بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning

پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning

پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning

پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning ,پوزیشن اسپونینگ spooning,نحوه صحیح انجام پوزیشن جنسی قاشقی پوزیشن سـکسی اسپونینگ,همه چیز درباره انجام پوزیشن اسپونینگ spooning,پوزیشن اسپونینگ یکی از جذاب ترین پوزیشن های سـکسی است

انتخاب بهترین پوزیشن برای اولین دخول

هنگام انتخاب بهترین پوزیشن برای اولین دخول، ابتدا باید به این موضپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningوع توجه داشته باشید که بدن زوجین در این حالت تا چه اندازه در آرامش است. همچنین باید این نکته را مد نظر قرار دهید که پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningبا این پوزیشن، هر دو طرف از رابطه لذت برابر می برند یا این که لذت جنسی برای یکی از زوجین بیشتر است.
با بررسی این موارد می توانید از بین پوزیشن های موجود، یکپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning پوزیشن مناسب را برای اولین رابطه جنسی انتخاب کنید.

۱. پوزیشن مرد رو و زن زیر

این پوزیشن که هنوز هم در بسیاری از مواقع به عنوانپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning بهترین پوزیشن برای اولین دخول شناخته می شود، یک پوزیشن متداول برای برقراری رابطه جنسی است. در این پوزیشن زن باید رویپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning زمین بخوابد. سپس مرد باید دست هایش را روی زمین قرار دهد و روی زن قرار بگیرد.
با توجه به این که پوزیشن مرد رو و زن زیر احسپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningاس راحتی بیشتری برای زن به همراه دارد، این امکان برای زوجین وجود دارد که رابطه جنسی طولانی تری را تجربه کنند. همچنین پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningبا توجه به این که بدن زن در آرامش کامل به سر می برد، تجربه اولین رابطه جنسی با درد کمتری برای وی همراه خواهد بود.

سپس با استفاده از آلت جنسی همسرتان، با حپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningرکت «بیا اینجا» به سمت ناف خود بلند شوید. به یاد داشته باشید، شما سعی نمی کنید دکمه خاصی را فشار دهپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningید، بلکه سعی می کنید آن چه را که در آن منطقه عمومی برای شما بهتر است پیدا کنید. حرکت را هم زمان با ایجاد حس تکرار کنید و به جپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningای یک حرکت درون و برون می خواهید تمرکز خود را بر روی این ناحیه حفظ کنید.

پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning

مانند سایر مناطق اروژن، ترجیحات می تواند از فردی به فرد دیگر متپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningاوت باشد. در واقع، یک منبع مورد اعتماد در سال ۲۰۱۶ تاکید کرد که ارگاسم یک اندازه نیست، بنابراین هیچ راه درست یا غلطی برای ارگاسم وجود ندارد. پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning

همه زنان از طریق تحریک نقطه G رضایت نمی یابند و این نیز خوب اسپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningت. به یاد داشته باشید که خود ارضایی کاملا طبیعی است و می تواند بخشی سالم از هر رابطه ای باشد. با صرف زمان برای کشف ترجیپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningحات خود، می توانید از این اطلاعات برای آموزش به شریک زندگی خود در مورد آن چه که در طول رابطه جنسی بیشتر لذت می بریپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningد استفاده کنید؛ اما به یاد داشته باشید که اعتیاد به خود ارضایی مضر است پس اعتدال را رعایت کنید.

تحریک نقطه جی با پوزیشن داگی استایل (Doggy Style)

پوزیشن داگی استایل یك روش عالی برای دستپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningیابی به دخول عمیق‌تر در طول رابطه جنسی است. این پوزیشن برای تحریك نقطه جی زنان از زوایای مختلف بسیار مناسب است. پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning

برای این كار، درحالی‌كه همسرتان پشت سرتان ایسپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningتاده است، در حالت چهار‌دست‌وپا قرار بگیرید. در حین دخول سعی کنید بر روی ساعد خود تکیه دهید و باسن خود را به سمت عقب فپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningشار دهید تا بتوانید به‌منظور پیدا كردن موقعیتی كه برای‌تان مناسب‌تر است زاویه را تغییر دهید. همچنین اگر دوست دارید می‌توانید با دراز کشپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningیدن بر روی شکم خود با آویزان شدن پاها از لبه‌ی تخت، تنوع ایجاد كنید و به شریک خود این امكان را بدهید تا پشت سر شما بایستد و از آن‌جا عمل دخول را انجام دهد.

پوزیشن مرد روی زن (Closed Missionary)

باکمی تغییر در موقعیت مرد روی زن امکان پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningتحریک بیش‌تر بدون دخول عمیق فراهم می‌شود. برای شروع، به پشت بخوابید. سپس همسرتان روی شپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningما قرار می‌گیرد (مرد روی زن)؛ درحالی‌که پاهای شریک شما در کنار پاهای شما قرار دارد. اگرچه این موقعیت باعث دخول عمیق نمی‌پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningشود؛ اما باعث ایجاد حس قوی‌تر و اصطکاک بیش‌تر نقطه‌ جی می‌شود که ممکن است بهترین راه برای رسیدن به ارگاسم باشد.

چرا مردان و زنان از اورال سکس لذت می‌برند؟

علت لذت بردن از رابطه دهانی دو پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningورد فیزیولوژیکی و روانی است.

  • دلیل فیزیولوژیکی:

جمع شدن خون در سر آلت تناسلی که در اثر مکیدهپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning شدن در رابطه جنسی دهانی ایجاد می‌شود،‌ منجر به ایجاد فشار و حالتی لذت‌بخش و آرام کننده در مردان می‌گردد. همچنین حرپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningکت ورود و خروج آلت در دهان و فشار لب‌ها بر آن می‌تواند بر افزایش لذت و حالت برانگیختگی مردان موثر باشد. از طرف دیگر لیسیدن و مکیدن کلیتوریس (کلیتوریس یا چوچوله، اندام جنسی اسفنجی قابل تحریکی دپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningر آلت تناسلی زنان است که دارای رگ‌پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningها و اعصاب فراوان می‌باشد) و لبه‌های بیرونی آن می‌تواند برای زنان لذتبخش باشد و در تحریک و ارگاسم، بدون دخول موثر باشد. خصوصا درمورد افرادی که واژن آن‌ها ترشح معمول را ندارد و به به عبارتی دچار خشکی واژن هستند اورال سکس پیش از دخول می‌تواند علاوه بر تحریک، عمل دخول را تسهیل بخشد. پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning

پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning

  • دلیل روانی:

در بحث لذت بردن از رابطه جنسی،‌ عامل روانپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningی برای مردان قوی‌تر از عامل فیزیکی است؛ تا این حد که مردان این توانایی غیر ارادی را دارند تا بدون عمل فیزیکی رابطه جنسی به انزال دست یابنپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningد. (این اتفاق معمولا در خواب برای آن‌ها رخ می‌دهد و دلیل آن نیاز بدن مرد به تخلیه منی برای سلامت پروستات و دفع بهتر ادرار است.) همچنین حس پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningبرانگیختگی مردان می‌تواند با یک جرقه ذهنی، پس از چند ثانیه به اوج برسد.

حالت سرباز

این گزینه هم یکی از پوزیشن هایی است که اگپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningر شوهر تان خسته باشد بدرد تان میخورد. برای اجرای این پوزیشن مرد فقط باید براحتی دراز بکشد و زن نیز باید در کنار او دراز کشیده و سر پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningخود را روی شکم وی قرار دهد. سپس با یک دست آلت مرد را در دست گرفته و باپوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning دهان نیز رابطه دهانی انجام میدهد. اگر خیلی در سکس دهانی تجربه ندارید اشکالی ندارد. فقط خونسرد باشید و خیلی آرام و عاشقانه پیش بروید.

20. حالت برده

در این پوزیشن سکس دهانی پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningیا اورال سکس مرد دراز کشیده، بالا تنه خود را بالا آورده و روی آرنج هایش تکیه میکند، سپس پا های خود را از قسمت زانو ها خم کرده و از هم فاصله پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningمیدهد. زن جلوی مرد زانو زده و سر خود را خم میکند تا بتواند رابطه دهانی را انجام دهد. مردان هنگام اورال سکس خیلی دوست دارند که زن را تماشا کنند، به همین دلیل پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooningاین پوزیشن قطعا مورد علاقه شوهر تان خواهد بود.

پوزیشن سـکسی اسپونینگ spooning
پوزیشن های سـکسی اسپونینگ spooning

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter