بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face),پوزیشن سـکسی چهره در چهره,آموزش پوزیشن فیس تو فیس در رابطه جنسی,پوزیشن رو در رو (face to face),بهترین پوزیشن های سکس حالت چهره به چهره

برای آگاهی بیشتر مطاب “رابطه جنسی در دوران بارداری” را مطالعه نمایید.

یکی از انواع روش های دخول که بین زوج ها بسیار رایج است ، حالتی اسپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)ت که زن به پشت می خوابد و ران خود را از هم باز می کند و سپس زانوهای خود را کمی خم می کندپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face) و مرد میان دو پای او قرار گرفته و پس از فرو کردن آلت تناسلی ، روی زن می خوابد. در این حالت دهانه واژن و کلیتوریس زن کم تحریک می شود. این حالت برای زنان حامله به خاطر وزن بدن مرد بر شکم زن مناسب نیست. پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

حالتی دیگر این است که مرد به پشت می خوابد و زن روی او می نشیند و یا زپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)انو زده و به جلو خم می شود اما در این حالت پشت زن به سوی مرد است. زن آلت تناسلی مرد را وارد مهبل خود می کند. این حالت یکی از بهترین پوزیشن دخول برای مردان چاق و زنان حامله است.

در روش دیگر دخول ، زن به پشت می خوابد و پاها پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)را روی شکم و سینه خود خم می کند و یا بر شانه های مرد می گذارد یا دور کمر او حلقه میزند. دخول آلت مرد در مهبل به طور کامل صورت می گیرد. در این حالت احتمال حامله شدن زن بیشتر است. پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

مردان می توانند هنگام آمیزش جنسی در این حالت آلت تناسلی خوپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)د را در هر رفت و برگشت کاملا از مهبل خارج کنند و دوباره فرو کنند. با این حرکت می توانند لذت جنسی خود را بیشتر احساس کنند.

اگر شما یا همسرتان دچار اضافه وزنی هستید می توانید با انجام پوزیشپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)ن های سکسی چاق(پوزیشن سکس برای افراد چاق) زندگی جنسی خود را به بهترین شکل ممکن در آورید.

  • پوزیشن سکسی زن چاق/ پوزیشن میسیونری

یکی از بهترین پوزیشن های سکس با زنان چاق، پوزیشن مپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)یسیونری است. در این روش زن کاملاً به پشت دراز می‌کشد و بالشی را زیرش می گذارد و مرد رپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)وبه روی او قرار می‌گیرد. اندازه بالش باید طوری انتخاب شود که به ستون فقرات آسیب نرسد و با زاویه بدن مرد همسان باشد. در پوزیشن میسیونری باید زن پاهایش را تا نزدیکی کمر مرد بالا بیاورد تا هر دو شریک جنسی از رابطه لذت ببرند. پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

در این پوزیشن مرد می‌تواند یکی از دست‌ها را حائل بدنشپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face) کند و با دست دیگر با لمس بدن زن به تحریک وی بپردازند. در پوزیشن میسیونری کنترل رابطه توسط مرد انجام می‌شود. کسانی که در دوران بارداری قپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)رار دارند و شاهد افزایش وزن و بزرگ شدن شکمشان هستند نیز می‌توانند از این حالت به عنوان بهترین پوزیشن های رابطه جنسی در دوران بارداری استفاده کنند.

(برای مردانی که دارای آلت جنسی باریک وکوچک میباشند)

دراین حالت از پوزیشن های دخول زن بر روی یک صپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)ندلی طوری مینشیند که باسن خود را به راحتی بتواند بیرون از صندلی قرار دهدوسپس درکمر خود کمی قوس ایجپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)اد کند وسر خود را به سمت بالا قرار میدهد.مرد نیز دستان خود را بر روی شانه زن قرار داده وکمی او را به سمت پایین میفشارپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)د دراین حالت تا حد امکان زن پاهای خود را به طور بسته قرار میدهد تا واژن تنگ تر شده واحساس بهتری به هر دو دست دهد. در این حالت از پوزیشن های دخول نیز از کلمات شهوت انگیز استفاده شده و مرپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)د با دستان خود به نوازش زن از قسمت شانه به سمت پایین میپردازد.همچنین برتای ایجاد احساس بهتر مرد میتواند ماساژ کلیتوریس را به خوبی انجام دهد ویا این که از زن بخواهد تا با مالش آن امکان تحریک را افزایش دهد.دراین حالت از پوپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)زیشن های دخول سینه های زن درحالت آویزان قرار دارد که مرد میتوان آنها را در کف دست گرفته وبامالش و فشارهای مرتب احساس دل پذیری را به وجود آورد.ضمن این که مرد میتوان قسمت های شانه وگردن زن را بوسیده وگاهی آنها را گاز بگیرید تا درد شیرینی برای زن فراهم گردد.

تصاویر انواع پوزیشن های دخول

۹-(برای زنان باردار)زنانی که باردار هستند نباید به پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)شکم آنها فشار ئارد شود زیرا هم برای او ایجاد ناراحتی میکند وهم مزاحمت هایی برای جنین به وجود میاورد.در این حالت از پوزیپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)شن های دخول بهتر است که زن به پشت خوابیده ومرد برعکس به روی زن قرار گیرد به طوری که پاهای اودر کنار صورت زن وبرعکس باشد سپس آلت را داخل واژن نموده وبا حرکت موجی کپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)مر آن را هدایت نماید.دراین صورت هیچ فشاری به شکم وارد نمیشود و زن ومرد میتوانند از لمس کردن ومکیدن ساق و انگشتان پا برای تحریک بیشتر استفاده نمایند

چهار: از طناب مخملی بگذر

برای راحتی در ناراحتی بسته بودن، یک پوزیشن ایستاده را با اپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)ستفاده از محدودکننده‌هایی که به بالای در متصل می‌شوند امتحان کنید. (حتی می‌توانید مچ دست هایش را به دستگیپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)ره در ببندید.) صورت او می‌تواند مقابل شما باشد و ببیند چه چیزی در انتظارش است، یا به سمت در باشد و بازی هیجان‌انگیز‌تر گردد. سعی کنید تنها از دهان خود برای لمس او استفاده کنید تا توجه او بر هر لمس کوچکی متمرکز شود. پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

پنج: روی صندلی و چهارپایه

پارتنر خود را روی یک چهارپایه ببندید، مچ دست‌ها پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)و پاها به پایه‌های چهارپایه بسته می‌شوند. می‌توانید به آرامی (یا نه خیلی آرام) او را شلاق بزنید یا به هر شیوه دیگری با زبان خود، اسباب بازی، یا قول دخول در صورت التماس زیاد و کافی او را آزار دهید. پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

شش: بچه خوک کوچک

اگر می‌خواهید پوزیشن باندیج کلاسپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)یک هوگ-تای را امتحان کنید اما هنوز خیلی حرفه‌ای نیستید، می‌توانید با کمی تقلب و امتحان یک سیستم محدودکننده که مناسب شپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)است این کار را انجام دهید. برده‌تان در حالی که ساق و ساعدش را پشت بدنش خم می‌کپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)نید روی شکم دراز می‌کشد. با وجود این که او همچنان در حرکاتش بسیار محدود خواهد بود، محدود کننده‌ها این موقعیت را کمی راحت‌تر کرده و از سختی اش می‌کاهند. با کمی مالیدن کس/کیرش رفتار خوبش را پاداش دهید. پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

ورزش و حرکات کششی چه تاثیری بر طول آلت دارند؟

حرکات کششی تا حدود یک سانتی متر بر افزایش قدی آلت تاثیرگپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)ار می باشد. این حرکات بدین صورت است که ابتدا آلت تناسلی را داخل حوله گرم پیچیده می شود و سپس بپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)مدت ۵ دقیقه آلت تناسلی در حال کشش به جلو نگه داشته می شود. سپس آلت را شل کرده و بمدت ۳۰ بار به هر طرف چرخانده می شود. این تمرین روزی چند بار قابل انجام است. نتیجه این تکنیک طی یک تا شش ماه خود را نشان می دهد. پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

جراحی برای افزایش آلت:

جراحی برای افزایش آلت حدود ۳ تا ۵ سانتی متر برافزایش طوپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)ل آن تاثیر خواهد داشت. چراحی یکی از روش های سریع در برطرف کردن مشکل افرادی است که از داشتپوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face) آلت کوچک رنج می برند. در این روش حدود ۳-۵ سانتی متر به طول آن اضافه می شود. با یک برش در زیر شکم و آزاد کردن لیگامان آویزان کننده آلت و برداشت چربی روی استخوان عانه ۳-۵ سانتی متر اضافه می شود. پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

پوزیشن سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)
پوزیشن های سـکسی حالت چهره به چهره (face to face)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter