بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman ,پوزیشن سـکسی رئیس chairman ,بهترین پوزیشن های جنسی,عکس پوزیشن سکسی رئیس,بهترین حالات و پوزیشن ها در سکس

پوزیشن های سکسی

 

این نوع آمیزش ساده ترین نوع آمیزش است که اغلب افراد برای اولین بپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanار معمولا از آن استفاده میکنند وبدین صورت است که زن در زیر قرار گرفته وپاهای خود را به اندازه ای که احساس راحتی کند باز میکند ومرد درمیان پاهای زن قرارگرفته وعمل دخول را انجام میدهد در این حالت پیشنهاد میشود که مرد هپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanرچند لحظه یک بار تمام بدن خود را بابدن زن تماس دهد البته به طوری که باعث فشارو تنپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanگی نفس زن نشود چنان چه مرد دو دست خود را به صورت ستون درطرفین سینه زن روی زمین قرار دهد که وزن بدن را تحمل نماید نتیجه بهتری عاید میشود چرا که زن آزادی عمل و امکان تحریک بیشتری دارد.البته دراین حالت بوسیدن بهتریپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanن کار جانبی برای تحریک و لذت بیشتر است.زن نیز میتواند با ابراز علاقه به بوسیده شدن و کمک به حرکات بالا و پایین مرد وکشیدن نفس های عمیق احساسات مرد را تحریک نماید.میزان لذت جنسی دراین وضعیت ۷۰به۳۰ به نفع مرد است.

پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

۲-دراین حالت که آمیزش پهلو به پهلو نام دارد مردوزن هر دو به پهلپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanو خوابیده و پاها را طوری که هردو راحت باشند بر روی هم قرار داده وبا حرکات موجی کمر عمل دخول را انجام میدهند.بهترین شیوه آمیزش پهلو به پهلو به این صورت است که مرد به پهلوی چپ بخوابد وکاملا درمیان پاهای زن قرار گیردو زن پاپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanی چپ خود را به پشت مرد ببرد.در این حالت مرد میتواند با دست راستش باسن زن را نوازش کند وبه تحریک وی کمک کند برای این که وزن مرد پای زن را آزار ندهد بهتر است که سنگینی خود را روی دست چپ خود انداخته و همچنین همین دسپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanت را از پشت زن عبور داده وپهلو و پشت و قسمت هایی از سینه زن را نوازش دهد.دراین حالت نیز بوسیدن به افزایش لذت و تحریک کمک میکند.دراین نوع آمیزش چون اکثر نقاط بدن زن ومرد باهم در تماس است لذت بیشتری عاید طرفینپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman میشود میزان لذت ۵۰ به ۵۰ به نفع طرفین است. پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

بهترین پوزیشن برای ارگاسم زن کدام است؟

از متخصصین ما بپرسید:

۰۲۱-۶۶۰۸۱۲۰۰

پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

رسیدن به اوج لذت جنسی و ارگاسم در زنان به محل قرارپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanگیری کلیتوریس و تماس آن با آلت جنسی مردانه وابستگی دارد. کارشناسان در زپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanمینه مشاوره جنسی اعتقاد دارند که کلیتوریس در زنان عملکردی همچون آلت مردانه داشته و در انتخاب بهترین پوزیشن برای ارضا شدن زن نقش موثری دارد.

بنابراین در ادامه ۲ مورد از بهترین پوزیشن برای ارضای زن را معرفی مپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanی کنیم که در آن ها کلیتوریس در ایده آل ترین حالت قرار می گیرد. چنان که از جمله راه های افزایش میل جنسی در زنان محسوب می شوند. پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

زن روی مرد

 

در این حالت مرد به پشت روی تخت دراز می کشد و زن روپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanی او قرار می گیرد. این مورد به عنوان بهترین پوزیشن برای ارضای زنان شناخته می شود؛ چرا که در این پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanشرایط زن به طور کامل کنترل سرعت، عمق و سطح تحریک خود را مدیریت می کند. از طرفی دیگر در این حالت برای رسیدن به اوج لذت، مردان زمان بیشتری را نیاز دارند. درنتیجه این حالت از راه های افزایش میل جنسی در مردان نیز محپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanسوب می شود.

آموزش انواع پوزیشن های دخول

۲- دراین حالت از پوزیشن های دخول پهلو به پهلو نام دارد مردوزن پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanهر دو به پهلو خوابیده و پاها را طوری که هردو راحت باشند بر روی هم قرار داده وبا حرکات موجی کمپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanر عمل دخول را انجام میدهند.بهترین شیوه از پوزیشن های دخول پهلو به پهلو به این صورت اپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanست که مرد به پهلوی چپ بخوابد وکاملا درمیان پاهای زن قرار گیردو زن پای چپ خود را به پشت مرد ببرد.در این حالت از پوزیشن های دخول مرد میتواند با دست راستش باسن زن را نوازش کند وبه تحریک وی کمک کند برای این که وزپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanن مرد پای زن را آزار ندهد بهتر است که سنگینی خود پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanرا روی دست چپ خود انداخته و همچنین همین دست را از پشت زن عبور داده وپهلو و پشت و قسمت هایی از سینه زن را نوازش دهد.دراین حالت از پوزیشن های دخول ، بوسیدن به افزایش لذت و تحریک کمک میکند.دراین نوع از پوزیشن های دخول چون اکثر نقاط بدن زن ومرد باهم در تماس است لذت بیشتری عاید طرفین میشپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanود میزان لذت ۵۰ به ۵۰ به نفع طرفین است.

پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

۳- پوزیشن های دخول زن باید بر روی سطحی بنشیند که از نظر پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanارتفاع بالاتر ازمرد قرار بگیرد.برای این منظور میتوان ازیک صندلی پایه بلند ویا میز استفاده کرد.زن دراین حالت صندلی را ساپورت برای بدن خود قرار میدهد و این امکان را می یابد که درلحظات حساس خود را از صندلی بلند کرده وجهاز جنسی خپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanود را به دهان مرد نزدیک تر سازد برای بهتر انجام شدن این حرکت توصیه میشود زن درزمان اجرای حرکت کمر خودش را به سمت عقب متمایل نماید.

پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

پوزیشن ارضای مرد بدون دخول در دوران نامزدی

اگر شوهر شما حتما نیاز به رابطه دهانی دارد و شما هم خیلپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanی خسته هستید، این پوزیشن ارضای مرد بدون دخول در دوران نامزدی را امتحان کنید. در این پوزیشن رابطه جنسی دهانی، زن دراز میکشد و پا های خود را از قسمت زانو کمی خم کرده و از هم فاصله میدهد. مرد باید به شکلی روی زن قرار بگیرد که بدن خپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanود را بخوبی مستحکم کند و روی انگشت ها و شست پا تکیه داشته باشد. دست ها و پا ها باید صاف باشد. در این حالت زن نه تنها از دهان خود استفاده میکند بلکه از دستان خود نیز باید استفاده کند. حرکات در این پوزیشن توسط مپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanرد با تکان دادن لگن انجام میشود.

پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

ماساژ آلت تناسلی مرد

ماساژ دادن آلت تناسلی مرد تا رسیدن به ارگاسم نیز پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanیکی از رایج‌ترین و بی خطر‌ترین پوزیشن های ارضای مرد بدون دخول در دوران نامزدی است. در این روش زن می‌توپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanاند اندام جنسی مرد را تا جایی که شوهرش ارضا شود، ماساژ دهد. همچنین مالیدن آلت تناسلی مرد بر بدن زن این روش نیز یکی از روشهای ارضا کردن مرد بدون دخول در دوران عقد است. در این روش مرد آلت تناسلی خود را بر روی قسمت‌هپوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairmanای مختلف بدن زن از جمله عضو تناسلی زن و یا دیگر نواحی حساس تا زمان رسیدن به ارگاسم می‌کشد.

پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

پوزیشن سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman
پوزیشن رابطه سـکسی حالت رئیس یا روش سـکس chairman

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter