بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده

پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده

پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده

پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده,پوزیشن رابطه جنسی ایستاده و خم شده,بهترین پوزیشن های سکسی,بهترین پوزیشن های سکس و رابطه جنسی ایستاده و خم شده,نحوه انجام پوزیشن جنسی

پوزیشن دختر گاوچران معکوس

موقعیت دختر گاوچران معکوس بالارفته فقط یک تغییر ساده در دختر گاوچران معپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهکوس کلاسیک دارد. برای به حداکثر رساندن دخول، یک بالش زیر لگن خود قرار دهید. بنابراین شما روی تخت یا زمین دراز می کپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهشید و شریکتان روی شما نشسته است. ارتفاع اضافی در باسن شما احساس عمیق تری را برای شریکتان ایجاد می کند.

پوزیشن قاشق چنگالی

این موقعیت عالی است زیرا به شما امکان می دهدپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده از پای شریک خود به عنوان اهرم فشار استفاده کنید. از شریک خود بخواهید روی زمین دراز بکشد و یکی از پاهایش را به حالت مسپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهتقیم دراز کند. بین پاهایش زانو بزنید و پای دیگرش را مستقیم بالا بیاورید تا روی شانه شما قرار بگیرد. هنگام دخول پای او را نگه دارید و هنگام داخلپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده و خارج شدن از آن برای فشار دادن و کشیدن استفاده کنید.

پوزیشن سکسی زن در بالا

می توان گفت پوزیشن مورد علاقه در بپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهین مردان و زنان پوزیشن سکسی زن در بالا است. مرد را وادار کنید تا روی تخت دراز بکشد و پاهایش را جلوی او باز کند. زن نیز باید مانند یک دختر گاوچران از بالا روی مرد بنشپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهیند و اجازه دهد به زن نفوذ کند. از زن بخواهید به پشت خم شود و در حالی که مچ پا یا زانوهایش را بلند می کند، آنها پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهرا نگه دارد. مردان این را دوست دارند زیرا این مدل بصری بوده و می توانند همه چیز را ببینند. خانم ‌ها از این کار لذت می ‌برند زیرا تحریک کلیتورال عالی اپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهست که می ‌تواند منجر به ارگاسم سریع ‌تر شود.

 

پوزیشن سکسی لبه بهشت

مرد لبه تخت می نشیند و پاهایش روی زمین است. سپپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهس زن در حالی که پاهایش را روی تخت قرار می‌ دهد به دامان او و روی او می ‌چرخد، در حالی که او دست ‌های زن را می ‌گیرد تا از خم شدن او به عقب جلوگیرپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهی کند. اکنون می ‌توانید با سرعت یا آهسته حرکت کرده و رابطه را شروع کنید؛ اما این موقعیت به شما نفوذ عمیقی می ‌دهد و به مرد اجازه می ‌دهد رهپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهبری را به دست بگیرد.

پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده

پوزیشن سکسی دختر گاوچران معکوس

این به نوعی تلاقی بین حالت سگی و حالت کلاسیک Woman-On-Top است.پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده از مرد بخواهید روی تخت دراز بکشد و پاهایش از لبه آویزان باشد. زن از بالای مردش بالا می رود اما صورتش از او دور می شود و او را با پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهبازوهایش به جلو خم می کند و روی زانو ها یا ران های او قرار می گیرد. آلت تناسلی او را کمی به سمت پایین زاویه دپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدههید و اجازه دهید وارد زن شود. سپس به جلو و عقب تکان دهید تا حسی باورنکردنی به نقطه G داشته باشید.

پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده

پوزیشن سکسی استرادل

مرد روی تخت نشسته و پاهایش را درازپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده کرده است. سپس زن از بالای سر او می ‌رود و پاهایش را پشت سرش می ‌پیچد، در حالی که او را به سمت خود می‌ کشد. سپس زن با سرعتی بالا و پاییپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهن می رود که مناسب هر دوی شما باشد. اگر هر دوی شما از بوسیدن زیاد در حین رابطه جنسی لذت می برید، این بسیار عالی است.

بهترین پوزیشن برای تحریک نقطه جی

نقاط مختلف بدن انسان با توجه به اعصپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهاب و پایانه‌های عصبی که در آن‌ها قرار گرفته‌اند حساسیت و تحریک‌پذیری متفاوتی دارند. در بدن زنان، کلیتوریس و نقطه‌ی جی دو مورد از حساس‌ترین نقاط جنسی هسپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهتند. با پیدا کردن بهترین پوزیشن برای تحریک نقطه جی و کلیتوریس زوجین می‌توانند لذت جنسی بیشتری را تجربه کنند. با دکتر ساینا همراه باپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهشید تا بهترین پوزیشن‌های جنسی برای تحریک نقطه‌ی جی زنان را بشناسید.

پوزیشن های تحریک نقطه جی

برای یافتن بهترین پوزیشن های تحریک نقطه جی ابتپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهدا باید محل این نقطه را بشناسیم. تعیین یک نقطه‌ی دقیق و مشخص کار دشواری است؛ زیرا بدن افراد تفاوت‌های بسیاری با پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهیکدیگر دارند؛ ولی به‌طور کلی می‌توان گفت که این نقطه در زنان در حدوداً دو تا سه سانتی‌متر بالاتر از ابتدای واژن و به سمت جلو، یعنی سمت شکم و ناف قرار گرفته است. پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده

وضعیت ایستاده

این حالت برای زمانی که خانم می‌خواهد به شرپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهیکش اورال سکس بدهد استفاده می‌شود. برای انجام این پوزیشن مرد به دیوار تکیه داده و پا‌های خود را از هم بازپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده می‌کند تا شریکش بتواند به راحتی به وی نزدیک شود. پس از آن خانم روی زانو‌ها به روی زمین نشسته و به راحتی سر خود را نزدیک به آلت تناسلی شریک می‌کند.

2. وضعیت هالوین

در این وضعیت زن روی زمین دراپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهز کشیده و پا‌های خود را از زانو کمی خم می‌کند تا تکیه گاهی برای شریکش ایجاد کنپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهد پس از آن مرد دراز کشیده و کمر خود را به ران‌های شریکش تکیه می‌دهد و آلت خود را نزدیک به صورت بانو قرار می‌دهد. در این حالت اگر مرد بتواند وزن خود را کنترل کند تا شریکش راح‌تر باشد هر دو لذت بیشتری خواهند برد. پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده

3. وضعیت نشسته روی سینه‌ها

در این وضعیت زن روی زمین دراز کشیده و زوج طوری به شریپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهکش نزدیک می‌شود که ران‌ها روبروی سینه‌های زن قرار می‌گیرد. در این حرکت مرد می‌تواند با حرکت کنترل رابطه را به دست گیرد و با قرار دادن دست‌ها روی زمین وزن خود را کنترل کند. پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده

4. وضعیت نشسته کنار صورت

این وضعیت برای بسیاری از زوجین هیجان خاصپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهی داشته چرا که می‌تواند نوعی رفتار همراه با قدرت نمایی به حساب آید که برای بسیاری از آقایان لذت بخش خواهد بوپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهد. در این وضعیت زن روی زمین دراز کشیده و همسرش خود را به صورت وی نزدیک می‌کند تا آلت مقابل دهان قرار گیرد. نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که مرد نباید هپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهیچگونه فشار و وزنی روی صورت شریکش وارد کند.

حالت افقی

در این پوزیشن مرد به کنار میخوابد و قسمت بالایپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهی بدن خود را با استفاده از آرنج دست کمی بالاتر آورده و همچنین پا ها را نیز از هم باز میکند. زن نیز کنار مرد دراز میپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهکشد به شکلی که زانو هایش به نزدیکی شانه های مرد رسیده، پا ها را خم کرده و صورت خود را به آلت تناسلی مرد میرپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهساند. زن با یک دست باسن مرد را میگیرد تا بتواند به راحتی آلت تناسلی مرد را در دهان خود قرار دهد. مرد نیز میتواند با دست خود آلت تناسلی زن را تحریک کند.

14. حالت شمشیر

برای انجام این پوزیشن سکس دهانی مپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهرد به کنار دراز کشیده و با استفاده از آرنج خود بالا تنه خود را بالا میاورد، پا ها را در قسمت زانو خم کردپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهه و از هم فاصله میدهد، همچنین کف پا ها باید بصورت ضربدری قرار بگیرد. زن نیز به شکلی کنار مرد میخوابد که سر او بین پا های حلقه شده شوهر خود قرار بپوزیشن سـکسی ایستاده و خم شدهگیرد. پا های زن بصورت صاف و در کنار هم است و دست ها هم روی ران مرد استراحت میکند. در این حالت خود مرد هم میتواند آلت تناسلی خود را بمالد. پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده

پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده

پوزیشن سـکسی ایستاده و خم شده
پوزیشن های سـکسی ایستاده و خم شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter