بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)

پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)

پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)

پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz),بهترین پوزیشن های سکسی خوابیده ,پوزیشن سکسی شکاف آتش (G-Whiz),,پوزیشن های رابطه جنسی خوابیده,پوزیشن در سکس (G-Whiz)

پوزیشن‌های جنسی نامناسب

از هفته بیستم بارداری به بعد باید از پوزیشن‌هایی که شما را در حالت خواپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)بیده روی کمر (طاق باز) نگه می‌دارد اجتناب کنید. چرا که با خوابیدن روی پشت خود، رحم برپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz) روی آئورت فشار وارد کرده و در نتیجه از میزان جریان خون به سمت جفت جلوگیری می‌کند که این موضوع می‌تواند برای جفت خطرناک باشد. برای اطمینان نیز می‌توانید حین خوابیدن به این سبک بالشی زیر قفسه سینه در سمت چپ بدنتان قرار دهید پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)تا از رسیدن خون کافی به جفت مطمئن باشید.

نزدیکی در سه ماهه سوم بارداری می‌تواند به علت بزرگ شدن شکم پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)شما اندکی چالش برانگیز باشد، به هرحال برای سپری کردن این دوران و حفظ صمیمیت خود با همسرتان باید خلاقیت بیشتری به خرج دهید.
پوزیشن‌های جنسی مناسب

پوزیشن مناسب برای این دوران حالت‌هایی را شامل می‌شود که کمترین فشار را بر روی شکم مادر تحمیل کند. از جمله این موقعیت‌ها می‌توان موارد زیر را ذکر نمود:پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)

قرار گرفتن خانم در بالا: به گونه‌ای که بتوانید تعادل خود را کنترل نماییدپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)، در این حالت بر روی شکمتان هیچ فشاری متحمل نمی‌شود و حتی قادر هسیتید عمق نفوذ را کنترل نمایید. در این حالت همسر شما بر روی کمر خود دراز کشیده و در این حالت شما به او می‌پیوندید.

از جمله روش های بهبود روابط جنسی عبارتند از:

  • سعی کنید روابط عاطفی را در میان خودتان پررنگ تر کنید.

  • به رابطه ی جنسی خود شور و هیجان ببخشید و آن رپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)ا در محیط های متفاوت امتحان کنید.
  • سعی کنید روح و روان خود را برای روابط زناشویی آماده کرده و سپس با شور و هیجان به استقبال یکدیگر بروید.
  • در هنگام رابطه ی زناشویی یکدیگر را در آغوش گرفتهپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz) و نوازش کنید.
  • درباره ی رابطه ی جنسی و خواسته ها و علایق خود با یکدیگر صحبت کنید.

بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی چه زمانی است؟

تماس با مشاورین:

۰۲۱-۶۶۰۸۱۲۰۰

رابطه جنسی لذت بخش تنها با اطلاع از بهترين پوزيشن براي ارضاي زن میسپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)ر نمی شود. زیرا اطلاع از زمان مناسب سکس با توجه به میزان هورمون های جنسی در بدن از عواملی است که سکس را لذت بخش تر می کند.

به گفته کارشناسان و محققان در زمینه روانشناسی جنسی برپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)خلاف تصور بسیاری از زوجین، بعد از ظهر بهترین زمان برای یک رابطه جنسی لذت بخش است؛ چرا که در این زمان بدن زن و مرد در بالاترین میزان هماهنگی خواهدبود.

باسن
تحریک این منطقه بسیار تحریک انگیز بوده می تواپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)نید آن را نوازش کنید. در هنگام شروع تحریک به تدریج و آهسته آهسته وهمزمان با تحریک شما، جریان خون در این منطقه و در منطقه ی لگن افزایش مییابد. توجه داشته باشید که دست زدن به باسن هم باید به نرمی صورتپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz) بگیرد.
تعداد زیادی از خانم‌ها در رابطه­ ی جنسی­شان به ارگاسم نمی‌رسپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)ند اما هیچ‌وقت این را به شوهرشان نمی‌گویند. حتی مواردی را داشته‌ایم که خانپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)می 5 سال است ازدواج کرده و حتی یک بار هم به ارگاسم نرسیده، حالا به شدت پریشان و افسرده است اما نمی‌داند چطور این موضوع را به شوهرش بگوید، در حالی که 5 سال به او دروغ گفته. نظر شما در پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)این خصوص چیست؟

باید بگویم کسانی که این کار را به شکل عادت انجام میدهند بهتر اسپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)ت از همان ابتدا به جای نقش بازی کردن و تشکر کردن از این بابت که خیلی از رابطه‌ی جنسی‌شان راضی هستند مشکلی که دارند را مطرح کنند و بگویند از رابطه شان لذت نمی‌برند.

پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)

البته این موضوع باید با ظرافت کامل و در زمان مناسب مطپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)رح شود تا مرد احساس بدی نداشته باشد و فکر نکند که همسرش قصد دارد تقصیری را متوجه آقا کند. بهتر است قبل از شروع صحبت، خانم به آقا بگوید که از ایشان راضی است اما باید در رابطه‌شان تغییری ایجاد شود تا ایشان بیشتر لذت ببرد. بهترین راه این است پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)که فرد کاملا احساسی که در رابطه‌­ی جنسی‌اش دارد را با طرف مقابل در میان بگذارد. پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)

پوزیشن عقرب

پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)

این حالت از پوزیشن 69 یک گزینه بسیار جالب و جذاب اسپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)ت. در این شرایط باید زن و مرد به بغل دراز بکشند و سر خود را در نزدیکی ناحیه تناسلی یکدیگر قرار دهند و پا هایپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz) خود را از قسمت زانو کمی باز کنند. مرد با دست خود باسن زن را میگیرد و آلت تناسلی او را به دهان خود نزدیک میکند و با دست دیگر پای همسر خود را میگیرد. زن هم میتواند با هر دو دست به تمام قسمت های آلت تناسلی مرد و باسن او دسترسی داشتهپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz) باشد. این پوزیشن یکی از بهترین حالت های پوزیشن 69 میباشد. پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)

 

پوزیشن یین یانگ

این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی یپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)کی از راحت ترین و متداول ترین پوزیشن های بدون دخول در دوران نامزدی است. اگر میخواهید رابطه دهانی داشته باشید، این حاپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)لت میتواند یکی از گزینه های محبوب باشد. در موقعیت زن دراز میکشد و پا های خود را بصورت کامل بالا میاورد، قوزک پا های خود را میگیرد و تا جایی که میتواند پا ها را از هم باز کرده و دوباره به بدن مرد میچسباند. مرد جوری باید روی زانو های خود بپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)نشیند که سر زن بین پا های او قرار بگیرد. سپس مرد باید آنقدری سر خود را جلو ببرد که آلت تناسلی زن برسد. در این حالت مرد باید با دستان خود اندکی کمر زن را بالا بیاورد، جوری که زن بصورت کامل خوابیده نباشد. پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)

سکس بدون دخول:

وقتی عملیات سکس دهانی انجام شد، آلت مرد در وضعیتی قراپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)ر می گیرد که نیاز به دخول دارد، در چنین شرایطی می توان از روش سکس بدون دخول استفاده کرد، به طوری که زن دراز کپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)شیده و پاهای خود را به هم نزدیک می کند و مرد به واسطه اندام جنسی خود عملیات دخول را بین پاهای زن شبیه سازی خواهد کرد. این روش برای آقایان ۱۰۰% با ارگاسم و رضایت جنسی بالایی همراه است. پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)

ارضای بانوان:
پوزیشن دوران پریودی می‌بایست کاملاً آرام و با احساپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)س خوبی همراه باشد. در چنین حالتی فقط مردان نیاز به ارضا شدن ندارد بلکه نیاز است آقایان نیز فعالپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)یت کنند، تا زن احساس رضایت بالایی داشته باشد. به این ترتیب آقایان می توانند با استفاده از زبان و انگشت خود اندام های جنسی وپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz) سایر قسمت های بدن زن را نوازش کنند. این روش سبب می شود تا هر دو شخص ارضا شوند. معمولاً نوک سینه و همینطور اندام های جنسی بیرونی واژن بهترین محل برای سکس دهانی هستند و خوشبختانه آقایان علاقه زیادی بپوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)ه این کار دارند.

پوزیشن سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)
پوزیشن رابطه سـکسی حالت جنسی خوابیده (G-Whiz)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter