بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip),بهترین پوزیشن های سکسی غوطه وری,پوزیشن سـکسی غوطه وری,پوزیشن سکس مناسب برای مردان (Pretzel Dip),فیلم آموزشی پوزیشن های غوطه وری

کنارهم خوابیدن در زاویه ۴۵ درجه:

در این حالت بالاتنه‌ی بدن زوجین نسبت به یکدیگر حالت V. شکل پیدا می‌پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) کند. می‌توانید در این حالت از یک بالش نیز در پشت خود برای حمایت بیشتر استفاده کنید و مزیت آنپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) این است که شریکتان هیچ وزنی روی بدنتان تحمیل نمی‌کند.

نوازش و حفظ صمیمیت: اگر در ماه‌ها و هفته‌های پایانی بارداری نفوذ ناراحتپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) کننده باشد، شما می‌توانید برای حفظ صمیمیت با همسرتان راه‌های دیگری مانند نوازش و در آغوش کشیدن یکدیگر استفاده کنید.

اگرچه هیچ موقعیتی از لحاظ فنی نا امن نیست (به جز موقعیت‌هایی که شپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) ما را در حالت خوابیده روی کمر قرار می‌دهد)، برخی از زنان احساس نفوذ بسیار عمیق را دوست ندارند؛ بنابراین با شریک خود در این زمینه صحبت کرده و از او بخواهید ملایم‌تر باشد.پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

رابطه جنسی دهانی

رابطه جنسی دهانی در هر سه ماهه بدون مشکل است، اما شرپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) یک شما هرگز نباید هوا وارد واژن شما نماید چرا که خطر ابتلا به آمبولی در اثر بسته شدن رگ‌های خونی و سقط جنین در چنین حالتی بسیار بالا است.

در مردان اوایل تا اواسط صبح زمانی است که هورمون تسپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) توسترون در سطح بالایی قرار دارد؛ اما این میزان در اواخر بعد از ظهر (حدود ساعت ۳) به بالاترین میزان می رسد.

از طرفی دیگر در این زمان هورمون کورتیزول در زنان نیزپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) در بالاترین مقدار قرار دارد که باعث می شود که انرژی و هوشیاری بیشتری داشته باشند.

با این حال در افرادی که ساعات خواب و بیداری آن ها متفاوت است، احتمال دارد که این زمان مناسب نباشد. بپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) نابراین بهتر است که این زوجین اوایل صبح را برای سکس امتحان کنند.

پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

تحقیقات دیگری نشان می دهد که ساعات اولیهپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) صبح و حدود ۴۵ دقیقه بعد از بیداری زمانی محسوب می شود که بدن به حالتی مطلوب رسیده است. به طوری که سکس در اوایل صبح سبب می شود که اندورفین در بدن ترشح شود و استرس کاهش پیداکند. پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

انواع پوزیشن های دخول همراه عکس | عکس از پوزیشن های دخول

انواع پوزیشن های دخول

پوزیشن های دخول همراه با عکس برای رابطه جنسپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) ی زن و مرد در ادامه به شما زوجین عزیز نشان داده خواهد شد اگر قصد دارید با انواع پوزیشن های دخول همراه عکس آشنا شوید و یا می خواهید تغییر در پوزیشن دخول تان ایجاد کنید می توانید با خواندن کامل این مقاله با انواع پوزیشن های دخول همراه با عپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) کس بیشتر آشنا شوید. همچنین اگر دوست دارید با پوزیشن های تصویری دخول در دوران بارداری این لینک را باز کرده و بادقت بخوانید.

پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

انواع پوزیشن های دخول همراه عکس

۱-این نوع از پوزیشن های دخول ساده ترین نوع پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) آمیزش است که اغلب افراد برای اولین بار معمولا از آن استفاده میکنند وبدین صورت است که زن در زیر قرار گرفپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) ته وپاهای خود را به اندازه ای که احساس راحتی کند باز میکند ومرد درمیان پاهای زن قرارگرفته وعمل دخوپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) ل را انجام میدهد در این حالت از پوزیشن های دخول پیشنهاد میشود که مرد هرپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) چند لحظه یک بار تمام بدن خود را بابدن زن تماس دهد البته به طوری که باعث فشارو تنگی نفس زن نشود چنان چه مرد دو دست خود راپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) به صورت ستون درطرفین سینه زن روی زمین قرار دهد که وزن بدن را تحمل نماید نتیجه بهتری عاید میشود چرا که زن آزادی عمل و امکان تحریک بیشتری دارد.البته دراین حالت بوسیدن بهترین کار جانبی برای تحریک و لذت بیشپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) تر است.زن نیز میتواند با ابراز علاقه به بوسیده شدن و کمک به حرکات بالا و پایین مرد وکشیدن نفس های عمیق احساسات مرد را تحریک نماید.میزان لذت جنسی دراین وضعیت ۷۰به۳۰ به نفع مرد است.

پوزیشن بتمن

در این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوراپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) ن نامزدی که صرفا برای رابطه دهانی طراحی شده، اکثر حرکات را زن کنترل میکند گرچه مرد هم کنترل کمی بر روی حرکات دارد. در پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) این حالت مرد ریتم و میزان وارد شدن آلت تناسلی به دهان زن را کنترل میکند. برای این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی زن باید روی کمر دراز بکشد و کمی پا ها را باز کند. مرد نیز به نحوی در مقابل زن زانو میزند که سینه های زن مقابل ران پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) های مرد قرار بگیرد. مرد در این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی باید دست های خود را صاف قرار دهد و وزن خود را کنترل کند. زن نیز دستان خود را پشت مرد قرار میدهد تا بتواند با حرکت دادن سر خود مرد را ارضا کند. پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

پوزیشن بلندگو

این حالت از پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی همپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) خیلی محبوب است چراکه در این وضعیت هر دو زوج بطور کامل در شرایط یکسان قرار دارند. همچنین این موقعیت خیلی راحت است و فشار زیادی به زوجین نمی آید. در این پوزیشن رابطه حنسی بدون دخول، زن روی زمین دراز میکشد، پا ها را جمع پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) میکند اما در قسمت زانو ها به مقدار کمی پا ها را فاصله میدهد. مرد هم باید طوری روی بدن زن قرار بگیرپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) د که صورت خود را نزدیک آلت تناسلی زن قرار دهد. در این حالت مرد پشت ران های زن را میگیرد و به آرامی میتواند پا های او را تکان دهد و باز کند. اگر زوجین مهارت و تجربه کافی داشت باشند، لذت بردن از این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی تضمین شده است. پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

استفاده از اسفنج دریایی:

تاکیدی به این روش برای پوزیشن دوران پریودی نخواهد بود، اما پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) ز آنجایی اسفنج دریایی سبب می شود تا دست کم چند ساعت جلوی خونریزی گرفته شود، شما می تپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) وانید این اسفنج را از داروخانه تهیه کنید. این اسفنج ها وارد واژن شده و مانند تامپون عمل میکند، به این ترتیب خون قاعدگی جذب اسفنج می شود و سبب می شود تا چند ساعتی شرایط سکس برای شما فراهم شود. پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)
حتما بخوانید: عوارض رابطه دهانی

نکات مهم برای آموزش سکس در زمان پریود
برای اینکه بتوانید بهترین پوزیشن دوپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) ران پریود را داشته باشید، می بایست به یک سری نکات دقت کنید:
تحریک درست و بجا:
یکی از نکات مهم در آموزش سکس در پریپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) ود این است که زن و مرد بتوانند بدن همدیگر را به طور دقیق و درست تحریک کنند. در واقع نیاز به صبر و تحمل بالایی در این راپوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip) ستا خواهد بود و مرد نقش مهمی در تحریک بدن خود و بدن همسر خود خواهد داشت.پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

پوزیشن سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)
پوزیشن رابطه سـکسی حالت غوطه وری (Pretzel Dip)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter