بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته,پوزیشن های جنسی با چشم بسته,پوزیشن سکس خشن و رابطه جنسی هارد,بهترین پوزیشن های رابطه ی جنسی لذت بخش,رابطه جنسی (سکس) و انواع روش‌های آمیزش با دست یا چشم بسته

پوزیشن چرخیده

 

چکار بکنید: در حالی که پاهای خود را به سمت بالا و خم قرار داده اید ، روی پشت خود دراز بکشید تا قوزک های پاپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهیتان را دو طرف سر شما باشد. اکنون شریک جنسیتان از بالا می تواند رابطه را ایجاد کند.

 

پوزیشن چرخیده

 

این وضعیت چه کمکی می کند: گذشتپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهه از برقراری تماس چشمی ، ریزش جریان خون بیشتر به سر شما باعث افزایش اکستازی می شود.
حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید از موپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهاد خوراکی شیرین استفاده کند و آن را بر روی بدنتان برید و بخورد. این اتفاق احساسات شما را درگیر می کند و باعث افزایش تجربه می شود.

24. پوزیشن صندلی

پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

چکار بکنید: شریک زندگی شما روی لبه تخت می نشیپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهند و شما روی او می نشینید ، رو به جلو.

 

 

پوزیشن صندلی

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این موپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهقعیت جنسی ، تحریم بیشتر را در نقطه ی G-spot شما بدنبال می آورد. در ضمن ، می توانید از دستان خود برای تحریک استفاده کنید.
حرکت را آتشین کنید: زانوهایتان را به سپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهینه خود نزدیک کنید و از پای خود را روی تخت بعنوان تکیه گاه استفاده کنید.

پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

25. پوزیشن جادوگر

 

چکار بکنید: بخوابید و از شریکپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهتان بخواهید به سمت شما بر روی زانوهایش بنشیند . حال او از ران هایتان شما را به سمت بالا بیاورد و دخول شکل گیرد.

 

 

پوزیشن جادوگر

پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

این وضعیت چه کمکی می کنپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهد: این موقعیت به شریکتان این فرصت را میدهد تا بیشتر ناحیه کلیتوریس شما را تحریک کند.
حرکت را آتشین کنید: برای نفوذ عمیق تر ، یکپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهی از پاهایتان را صاف نگه دارید.

پوزیشن سکس معروف: Missionary (میشنری یا مردرو)

پوزیشن سکس مرد رو

این پوزیشن سکس محبوب بیشتر آقایان است، چوپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهن هم روی خانم قرار می گیرند، که نتیجه آن احساس تسلط بالا است و اینکه دخول به خوبی صورت می گیرد.

نحوه انجام برای خانم ها:

به پشت دراز بکشید در حالی که او روپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهی شما قرار دارد سعی کنید کمک مرد کنید تا دخول بهتری را تجربه کند.

از انواع انواع پوزیشن جنسی ساده، زیبپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستها، موثر و به طرز شگفت انگیزی همه کاره است که آقایان آن را دوست دارند و معمولا سکس را با این پوزیشن زناشویی شروع می کنند. پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

چطور آن را هات‌ تر کنیم؟

هم آقایان و هم خانم ها، با تغییر زپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهاویه پاها می توانید شدت را تغییر دهید. مردها بهتر است نقطه ثقل بدن را آلت جنسی بزارند نه زانوها تا دخول هیجان انگیزتر و عمیق تر باشد. پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

پوزیشن سگی یا داگ استایل

در روش نزدیکی زناشویی داگی استایل ، زن بایدپوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته به شکلی قرار بگیرد که کف هر دودست و زانوها روی یک سطح صاف مانند زمین یا تختخواب باشد و مرد در پشت و بین پاهای زن قرار می‌گیرد. این روپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهش هم برای مردان و هم زنان تحریک زیادی دارد و برای ارگاسم زنان پوزیشن مناسبی است .

 

پوزیشن رو در رو

در این روش دخول ، زن روی زمین یا روپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهی تختخواب به پشت دراز می‌کشد . پاها را بالا آورده و از هم باز می‌کند ، مرد در بین پاهای زن قرار می‌گیرد . پوزیشن رو در رو برای مرداپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهن تحریک زیادی را ایجاد می‌کند ، به همین علت مردانی که زود انزالی و زنانی که دیر به ارگاسم می رسند ، بهتر است که از این پوزیشن استفاده نکنند .

با استفاده از بالش

در این پوزیشن جنسی ، زن بپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهه پشت خوابیده و یک بالش را زیر باسن خود قرار می دهد . سپس ، همسر او آلت تناسلی خود را بین پاهای زن قرار داده و از بالا داخل واژن قرار می دهد . در این پوزیشن ، بپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهه اصطلاح ، هر دو بدن موازی یکدیگر قرار می گیرند . استفاده از این روش باعث تحریک بیشتر هر دو نفر می شود .

چگونه می توان ارگاسم را بهبود بخشید؟

به طور طبیعی، رابطه جنسی می تپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهواند منجر به ارگاسم از طریق انزال شود، اما در طول رابطه جنسی، لذت معمولا بسیار قوی تر و عمیق تر است.

همچنین، حتی اگر لذت بردن پوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهدر حین رابطه جنسی برای مردان زیاد باشد، مردان با تمرین می توانند یاد بگیرند که ارگاسم خود را به تاخیر بیاندازند و نهایتا با شدتپوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته بیشتری به ارگاسم برسند. وقتی یک مرد ارگاسم چندگانه را تجربه می کند، دومی یا سومی گاهی اوقات می تواند لذت بخش تر از اولین ارگاسم باشد. پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

چرا گاهی اوقات رسیدن به ارگاسم دشوار است؟

مشکلات ارگاسم می تواند به دلاپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهیل فیزیولوژیکی (سن یا بیماری) یا دلایل روحی (افسردگی، فقدان اعتماد به نفس، خشم، اضطراب، گناه، خستگی، ترس از عدم امکان پذپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهر بودن و غیره) باشد.

توانایی انسان برای ارگاسم همچنین می توانپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهد توسط الکل، ضد افسردگی ها و … تحت تاثیر قرار گیرد. فقدان تمایل و انگیختگی ناکافی نیز می تواند سبب عدم رسیدن به ارگاسم شود. پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

اگر در ارگاسم و انزال مشکل دارید بهتر اسپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهت با یک سکس تراپیست مشورت کنید.

پوزیشن جنسی رو در ور

در این حالت آقا روی یک کاناپه یا صندلی می‌نپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهشیند و خانم روی پای می‌نشیند،‌ طوریکه صورت‌های هر دو مقابل هم باشد و دخول را انجام می‌دهند. در این حالت زن و شوهر می‌توانند کاملا یکدیگپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهر را در آغوش بگیرند و با بوسیدن سر و گردن هم و دیدن چهره همدیگر هنگام دخول، صمیمیت و لذت بیشتری تجربه کنند. امکان تحریک کلیتوریپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهس و نقطه G هم در این حالت وجود دارد. این پوزیشن می‌تواند با نشستن آقای روی زمین هم انجام شود. به این صورت که آقا روی زمین می‌نشیند و پاپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستههایش را دراز می‌کند، خانم روی آلت می‌نشیند و پاهایش را در دوطرف بدن مرد قرار می‌دهد. به این پوزیشن مرد تنبل هم می‌گویند.

پوزیشن سکس آمازون

در این حالت آقا به پشت دراز کشیده و پاهاپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهیش را به طوریکه از زانو خم شده بالا می‌آورد، خانم در حالیکه تکیه‌اش روی زانوها و پاهای خودش قرار دارد، روی آلت آقا قرار می‌گیرد و دخول انجام می‌شود. آقپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستها می‌تواند پاهایش را دور کمر خانم یا کنار سینه‌های او نیز قرار دهد.

پوزیشن جنسی دخول از بالا

در این حالت خانم به پشت دراز می‌پوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهکشد و پاهایش را بالا می‌آورد. آقا روی زانوهایش جلوی خانم می‌ایستد و خانم پاهایش را روی سینه آقا می‌گذارد، به طوریکه واژن در مقابل آلت تناسلی آقا قپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهرار گیرد و دخول انجام شود. در این پوزیشن نقطه G به خوبی تحریک می‌شود.

7- پوزیشن جنسی نشستن روی بالش

آقا یک بالش راحت را زیر لگنش قرار دهد و زانوهایش را پوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهتاحدی عقب بیاورد که بالش بین ران‌ها و زانوهایش قرار گیرد و سپس خانم روی آقا قرار بگیرد. این روش باعث می‌شود دخول عمیق‌تری را تجربه کنید و کلیتوریس هم همپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهزمان تحریک شود. این روش برای خانم‌هایی که از طریق دخول به ارگاسم نمی‌رسند، خیلی مفید است. پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

8- پوزیشن صندلی داغ

در این حالت مرد روی تخت یا یک صندلی مپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهی‌نشیند و خانم هم روی پاهای او می‌نشیند، طوری که پشت خانم به آقا باشد و دخول را انجام می‌دهند. آقا از پشت می‌تواند کمر، سینه‌ها و گردن خانم را ببوسد و نواپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهزش کند. این حالت برای تحریک نقطه G و همچنین مردانی که زودانزالی دارند، بسیار مناسب اپوزیشن جنسی با دست یا چشم بستهست،‌ چون آلت تناسلی کمتر تحریک می‌شود و وضع قرارگیری آلت در واژن به گونه‌ای است که ماهیچه‌های آن می‌توانند بهتر عمل کرده و حالت نعوظ را حفظ کنند. پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته
پوزیشن های جنسی با دست یا چشم بسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter