بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)

پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)

پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)

پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style),داگ استایل | پوزیشن داگی استایل (Doggy Style),همه چیز در مورد پوزیشن سکسی داگی استایل,پوزیشن جنسی داگ استایل,بهترین پوزیشن های سکسی

۳-زن باید بر روی سطحی بنشیند که از نظر ارتفاع بالاتر ازمرد قرار بگیپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)رد.برای این منظور میتوان ازیک صندلی پایه بلند ویا میز استفاده کرد.زن دراین حالت صندلی را ساپورت برای بدن خود قرار میدهد و این امکان را می یابد که درلحظات حساس خود را از صندلی بلند کرده وجهاز جنسی خود را به دهاپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)ن مرد نزدیک تر سازد برای بهتر انجام شدن این حرکت توصیه میشود زن درزمان اجرای حرکت کمر خودش را به سمت عقب متمایل نماید.

پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)

مرحله دوم دراین حالت آن است که زن یک پای خود را بر روی شانه مرد قرپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)ار میدهد وباکشیدن کف پای خود بر روی کمر وشانه های او ضمن ایجاد لذت حسی برای مرد بهپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style) وی میفهماند که او نیز درحال لذت بردن است.نکته مثبت دراین حالت آن است که برپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)ای مرد دسترسی به نقطه جی در واژن زن به خوبی امکان پذیر میباشد مرد میتواند به وسیله انگشت به راحتی این نقطه را لمس کند وبا تحریک آن ارگاسم مطبوعی را برای زن فراهم نماید. همچنین دراین حالت مرد خیلی راحتپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style) تر میتواند به سینه های زن دسترسی داشته و آنها را تحریک کند.اشکال این حالت آن است که مرد مقدار کم تری از آلت خود را میتواند داخل واژن نماید.میزان لذت بخشی در این حالت ۷۰به۳۰ به نفع زن خواهد بود. پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)

هم ترازی نقاط حساس زن و مرد

 

بهترین پوزیشن برای ارگاسم زن حالتی اسپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)ت که کلیتوریس بیشترین تحریک را داشته باشد. در این موقعیت زن به پشت می خوابد و مرد روی او قرار می گیرد. با این تفاوپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)ت که مرد باید بر روی زانوهای خود بایستد و سر او مقابل سر زن باشد. به طوری که زن نیز پاهای خود را در دو طرف مرد قرار می دهد یا آن ها را دور او حلقه می کند.

این حالت موجب می شود که ناحیه لگن خاصره تماس بیشتری با بدن زنپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style) داشته باشد؛ درنتیجه تحریک بیشتر خواهدبود.

پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)

کدام پوزیشن مورد علاقه زنان است؟

زنان پوزیشنی را حین سکس می پسندند که بیش ترین تحریک راپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style) در ناحیه کلیتوریس آن ها ایجاد کند. در نتیجه شاید لازم باشد که گاهی این تحریک به کمک دست خود یا همسر انجام شود. با این حال شناخت بهترین پوزیشن برای ارضای زنان نیز به تحریک بیشتر آن ها کمک می کند. پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)

در این بخش با بهترین پوزیشن مورد علاقه زنان آشنا پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)می شویم که احساس فوق العاده ارگاسم را تجربه می کنند. در این پوزیشن مرد باید روی زانوهای خود بنشیند و پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)زن به پشت بخوابد؛ سپس باسن خود را مانند حالت ورزشی «پل» بالا بیاورد.

انواع پوزیشن های دخول همراه با عکس

مرحله دوم در این حالت از پوزیشن های دخول باید زن پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)ک پای خود را بر روی شانه مرد قرار میدهد وباکشیدن کف پای خود بر روی کمر وشانه های او ضمپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)ن ایجاد لذت حسی برای مرد به وی میفهماند که او نیز درحال لذت بردن است.نکته مثبت در این حالت از پوزیشن های دخول آن است که برای مرد دسترسی به نقطه جی در واژن زن به خوبی امکان پذیر میباشد مرد میتواند به وسیله انگشپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)ت به راحتی این نقطه را لمس کند وبا تحریک آن ارگاسم مطبوعی را برای زن فراهم نماید. همچنین دراین حالت از پوزیشن های دخول مرد خیلی راحت تر میتواند به سینه های زن دسترسی پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)داشته و آنها را تحریک کند. اشکال این حالت از پوزیشن های دخول آن است که مرد مقدار کم تری از آلت خود را میتواند داخل واژن نماید.میزان لذت بخشی در این حالت ۷۰به۳۰ به نفع زن خواهد بود.

عکس از پوزیشن های دخول

۴-(برای زنان چاق)در این حالت از پوزیشن های دخوپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)ل زن به پشت خوابیده ویک بالشتک بزرگ زیر باسن خود قرار میدهدو پاها را از هم باز نموده ومرد درمپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)یان پاهای زن قرارمیگیرد. سپس زن پاهای خود را به دور کمر ویا رانهای مرد حلقه میکند ویا اینکه باکف پا ساق های مرد را نوازش میکند.مرد نیز بر روی زن قرار گرفته وساعدهای خود را روی زمین قرارداده واز آنها به عنوان ساپورت استفاده میکنپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)د تا وزن خود را به طور کامل بر روی زن قرار ندهد وسپس به راحتی عمل دخول را انجامپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style) میدهد.دراین حالت از پوزیشن های دخول به راحتی میتوان دخول مهبل را انجام داد. علاوه براین که مرد به راحتی میتوانئ قسمت های حساس زن را بوسیده ومالش دهد وچون در هنگام آمیزش تقریبا همه قسمت ها وحتی اپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)عصاب زن متوجه لذتی است که میبرد مرد میتواند قسمت های مختلف ازجمله:لاله گوش و پستانهای زن را به آرامی گاز گرفته و بدین صورت زن را نیز تحریک نموده تا به ارگاسم کامل برسد. دراین حالت از پوزیشن های دخول میزان لذت ۵۰به۵۰ به نفع طرفین است. پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)

پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)

پوزیشن باندیج و طناب‌بازی در سکس

اگر به خاطر علاقه به بستن شخصی یا بسته شدن اپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)حساس انحراف می‌کنید، باید بدانید که شما واقعا منحرف‌تر از اکثریت مردم نیستید. با استناد به گزارشی از جاستین لمیلر برای کتابی که نپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)وشته «به من بگو چه می‌خواهی:علم تمایلات جنسی و چگونگی کمک آن برای بهبود زندگی جنسی» ۹۳٪ مردان و ۹۶٪ زنان فانتزی‌هایی درباره BDSM گزارش کردند.

بله، از نظر تکنیکی BDSM مخفف و نماد عبارات بانپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)دیج و دیسیپلین، سلطه‌گری و سلطه‌پذیری، سادیسم و مازوخیسم می‌باشد، اما باندیج بر سایر کلمات مقدم است پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)و بسته به آن که شما تا چه حد پیش بروید، می‌تواند تمام عبارات دیگر را شامل شود.

باندیج ارتقای تجربه با کمک یکدیگر است. وقتی شخصی بسپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)ته می‌شود، خود به خود موارد اعتماد، کنترل، ارتباط و تردید را تجربه می‌کند. آنجا آزادی و خلاقیت تنها در در آرام و مطیع تجربه بودن و یا کنترل تمام اجزای مورد علاقه شماست. همچنین به اشتراک گذاری یک فانتزی با پارتنر خود بپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)سیار هات تحریک کننده است.

استفاده از کلام محبت آمیز:
پوزیشن سکس در عادت ماهانه مهم است اما یکی پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)دیگر از مواردی که باید به آن دقت کنید، استفاده از کلام محبت آپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)میز است. یعنی زن و شوهر می بایست، سعی کنند با حرف و همینطور آواهای صوتی همدیگر را تحریک کنند و به لذت بهتر هم کمک کنند.

استفاده از لباس مناسب:
پوزیشن های سکس در دوران پریود نیاز به استپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)اده از لباس مناسب دارد این موضوع را می بایست بانوان بیشتر دقت کنند و سعی کنند لباسی به تپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)ن کنند که برای مردان لذت بخش باشد. دقت کنید که در پوزیشن دوران پریودی لزوم و اجباری به دخول نخواهد بود، اما بسیار مهم است کهپوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style) بتوانید خودتان را برای انجام پوزیشن آماده کنید و نکات مختلف در این راستا را به طور دقیق بررسی نمایید.

پوزیشن سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)
پوزیشن رابطه سـکسی حالت سگی یا داگی استایل (Doggy Style)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter