بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)

پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)

پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)

پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner),انواع پوزیشن های سکسی کره چارنر,بهترین پوزیشن های سکس (Butter Churner),پوزیشن جنسی ساندویچ (SANDWICH),پوزیشن حالت کره چارنر

پوزیشن های مختلف رابطه جنسی

یکی از انواع روش های دخول حالتی است که زن روی لبه تخت می نشیند و پاپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)ها خود را از هم جدا نگه می دارد. سپس مرد در بین پاهای زن می ایستد و آمیزش را انجام می دهد. در این حالت بهتر است زن باسن خود را روی بالشت می گذارد تا بدن هر دوی آنها در یک سطح قرار گیرد. این حالت یکی از بهترین پوزیشنپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner) دخول برای شب زفاف و دختران باکره است.

در حالتی دیگر زن به پهلو می خوابد و پشت خود را به سپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)مت شریک جنسی می کند . مرد نیز در این حالت به پهلو خوابیده و از پشت آلت خود را وارد واژن می کند. این حالپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)ت یکی از بهترین پوزیشن دخول برای زود انزالی و تحریک کلیتوریس زن است.

زن می تواند زانوهای خود را خم کرده و به پشت بخوابد. مرد می تواند از پپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)هلوی راست به طوری که از زیر زانوهای زن رد شود ، دراز بکشد.

زن می تواند به ضورت چهار دست و پا قرار گرفته و مرد از پشت آمیزش اپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)نجام دهد . یکی از مزیت های این روش تحریک نقطه جی در زن و تجربه تحریک زیاد است.

روش پهلو به پهلو روش دیگری است که هپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)ر دوی زن و مرد ، یکی به پهلوی راست و دیگری به پهلوی چپ دراز کشیده و زن کمی بین پاهای خود را باز می کند و آمیزش انجام می شود.

زن به پشت می خوابد و پاهای خود را از هم جدا می کند. پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)مرد پس از فرو کردن آلت خود کاملا بین پاهای زن قرار می گیرد.

آموزش ۵ پوزیشن جنسی عالی برای افراد چاق! همراه با تصویر

نیوز : مهم نیست که رسانه ها چه چیزی را تپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)بلیغ می کنند. آنچه مهم می باشد این است که همه افراد با هر شکل و ظاهری که باشند چه لاغر و چه چاق می توپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)انند رابطه جنسی عالی و سالمی داشته باشند. رسانه ها ممکن است اغلب تصویری ایده آل از اندام را به تصویر بکشند ام پوزیپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)شن جنسی برای افراد چاق(پوزیشن مناسب افراد چاق) راه حل لذت بردن افراد با وزن بالاست. بسیاری از افراد در دنیای واقعی نمی توانند آنگونه که همه ما به دلیل فیلم ها، فرهنگ های مشهور و تقریبپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)اً هر نوع رسانه مدرن با آن آشنا هستیم ، باشند. در دنیای واقعی، رابطه جنسی چیز کاملا متفاوتی است.

پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)

چیزی به نام رابطه جنسی داغ، بیش از حد کاملپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner) و پرشور که در فیلم های پورن می بینیم وجود ندارد – اما این بدان معنی نیست که رابطه جنسی نمی تواند شگفت انگیز و سرگرم کننده باشد!

چیزی به نام رابطه جنسی داغ، بیشپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner) از حد کامل و پرشور که در فیلم های پورن می بینیم وجود ندارد – اما این بدان معنی نیست که رابطه جنسی نمی تواند شگفت انگیز و سرگرم کننده باشد! پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)

رابطه جنسی فقط و فقط انجام دادن کارهایی است که می دانید و برای خودتان و شریکتان لذت بخش است. برخی از افراد ممکن است به دلیل ناراحتی و نارضایتی از بدن خود تمایلی به پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)رابطه جنسی از خود نشان ندهند. این پست در مورد تناسب اندام یا لاغر شدن نیست بلکه در مورد ایجاد احساس اعتماد به نفس و راحتی نسبت به آنچه دارید است. به عبارت دیگر: با آنچه دارید کنار بیایید و به آن افتخار کنید ، زیرا این چیزی است که شما را میپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner) سازد!

دراین حالت مرد میتواند با حرکت رفت وبرگشتی وهمپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)چنین حرکت موجی کمرخود آلت خویش را موازی با جهاز جنسی زن قرار داده ونفوذ بهتر وعمیق تری داشته باشد. آموزش اولین دخول و بهترین پوزیشن برای اولین دخول کیفیت معاشقه دراین حالت بسیار بپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)الا بوده ومرد به درصد بالایی از نقاط حساس بدن زن دسترسی دارد.مرد کاپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)ملا به سینه هاوصورت و بخش بالایی بدن زن دسترسی داشته وبه راحتی میتوان آن را تحریک کندودر لحظه ارگاسم مرد میتواندبدون قطع شدن ریتم زن رادر آغوش گرفته وارگاسم را برای زن شیرین ترنماید.مردانی پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)که برای جلوگیری از بارداری قبل از انزال آلت خود رااز واژن خارج میکنند دراین حالت به راحتی میتوانند در لحظه بحرانی از یک دیگر جداشوند. پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)

پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)

۷-(برای زنانی که دیر به لحظه ارگاسم میرسند.)درپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)این حالت مرد به روی زمین دراز کشیده و زن در بالا قرار میگیرد ودستان مرد کاملا آزاد است ومیتواند به وسیله آن قسمتپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner) های مختلف زن را ماساژ داده وفشار دهد.دراین حالت ازفشار دادن نوک پستان ها که درد شیرینی را برای زن فراهم میکند غافل نباشید.همچنین بسیاری از زنان درهنگام کورس جنسی ازمکیدن احساس خوبی به دست می آورند.بدین مپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)نظور مرد میتواند بایک دست یکی از سینه های زن را مالش داده و لب ها وزبان زن را بوسیده وبمکد وگاهی نیز انگشتان خود را در اختیار زن قرار دهدتا با مکیدن حس شیرینی در زن ایجادکند.مورد دیگر این که مرد پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)میتواند دستان خود را روی باسن زن قرار داده وبا فشار دادن باسن به سمت پایین نفوذ را عمیق تر کرده ودر کنترپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)ل ارگاسم شرکت کنند.دراین حالت زن با حرکات کمر خویش موج ایجاد میکند که باعث میشود آلت در داخل واژن به خوبی حرکت نموده و نقطپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)ه (جی)را تحت تاثیر قرار داده و ارگاسم زن را راحت تر وسریع تر نماید. برای اینکه این حالت دل پذیرتر گردد مرد میتواند علاوه بر تحریک و نوازش بدن زن ازکلماتی استفاده کند که برای زن لذت بخش وجذاب باشد واو را در رسیدن به اوج لذت جنسی کپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)مک کند.

یک: عروسک کهنه

حتی بغل کردن قاشقی نیز می‌تواند با چاشپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)نی کمی باندیج کینکی شود. مچ و ساعد قاشق کوچیکه در جلو به هم بسته می‌شوند. قاشق بزرگه می‌تواند لگن قاشپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)ق کوچیکه را کمی جا به جا کند تا روی دیلدو، ویبراتور یا کیر خود قرار بگیرد. اسپنک کردن هم یک گزینه عملی است.

دو: فاکتور X

فقط کافیه نقطه درست را در میان مپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)طقه تحریک شونده احتمالی پیدا کنید و «کمک! روشی بسیار حمله‌پذیر!» با پارتنر خود در یک پوزیشن صورت پپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)یین. پایین بودن صورت احساس برهنگی کمتر و امنیت بیشتر به دنبال دارد اما از آن جا که صورت شخص در پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)معرض دید نیست، کمی احتیاط آمیز است. یک دست خود را به زیر بدن برده و تحریکش کنید، اگر بخواهید می‌توانید با دست دپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)یگر نیز با کونش بازی کنید.

سه: مال من هستی

مچ دست پارتنرتان را به دست خود ببندید( دستبندها برای این کار بهتر هپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)ستند، مگر این که بخواهید با بستن خودتان یک چالش مسابقه گونه با سه پای بسته به وجود بیاورپوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)ید) و به او اجازه دهید منحرف شود. شما می‌دانید که در مرحله بعد چه رخ می‌دهد. دست او را بالای سرش بکشید و بر او برانید یا او را به کنار گردانده و به شیوه ای که دوست دارید دستش را روی بدن خود بکشید.

پوزیشن سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)
پوزیشن رابطه سـکسی حالت کره چارنر (Butter Churner)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter