بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس

پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس

پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس

پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس,مزایا و معایب پوزیشن سکس دختر گاوچران معکوس,پوزیشن جنسی دختر گاوچران,پوزیشن دختر گاوچران – مدل سکس cowgirl و گاوچران وارونه

حالت زن زندانی

اینکه بخواهید همسر خود را برای رابطه دهانی اجبار کنید کاری بسیار اشتباه اسپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوست مگر اینکه این رفتار نوعی نقش بازی کردن برای افزایش جذابیت رابطه جنسی شما باشد.اگر چنین قصدی دارید، این پوزیشن کاملا برای شما مناسب است.

زن باید برای این حال بخوابد و پا های خود را از قسمت زانو کمی خم کند، مردپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس نیز باید به گونه ای روی صورت زن قرار بگیرد که دهان او را نزدیک آلت تناسلی خود قرار دهد.در این پوزیشن مرد بطور کامل روی زن نمیشیند

و بیشتر فشار بر روی زانو ها که پشت شانه های زن قرار دارد، وارد میشود.سپپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسس مرد با میتواند با دستان خود سر زن را تکان دهد و رابطه جنسی را ادامه دهد. دست های زن نیز روی کمر مرد قرار دارد و در این پوزیشن زن به معنای واقعی در اختیار مرد میباشد. پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس

حالت برده

در این پوزیشن سکس دهانی مرد درازپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس کشیده، بالا تنه خود را بالا آورده و روی آرنج هایش تکیه میکند، سپس پا های خود را از قسمت زانو ها خم کرده و از هم فاصله میدهد.زن جلوی مرد زانو پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسزده و سر خود را خم میکند تا بتواند رابطه دهانی را انجام دهد. مردان هنگام رابطه دهانی خیلی دوست دارند که زن را تماشا کنند، به همین دلیل این پوزیشن قطعا مورد علاقه شوهر تان خواهد بود. پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس

پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس

مواردی که انجام آن باعث می شود شما از پوزیشن سکسی خرچنگ لذت بیشتری ببرید.

اگر شما می خواهید انجام این پوزیشن برای شما آسان شود فپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسقط کافی است که پوزیشن دختر گاوچران معمولی را ابتدا انجام دهید سپس کم کم پوزیشن را تغییر و به پوزیشن خرچنگ تبدیل کنید. بسیار از افرادی که این پوزیشن را انجام داده اند این روند را پیشنهاد می دهند همچنین آن ها چند پیشنهاد دیگر نیز برای انجام پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس این پوزیشن دارندف که به شرح زیر است:

  • اطمینان حاصل کنید صدمه نمی زنید. در این پوزیشن بسیار مهپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسم است که مرد شما احساس راحتی کند. قرار نیست در حین رابطه هیچ یک از شما اذیت شوید، بنابراین در ابتدا باید مطمئن شوید که به مرد شما فشاری وارد نمی شود. رابطه جنسی نباید دردناک باشد. پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس
  • کمک مرد به شما، مرد شما می تواند با استفاده از پاهایش به شما کمک کند پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسکه چقدر عقب بروید تا به او صدمه و فشاری وارد نشود.
  • گاهی اوقات ممکن است که شما فقط با عقب و جلو کردن و چرخاندن خودتانپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس زمانی که بالای مرد هستید بیشتر لذت ببرید تا اینکه خود را بالا و پایین کنید، این موضوع بستگی به شما دارد. این کار می تواند کلیتوریس شما را بیشتر تحریک کند.

در صورت آسیب دیدگی آلت تناسلی چه کار کنید
بلافاصله پس از مجروح شدن، به اورژانس مراجعه کنید. پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسبخصوص هنگامی که درد شدید است، باید این کار را انجام دهید. پزشک بعد از ارزیابی وضعیت شما، می تواند تشخیص دقیقی انجام دهد و بهتپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسرین روش درمانی را تعیین می کند.
3 علائمی که بیشتر از همه، بیماران در هنگام ارزیپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسابی پزشک عنوان می کنند، عبارتند از:
شکستگی آلت مرد یا اثر شکستگی
از دست دادن قدرت نعوظ
درد شدید
در صورت آسیب دیدگی مجرای ادرار، مرد ممکن استپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس علائم دیگری نیز تجربه کند. به عنوان مثال:
عدم توانایی دفع ادرار
خونریزی
این جراحتی است که معمولاً در بیش از یک سوم مپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسوارد شکستگی آلت وجود دارد. توجه داشته باشید که نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارد. سرانجام، به خاطر داشته باشید که خود درمانیپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس یا تنها نادیده گرفتن درد در این شرایط ایده خوبی نیست. به خاطر داشته باشید که اگر درد را نادیده بگیرید، مشکل شما می تواند وخیم تر شود.

پوزیشن ویژوال

رابطه جنسی دهانی شکل بسیار خاصی از رابطه جنسی میباشپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسد و اکثرا تنها زوج هایی اینگونه رابطه هایی دارند که به شدت صمیمی هستند. این حالت از پوزیشن ارضای بدون دخولپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس در دوران نامزدی به شما کمک میکند که حرکات جدیدی را انجام دهید. در این پوزیشن دوران نامزدی مرد بهپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس روی کمر دراز میکشد و پا های خود را کمی باز میکند. زن نیز به شکلی روی مرد قرار میگیرد که آلت تناسلی اش روی صورت مرد قرار بگیرد و سر خودش نیز بین پا های مرد باشد. پا های زن باید با فاصله کمی از همدیگر قرار بگیرد و از قسمت زانو اندکپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسی خم شده و اطراف سر مرد قرار بگیرد. در این وضعیت دست های زن زیر ران های مرد قرار داشته و دست های مرد نیز روی باسن زن قرار میگیرد.

پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس

پوزیشن نشانگر

این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی مناسب زوج هایی اسپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوست که مرد هیکل و فیزیک قوی و مخصوصا دستان بسیار قدرتمندی دارد. مرد روی زانو های خود مینشیند و زن رپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسا بلند میکند و دست های خود را دور او قرار میدهد. در این پوزیشن های دوران نامزدی پا های زن بصورت باز شده روی شانه های مرد و در کنار گردن او قرار میگیرد. در این حالت مرد به راحتی ناحیه تناسلی دسترسی دارد. این حالت از پوزیشن ارضای بدون دپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسخول در دوران نامزدی برای مدت طولانی مناسب نیست اما برای شروع رابطه و اندکی گرم تر کردن شرایط کمک میکند.

محدودیت دامنه فعالیت زن
قطعا در هر رابطه جنسی، هر دو شریک جنسی تمایل پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسبه مشارکت دارند تا بتوانند تمامی توان خود را برای ارضا کردن بهتر و بیشتر طرف مقابل خود به کار گیرند . اما در پوزیشن میسیونری عمدتا اینپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس حق مشارکت از زن سلب می شود و او در این مدل سکس نسبتا منفعل خواهد بود . همچنین گاهی زن به دلیل وزن مرد بر روی وی احساس فشار می کند. پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس
حتما بخوانید : راز خوشبختی در زندگی زناشویی
خستگی مرد
اگر به هر دلیلی عمل مقاربت بیش از حد طولپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسانی شود ، فشار زیادی بر مرد وارد خواهد شد ، زیرا در پوزیشین میسیونری ، مرد به تنهایی رابطه جنسی را کنترل می کند . پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوساز طرف دیگر به طور مداوم وزنش روی دستانش است و این می تواند باعث ایجاد درد و ناراحتی در ناحیه دست و بازوانش شود .

انزال زودرس
تحقیقات نشان داده است که قرار گرفتن مردپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس در حالت میسیونری ، فشاری که به عضلاتش وارد می شود و تلاش برای بالا نگه داشتن خود ، احتمال زود انزالی را اپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسفزایش می دهد . بنابراین این مدل برای افرادی که از این مسئله رنج می برند، مناسب نیست.

کلام آخر
پوزیشن میسیونری یکی از مدل های رایج سکس میان زوجیپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسن است ، گرچه ممکن است این نام برایشان تازگی داشته باشد و یا از مزایا و معایب آن هرگز اطلاعی نداپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسشته باشند . این روش سکس که به صورت قرار گرفتن مرد روی زن درحالی که چهره هایشان مقابل یکدیگر اسپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوست تعریف شده ، می تواند به صمیمت بیشتر زن و شوهر کمک کند .
زیرا به دلیل صورت به صورت بودن آن ، امکان تماس چشمی ، بوسه عمیق و نجپوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوسوا کردن در گوش یکدیگر وجود دارد . هرچند قبل از انتخاب این پوزیشن برای سکس باید از معایب آن که شامل انزال زودرس ، عدم تحریک کلیتوریس و غیره است ، نیز آگاهی داشته باشید . پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس

پوزیشن سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس
پوزیشن رابطه سـکسی حالت دختر گاوچران معکوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter