بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن جنسی نشستن روی بالش

پوزیشن جنسی نشستن روی بالش

پوزیشن جنسی نشستن روی بالش

پوزیشن جنسی نشستن روی بالش,بهترین پوزیشن های سکس,پوزیشن های رابطه جنسی روی بالش,نحوه انجام پوزیشن جنسی روی بالش,پوزیشن جنسی برای اولین دخول,پوزیشن های جنسی مناسب برای زوجین

پوزیشن دیوار طلایی

 

چکار بکنید: هر دو به سمت یکدیگر بنشینید و زانو هایتان را به سمت بالا خم کنیپوزیشن جنسی نشستن روی بالشد و از پشت به دست هایتان تکیه دهید. حال فاصله را به حداقل برسانید تا رابطه ایجاد شود.

 

پوزیشن دیوار طلایی

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: با انپوزیشن جنسی نشستن روی بالشجام این پوزشین میتوانید اندام های یکدیگر را ببینید تا لذتتان بیشتر شود. شما همچنین می توانید بر عمق ، سرعت و زاویه رابطه جنسیتان کنترل داشته باشید.
حرکت را آتشین کنید: از شریک جنسپوزیشن جنسی نشستن روی بالشیتان بخواهید کلیتوریس شما را تحریک کند.

22. پوزیشن صدف

پوزیشن جنسی نشستن روی بالش

چکار بکنید: دراز بکشید و سعی کنید پاهاپوزیشن جنسی نشستن روی بالشیتان را به قدری بالا ببرید تا در پشت گردنتان آنها را به هم قفل کنید. حال شریکتان بر روی شما به حالت خوابیده قرار بگیرد تا رابطه جنسی اتفاق بیافتد. پوزیشن جنسی نشستن روی بالش

 

این وضعیت چه کمکی می کند: دستان شپوزیشن جنسی نشستن روی بالشما برای تحریک کردن کلیتوریستان آزاد است.
حرکت را آتشین کنید: به گونه ای قرار بگیرید که کلیتوریس شما بیشترین تحریک را داشته باشد.

رقصنده باله یکی از محبوب ترین پوزیشن های جنسی ایستاده است

 

بعضی از زوجین تمایل بیشتری به پوزیشن های جنسی ایستاپوزیشن جنسی نشستن روی بالشده دارند، دلیل آن کاملا شخصی است همانطور که خیلی ها پوزیشن های جنسی خوابیده را ترجیح می دهند.

به هر حال اگر شما هم پوشین جنسی ایستاده را دوست دارپوزیشن جنسی نشستن روی بالشید حتما مدل رقصنده باله را امتحان کنید. اختلاف قد با همسرتان را به خوبی باید جبران کنید، اما شدنی است.

نحوه انجام برای خانم ها

روی یک پا ایستاده، روبرو پارتنرتان قراپوزیشن جنسی نشستن روی بالشر گیرید و پای دیگر خود را به کمر آنها بپیچید در حالی که او به شما کمک می کنند و پایتان را می گیرد.

پوزیشن جنسی رقص باله امکان ارتباط چهپوزیشن جنسی نشستن روی بالشره به چهره را فراهم می کند و انجام بوسه را فراهم می کند.

چطور پوزیشن سکسی رقصنده باله را هات‌ تر کنید؟

اگر واقعا انعطاف پذیر هستید، حتی برای نفوذ عمیپوزیشن جنسی نشستن روی بالشق تر یا تحریک سعی کنید پای برداشته شده را روی شانه او قرار دهید. همدیگر را ببوسید را لذت دو چندان شود. آقایان با دست دیگر می توانند سینه های زن را نوازش کنند. پوزیشن جنسی نشستن روی بالش

خانم های عزیز پیشنهاد می کنیم مطلب، مرپوزیشن جنسی نشستن روی بالشدان چه نوع بوسه ای را دوست دارند را حتما در سایت ویکی روان بخوانید و در این پوزیشن زناشویی اجرا کنید.

اهمیت پوزیشن های رابطه جنسی

آمیزش جنسی در انسان مزایای مختلفی دارد و عپوزیشن جنسی نشستن روی بالشلاوه بر این که یکی از نشانه های سلامت روابط زوجین است می تواند در کاهش استرس افراد نیز موثر باشد . اشتیاق جنسی میان زوجین مانند آتش است کهپوزیشن جنسی نشستن روی بالش اگر از آن پشتیبانی نشده و یا اگر به تازگی و طراوت آن توجه نشود خاموش می گردد و این مسئله بر روی رابطه میان افراد هم تاثیر می گذارد زیرا یکی از مهمترین بخش های رابطه زناشویی ، رابطه جنسی است .

اما چگونه می توانید علاقه و اشتیاق جنسی به یکدیگر را حفظ کنپوزیشن جنسی نشستن روی بالشید ؟ چگونه می توانید جلوی روزمره شدن آن را بگیرید ؟ پاسخ این سوال بسیار ساده است : شما باید هر از گاه در رابطه جنسی خود چیزی را تغییر دهید . سعپوزیشن جنسی نشستن روی بالشی کنید آزمایش کرده و چیزهای جدید و جالبی را پیاده سازی کنید . آسان ترین و کارآمدترین وسیله ، استفاده از پوزیشن های جنسی متفاوت است . پوزیشن جنسی نشستن روی بالش

پوزیشن های رابطه جنسی

روش های دخول متفاوت مانند ادویه به رابطه جنسی شپوزیشن جنسی نشستن روی بالشما طعم متفاوتی می دهد به همین دلیل برای اینکه صمیمیت میان خود و همسرتان را افزایش دهید و رابطه جنسیتان را تازه کنید توصیه می شود از پوزیشن های مپوزیشن جنسی نشستن روی بالشختلفی که در ادامه می آید استفاده کرده و کشف کنید که از کدام روش بیشترین لذت را می برید .

پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی

برای شناخت پوزیشن های مورد علاقه آقپوزیشن جنسی نشستن روی بالشایان باید ابتدا اطلاعاتی در مورد ارگاسم در مردان داشته باشیم. ارگاسم مرد ممکن است آسان تر از ارگاسم زن به پوزیشن جنسی نشستن روی بالشنظر برسد، اما بر اساس نظرسنجی های اخیر، 29٪ مردان گاهی بدون احساس لذت بردن از رابطه جنسی، انزال راتجربه می کنند و حتی 18٪ به دروغ بپوزیشن جنسی نشستن روی بالشه همسرشان می گویند که به ارگاسم رسیده اند!

ارگاسم مرد چیست؟

این سوال کاملا ابتدایی به نظر مپوزیشن جنسی نشستن روی بالشی رسد است. همه ما می دانیم که جواب چیست!

وقتی تحریک شدید جنسی منجر به انزال در مردان مپوزیشن جنسی نشستن روی بالشی شود، هجوم عصبی به سمت اندام های تناسلی منجر به انقباض پروستات (کانال هایی که اسپرم را حمل می کنند) و عپوزیشن جنسی نشستن روی بالشضلات لگن، ران و پایه آلت تناسلی می شود. ضربان قلب و تنفس و فشار خون در حین انزال و ارگاسم افزایش می یابد. در طول ایپوزیشن جنسی نشستن روی بالشن مدت کوتاه، مردان لذت شدیدی را تجربه می کند که متاسفانه تنها چند ثانیه طول می کشد. این زمانی است که مرد اسپرم را آزاد می کند.

پوزیشن ایستاده

آقا به یک میز یا دیوار تکیه دهد، با در آغوش گرفپوزیشن جنسی نشستن روی بالشتن خانم از زیر باسنش، واژن او را مقابل آلت تناسلی خود قرار دهد. بهتر است خانم برای ایجاد کنرل بیشتر، پاهایش را دور پاهای آقا حلقه کند. خانم با تکان‌هپوزیشن جنسی نشستن روی بالشای آرام و تماس دادن کلیتوریس خود به آلت تناسلی آقا می‌تواند باعث تحریک همزمان هردوطرف شود.

یک حالت دیگر در پوزیشن ایستاده این اسپوزیشن جنسی نشستن روی بالشت که خانم به یک دیوار تکیه دهد، به طوریکه صورتش به سمت دیوار باشد و آقا پشت او قرار بگیرد. خانم باید پاهایش را از هم باز کند و آقا از پشپوزیشن جنسی نشستن روی بالشت دخول را انجام دهد. در این حالت دست‌های آقا آزاد است و هم می‌تواند به تحریک سینه‌های خانم بپردازد و هم با تنظیم کمر و باسن خانم،‌ دخول را کنترلپوزیشن جنسی نشستن روی بالش کند. در این حالت بهتر است آقا همزمان با دخول با بوسیدن یا مکیدن گردن، گوش یا شانه‌های خانم او را تحریپوزیشن جنسی نشستن روی بالشک کند.

پوزیشن سکس مناسب برای خانم‌های باردار

زمانی که خانم باردار پوزیشن جنسی نشستن روی بالشاست باید از پوزیشن‌هایی استفاده کنید که کمترین فشار ممکن روی شکم خاپوزیشن جنسی نشستن روی بالشنم ایجاد شود. بهترین حالت این است خانم به پشت بخوابد و آقا به صورت معکوس روی او قرار بگیرد، یعنی پاهایش به سپوزیشن جنسی نشستن روی بالشمت سر خانم باشد، در حالیکه که کمترین تماس ممکن را با شکم خانم داشته باشد. خانم تا حد ممکن پاهایش را باز کند و آقا با احتیاط دخول را انجام دهد.

یک پوزیشن مناسب دیگر برای این شراپوزیشن جنسی نشستن روی بالشیط پوزیشن قاشقی است. به این صورت که خانم به پهلو می‌خوابد و آقا نیز پشت سرش به پهلو دراز می‌کشد و او را در آغوش می‌گیرد. خانم باید یکی از پپوزیشن جنسی نشستن روی بالشاهایش را جلوتر قرار دهد تا امکان دخول برای آقا فراهم شود. این روش نه تنها به شکم خانم فشار نمی‌آورد بلکه جلوی دخول عمیق و آسیب‌های احتمالی را می‌گیرد. پوزیشن جنسی نشستن روی بالش

خیلی از زوج‌ها به دلیل نگرانی زیپوزیشن جنسی نشستن روی بالشاد یا کمبود دانش رابطه جنسی‌شان را در دوران بارداری به شدت محدود می‌کنند. کاری که می‌تواند آسپوزیشن جنسی نشستن روی بالشیب‌های زیادی را برای زندگی مشترک به همراه داشته باشد. اما بدانید لازم نیست رابطه جنسی را تعطیل کنید، فقط باید با یک مشاور خانپوزیشن جنسی نشستن روی بالشواده یا سکس‌تراپ صحبت کنید.

پوزیشن جنسی نشستن روی بالش
پوزیشن های جنسی نشستن روی بالش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter