بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن جنسی لاک‌پشتی

پوزیشن جنسی لاک‌پشتی

پوزیشن جنسی لاک‌پشتی

پوزیشن جنسی لاک‌پشتی,آموزش پوزیشن جنسی لاک پشت,انواع پوزیشن‌های جنسی لاک پشت,بهترین پوزیشن هابرای نزدیکی,رابطه جنسی به آرامی و شکل لاک پشتی جلو برود

پوزیشن ایستاده

آقا به یک میز یا دیوار تکیه دهد، با در آغوش گرفتن خانم از زیر باسنش، واژن او را مقابپوزیشن جنسی لاک‌پشتیل آلت تناسلی خود قرار دهد. بهتر است خانم برای ایجاد کنرل بیشتر، پاهایش را دور پاهای آقا حلقه کند. خانم با تکان‌های آرام و تماس دادن کپوزیشن جنسی لاک‌پشتیلیتوریس خود به آلت تناسلی آقا می‌تواند باعث تحریک همزمان هردوطرف شود.

یک حالت دیگر در پوزیشن ایستاده این است که خانم به یک دیوار تکیه دهد، به طوریکه صوپوزیشن جنسی لاک‌پشتیرتش به سمت دیوار باشد و آقا پشت او قرار بگیرد. خانم باید پاهایش را از هم باز کند و آقا از پشت دخول را انجام دهد. در این حالت دست‌های آقا آزاد است و هم می‌تواند به تحریک سینه‌های خانم بپردازد و هم با تنظیم کمر و باسن خانم،‌ دخول را کنترل کند. در این حالت بهتر است آقا همزمان با دخول با بوسپوزیشن جنسی لاک‌پشتیدن یا مکیدن گردن، گوش یا شانه‌های خانم او را تحریک کند.

نکاتی برای کاهش درد اولین رابطه جنسی

پس از انتخاب بهترین پوزیشن برای اولین دخول، باید درباره این که چپوزیشن جنسی لاک‌پشتیگونه می توان درد را حین رابطه جنسی اول کاهش داد اطلاعات مناسبی به دست بیاورید. در ادامه درباره روش هایی که به زوجین کمک می کند تا رابطه جنسی لذت بخش و بپوزیشن جنسی لاک‌پشتیدون دردی را تجربه کنند سخن خواهیم گفت.

۱. با همسرتان صحبت کنید

برخی از زوج ها تصور می کنند که رابطه جنسی بایپوزیشن جنسی لاک‌پشتید در سکوت کامل انجام شود و به هیچ عنوان نباید احساسات یا ناراحتی های خود را نشان دهند. در صورتی که صحبت کردن حین رابطه به بالا بردن کیفیت آن کمکپوزیشن جنسی لاک‌پشتی شایانی می کند. در صورتی که عمل خاصی سبب تحریک شما می شود یا احساس درد دارید، حتما این موضوع را با طرف مقابلتان در میان بگذارید تا بتوانید رابطه ای لذت بپوزیشن جنسی لاک‌پشتیخش و آرام را تجربه کنید.

پوزیشن جنسی لاک‌پشتی

۲. تحریک شدن قبل از رابطه

یکی از مهم ترین مواردی که زوجین برای اولین رابطه زناشویی باید پوزیشن جنسی لاک‌پشتیبه آن توجه داشته باشند، معاشقه قبل از نزدیکی است. معاشقه به زوج ها کمک می کند تا آشنایی بیشتری با بدن و احساس یکدیگر پیدا کننپوزیشن جنسی لاک‌پشتید و دخول با درد و خونریزی کمتر انجام شود.
با توجه به این که اولین رابطه جنسی برای خانم ها با ترس و دلهره همراه است، زوج باید آداب معاشقه و آماده کردن همسرش را برای یک رابطه لذت بخش بداند. دانستن این موضوع که زن بیشتر با لمس چه نواحی تحریک می شود و پوزیشن جنسی لاک‌پشتیچگونه به لذت جنسی می رسد، به مرد کمک می کند تا یک رابطه مدیریت شده و هیجان انگیز با همسرش داشته باشد.پوزیشن جنسی لاک‌پشتی

شما می توانید بهترین رابطه جنسی را داشته باشید. اجازه ندهید ترس‌پوزیشن جنسی لاک‌پشتیهای تان مانع شوند. هدف شما در این هفته باید این باشد که حداقل یک پوزیشن جدید جنسی را امتحان کنید. تنها راه برای داشتن یک زندگی جنسی بهتر این است که همه چیز راپوزیشن جنسی لاک‌پشتی با همسرتان امتحان کنید و به خاطر داشته باشید که رابطه جنسی شما بهترین رابطه جنسی است! سکس هدیه ای برای ازدواج است، از این هدیه نهاپوزیشن جنسی لاک‌پشتییت لذت ببرید.

بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی و جنسی

بسیاری از روانشناسان و مشاوران خانواده راز دستیابی به یک رابطه زناشویی موفق و پوزیشن جنسی لاک‌پشتیسالم را در گرو نظم و تنوع در رابطه میدانند. در واقع وقتی در هر رابطه جنسی، همسرتان را با پوزیشن های مختلف و لذات و تجربیات جنسی جدیپوزیشن جنسی لاک‌پشتید غافلگیر میکنید، باعث میشود که او بیش از پیش تشنه رابطه جنسی با شما باشد. علاوه بر این تنوع در پوزیشن های جنسی باعث میشود که شما بتوانید در موقعیت ها و مکان های متفاوت از پوزیشن های جنسی مناسب استفاده کنید. مثلا زمانیکه خسته هستید میتوانید از پوزیشن های خوابیده پوزیشن جنسی لاک‌پشتیاستفاده کنید. یا در زمان هیجان و انرژی بالا از پوزیشن های ایستاده استفاده بهره برید.

برای دلپذیری بیشتر این حالت و کمک به زن برای رساندن او به اوج لذت جنسی ، مرد مپوزیشن جنسی لاک‌پشتیی تواند علاوه بر تحریک و نوازش نقاط حساس بدن زن، از کلمات و عبارات خوشایند، لذت بخش و جذابی چون ” خوشگل من”، “زیباروی من” ، “خوش اندام”، “خیلی دوست دارم”، “سکس با تو را خیلی دوست دارم” و… استفاده کند.

این حالت از آمیزش مخصوص زوجینی است که تمایل به بارداری ندارند و وظیفه جلوگیری بر عپوزیشن جنسی لاک‌پشتیهده مرد است. زن روی زمین به پشت دراز می کشد و یکی از پاهای خود را با زاویه ۹۰ درجه روی زمین قرارداده و دیگر پایش را نیز تقریبا با همان زاویه در اختیار مرد قرار می دهد . پوزیشن جنسی لاک‌پشتی

پوزیشن جنسی لاک‌پشتی

پوزیشن های رابطه جنسی برای جلوگیری از بارداری

این حالت از آمیزش مخصوص زوجینی است که تمایل به بارداری ندارند و وظیفه جلوگپوزیشن جنسی لاک‌پشتییری بر عهده مرد است. زن روی زمین به پشت دراز می کشد و یکی از پاهای خود را با زاویه ۹۰ درجه روی زمین قرارداده و دیگر پایش را نیز تقریپوزیشن جنسی لاک‌پشتیبا با همان زاویه در اختیار مرد قرار می دهد. مرد با استفاده از بازوان خود می تواند پای زن را در همان وضعیت نگه دارد و یا آن که با توجپوزیشن جنسی لاک‌پشتیه به انعطاف کمر و بدن، زن می تواند پای سمت موافق را کاملا باز کرده و آن را به روی شانه مرد قرار دهد. در این حالت، زن فعالیت شدیدی ندارد ولی می تواند به هنگام کورس جنسی، با استفاده از دستان خود، کمر مرد را نوازش داده و احساس لذت و خوشایندی را به او القاء نماید. همچنین پوزیشن جنسی لاک‌پشتیزن می تواند دست آزاد و رهای خود را بر روی باسن و یا ران مرد قرارداده و با ضربه زدن و یا با فشار و تکان دادن آن،همگام با کلام و یا بی هیچ ارتباط کلامی، رابپوزیشن جنسی لاک‌پشتیطه جنسی را کنترل کرده و به مرد بفهماند که میزان سرعت و نفوذ او در چه حدی است و در چه حدی می تواند باشد.

آیا خطر انتقال ویروس در تماس دهانی وجود دارد؟

بیماری‌های آمیزشی مانند کلامیدیا، پاپیلومای انسانی، سوزاک، زونا، هپاتیت و پوزیشن جنسی لاک‌پشتیسایر بیماری‌ها مانند HIV یا ایدز می‌توانند از طریق آمیزش دهانی انتقال پیدا کنند. در تماس دهانی با عضو جنسی زنپوزیشن جنسی لاک‌پشتیانه خطر انتقال برای شریکی که تماس دهانی را انجام می‌دهد (کسی که واژن را با دهان خود تحریک می‌کند) وجود دارد. بدلیل اینکه مایعات مهبلی آلوده و خون واژن آلوده می‌پوزیشن جنسی لاک‌پشتیتواند به داخل دهان راه پیدا کند. (این مسئله محدود به خون دوران قاعدگی نمی‌شود.) برای خانمی که عضو جنسی وی بوسیله دهان شریک جنسی‌اش تحریک می‌شود نیز خطر انتقال آلودگی وجود دارد. اما میزان خطر انتقال اچ آی وی در رابطه دهانی، به مراتب کمتر از خطر انتقال ویرپوزیشن جنسی لاک‌پشتیوس از طریق تماس جنسی مقعدی و واژنی است.

انتقال HIV در طی رابطه جنسی دهانی برای هر دو فرد فاعل و مفعوپوزیشن جنسی لاک‌پشتیل با احتمال کم (Small risk) وجود دارد. احتمال انتقال از فرد مفعول HIV مثبت به فاعل سالم در صورتی امکان‌پذیر است که فاعل در تماپوزیشن جنسی لاک‌پشتیس با ترشحات جنسی (مایع منی یا ترشحات واژن) یا خون (خون عادت ماهانه یا زخمی در ناحیه تناسلی یا مقعدی) مفعول به بریدگی-زخم یا جراحت پوزیشن جنسی لاک‌پشتییا منطقه ملتهبی در دهان یا گلوی فرد فاعل برسد. پوشش دهان و گلو در برابر عفونت‌های ویروسی (همانند HIV) بسیار مقاوم است و اگرپوزیشن جنسی لاک‌پشتی فرد سالم باشد امکان انتقال محتمل نیست. خطر دریافت آلودگی به ویروس اچ آی وی از طریق تماس جنسی دهانی را می‌توان با استفاده از کاندوم‌های لاتکس کاهش داد.

پوزیشن جنسی لاک‌پشتی

پوزیشن جنسی لاک‌پشتی
پوزیشن های جنسی لاک‌پشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter