بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)

پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)

پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)

پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper),پوزیشن سکس دختر گاوچران (کوگرل),مزایا و معایب پوزیشن سکس دختر گاوچران,پوزیشن سکسی کابوی (Cowgirl’s Helper),بهترین پوزیشن ها برای نزدیکی

دست و زانو:

به این حالت اصطلاحا داگی استایل گفته می‌شود. در این حالت شما روی زانو‌های خود نشسته و ساعد‌های دستان خود را مماس بر روی زمین قرار می‌دهید. قرار دادن بالش زیر شکم، برای راحتی و مهار کردن وزن جنینتان، در ماه‌هاپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ی بالاتر توصیه می‌شود.

خوابیدن در لبه تخت: بر لبه تخت دراز بکشید و زانوهایتان را به دور کمر همسپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) تان حلقه بزنید؛ اگر حلقه زدن زانوها برای شما سخت بود می‌توانید از همسر خود بخواهید که در نگاه داشتن آن‌ها در کنار بدنش به شما کمک نماید. برای راحتی بیشتر می‌توانید یک بالش زیر کمر خود قرار دهید. در این حالت بپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) سته به ارتفاع تخت، همسرتان می‌تواند ایستاده یا نشسته روی زانو‌ها خود به شما بپیوندد. پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)

پوزیشن‌های جنسی نامناسب

از هفته بیستم بارداری به بعد باید از پوزیشن‌هایی که شما را در حالت پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) خوابیده روی کمر (طاق باز) نگه می‌دارد اجتناب کنید. چرا که با خوابیدن روی پشپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ت خود، رحم بر روی آئورت فشار وارد کرده و در نتیجه از میزان جریان خون به سمت جفت جلوگیری می‌کند که این موضوع می‌تواند برای جفت خطرناک باشد. برای اطمینان نیز می‌توانید حین خوابیدن به این سبک بالشی زیر قفسه سینه در سمپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ت چپ بدنتان قرار دهید تا از رسیدن خون کافی به جفت مطمئن باشید.

تفاوت های جنسی خانم ها و روش های بهبود روابط جنسی

از جمله تفاوت های جنسی زنان با مردان عبارتند از:

  • زنان دیرتر از مردان به ارگاسم یا اوج لذت جنسی می رسند (حدودپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ۲۰ دقیقه) و در مردان حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه.
  • اگر فکر زنان مشغول و معطوف به موارد مختلف و یا درگیری پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) های روزمره باشد نمی توانند به رابطه ی جنسی فکر کنند در حالی که مردان با رابطه ی جنسی می توانند به آرامش فکری خود برسند.
  • میل جنسی در زنان می تواند به صورت بسیار مستقیمی ناشی از ارتباطات اجتماعی، فرهنگی، محیط و موقعیت باشد.
  • اکثر زنان برای ارضای جنسی خود راهی کمتر مستقیم را انتخاب می کنند. پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)

پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که رابطه ی جنسی پس اپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) مدتی کسل و خسته کننده شده باشد و شما از یک رابطه بدون هیچ لذتی خارج شوید. برای از بین بردن حالت یکنواخت و کسل کننده و نیز بهبود رابطه ی جنسی خود می توانید از روش هایی که در ادامه خواهیم گفت استفاپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ده کنید.

شکم و ناف
زنها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت میبرند. با نوک انگشپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) تتان روی شکم و پیرامون ناف دایره بکشید. دستتون رو بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و اهسته به طرف لگن بیارید. هیچوقت از بوسیدن شکم غافل نشوید. بوسیدن، مکیدن و لیسیدن ناف خانوما خیلی لذت بخش است.پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)

10 – زانوها
چه در حال عشق بازی باشید یا تنها شروع به نوازش کرده باشپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ید، گذاشتن زانوهایش روى شانه هایتان و مالش آن ها راه خوبى براى تحریک احساسات اوست. هر کدام از زانوها را با دستانتان نوازش کرده و بعد آن ها را از سمتى به طرف دیگر ببوسید. پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)

– موقع بوسیدن زانوها با دست ساق پایش را بالا و پایین ببرید. و مجپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ددا، هرگز از دندانهایتان استفاده نکنید.
11 – پاها
چه به عنوان بخشى از عادت های عشق بازی یا آرامش بخشیدن به اپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) و بعد از یک روز سخت، مالش پاهاى یک زن به طرز باور نکردنى شما را به اهدافتان خواهد رپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ساند. کمى روغن ماساژ یا کرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بمالید تا گرم شود و با مالش وسط کف پاهایش آغاز کنید. به آرامى به طرف پنجه ها و بعد به طرف پاشنه بروید.
– مدت زمانى را به مالش اطراف پاهایش اختصاص دهید و مراقب باشید قلقلکش ندهید. پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)
12 – پشت
بیش تر زنها کشته ماساژ پشت هستند. انگشت خویش را روپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ی مهره ها فوق و پائین ببرید و کمر او را بمالید.

پوزیشن درخشنده

عشق ورزیدن، بوسیدن و مزه کردن یکدیگر چیزی اسپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ت که اگر زوجین کاملا به همدیگر تعلق خاطر داشته باشند، در این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی نصیب شان میشود. در این حالت از پوزیشن دوران نامزدی زن به بغل روی زمین دراز میکشد و زیر شانه خود یک بالشت کوچکپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) قرارداده، یک دست باز میشود و کمی کشیده میشود. پا های زن نیمه جمع شده میباشدپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) و کمی از هم فاصله دارد. مرد هم به همین شکل قرار میگیرد و صورت خود را به آلت تناسلی زن نزدیک کرده و سرش را روی پای او گذاشته و پای دیگر را روی بدن مرد قرار میدهد. مرد باید کمی پا پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) های خود را باز کند تا زن بتواند رابطه دهانی را انجام دهد. همچنین در این یکی از دست های زن آزاد است که برای رابطه جنسی دهانی میتواند به او کمک کند.

پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)

پوزیشن هالووین مکزیکی

این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی خیپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) لی سخت و عجیب است اما قطعا بهتر از پوزیشن های دوران نامزدی که تکراری و معمولی اپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ست. در این پوزیشن بدون دخول مناسب برای دوران نامزدی مرد لذت بسیاری میبرد اما خانم ها باید مواظپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) ب باشند که شوهر شان خیلی سریع ارضا نشود. برای اجرای این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران عقد و نامزدی، زن باید روی زمین دراز بکشد و کمی پا های خود را از قسمت زانو ها خم کند. مرد نیز باید بهپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) گونه ای روی زن دراز بکشد که کمرش روی ران زن تکیه داشته باشد و سر و صورت زن نیز بین پا های مرد باشد. پا های مرد باید کمی از قسمت زانو ها فاصله داشته باشد و دست ها نیز باید از قسمت آرنج خم شده و تکیهپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) گاه وزن بدن باشد. اگر مرد بتواند به خوبی وزن خود را کنترل کند و وزن خود را روی زن نگذارد، این پوزیشن برای خانم ها خیلی راحت تر میشود.

پوزیشن های سکس در دوران پریودی

حال می خواهیم در موپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) رد برخی از پوزیشن های سکس در دوران پریودی صحبت کنیم:
سکس دهانی:
در این روش مرد دراز می کشپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) د و زن سعی می کند با دستان خود آلت تناسلی مرد را مورد نوازش قرار دهد، در چنین شرایطی نیاز است که پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) زن حتماً با زبان خود آلت تناسلی را تحریک کند و اجازه دهد که مرد لذت بیشتری از رابطه ببرد. البته در سکس دهانی در پریود نیاز است که لیسیدن سایر اندام های جنسی نیز صورت بگیرد. ارضا شدن در سپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) کس دهانی معمولاً کمی دشوار به نظر می‌رسد. اما لذت بالایی برای آقایان دارد، اگر تکنیک های سکس‌ دهانی توسط بانوان به خوبی یادپوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper) گرفته شود، آنها می توانند یک محیط کاملاً لذت بخش هم برای خود و هم برای همسر خود فراهم سازند.

پوزیشن سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)
پوزیشن رابطه سـکسی حالت دختر کابوی یا گاوچران (Cowgirl’s Helper)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter