بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)

پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)

پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)

پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow),پوزیشن جنسی چرخ دستی (Wheelbarrow),بهترین پوزیشن های سکسی,پوریشن سکسی چرخ دستی,آموزش تصویری بهترین پوزیشن ها

پوزیشن‌های جنسی در سه ماهه دوم بارداری

سه ماهه دوم بارداری به سه ماهه عسل نیز شهرت دارد. چراکه با شروع این دوران حاپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)لت تهوع و همچنین خستگی کم کم در بدن شما از بین رفته و با توجه به افزایش ترشح هورمون‌های زنانه میل و رغبت شما برای برقراری رابطه جنسی بیشتر می‌گردد و همچنین بدن شما انرژی کافی برای لذت بردن از نزدیکی را خواهد داشت. پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)

پوزیشن‌های جنسی مناسب

این دوران می‌تواند از نقطه نظر اینکه شکم شما بزپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)رگ شده است، شما را با تجربه پوزیشن‌های جنسی جدید و جالبی که قبلا تجربه آن را نداشته‌اید آشنا کند. از جمپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)له این پوزیشن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

استفاده از صندلی: بدین ترتیب که شریک شما (مرد) بر روپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ی صندلی نشسته و شما به او ملحق می‌شوید. این پوزیشن می‌تواند از جهت اینکه شما می‌توانید همدیگر را در آغوش گرفته و به یکدیگر نگاه کنید، هیجان انگیز باشد.

کنار هم خوابیدن از پشت: در این حالت که به اصطلاح اسپونینگ یا پوزیشن قاشقی نامیدپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ه می‌شود، شما می‌توانید به راحتی از یک طرف دراز بکشید و بدین ترتیب هیچگونه فشاری را تحمل نکنید. حتی برای راحتی بیشتر می‌توانید از چند بالش برای راحتی زانو‌ها و به خصوص در ماه‌های ششم و بالاتر که شکمتان بزرگتر می‌شوپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)د استفاده کنید. همسر شما نیز از پشت خود را به شما نزدیک می‌کند و بدین شکل می‌توانید از رابطه‌ای آسوده و لذت بخش لذت ببرید.

اهمیت حل مشکل به ارگاسم نرسیدن زنان

پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)

از جمله عوارضی که به ارگاسم نرسیدن زنان در رابطه ی جنسی زناشویی می تواند ایجاد کند عبارتند از:

 • افزایش استرس‌
 • فاصله گرفتن از شریک زندگی
 • سختی در بیدار شدن از خواب
 • از دست دادن اشتیاق برپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ای رابطه ی جنسی
 • روی آوردن به مصرف کافئین برای انجام کارها
 • بی خوابی یا دشواری در خوابیدن
 • گیجی
 • افسردگی
 • ضعیف شدن سیستم ایمنی و پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)به راحتی مریض شدن

پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)

همچنین برای آنکه بتوانید به اوج لذت جنسی یا اپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)رگاسم برسید می توانید روش های زیر را امتحان کرده و به مرور و تمرین آن ها به این مهم دست یابید.

 • با تنش عضلانی بالا یا حرکات جسمانی و داشتن نقش موثر پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)در رابطه ی جنسی می توانید به ارگاسم برسید.
 • با انقباض و انبساط مداوم عضلات کفن لگن خود خون رسانی را به ناحیپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ه ی لگن و اندام تناسلی افزایش داده و به این طریق به ارگاسم خود کمک می کنید.
 • با آرامش ذهنی می توانید منجر به ارگاسم خود شوید. البته مردان نیز مپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ی توانند در این آرامش ذهنی زنان نقش موثری داشته باشند.
 • همچنین درمان های دارویی با استفاده از هورمون های جنسی نیز می تواند در این زمینه کمک کننده باشد.

دستها
دستش را بگیرید، طورى که کف دستها به طرف بالا باپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)شد، و با هر دو شست به مهربانی کف دستش را نوازش کنید ضمن این که بقیه انگشتانتان هم زمان سمت دیگر دستش را نوازش مپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ی کند. آرام آرام به طرف پایین پیشروى کنید تا کل دستش را نوازش کنید.
یکی از مهم ترین و عاشقانه ترین نقطه های حساس بدن زن که احتمالا بیش تر مردها ندانند و ناحیه نبض مچ دست وپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ی هست. درصورتی که به این قسمت، مردها توجه کنند نبض مچ دست میتواند از جمله حساس ترین نقطه بدن زن به حساب بیاید با این که حتی احتمالا خود زنها هم ندانند. این قسمت را با بوسه های آپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)رام و حرکت زبان میتوانید تحریک کنید و ببینید که همسرتان چه طور از ان شگفت‌زده میشود .

7- مچها
دستش را طورى بگیرید که کفپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow) دست به طرف بالا باشد، در حالی که از وقایع روزانه اش میپرسید سر انگشتانتان را به سمت مچ و پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ساعدش حرکت دهید. بعد از چند دقیقه نوازش کردن، با لبها، دندان و زبانتان قسمت داخلى مچش را بلیسید و پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)به نرمى گاز بگیرید.

– وقتى که مچش را میبوسید، با دسپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)تتان دست او را مقابل صورتتان بگیرید.
8- گوشها
به سراغ گوشش بروید و جمله اى مانند ”امشب شب توست، “ زمزمه کنید وپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow) بعد نرمه گوشش را داخل دهانتان بگیرید و حسابى خیسش کنید. بعد سراغ قسمت بالائى گوشش رفته و آرام با دندان گازش بگیرید.
– پیش از انجام هر کارى، با انگشتانتان به آرامى موهایش را از روى گوشش کنار بزنید؛ بعد روى گردنش بسمت بالا نفس بکشید تا به محل مذکور برسید.پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)

پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)

پوزیشن زن زندانی

اینکه بخواهید همسر خود را برای انجام پوزیشن های بدوپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ن دخول در دوران نامزدی اجبار کنید کاری بسیار اشتباه است مگر اینکه این رفتار نوعی نقش بازی کردن برایپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow) افزایش جذابیت رابطه جنسی شما باشد. اگر چنین قصدی دارید، این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی کاملا برای شپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ما مناسب است. زن باید برای این حال بخوابد و پا های خود را از قسمت زانو کمی خم کند، مرد نیز باید به گونه ای روی صورت زن قرار بگیرد که دهان او را نزدیک آلت تناسلی خود قرار دهد. در این پوزیشن مرد بطور کامل روپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow) زن نمیشیند و بیشتر فشار بر روی زانوها که پشت شانه های زن قرار دارد، وارد میشود. سپسپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow) مرد با میتواند با دستان خود سر زن را تکان دهد و رابطه جنسی را ادامه دهد. دست های زن نیز روی کمر مرد قرار دارد و در این پوزیشن زن به معنای واقعی در اختیار مرد میباشد.

پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)

پوزیشن دایره

این حالت از پوزیشن ارضای بدون دخول در دوپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ران نامزدی هم یکی دیگر از پوزیشن های دوران نامزدی با عکس بسیار عالی برای یک رابطه جنسی بدون دخول و هیجان انگیز و داغ است. در این وضعیت زن و مرد به شکلی دراز میکشند که سر شان در نزدیکی ناحیه تناسلی یکدیگر بوده و زانو ها نیزپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow) اندکی خم میشود. مرد با یکی از دستان خود زن را اندکی بلند کرده تا بتواند به راحتی با دهان خود به ناحیه تناسلی زن دسپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)ترسی داشته باشد و با دست دیگر نیز باسن را کنترل میکند. زن نیز در این پوزیشن میتواند به تمام قسمت های آلت تناسلی مرد و باسن او دسترسی داشته باشد. این پوزیشن ارضا شدن بدون دخول در رابطه جنسی نیز پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)یکی از برترین حالت های پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی میباشد.

شما می توانید با زبان و دهان خود، آلت تناسلی همسر خود را مورد نپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)وازش قرار دهید و او را تحریک کنید سکس دهانی برای بسیاری از مردها لذت بخش است و برابری با سکس واژینال می‌کند، بنابراین این پوزیشن کمک می‌کند تا شرایط بسیار عالی برای رابطه صمیمی زن و شوهر فراهم شود.پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)
اگر همسر شما علاقه به سکس دهانی داشته باشد، می تواند اندامهای جنسی شما را تحریک کند، تا شما بپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)توانید با انرژی بیشتری فعالیت داشته باشید.
در آموزش سکس در دوران پریودی، هم زن و هم مرد باید به یک اندازه تلاشپوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow) کنند و اجازه دهند تا محیط لذت بخشی برای هر دو شخص ایجاد شود.

پوزیشن سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)
پوزیشن رابطه سـکسی حالت چرخ دستی (Wheelbarrow)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter