا می کند. مرد یک پای خود را روی ران زن می اندازد و پای دیگر را صاف قرار مپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییی دهد. یک دست مرد آزاد است و می تواند باسن زن را نوازش کند.

حالت بیزِت

● در این حالت از پوزیشن قاشقی زن همچنان به پهپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییلو دراز می کشد و بالا تنه را به آرنج تکیه می دهد و پاها را از قسمت زانو به هم می فشارد. همسر پشت زن قرار می گیرد و با دست آپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییزادش لگن زن را می گیرد و پای خود را بین پاهای زن وارد می کند. پوزشن مناسبی برای تحریک واژن و سینه های زن می باشد.

ر ادامه بخوانید : ده پوزیشن مناسب برای رابطه جنسی

پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی

سوالات متداول

1- برای بهتر شدن رابطه جنسی چه کارهایی می توان انجام داد ؟
برای این منظور می توان از بهترین پوزیشن ها برای برقراری رابطه جنسی استفاده کرد که انپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییواع آن ها در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است .

 

2- آیا رابطه جنسی را باید به اتاق خواب محدود کرد ؟
خیر برای تنوع ایجاد کردن در رابطه جنسی می تپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییوان این عمل را در قسمت های مختلف خانه انجام داد که یکی از بهترین پوزیشن ها برای ایجاد چنین تنوعی ، پوزیشن پروانه است . برای آشنپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییایی با نحوه انجام این پوزیشن می توانید به متن مقاله رجوع کنید.

 

3- در کدام پوزیشن زن و شوهر صمیمیت بیشتری احساس خواهند کرد ؟
در پوزیشنی که به نام غنچه گل رز شناخته پوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییمی شود ، زن و شوهر بیشترین احساس صمیمیت را خواهند داشت و نحوه انجام این پوزیشن به طور کامل در مقاله بیان شده است . پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی

پوزیشن زئوس

پوزیشن زئوس ارضای بدون دخول در دوران نامزدی مناسبپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی است. این مسئله که مردها دوست دارند احساس قدرت و برتری نسبت به زن داشته باشند اصلا چیز جدیدی نیست و همپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییه میدانند که مردها عاشق یک رابطه دهانی خوب هستند. به همین دلیل هیچ چیز مثل یک رابطه دهانی خوب در ایپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویین پوزیشن دوران نامزدی باعث غرور مرد نمیشود. در این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی مرد میپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی ایستد و پاهای خود را به اندازه عرض شانه باز میکند. سپس زن جوری جلوی مرد زانو میزند (زیر پا یک بالشت کوچک قرار دهید) که آلت تناسلی مرد درست رو به روی صورت و دهان او قرار بگیرد. در مرحله بعد مرد سر زن را میگیرد و ریتم حرکت را کنترپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییل میکند. زن نیز باسن مرد را در دست خواهد داشت. در این پوزیشن مرد میتواند همسر خود و سینه هایش را نگاه کند.

پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی

 

پوزیشن زامبی

ارضای بدون دخول در دوران نامزدی با پوزیشن زامبی هپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییم مناسب است همه زوج ها نمیتوانند از رابطه دهانی و عکس پوزیشن های دوران نامزدی نهایت لذت را ببرند چرا که این نوعپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی رابطه جنسی واقعا نوعی هنر است و شما باید تجربه و مهارت کافی داشته باشید تا به خوبی طرف مقابل را ارضا کنیپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویید. مرد در پوزیشن زامبی برای ارضای همسر بدون دخول در دوران نامزدی مینشیند و پاهایش را دراز کرده و از زانو کمیپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی بلند و از هم جدا میکند. سپس زن دولا میشود سر خود را به سمت آلت تناسلی میبرد، دست های خود را کنار زانو ها قرار داده و باسن خود را به صورت مرد نزدیک میکند. مرد باید در این حالت دست های خود را روی باسن یا پشت لگن همسر خود قرار دهد. پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی

نجوا کردن در گوش
در پوزیشن میسیونری این امکان برای هر دوپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی شریک جنسی وجود دارد که در گوش هم کلماتی که می توانند تحرپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویییک آمیز و یا محبت آمیز باشند را زمزمه کنند و بر شور و حرارت رابطه جنسی خود بیفزایند .
بوسیدن عمیق
یکی دیگر از امکاناتی که در پوزیشن میسیونری وپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییجود دارد و باز هم باید آن را مرهون تماس صورت به صورت این نپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییرا تجربه کنند و عشق و صمیمت رابطه جنسی شان را افزایش دهند .
نفوذ موزون
از آنجایی که مرد در این حالت تسلط زیادی بر رپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییابطه زناشویی خود دارد می تواند عمل دخول را به طور یکنواخت انجام دهد و رابطه جنسی به صورت موزون انجام می شود . بنابراین این مدل جزو پوزیشن های عمیق اسپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییت.
حتما بخوانید : صفر تا صد خیانت

معایب پوزیشن میسیونری

همانند سایر روش های سکس ، پوزیشن میسیونری در کنار مزایپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییایی که دارد ، می تواند معایبی هم داشته باشد . ما این معایب را در این بخش از مقاله بیان می کنیم و قضاوت و انتپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییخاب را بر عهده شما می گذاریم . می توانید با سبک سنگین کردن مزایا و معایب روش missionary ، انتخاب کنید که آیا می خواهید این پوزیشن را با شریک جنسی تان امتحان کنید یا اینکه به اصطلاح عطایش را به لقایش می بخشید و ترجیح می دهید از پوزیشن هایپوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی مناسب دیگر استفاده کنید .
عدم تحریک کلیتوریس
در این پوزیشن عمیق آلت تناسلی مرد ممکن است تحپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییریک کافی برای ایجاد ارگاسم در نقطه جی ایجاد نکند . علاوه بر این، از آنجایی که مرد از دستانش به عنوان یک تکیه گاه استفاده می کند ، نمپوزیشن سـکسی حالت کوه جادوییی تواند با دستانش ناحیه کلیتوریس زن را تحریک کند .

پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی

پوزیشن سـکسی حالت کوه جادویی
پوزیشن رابطه سـکسی حالت کوه جادویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter