بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)

پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)

پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)

پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch),پوزیشن رابطه سکسی طاق طلایی,انواع پوزیشن زناشویی طاق طلایی ,پوزیشن طاق باز اینستا (Golden Arch),بهترین پوزیشن های سکسی برای تحریک

پوزیشن دختر گاو چران

 

معمول ترین پوزیشن برای قرار گرفتن زن در حالت رو، دختر گاوچران است. در اپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ین پوزیشن، در حالی که صورت زن به طرف مرد قرار دارد، با استفاده از زانوها به عنوان اهرم، زن حرکات را کنترل میکند. شریک هم از دیدن زن لذت میبرد، و زن سرعت و میزان دخول و شدت حرکات را کنترل میکند.

۲- پوزیشن زناشویی دختر گاو چران معکوس

 

در این پوزیشن دخول زن به گونه ای روی مرد می نشیند که پشت اپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)و به مرد می باشد و در این وضعیت چون نقطه جی در زن با حشفه در مرد در هنگام دخول منطبق می گردد هر دو طپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)رف تحریک زیادی را تجربه می کنند. مردان دچار زود انزالی بهتر است این وضعیت را تجربه نکنند. ولی زنانی که دیر تحریک می شوند این وضعیت برایشان خوب است. پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)

نزدیکی کردن یا مقاربت بخشی از رابطه جنسی در روابط زناشویی است پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)که زن و مرد هر دو به اوج لذت جنسی می رسند . در واقع در یک رابطه جنسی صحیح وضعیت به گونه ای است که زن و مرد در هنگام نزدیکی و مقاربت ارگاسم یا اوج لذت جنسی را همزمان تجربه کننپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)د. در یک رابطه جنسی صحیح ابتدا زن به ارگاسم می رسد و سپس مرد با تحریک کمی به ارگاسم خواهد رسید. چرا که اگر مرد در هنگام نزدیکی ابتدا به ارگاسم برسد و انزال رخ دهد به علت آنکهپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch) نعوظ آلت تناسلی مرد از بین می رود امکان به ارگاسم رسیدن زن از بین رفته و بعید خواهد بود.

پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)

مهمترین رکن هنگام مقاربت و نزدیکی آرامش است. هنگام نزدیکیپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch) کردن مرد باید به آرامی و با طمانینه آلت تناسلی خود را وارد واژن یا مجرای تناسلی زن نماید. هنگام تپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)حریک نیز مرد باید آرامش را رعایت نموده و از تحریک شدید و یا فشار زیاد بپرهیزد و اجازه دهد زن شدت تحریک را تعیین نماید و با حرکات خود به رابطه کمک کند . در مورد نزدیکی شیوه ها و روشهای مختلفی وجود دارد که در هر کدام از روشهاپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ی نزدیکی میزان تحریک برای یکی از طرفین رابطه بیشتر یا کمتر بوده و بسته به تحریک پذیری زن یا مرد هر یک تاثیر خاصی دارند. متاسفانه درصد قابل توجهی از زوجین در نهایت به ۳ الی ۴ روش نزدیکی در روابط زناشویی بسنده میکنند. پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)

پوزیشن های جنسی حرفه ای ها/پوزیشن هایی برای تحریک بیشتر و ارگاسم بهتر

در پوزیشن داگی استایل زن به صورت چهار دست و پاست و پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)مرد پشت او قرار می‌گیرد. در این پوزیشن رابطه جنسی، وزن زن و مرد به دیگر شریک جنسی فشار نمی‌آورد. با توجپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ه به این که در پوزیشن داگی استایل دست‌های مرد آزاد است، امکان تحریک زن حین رابطه افزایش پیدا می‌کند. صرف نظر از وزن بدن و شکل شما ، پوزیشن داگی استایل اغلب یکی از سرگرم کننده ترین و تحریک کننده ترین پوزیشن های جنسی دپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ر نظر گرفته شده است که دارای مزایای شگفت انگیزی برای هر دو طرف است. پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)

  • از پشت کنار هم خوابیدن

اگر به دنبال پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق هسپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)تید که همسر آن‌ها اندامی متناسب دارد، یکی از بهترین گزینه‌ها رابطه‌ای است که در آن زن در قسمت جلو قرار دپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ارد و مرد پشت او می‌خوابد. همچنین این پوزیشن برای زنان باردار نیز بسیار مناسب است. در این نوع رابطه جنسی باید زن و مرد به نحوی کنار هم قرار بگیرند که دخول راحت باشد. مرد می‌تواند قسمت‌های حساس زن مانند سینه‌ها را در این نوع پوزیشن لمسپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch) کند تا تحریک پذیری وی بیشتر شود و رابطه لذت بیشتری برای وی داشته باشد

پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)

(برای مردانی که آلت کوتاهی دارند)دراین حالت از پوزیشن های دخپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ول زن به پشت خوابیده پاها را روی شکم خوابانیده ویا روی شانه مرد میاندازد ویا این که دور کمر او حلقه میکند.دراین صورت مهبل تقریبا ۳٫۴ سانتی متر کوتاه تر شده وبرای مردانی که آلت کوتاهی دارن بسیار مناسب است زیرا میتوانند دخول را عمیق انجام دهپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ند ودهانه زهدان را تحریک نمایند.همچنین دراین حالت از پوزیشن های دخول کلیتوریس درپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch) مسیر آلت قرار گرفته و تحریک میشود.این حالت از پوزیشن های دخول برای مردانی که انزال سریع تر نیز دارند مناسب است زیرا دراین طریقه میتوانند باهر حرکت رفت وآمد کمری آلت را کاملا از مهبل خارج کرده و مجددا دخول کنند وبا کم کردن پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)و کنترل این حرکات انزال را به تاخیر اندازند.

آموزش انواع پوزیشن های دخول

۱۳-(برای مردان خسته ای که آلت نیمه راست دارند)دراین حالت از پوزیشن های دخول مپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)رد نشسته و پاها را به هم چسبانده ودراز میکند. زن پاها را به طرفین مرد انداخته و رویپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch) او مینشیند ویا اینکه زانو زده کمی به جلو خم شده وبه دست های خود تکیه میکنپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)د وآلت را در مهبل خود فرو میکند.دراین روش فعالیت و حرکات رفت وآمد با زن بوده و دخول کامل انجام میشود.اوج لذت جنسی زن به علت فعالیت خودش زودتر حاصل میگردد.دراین حالت از پوزیشن های دخول احتمال آبستن شدن کم است زیرا منی به پایین بر میگردد.نکته:بعد از انجام عمل مقاربت حتی بدن ورزیده ترین اشخاص نیز احتیاج به استراحت کامل دارد.به همین دلیل لازم اسپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ت که پس از آمیزش حداقل به مدت نیم ساعت استراحت نمایند تا بی حسیپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch) ناشی از خستگی اعصاب پیش نیاید.

ده: مارک

هرگز کسی بیشتر از آن که به پشت خوابیده و کاملا در جپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ریان اتفاقاتی که رخ می‌دهد باشد، احساس امنیت نخواهد کرد. به او بگویید (دستور دهید یا او را بیندازید) به پشپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ت روی زمین بخوابد و پاهایش را برای‌تان باز کند. ساعدها زیر زانو رفته و طرف خارجی ساق، مچ دست و پا به یکدیگر بسته می‌شوند. این یک پوزیشن باندیج سنتی برای زنان است، اما می‌توانید آن را روی مردان هم اجرا کرده و پارتنر خپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ود را مجبور کنید شما را در حال لمس کردن خودتان تماشا کند.

یازده: از خود بی خود شده

به او بگویید مثل عقابی که بال‌هایپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch) خود را گشوده دراز بکشد، هر یک ازاندام‌ها را به یکی از گوشه‌های تخت بندید. (می توانید از انواع دستبند‌ها و سیستم‌هاپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ی محدود کننده استفاده کنید.) در حالت بی دفاعی کامل با کمی سکس اورال آتشین زجرش دهید. پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)

برای انجام باندیج از طناب‌های با کیفیت و نرم با جنس کتاپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)ن استفاده کنید. در صورتی که به طناب دسترسی ندارید از شال، روسری یا کمربند هم می‌توانید کمک بگیرید. نکات ایمنپوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch) را رعایت کنید و سال جدید را با سکس‌های هیجان‌انگیزتر شروع کنید.

پوزیشن سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)
پوزیشن رابطه سـکسی حالت طاق طلایی (Golden Arch)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter