بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی تکیه گاه

پوزیشن سـکسی تکیه گاه

پوزیشن سـکسی تکیه گاه

پوزیشن سـکسی تکیه گاه,بهترین پوزیشن های سکس تکیه گاه,بهترین پوزیشن های سکس و رابطه جنسی,پوزیشن جنسی مورد علاقه تکیه گاه ,پوزیشن جنسی جدید برای لذت بردن از سکس

پوزیشن خوابیده به پهلو

یکی دیگر از بهترین پوزیشن هایی که زوجین جوان می توانند برای اولین رابطه خود انپوزیشن سـکسی تکیه گاهتخاب کنند، برقراری رابطه از پهلو می باشد. در این حال زن به سمت پهلو دراز می کشد و مرد پشت او می خوابد. با توجه به این کپوزیشن سـکسی تکیه گاهه لمس بدنی کامل در این رابطه صورت می پذیرد، تحریک زوجین بیشتر از سایر پوزیشن ها خواهد بود و این گزینه را می توان به عنوان بهتریپوزیشن سـکسی تکیه گاهن پوزیشن برای اولین دخول در نظر گرفت. در این حالت مرد و زن به سمت پهلو دراز کشیده اند و همین موضوع سبب می شود که مرد به راحتی بتواند سینه یا اندام جنسی زن را برای تحریک بیشتر وی لمس کند.

۳. پوزیشن خوابیده به پشت

برخی از افراد با نگاه کردن به صورت طرف مقابل در اولین رپوزیشن سـکسی تکیه گاهابطه دچار استرس و اضطراب بیشتری می شوند. همین موضوع سبب می شود که رابطه جنسی به خوبی صورت نپذیرد. برای این افراد بهترین پوزیشن برایپوزیشن سـکسی تکیه گاه اولین دخول، پوزیشنی است که در آن زن به سمت پشت دراز کشیده. در این پوزیشن باید زن به صورت کامل به پشت بخوابد و یک بالش زیر سرش بگذارد. پوزیشن سـکسی تکیه گاهاستفاده از یک بالش زیر شکم می تواند به بهبود رابطه کمک کند. مرد کنترل رابطه جنسی را در این پوزیشن بر عهده دارد.

بهترین پوزیشن های جنسی برای تحریک نقطه G در زنان

اگر امیدوار هستید که در طول رابطه جنسی تحپوزیشن سـکسی تکیه گاهریک نقطه G را تجربه کنید، پوزیشن ‌های جنسی خاصی وجود دارد که بهترین عملکرد را دارد. پوزیشن هایی را امتحان کنید که به شما اجازه می دهد کمی بیشپوزیشن سـکسی تکیه گاهتر بر حرکات خود کنترل داشته باشید تا بتوانید بفهمید از چه نوع تحرکی بیشتر لذت می برید. در حالی که پوزیشن ‌های جنسی زیادی وجود دارد که میپوزیشن سـکسی تکیه گاه ‌تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند، در این جا سه مورد وجود دارد که باید امتحان کنید.

 

پوزیشن دختر گاوچران

از شریک زندگی خود بخواهید به پشپوزیشن سـکسی تکیه گاهت دراز بکشد، سپس از بالای آن بالا رفته و او را دراز بکشید. این موقعیت به شما امکان کنترل کامل بر ریتم، عمق و زاویه نفوذ را می دهد تا بتوانید روی پیدا کردن نقطه G خود تمرپوزیشن سـکسی تکیه گاهکز کنید.

به جای بالا و پایین کردن، سعی کنید به جلو و عقب حرکت کنید تا ناحیه نقطه G را در مقابل پوزیشن سـکسی تکیه گاهدیواره داخلی واژن خود تحریک کنید. حرکات دایره وار نیز می تواند کمک کننده باشد، بنابراین از آزمایش با سرعت ها و زوایای مختلپوزیشن سـکسی تکیه گاهف نترسید.

پوزیشن سـکسی تکیه گاه

پوزیشن آغوش (The Soft Serve)

در این حالت به‌همراه همسرتان به پهلو دراز بکشید، به‌طوپوزیشن سـکسی تکیه گاهری‌که مرد پشت‌سر زن باشد. سپس پای خود را کمی بلند کنید و به این طریق اجازه دهید همسرتان دخول را انجام دهد. پوزیشن سـکسی تکیه گاه

این حالت یکی از بهترین پوزیشن ها برای تحریک نقطه‌ی جی است؛ چراکپوزیشن سـکسی تکیه گاهه آلت مرد کاملاً با این نقطه تماس پیدا می‌کند. البته ممکن است عمق دخول چندان زیاد نباشد.

پوزیشن مار (The Snake)

از دیگر پوزیشن هایی که نقطه جی را تحریک می‌کند پوزیشن حالپوزیشن سـکسی تکیه گاهت مار است. این حالت مشابه داگی استایل است، با این تفاوت که زن تقریباً در حالت درازکش قرار می‌گیرد و شانه‌ها و شکم روی تخت قرار دپوزیشن سـکسی تکیه گاهارند. در این حالت به‌خاطر زاویه‌ی دخول، تماس کامل و تحریک نقطه جی به خوبی انجام می‌شود.

پوزیشن دب اکبر یا خرس بزرگ The Big Dipper

این حالت یکی از پوزیشن‌هایی است کپوزیشن سـکسی تکیه گاهه امکان دخول عمیق و تحریک نقطه جی را فراهم می‌کند. در این پوزیشن زن به پهلو بر تخت دراز می‌کشد، یک پا به‌صورت کشیده روی تخت قرار می‌پوزیشن سـکسی تکیه گاهگیرد و پای بالایی به سمت شکم خم می‌شود. همسر شما باید بین پاهایتان بنشیند.

این پوزیشن به شما و همسرتان امکان می‌دهد زاویپوزیشن سـکسی تکیه گاهه و شدت دخول را کنترل کنید و تحریک نقطه ی جی به‌طور کامل انجام شود.

علاوه بر موارد ذکر شده، رابطه جنسی دهانی از این حپوزیشن سـکسی تکیه گاهیث برای مردان لذتبخش است که به آن‌ها حس برتری دست می‌دهد و همچنین عمل همسر خود را فداکارانه و برگرفته از حس دوسپوزیشن سـکسی تکیه گاهت داشتن محسوب می‌کنند. اثر روانی و ذهنیت‌پردازی در مردان آن‌قدر قوی است که حتی بدون تجربه لذت آنپوزیشن سـکسی تکیه گاه، بر این باور هستند که این رابطه حتما برای آن‌ها لذت‌بخش خواهد بود چرا که فکر به آن برای آن‌ها لذت بخش است در نتیجه مغز آنها به ایپوزیشن سـکسی تکیه گاهن عمل واکنش مثبت نشان می‌دهد.

زنان نیز مانند مردان از خیال‌پردازی و تصور رابطه جنسی دهانی لذپوزیشن سـکسی تکیه گاهت می‌برند. سکس دهانی در زنان لذت بخش است و از نظر روحی باعث ایجاد احساسی خوشایند نسبت به همسرشان می‌شود. باور ایپوزیشن سـکسی تکیه گاهن موضوع که همسر وی به او این لذت را تقدیم می‌کند در پرورش حس تعلق درونی موثرتر است. اما در رابطه جنسی مردان باید به این نکتهپوزیشن سـکسی تکیه گاه توجه داشته باشند که زنان علاوه بر رابطه دهانی به دو فاکتور احساس و لمس در تحریک جنسی نیز، نیاز دارند.

چرا برخی زنان و مردان از اورال سکس اجتناب می‌کنند؟

عمدتا سه دلیل برای امتناع از رابطه جنسی دهانی بیان و عنوان می‌شود:

1. این یک رفتار کثیف و چندش آور است: دلیپوزیشن سـکسی تکیه گاهل افردای که این موضوع را مطرح می کنند این است که آلت تناسلی مردانه و زنانه محلی برای دفع ادرار است و از نظر بهداشتی پاک نمی‌باشد. در نتیجه لسیدن و مکیدن آن عملی کثیپوزیشن سـکسی تکیه گاهف است. اگرچه آلت تناسلی محل دفع ادرار می‌باشد، اما در صورت رعایت نظافت محلی غیر بهداشتی محسوب نمی‌شود و البته فراموش نکنیم این محل، محل اصلی مربوط به لذت جنسی است. پوزیشن سـکسی تکیه گاه

پوزیشن سـکسی تکیه گاه

حالت زمزمه

به جرات میتوان گفت که اگر در این پوزیشن برای همسر خپوزیشن سـکسی تکیه گاهد اورال سکس انجام دهید، او را دیوانه خود خواهید کرد! برای انجام این حالت از پوزیشن های رابطه جنسی دهانی مرد باید به حالت نیمه پوزیشن سـکسی تکیه گاهخوابیده قرار بگیرد و یک بالشت پشت خود قرار داده، دست ها کنار بدن و پا ها صاف و با کمی فاصله باشد. زن نیز جلوی مرد دراز میکشد و سر خود را به آلت تناسلی او نزدیک میکند. در این پوزیشن زن باید پا پوزیشن سـکسی تکیه گاههای خود را همانند تصویر خم کند و میتواند برای ارضا کردن بهتر همسر خود از دست هایش نیز استفاده کند. در این پوزیشن مرد به راحتی میتواند سر زن را تکان دهد، مو های او را در دست بگیرد و یا صرفا از منظره لذت ببرد! پوزیشن سـکسی تکیه گاه

برای مشاهده تصاویر پوزیشن رابطه دهانی اینجا کلیک کنید

در همین زمینه بخوانید:

رابطه جنسی دهانی + ویدئو آموزشی عوارض آن

سایز آلت تناسلی چه قدر باید باشد؟ ویدئو توضیحات مفید آن

چنانچه این مطلب را مفید میدانید با به اشتراک گذپوزیشن سـکسی تکیه گاهاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

پوزیشن سـکسی تکیه گاه

پوزیشن سـکسی تکیه گاه
پوزیشن های سـکسی تکیه گاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter