بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس

پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس

پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس

پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس,پوزیشن جنسی اسکوپ معکوس,حالت آمیزش هم‌ترازی معکوس,بهترین پوزیشن های رابطه سکسی اسکوپ معکوس,پوزیشن های سکسی تصویری

پوزیشن زناشویی درازکش

 

طبق آمارهای رسمی تقریبا ۶۰ درصد از زنان در طول رابطه جنسی خود به ارگاسم نمپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسی رسند. این موضوع باعث می شود برخی از افراد از رابطه جنسی خود دلسرد شوند. این افراد غافل از این موضوع هستند که تغییر موقعیت رابطه شان می تواند رضایت جنسی بیشتری را به همراه بیاورد.پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس

پوزیشنی که در زیر مشاهده می کنید تقریبا بهترین پوزیشن برای مرد و زن برای تحپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسریک شدن و رسیدن به ارگاسم است. ضمن این که این پوزیشن برای مردانی که دچار زود انزالی هستند نیز مناسب است. برای تحریک بیشتر باید در این پوزیشن تمام بدن زن با تمام بدن مرد در تماس باشد. به این حالت ماساژ شکم نیز گفته می شود. پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس

۶- پوزیشن زناشویی ایستاده

 

این روش برای زوج‌هایی پیشنهاد می‌گردد که مرد توانائیپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس بلند کردن زن را داشته باشد و معمولاً به علت فشاری که بر مرد وارد می‌گردد و همچنین دلهره زن از واژگونی جنبه نمایشی و ایجاد تنوع دارپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسد و لذت چندانی به نسبت روش‌های دیگر ندارد و برای بهبود کیفیت در این روش نشستن زن بر روی میز یا سطح بلند پیشنهاد می‌گردد.

 

برای زوجین و آموزش اصول رابطه جنسی موفق ، از رابطه جنسی لذت بیشتر ببرید و لذت رابطه جنسی را چند برابر کنید .

در مورد دخول و نزدیکی شیوه ها و روشهای مختلفی وجود دارد پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسکه در هر کدام میزان تحریک برای یکی از طرفین رابطه بیشتر یا کمتر بوده و بسته به تحریک پذیری زن یا مرد هر یک تاثیر خاپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسی دارند. در این مقاله چندین روش نزدیکی کردن آموزش داده میشود .

پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس

هر چقدر روش نزدیکی انتخاب شده برای دو نفر راحت تر و بهپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوستر باشد لذت بیشتری از رابطه جنسی خواهند برد. برخی از مردان به این نکته توجه ندارند و وضعیتی انتخاب می کنند که در حین رابطهپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس زن آرامش نداشته و درد و رنج زیادی را تحمل می کند که درست نیست. برای راحتی بیشتر می توان از تعدادی بالش استفاده کرد و در زیر سر و زیر گودی کمر گذاشت تا زن در حین رابطه جنسی درد و رنج نکشد. پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس

در حین رابطه نیز باید کسی که تحریک را بر عهده دارد بپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسه گونه ای این کار را انجام دهد که طرف مقابل را هم مد نظر قرار دهد و شدت و ضعف تحریک بگونه ای باشد که طرفین رابطه بتوانند همزمان با هم به ارضا برسند. پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس

چون مرد زودتر تحریک شده و ارضا می گردد بهتر است مرد تحریکپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس را کنترل کند و توجه به وضعیت زن نیز داشته باشد تا زمانی که زن آمادگی لازم را پیدا نکرده بود باید تحریک به آرامی صورتپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس گیرد تا از ارضای مرد جلوگیری شود. زمانی که زن به آستانه تحریک نزدیک شد و حرکات منظم واژن او شروع شد و نزدیک به حد ارضا رسید به تدریج بر شدت تحریکها افزوده می شود تا هم زن به ارضا برسد و هم مرد به انزال برسد و ارضا شود. پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس

اگر این پوزیشن را امتحان کنید مطمئن باشید یکی از پوزیشن هایی خپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسواهد بود که همیشه انجام خواهید داد.

  • پوزیشن مناسب زن چاق

    پوزیشن سگ وحشی

پوزیشن جنسی برای افراد چاق، روی چهار دست و پا قرار بگپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسیرید ، سپس از همسرتان بخواهید در پشت سر شما زانو بزند، و بالاتنه اش کمی به روی شما متمایل باشد. به پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسطوری که کاملا بر شما تسلط داشته باشید.این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی امکان نفوذ عمیق و تحریک نقطه G را فراهم می کند.

حرکت را آتشین کنید: یک طرف سر خود را به زمین بگذارید و کلیتوریس خوپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسد را با یک دست تحریک کنید، می توانید دست همسرتان را بگیرید و بر روی کلیتوریس بگذارید و از او بخواهید با حرکات ریتمیک شما را به ارگاسم برساند.

پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس

در آغوش کشیدن و لمس کردن

در آغوش گرفتن همسر و برقراری تماس بدنی قبل از هر اقدام دیگپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسر، یکی از راهکار‌های افزایش هیجان جنسی است. لمس کردن اعضای بدن یکدیگر از جمله نقاط حساس مانند لب ها، گوشپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس ها، سینه ها، نواحی تناسلی و شکم، پا‌ها و … نیز از جمله عوامل تحریک کننده خواهد بود.

 

۲. تماشای یکدیگر

خیره شدن به چشم‌های یکدیگر در هنگام معاشقه راهپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسی موثر در برقراری رابطه عاطفی قبل از رابطه جنسی است.

 

۳. بوسیدن

بوسیدن قسمت‌های مختلف بدن همسر از جمله قسمت‌پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسهای حساس تأثیر بسیار فراوانی در شکل گیری یک رابطه جنسی پرهیجان دارد. همچنین بوسیدن باعث افزایش عپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسشق و محبت میان زن و شوهر می‌شود.

 

۴. لمس آلت تناسلی همسر

ماساژ دادن و لمس کردن آلت تناسلی یکدیگر به ارضا شدن براپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسی رسیدن به نقطه اوج لذت جنسی کمک فراوانی می‌کند.

 

۵. رسیدن به ارضای بدون دخول

همانگونه که اشاره شد برای رساندن همسر به ارضای بدوپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسن دخول در دوران نامزدی می‌توانید از تحریک ناحیه کلیتوریس زنان، ماساژ آلت تناسلی مردان و یا رابطه جنسی دهانی استفاپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسه کنید. هنگام رابطه دهانی هر دو طرف ارضا خواهند شد و برخی از افراد میگویند که رابطه دهانی حتی از دپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسخول هم لذت بخش تر است. احساس رابطه دهانی کاملا با انواع دیگر روابط زناشویی متفاوت است.

پگینگ به چه معناست؟

پگینگ یک فعالیت هتروسکشوال است که طی آن زن مرد را می‌‌پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسکند. در واقع زن از انگشت یا هر وسیله مناسب دیگری برای لذت آنالی به پارتنر خود، استفاده می‌کند.

پگینگ چیست؟

پگینگ دقیقا زمانیست که یک زن (یا کسی که واژن دارد) دیلدو پوشیده و مپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسی‌تواند پارتنرش را به صورت آنال بکند. مردم معمولا به این کار ایراد می‌گیرند و اگر بخواهم منصف باشم، اولین باری که در این باره شنیدم از تصورش وحشت کردم. به عنوان یک زن سابمیسیو که از تحت سلطه بودن لذت می‌برد، دورنمای این موضوع برایم چیزپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس حقیرانه‌ای به نظر نمی‌آید، اما حاضرم هرچه دارم برای انجامش بدهم! و به عنوان بازخورد: شدیدا آن را پیشنهاد می‌کنم یعنی نمره یازده از ده! اگرچه در دقایق ابتدایی کمی‌ ترسناک و خیلی خنده دار بود، پس از پذیرش قدرت و سلطه‌گری که به همراپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسهش می‌آید همه چیز فوق‌العاده شد.

البته پیشنهاد می‌کنم که دقیقا بدانید با کجا کار داپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسرید! این به مردان مربوط است، نقطه پی معمولا غده‌ای به اندازه لوبیا قرمز توصیف شده است که حدودا با فاصله ۵ الی ۷ سانت درون مقعد و در دیوارپوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوسه قدامی آن قرار گرفته است. معمولا هنگامی ‌که تحریک می‌شود از اندازه استانداردش بزرگتر شده و این باعث می‌شود راحت‌تر پیدایش کنید. دقیقا مشابه جی اسپات، همان کار را می‌کنید. یک ماساژ محکم اما با آرامش. پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس

پوزیشن سـکسی حالت اسکوپ معکوس
پوزیشن رابطه سـکسی حالت اسکوپ معکوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter