بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary),پوزیشن قرارگیری مرد روی زن,پوزیشن سکسی میسیونری,بهترین پوزیشن های سکسی,پوزیشن جنسی میسیونری missionary یا رو در رو

نفوذ بعضی از عقاید و تبلیغات جوامع غربی باعث شده است که زوجین مسلمان از پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) همدیگر انتظارات نامناسبی داشته باشند و گاها تحت تاثیر فیلم‌های پورنو، خواستار رابطه‌های اورال یا انال و… باشند لذا باید ببینیم آیا این مسائل از منظر اسلام پذیرفتتنی هستند یا خیر؟ پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

 

قبل از پرداختن به نظریه فقهی یادآور شوم که این روابط در سال‌های نه چندپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ان دور در جوامع غربی انحراف جنسی محسوب می‌شد و جامعه روانشتاسان آمریکایی در DSM3 و پایپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) نتر به این مسئله اذعان دارند، اما متاسفانه در نسخه 5 DSM این مطالب حذف شده و جای خود را به هنجار اجتماعی صحیح داده استالبته در سال‌های آتی شاید شاهد ازدواج قانونی حیوان با انسان هم باشیم! کما اینکه الان ازدواج دو همجنس را درپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) این کشورها قانونا ثبت می‌کنند و همین است که خداوند می‌فرماید: «ثُمَّ رَدَدْناهُ أَسْفَلَ سافِلين»(5/تین) که واقعا بشر به جایی می‌رسد که پست‌نر از هر حیوانی می‌گردد.

پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

حکم فقهی مطالب گفته شده: از نظر فقهی ارتباط مقعدی با همسر کراهت شدید پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) دارد و در صورت راضی نبودن خانم حرام می‌باشد. بدیهی است که یک فرد مسلمان حاضر به آزار و اذیت خانمش نمی‌شود و علاوه بر اذیت موجبات بیماری‌های مقاربتی را فراهم نمی‌سازد. چون از لحاظ پزشکی برای خانم در این حالت هیچ لذتپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ی وجود ندارد و فقط درد نصیبش می‌شود.

پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

3- آیا نزدیکی کردن در بادراری باعث زایمان زودرس می شود ؟

خود نزدیکی و دخول در بارداری به تنهایی در یک خانم باردپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ار کم خطر این مشکل را ایجاد نمی کند. اما در خانمهای که مشکلاتی دارند (مثلا سابقه زایمان زودرس ، رحم دو شاخ ، سرپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) کلاژ و ..) ، نزدیکی و دخول در باردای می تواند سبب تحریک انقباضات رحم شود .

4. آیا لازم است در دوران بارداری هم جلوگیری داشته باشیم ؟

خیر. در دوران بارداری که مجدد باردار نمی شودید! پسپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) جلوگیری کردن معنی ندارد. تخلیه مایع منی داخل واژن هم ممنوع نیست. چون پلاگ موکوسی دهانه رحم از ورود میکروبها به داخل رحم جلوگیری میکند. پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

5. آیا می توانم در بارداری ارگاسم بدون دخول داشته باشم ؟

شرایط ارگاسم در بارداری نیز مثل دخول در بادراریپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) است. اگر علایم خطر (مثل دهانه رحم کوتاه و …که ذکر شد ) را ندارید ، می توانید ارگاسم در بارداری داشته باشید.

6.آیا می توانم برای کاهش آسیب به جنین، از راه مقعد در بارداری نزدیکی کنم ؟

نزدیکی از مقعد عموما برای یک خانم دردناک و آسپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) یب زا می باشد. در دوران بارداری بدلیل افزایش ریسک همورویید ( بدلیل یبوست و شرایط کلی بارداری ) ، توصیه می شود هپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) رگز از راه مقعد در بارداری نزدیکی نکنید.

پوزیشن غنجه رز

بهتر است برای رمانتیک تر کردن این نوع از سکس تختپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) خواب با گل رز پوشانده شود ، سپس دو شریک جنسی رو به روی یکدیگر به طوری قرار می گیرند که زن روی پاهایپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) مرد می نشیند ، و پاهایش را به دور کمر مرد حلقه می کند . این یک پوزیشن بسیار ملایم است و خبری از یک رابطه جنسی خشن نخواهد بود ، از این لحاظ باعث صمیمیت بسیار زیاد زن و شوهر خواهد شد . پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

 

 

پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

پوزیشن آبشاری

در این حالت زن در لبه تخت می خوابد ، در حپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) الی که سر و شانه هایش روی زمین قرار می گیرد و همسر او عمل دخول را به صورت ایستاده انجام می دهد . در این حالت به محضپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ارگاسم شدن ، خون به سمت مغز و سر حرکت می کند و باعث ایجاد احساس لذت شگفت انگیزی می شود .

حتما بخوانید : از لذت جنسی تا بیماری های آن

پوزیشن سکس دستگاه کره سازی

این پوزیشن زناشویی بسیار مورد علاقه خانم هاپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ست زیرا در این حالت ، خون بسیار زیادی به مغز زن هجوم می آورد و باعث احساس هیجان و سرخوشی او مپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ی شود . برای انجام این پوزیشن زن به پشت دراز می کشد و در حالی که پاهایش را بالا می برد و به پشت گردنش قلاب می کند آمادگی خود را برای برقراری رابطه با شریک جنسی اش اعلام می دارد . مرد نیز در این موقعیت روی زن چمباتمه می زند و عمل دخول را اپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) نجام می دهد .

پوزیشن آویز شدن

در این حالت مرد به راحتی خوابیده یک پا را بالا قرار دادهپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ، و زن به شکل زانو زده و خوابیده قرار گرفته و او را ارضا میکند. در این پوزیشن زن صورت خود را بین پاهای مرد قرار میدهد، بطوریپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) که باسن او روی شکم مرد بوده و پا هایش کنار صورت او باشد. در این حالت زن شروپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) به رابطه می کند و مرد هم هر زمان که بخواهد میتواند با استفاده از دست های خود زن را تحریک کردپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ه و یا سر خود را کمی بالا آورده و رابطه دهانی داشته باشد. یکی از پوزیشن های ارضای همسر بدون دخول در دوران نامزدی، برقراری رابطه دهانی است. در این روش مرد اقدام به خوردن واژن زن کرده و این کار را تا زمانی که زن به ارگاسم برسد، ادامه مپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ی‌دهد. البته باید دقت کنید که ترشحاتی که از واژن بیرون می‌آید در هنگام رابطه دهانی بلعیده نشود، چرا که وجود میکروب در این ترشحات، ممکن است خطراتی مانند انتقال بیماری و عفونت را در پی داشته باشد. پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

پوزیشن های رابطه دهانی در دوران نامزدی

زمانی که با شوهرتان رابطه دهانی و سکس بدون دخول پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) دارید، اصلا به چیزی فکر نکنید، افکار خود را خاموش کنید و فقط روی آلت تناسلی همسرتان تمرکز کنید تا بتوانید بپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ه او اوج لذت رابطه را هدیه دهید. در این حالت از پوزیشن های رابطه دهانی دوران نامزدی مرد باید بایستد و پاهای خود را به اندازه عرض شانه باز کند و از قسمت زانو ها کمی خم شود. سپس زن بین پاهای مرد قرار میگیرد و با دست های خود ران هپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ای مرد را میگیرد. سپس مرد دستان خود را پشت سر زن قرار میدهد و شروع میکند به کنترل حرکات با استفادپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) ه از حرکات لگن و باسن. البته در این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی بدلیل کنترل زیادی که مرد دارد، باید مراقب بود که محدودیت های و ظرفیت زن در نظر گرفته شود. در ادامه با سایر پوزیشن های رابطه دهانی در دوران نامزدی آشنا خواهید شد: پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

به این صورت که اگر زن از انعطاف پذیری بالایی برخپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) وردار باشد ، می تواند پاهایش را تا حد ممکن بالا بیاورد به طوری که زانوهایش روی سینه هایش قرار بگیرند . انجام این کار در پوزیشن عمیق میسیونرپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) اجازه می دهد که دخول به صورت عمیق تری اتفاق بیفتد و دهانه رحم و نقطه G به میزان زیادی تحریک شود .
در غیر این صورت ، یک گزینه کمتر آکروباتیک در پوزیشن missionary وجود دارد و نحوه انجام آن به این شکل است که با کمک مرد یا بالشیپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) که زیر کمر زن قرار می گیرد ، لگن زن کمی نسبت به تخت زاویه دار میپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) شود . این حالت نیز می تواند منجر به تحریکات بیشتر کلیتوریس شود . بنابراین ، زن ها می توانند با تغییر حالت پاهایشان بر لذت رابطه جنسی بیفزاپوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary) یند به عنوان مثال می توانند پاهایشان را تا جایی که می توانند باز کنند ، پاها را روی شانه شریک جنسی شان قرار دهند و یا زانو هایشان را خم کنند . پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)
حتما بخوانید : پوزیشن اسپونینگ

 

پوزیشن سـکسی حالت مرد رو (Missionary)
پوزیشن رابطه سـکسی حالت مرد رو (Missionary)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter