بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی بطور ضربدری

پوزیشن سـکسی بطور ضربدری

پوزیشن سـکسی بطور ضربدری

پوزیشن سـکسی بطور ضربدری,سکس ضربدری چیست,بهترین پوزیشن های سکس ضربدری ,همه چیز درباره پوزیشن سکس ضربدری,روش‌های آمیزش جنسی,تمایل به رابطه جنسی سه نفره

پوزیشن اتوی صاف

از شریک خود بخواهید روی شکم دراز بکشد و پاهایش را محکم به هم بچپوزیشن سـکسی بطور ضربدریسباند. برای کمک به دخول بهتر، از یک بالش زیر لگن او بگذارید. به پشت دراز بکشید و از پشت دخول کنید. از آنجا کپوزیشن سـکسی بطور ضربدریه باسن های وی در موقعیتی بسته تر از باز است، اصطکاک بیشتری روی دیواره های واژن ایجاد می شود. هرچه شریکتان ساق پاهای خود را فشار دهد، اصطکاک و لذت بیشتری ایجاد می شود. پوزیشن سـکسی بطور ضربدری

بهترین پوزیشن های جنسی برای اولین نزدیکی و رابطه جنسی

انتخاب محیط مناسب برای رابطه جنسی، به شمپوزیشن سـکسی بطور ضربدریا این امکان را می‌دهد که بهترین پوزیشن برای اولین دپوزیشن سـکسی بطور ضربدریخول را پس از امتحان کردن روش‌های مختلف پیدا کنید. محیطی که انتخاب می‌کنید باید حاوی یک تخت باشد و نورپردازیپوزیشن سـکسی بطور ضربدری و تهویه مناسبی داشته باشد. همچنین محیط باید زیبا باشد تا آرامش لازم را به زوجین القا کند.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز و به پوزیشن سـکسی بطور ضربدرینقل از نازچی،بهترین پوزیشن برای اولین دخول کدام است ؟ اگر شما در شرف ازدواج هستید و می خواهید اولین رابطه جنسی با شریک خود را تجربه کنید حتما ایپوزیشن سـکسی بطور ضربدرین سوال در ذهن شما ایجاد خواهد شد که بهترین حالت یا پوزیشن برای دخول کدام است .

معمولا در اولین تجربه رابطه جنسی زوجین استرس و اپوزیشن سـکسی بطور ضربدریضطراب دارند که برخی اوقات ممکن است این استرس به حدی زیاد باشد که زوجین نتوانند آنطور که از قبل برنامه ریزی کرپوزیشن سـکسی بطور ضربدریده بودند عمل نمایند . بهترین گزینه برای جلوگیری از استرس در هنگام رابطه جنسی معاشقه و عشق بازی است .

بعلاوه، این منطقه می تواند از یک زن به زن دیگر متفاوت باشد که توضیپوزیشن سـکسی بطور ضربدریح می دهد که چرا پیدا کردن آن اغلب دشوار است. با این حال، هنگامی که نقطه G تحریک شود، می تواند باعث انزال زنانه شود پس پوزیشن سـکسی بطور ضربدریبله نقطه جی واقعی است و به زنان کمک کند به ارگاسم واژن برسند.

پوزیشن سـکسی بطور ضربدری

چگونه می توان نقطه جی در زنان را پیدا کرد؟

پیدا کردن نقطه G می تواند دپوزیشن سـکسی بطور ضربدریشوار باشد، به خصوص که در واقع در هیچ نقشه ای از بدن انسان وجود ندارد. این بدان معنا نیست که غیرممکن است. به جای جستپوزیشن سـکسی بطور ضربدریجوی آن در طول فعالیت جنسی مشترک، یافتن نقطه G از طریق خودکاوی آسان تر است. پوزیشن سـکسی بطور ضربدری

اگر به دنبال یافتن نقطه G خود هستید، با آرامش شروع پوزیشن سـکسی بطور ضربدریکنید. همان طور که شروع به کاوش در بدن خود می کنید، کاری را انجام دهید که برای شما بهترین است. وقتی آماده شدید، قبل از وارد شدپوزیشن سـکسی بطور ضربدرین آلت جنسی، دهانه واژن خود را ماساژ دهید.

بهترین پوزیشن برای تحریک نقطه جی کدام است؟

موقعیت‌های قرارگیری خاصی در رابطه‌ی جنسی وجود دارپوزیشن سـکسی بطپوزیشن سـکسی بطور ضربدریور ضربدریند که می‌توانند به بهترین شکل ممکن برای شما عمل کنند. در ادامه با چند مورد از این پوزیشن آشنا می‌شوید تا بتوانید بهترین پوزیشن برای تحریک نقطه ی جی مپوزیشن سـکسی بطور ضربپوزیشن سـکسی بطور ضربدریدریناسب خود را انتخاب کنید:

تحریک نقطه جی به کمک پوزیشن دختر گاوچران (Cowgirl)

در این حالت همسرتان باید به پشت دراز بكپوزیشن سـکسی بطور ضربدریشد و شما روی او قرار بگیرید (زن روی مرد). این موقعیت به شما امکان می‌دهد كه کنترل کاملی بر ریتم، عمق و زاویه‌ی دخول داشته باشیپوزیشن سـکسی بطور ضربدرید تا بتوانید روی پیدا کردن نقطه‌ی جیخود تمرکز کنید.

در این حالت، به‌جای این‌که به سمت بالا و پایین حرپوزیشن سـکسی بطور ضربدریكت كنید، سعی کنید حركاتتان رو به ‌جلو و عقب باشد تا نقطه‌ی جی را در دیواره داخلی واژن خود تحریک کنید. ترکیب این حركات نیز می‌تواپوزیشن سـکسی بطور ضربدریند به شما کمک کند؛ بنابراین از امتحان كردن حركات مختلف با سرعت‌ها و زوایای مختلف نترسید. پوزیشن سـکسی بطور ضربدری

وضعیت افقی

در این وضعیت مرد روی زمین دراز کشپوزیشن سـکسی بطور ضربدرییده و پا‌ها را از هم باز نگه می‌دارد تا زن بتواند بین پا‌های او قرار بگیرد پس از آن زن خم شده تا دهان او به آلت مرد برسد و پس اپوزیشن سـکسی بطور ضربدریز آن می‌تواند به تحریک مرد بپردازد. این حالت از این جهت که زن می‌تواند از دست‌ها نیز برای تحریک آلت مرد استفاده کند دارای مزیت می‌باشد.

پوزیشن سـکسی بطور ضربدری
نکته:
برای داشتن یک رابطه دهانی لپوزیشن سـکسی بطور ضربدریذت بخش دانستن نقاط حساس در طرف مقابل و تحریک آن‌ها دارای اهمیت است. اکثر خانپوزیشن سـکسی بطور ضربدریها لمس شدن در ناحیه کلیتوریس را بسیار تحریک کننده می‌دانندپوزیشن سـکسی بطور ضربدریبا این حال برای برخی این عمل دردناک و غیر قابل تحمل است؛ بنابراین بهتر است با شریک خود در این باره صحبت کنید. همچنین نوع و نحپوزیشن سـکسی بطور ضربدریوه به کار گیری اورال سکس در مردان مختلف نتایج مختلفی به همراه خواهد داشت. بنابراین بهتر است در رابطه با وضعیتی که بهترین جواب را می‌دهد با مرد صحبت کنید تا هم لذت را در رابطه بیشتر کنید و هم از انزال زودرس جلوگیری کنید.پوزیشن سـکسی بطور ضربدری

پوزیشن سـکسی بطور ضربدری

حالت کروسانت

در این پوزیشن زن میتواند آلت مرد را بصورت خیپوزیشن سـکسی بطور ضربدریلی عمیق در دهان خود فرو کند و مرد نیز با توجه به کنترلی که بر شرایط دارد لذت بسیار زیادی میبرد. برای انجام این پوزیشن مرد میخوابد و پا هاپوزیشن سـکسی بطور ضربدریی خود را از قسمت زانو ها اندکی خم میکند. سپس زن جلوی مرد قرار گرفته و زانو میزند و سر خود را میان پا های مرد قرار میدهد. اگر مردپوزیشن سـکسی بطور ضربدری دوست داشته باشد، زن میتواند علاوه بر دهان خود، با دست هایش نیز او را تحریک کند. در این پوزیشن مرد دستان خود را روی سر زن قرار داده و حرکات را کنترل میکند.

18. حالت مارشمالو

این پوزیشن هم مخصوص زمان هاییپوزیشن سـکسی بطور ضربدری است که شوهر تان خیلی خسته است و یا زمانی که میخواهید بصورت ویژه از او قدردانی کنید! برای انجام این پوزیشن رابطه دهانی مرد باید روی زمین بخپوزیشن سـکسی بطور ضربدریوابد، پا های خود را بالا بیاورد و از ناحیه زانو خم کرده و کف دستان خود را روی زمین قرار دهد. زن نیز باید مقابل پا های مرد بنشیند و با دستان خود ران های او را گرفتپوزیشن سـکسی بطور ضربدریه و به سمت جلو خم شود. این پوزیشن برای مردان ایده آل است و میتواند به عنوان عشق بازی قبل از دخول و یا یک رابطه جنسی کامل محسوب شود.

روی یک صندلی

درحالی‌که همسرتان روی صندلی محکم و باثباتی نشپوزیشن سـکسی بطور ضربدریسته است، روی پایش می‌نشیند و پاهایتان را در دو طرف بدن او می‌گذارید. صندلی را نزدیک دیوار یا مبلمان دیگری قرار دهید تا وقتی آماده‌ٔ بلند شدن از این حالت بودید، به آن تکیه دهید.

کنار هم، مرد در پشت

دراز می‌کشید، همسرتان رو به پشت شما قرار می‌گیرد و دخپوزیشن سـکسی بطور ضربدریول از پشت انجام می‌شود. هرچه بارداری جلوتر می‌رود بالش‌هایی را برای پشتیبانی بیشتر دم دست نگه دارید.

دخول در این موقعیت عمق کمتری دارد و این چیز خوبی استپوزیشن سـکسی بطور ضربدری، زیرا ضربه‌های عمیق می‌تواند در ماه‌های بعد ناراحت‌کننده شود.

مرد در بالا

اگر بعد از سه‌ ماهه‌ٔ اول این پوزیشن را امتحان کردید، بالشی را پوزیشن سـکسی بطور ضربدریزیر کمر خود قرار دهید تا بدنتان شیب داشته باشد و پشتتان صاف نباشد. همچنین مطمئن شوید که همسرتان تکیه‌گاهی دارد تا وزنش روی شکم شما نیفتد.

پوزیشن سـکسی بطور ضربدری

پوزیشن سـکسی بطور ضربدری
پوزیشن های سـکسی بطور ضربدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter