بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)

پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)

پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)

پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew),بهترین پوزیشن های سکسی مارپیچی,مزایا و معایب پوزیشن سکس مارپیچی,پوزیشن های دوران نامزدی و عقد (Corkscrew),پوزیشن رابطه جنسی حالت مارپیچی (Corkscrew)

 

زمانی که آلت تناسلی مرد وارد واژن یک زن می شود ، دخول نامپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)یده می شود. در آمیزش جنسی ، آگاهی از انواع روش های دخول و بهترین پوزیشن دخول ، یکی از مهمترینپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew) مسائل زناشویی است که زوج ها در مورد آن سوال های متعدد می پرسند. این مسئله به این دلیل مهم است که اوج لذت جنسی و ارضای کامل بسته به پوزیشن های مختلف رابطه جنسی و انجام صحیح آنهاست.

پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)

اگر قبل از تماس جنسی به روش های دخول دقت و آگاهی کافی داشته باپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)شید ، رابطه لذت بخش و موفقی را تجربه خواهید کرد.

 

انواع روش های دخول

افراد در هنگام آموزش بسته به حالت ها و روش های دخولی که به کارپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew) می برند ، تحریک شده و لذت می برند. تصور اشتباه اکثر زوج ها و افراد این است که مهمترین بخش پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)رابطه جنسی ، دخول کردن است. در حالی که یک آمیزش با دخول تمام می شود و مهمترین اصل در رابطهپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew) جنسی ، داشتن آرامش و موضوع معاشقه قبل از دخول است.

 

بنابر این مهم است روشی برای دخول انتخاب شود پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)که بیشترین آرامش را به همراه داشته باشد. برای آگاهی بیشتر در مورد داشتن آرامش حین رابطه جنسی ، مطلب ” معاشقه با همسر ” را مطالعه کنید.

در این بخش با بهترین پوزیشن مورد علاقه زنان آشنا می شویم کپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)ه احساس فوق العاده ارگاسم را تجربه می کنند. در این پوزیشن مرد باید روی زانوهای خود بنشیند و زن به پشت بخوابد؛ سپس باسن پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)خود را مانند حالت ورزشی «پل» بالا بیاورد.

پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)

در این موقیعت کلیتوریس در ایده آل ترین حالت قرار می گیرد و آلت تناپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)سلی مرد در زاویه مناسبی به نقطه G برخورد می کند.

کلام آخر

رسیدن به ارگاسم در زنان از موضوعات مهمی است که در بپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)سیاری از موارد مشکلات زناشویی را تشدید می کند. در نتیجه لازم است که مردان با بهترین پوزیشن برای پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)ارضای زنان آشنا باشند. چنان که شناخت حالت های مختلف در طول سکس نه تنها رابطه جنسی را از یک عمل غریزی خارج می کند، بلکه در میزان لذت دو طرف و بهبود روابط زناشویی نیز موثر است. پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)

در این بخش نگاهی کوتاه به بهترین پوزیشن برای ارضای زن و اهمیت آن داشتیم؛ اما برای اطلاع دقیق تر لازم است که زوجین جلسات مشاوره جنسی را در برنامه خود قرار دهند. پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)

به طوری که مشاورین و کارشناسان متپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)خصص ما در نوا مشاور به شما آموزش می دهند که چگونه یک رابطه جنسی فوق العاده را با همسر خود تجربه کنید. بنابراین با ما تماس پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)بگیرید و از خدمات مشاوره تلفنی یا حضوری بهره مند شوید.

انواع پوزیشن های متحرک دخول

۵-(برای مردانی که ناراحتی کمر دارند)در این حالپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)ت از پوزیشن های دخول مرد بر روی کمر میخوابد و زن پاها رااز هم بازنموده و روی مرد قرار میگیرد وکف پا رابر روی زمین قپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)رار میدهد و ساق ها را به ران مرد میچسباند وبه صورت قائم بر روی آلت تناسلی مرد قرار گرفته وعمل دخول انجام میگیرد وزن ومرد دراین حالت از پوزیشن های دخول با استفاده از انگشتان پا ودست ها که بر روی زمین ساپورت نموده اند کمر وباسن خود را به سمت بالا وپایین حرکت میدهند تا پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)به لحظه ارگاسم برسند.یکی از ضعف های این پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)حرکت آن است که سطح معاشقه دراین حرکت کاملا پایین بوده وامکان تحریک نقاط حساس بدن زنپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew) ومرد وجود ندارد.مرد صرفا میتواند به نوازش کمر زن پرداخته ویا در صورت تمایل با کف دست هرچند وقت یک بار ضربه ای به باسن زن وارد نماید.شوک وسوزش لذت بخش ناشی از این ضربه باعث جمع شدن باسن وجهاز جنسی زن وهمچنین تحریک جنسیپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew) و تهییج بیشتر زن میگردد که عموما مطلوب مردان میباشد.نکته:ارگاسم دراین حالت برای مردانی که از شیوه جلوگیری از حاملگپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)ی به صورت خروج و انزال استفاده میکنند توصیه نمیشود اما برای زنان ارگاسم دراین حالت بسیار لذت بخش خواهدبود.

پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)

۶-(برای زوجینی که نمیخواهند بچه دار شوندو مرد وظیفه جلوگیری را برعهده دارد.)

در این حالت زن به پشت روی زمین دراز میکشد ویک پای خوپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)د را با زاویه ۹۰ درجه برروی زمین قرار داده وپای خود را تقریبا باهمین زاویه در اختیار مرد قرار میدهد.مرد میتواند با استفاده از بازوی خود پای زن را در وضعیت فوق نگه دارد حتی بسته به انعطاف بدن و کمر زن میتوان پای سمت موافق را کاملا باز کرده وآن را بپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)ه روی شانه مردقرار داد.زن دراین حالت نیاز به فعالیت شدیدی ندارد.وی میتوان هنگام کورس جنسی پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)با دستان خود کمر مرد را نوازش دهدو وی را دچار احساس بهتری کند.همچنین زن میتوان دست آزاد خود را به روی باسن مرد قرار داده وبا فشار یا تکان دادن آن بدون استفاده ازهیچ کلامی به مرد تفهیم کند که میزان سرعت وهمچنین نفوذ وی درچه حدی باپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)شد وآن را بدین صورت کنترل کند.

وقتی صحبت از اعتماد و رضایت دوطرفه است عجول نباشید – اهمیتی نپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)دارد که چقدر شدید چنین چیزی را طلب می‌کنید، آرام باشید.

میشا ازا، آموزگار سکس در تانترای دختر سیاه می‌گوید:«حال که من و همسرم به یکدیگر اعتماد کرده‌ایم، تجربه زیبایی برای هردومان به وجود آمده است. ارتباط متقابلی میان شخصیتپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew) تاپ و باتم وجود دارد که عمیقا زیبا، قابل احترام و ملموس است. من می‌توانم تسلیم شوم یا اجازه دهم ترس کنترل را در دست گیرد. این تبادل قدرت، این نوع از باندیج ما را رها می‌سازد.»پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)

برای اطمینان از آن که زمان خیلی خوبی را سپری کرپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)ده اید و همه چیز خوب پیش می‌رود، کلمه امنیتی مشخص کنید و چند قانون پایه تعیین کنید. مطمئن شوید لوازم باندیجی که دارید ایمپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)ن هستند( مثلا جوراب شلواری‌های شیشه‌ای می‌توانند بیش از حد محکم شده و جریان خون را قطع کنند) و برای شرایط اضطراری نیز چند قیچی در نزدیکی خود داشته باشید.

رعایت بهداشت:
دقت کنید که برای رابطه جنسی در دوران قاعدگیپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew) بهداشت می‌بایست، بیشتر رعایت شود بنابراین سعی کنید همه روزه دوش بگیرید و یا پوزیشن دوران پریودی خود را بپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)ه داخل حمام منتقل کنید تا شرایط بهداشتی بهتری برای شما فراهم شود. این موضوع از دید آقایان اهمیت زیادی دارد و سببپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew) می شود که میزان عفونت در بانوان نیز کاهش یابد‌.

تنوع:
پوزیشن دوران پریودی قطعا می بایست با تنوع بالایی همپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)راه باشد. بنابراین سعی کنید خودتان را برای تنوع بهتر و بیشتر آماده کنید و با همسرتان همکاری کنید تا رابطه جنسی از بهتپوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)رین کیفیت برخوردار باشد. پوزیشن دوران پریودی می بایست بر اساس شرایط بدنی زن انتخاب شود.

پوزیشن سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)
پوزیشن های سـکسی حالت مارپیچی (Corkscrew)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter