بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس,پوزیشن سکس مناسب کابوس,بهترین پوزیشن های سکس,پوزیشن کابوس در رابطه جنسی,پوزیشن برای لذت بردن از سکس

پوزیشن پل – پوزیشن طاق باز

 

اگر این پوزیشن را به خوبی انجام دهید، می توانید یک دخول عمیق و با لذت داشته باشیپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسد. در این پوزیشن زن مانند یک پل روی پاهای مرد قرار می گیرد و مرد باید برای هر بار دخول خود را به آرامی به سمت بالا پرتاب کند. در این پوزیشن به نقطه جی زن ضربه وارد می شود که با تحریک و لذت بسیار زیادی برای زن همراه است و از آنجا کهپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس دخول زاویه دار است برای مرد هم لذت فوق العاده ای به همراه دارد.
یکی از بهـــتــرین کارهــای جانبی در این نوع آمـــیـزش نوازش کردن و بوسیدن زن اســپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوست. زن نیز میـــ‌توانـد با نشــان دادن علاقـه به نوازش شدن و به بوسیـده شدن و کمــک به حرکـــات بالـا و پایین مرد و کشــیدن نفـســ‌ـــهـــای عمـیـق و با احـــسـاس، مرد را تحریـک کند. میزان لذت جنـسی در ایــن وضعیت ۷۰٪ برای مرد و ۳۰٪ برای زن اســـت. پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

۱۰- پوزیشن چشم تو چشم

 

در این پوزیشن مرد روی صندلی نشسته و زن روی مرد روبروی هم قرار میگپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسیرند. برای اینکه دخول به راحتی انجام گیرد باید واژن روبروی آلت باشد. در این پوزیشن چون یکدیگر را بغل می کنید و چشم تو چشم پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسهستید، این پوزیشن بسیار با عشق و تحریک همراه است.

.

نزدیکی کردن در براداری برای چه کسانی ممنوع است ؟

برخی از پزشکان ممکن است در برخی شرایط نزدیکی کردن را برای شما پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسممنوع یا محدود کنند. از جمله این شرایط ، می توانم به وضعیت های زیر اشاره کنم :

  • کوتاه بودن دهانه رحم (کم بودن طول سرویکس)
  • نشت مایع آمنیون
  • جفت سرراهی و پایین
  • سابقه سقطهای مکرر
  • خونریزی یا لکه بینی
  • استرس خود مادر یا پزشک

پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

پوزیشن های مناسب برای دخول در بارداری

مساله ای که اهمیت دارد ، ملایمت در دخول و کمپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس عمق بودن آن است . در اینجا پوزیشن هایی را که این خصوصیات را دارند ذکر کرده ام :

1. پوزیشن پهلو : در این پوزیشن ، دخول بسیار کم عمق بوده و کمترپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسین میزان دخول به لحاظ عمق را خواهیم داشت. ضمن اینکه مادر در وضعیت راحتی قرار داشته و فشاری روی او وارد نمی باشد .

پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

2. پوزیشن دخول از پشت : در این حالت دخول داخل واژن، اما پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوساز پشت انجام می شود . در این وضعیت نیز میزان دخول به لحاظ عمق ، بسیار کم بوده و آسیبی مادر و جنین را تهدید نمیکنپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسد . ضمن اینکه راحتی مادر نیز فراهم است .

 

3. پوزیشن زن بالا : در این پوزیشن مادر کاملا تسلط بر میپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسزان وشدت و سرعت دخول می باشد. ممکن است عمق دخول بیشتز از سایر پوزیشن ها باشد. اما همین که شدت آن توسط مادر کنترل می شود، نکپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسته ی مثبت این نوع دخول می باشد .

انواع پوزیشن های سکس زناشویی

همسران در طول زندگی مشترکشان بارها رابطه جنسی برقپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسرار می کنند و از برقراری این رابطه لذت می برند . اما آن ها باید بدانند که استفاده از بعضی از پوزیشن ها می تواند این لذت را چندین برابر کپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسند . بنابراین بهتر است با این روش ها آشنا شوند تا بتوانند زمانی را که در آغوش همسر خود به سر می برند به بهترین شکل ممکن سپری کنند و این رضایت خاطر را نیز به همسر خود هدیه دهند . پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

به همین منظور در این مقاله لیستی از بهترین و مناسب ترین پوزیشن های زناشویی ارائه شده است تپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسا با به کار گیری آنها بر پایداری رابطه زناشویی زوجین افزوده شود .

پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

پوزیشن سکس پروانه

یک توصیه به همسرانی که می خواهند به رابطه جنسیشان تپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسنوع بدهند ، این است که سعی کنند رابطه خود را تنها به اتاق خواب محدود نکنند و در بقیه نواحی خانه نیز خاطره بسازند . یکی از پوزیشن هایی که برای این منظور مناسب است ، پروانه نامیده می شود . پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

این مدل به این صورت انجام می گیرد که زن به پشت بر روی میز می خوابد ، به طوری که واژنش به لبه میز نزدیک باشد و مرد در حالی که ایستاده است عمل دخول را انجام می دهد . در این پوزیشن زن می تواند پاهای پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسخود را به سمت بالا بیاورد و بر روی شانه های مرد قرار دهد که این عمل باعث می شود ارگاسم زن و مرد به شکل عمیق تری انجام شود ، زیرا در چینن زاویه ای نقطه جی زن تحریک می شود . پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

پوزیشن های ارضای بدون دخول در دوران نامزدی

برای اینکه رابطه جنسی بدون دخول در دوران نامزدی تکراری پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسو خسته کننده نشود، یک لیست کامل از پوزیشن های ارضای بدون دخول در دوران نامزدی را برای شما در ادامه آورده ایم. روش‌های متعددی برای ارضا کردن همسر بدون دخول در دوران نامزدی وجود دارد، که از آن می‌توان در دوران عقد استفاده کرد. رایج‌ترین و موثرترین این روش‌ها شاملپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس موارد زیر هستند:

پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

لمس کلیتوریس و نقطه جی

برای ارضای زن بدون دخول و بدون پاره شپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسدن پرده بکارت در دوران نامزدی باید از روش تحریک کلیتوریس استفاده شود. در این روش با استفاده از دست و یا نوک آلت تناسلی مرد قپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسمت حساس این ناحیه که به چوچوله معروف است، لمس شده و یا به آن فشار وارد می‌شود. این روش یکی از رپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسوش‌های رایج برای ارضای زن بدون دخول در دوران نامزدی به شمار می‌آید.

لذت ببرید

حال، میسترس عزیز، دقت کنید چرا که من به شمپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسا دروغ نخواهم گفت: هنگامی ‌که برای اولین بار یک کوک را به زنجیر خود در می‌آورید ممکن است کمی ‌احساس حماقت کنید. اما با این احساس واقعی سورئال نیز ممکن است حس کنید در یک مرغ هستید. این کاملا نرمال است، تنها یک یادآور است که به تمرین زیاد نیاز داریپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسد. باید به طور موثری با پارتنر خود گفتگو کنید و ایرادی ندارد اگر کمی نیز بخندید! در واقع، پذیرفتن جنبه باحال موضوع می‌تواند به هر دوی شما برای آرام و راحت بودن و درک این که این کار تنها برای لذت و سرگرمی است کمک کند. حتما قبل، حین و پس از تجپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسربه درباره آن صحبت کنید. گفت و گو همیشه کلید است.

پس اگر قصد انجام پگینگ را دارید، حتما کیت مناسب (amazon) را تهیه کنید. دپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسیلدو پوشیدنی و لوبریکانت تهیه کنید.(تاکید می‌کنم، از مقدار خیلی خیلی زیادی لوبریکانت استفاده کنید) همچنین می‌توانید دیلدوهایی تهیه کنید که دو طرفه باشد و همزمان شما نیز لذت ببرید. اگر این فانتزی برایتان وسوسه کننده است، می‌توانید از پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسدیلدویی که دارای ویبراتور کلیتوریس است نیز استفاده کنید. مطمئن باشید کافی است یکبار هجمه قدرت سلطه‌گری را تجربه کپوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوسنید، برای دقایقی در فضا خواهید بود. این کار نه تنها برای هر دوی شما لذت بخش خواهد بود، بلکه رابطه فیزیکی و عاطفی شما را نیز بهبود می‌بخشد. تجربیات جدید همیشه همچنین تاثیری دارند، خصوصا هنگامی ‌که مشابه این تجربه، فعالیت سکسی شدیدی باشد. پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس

پوزیشن سـکسی حالت سـکس کابوس
پوزیشن رابطه سـکسی حالت سـکس کابوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter