بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی

موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی

موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی

موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی,بهترین پوزیشن های سکسی زناشویی,بهترین روشهای پوزیشن های سکس و رابطه جنسی,روش‌های آمیزش جنسی زناشویی,روش پوزیشن های مختلف سکس زناشویی

پوزیشن اتو

چکار بکنید: به پشت بخوابید ، پاها صاف و باسن خود را کمی بالا بیاورید. شریموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییک جنسیتان به روی شما به حالت خوابیده قرار بگیرد و دخول انجام شود.

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی تناسب خاصی ایجاد مموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییی کند ، به گونه ای که آلت شریک زندگی شما بزرگتر به نظر می رسد.

حرکت را آتشین کنید: در بعضی مواقع این پوزیشن باعث طولانی تر شدن راموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییبطه جنسی می شود. با دست کلیتوریش خود راتحریک کنید

پوزیشن جادوگری

چکار بکنید: دراز بکشید و پاهای خود را روی سرشانه های شریک جنسیتان بگذارید.

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی بموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییسیار جذاب است زیرا وقتی پاهای خود را بالا می برید ، واژن تنگ تر و باریک می شود و به تحریک بیشتر شما کمک می کند. موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی

حرکت را آتشین کنید: از شریک جنسی خود بخواهید که شما را با حرکموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییت به سمت چپ و راست یا بالا و پایین قرار دهد. دست های همسر تان را به سمت سینه ها یا باسن تان هدایت کنید. موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی

تغییرات هورمونی مردان در زمان بارداری همسرشان

خیلی از خانم ها و حتی مردان نمی دانند که هنگام بارداری همسرشاموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویین آن ها هم دچار تغییرات هورمونی می شوند. بدن خانم ها در هنگام بارداری هورمون بی بوئی به نام فرومون ترشح می کند. بدن اقایان نیز هورمون تستیترون را کاهش و هورمون های دیگر را در بدن افزایش می دهد. گزارشات و تحقیقات گسترده ای در سر تا سر جهان صورت گرفته که در همموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییگی گفته شده است مردان به‌ دلیل آماده شدن برای فرزند آوری در بدن خود دچار تغییر در میزان هورمون پرولاکتین و وازوپرسین مموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییی‌شوند.

موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی

  • هورمون پرولاکتین

پرولاکتین هورمونی می باشد که بدن را برای تولید شیر تحریک می‌کند. کارشناموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییسان معتقد هستند وقتی که دیگر نیازی برای باردار کردن وجود ندارد، افزایش پرولاکتین موجب کاهش میل جنسی در آقایان می شود.

  • هورمون وازوپرسین

این هورمون با باردار شدن همسر در بدن مردان بیشتر تولید می‌موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییشود و این هورمون موجب سرکوب هورمون تستسترون می شود در نتیجه پدر میل کمتری به برقراری رابطه جنسی و انجام پوزیشن های زناشویی براموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییی دوران بارداری دارد.

در رابطه جنسی زمان دخول بهترین وقت برای سخنان محبت‌آمیز است: در این لحظه از شریموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییک زندگی خود قدردانی کنید و او را بهترین بنامید که این خود باعث بهبود رابطه جنسی و استحکام زندگی میشود
– قبل از آغاز رابطه جنسی بهتر است با همسرتان هماهنگ کنید که اسپرم کجا ریموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییخته شود،زیرا این امر سبب آرامش طرفین و تحریک بیشتر میشود.
– مرد تا زمانی که از ارگاسم کامل زن مطمئن نشده باید از رضا خود جلوگیریموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی کند: دیدن ارگاسم و ارضاء زن برای مرد بسیار ارزشمند و تحریک کنند است. وقتی اول زن ارضاء شود گرایش جنسی مرد بیشتر می موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییشود و می‌تواند براحتی خود را به حداکثر لذت برساند ولی وقتی مرد اول ارضاء شود زن او را ناتوان بدنی می‌بیند و تصور بر آن دارد که همسرش به او در این لحظه توجه کمی دارد و این مسئله می تواند باعث تاخیر و حتی عدم ارضاء زن شود. بهترین روش ارضا‌شدن، همزمانی آن بین طرفین است. موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی

مرد در بالا

اگر بعد از سه‌ ماهه‌ٔ اول این پوزیشن را امتحان کرموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییدید، بالشی را زیر کمر خود قرار دهید تا بدنتان شیب داشته باشد و پشتتان صاف نباشد. همچنین مطمئن شوید که همسرتان تکیه‌گاهی دارد تا وزنش روی شکم شما نیفتد.

لبه‌ٔ تخت

در کنار یا پایین تخت قرار بگیرید و درحالی‌که زانوهای خودموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی را خم کرده‌اید به پشت دراز بکشید. بعد از سه‌ ماهه‌ٔ اول بالشی را زیر یک طرف بدن خود بگذارید تا پشتتان کاملاً صاف نباشد. با توجه به ارتفاع تخت، همسرتان می‌تواند زانو بزند یا بایستد. موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی

مرد در پشت

در حالت چهار دست‌وپا قرار بگیرید و روی زانو و آرنج خود تکیه کموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویینید. همسرتان زانو می‌زند و دخول از پشت انجام می‌شود. یک بالش می‌تواند تکیه‌گاه مورد نیاز شکم را فراهم کند.

موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی

اوج لذت جنسی

رابطه ی جنسی می تواند نقش مفید و قطعا موثری دموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییر تحکیم بنیاد خانواده ها داشته و به تمایل طرفین برای ادامه ی زندگی کمک شایانی کند.
اگر به هر دلیلی زن یا مردی ارضا نشود و از رابطه جنسی رضایموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییت کافی نداشته باشد، شریک او این گونه تصور می کند که…
او به اندازه کافی جذاب نیست و یا اینکه در روابط جنسی عملکرد خوبی ندارد.
این خود سبب کاهش اعتماد به نفس او می شود و نسبت به موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییعمل جنسی سرد می گردد.
به همین علت است که فهمیدن بهترین پوزیشن ها برای ارضای زنان و مردان به مسئله مورد علاقه شریکان جنسی بدل گشته است.

داشتن اطلاعات کافی در این زمینه و استفاده از روش های متفاوت و موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییجذاب در ایجاد تنوع و جذابیت در رابطه ی جنسی می تواند به شما زندگی شاداب و رضایت بخشی را ارائه دهد.

پوزیشن های مختلف جنسی

  • یکی از راه های بسیار رایج این است که زنان در رختخموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییواب قرار می گیرند و پاها را از هم جدا می کنند.

سپس مرد بین پاها زن دراز می کشند. موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی

در این مورد، زن بهتر است که بالش هایش را زیر سموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییر و باسنش قرار دهد تا بدن هر دو آنها در همان سطح قرار گیرد.

این حالت یکی از بهترین های پوزیشن دخول برای شب اول زفاف و دختران باکره است.

  • در مورد دیگری، زن خوابیده و از عقب به استقبال همسر خود می رود.

مرد همچنین در پشت زن خود قرار می گیرد و از پموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییشت واژن دخول را انجام می دهد.

این یکی از بهترین حالت ها برای انزال زودرس و تحریک زن و شوهر است.

  • زن می تواند زانوهایش را خم کند و پشت به مرد قرار بگیرد.

یک مرد می تواند در سمت پشت او قرار گرفته، موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییبه طوری که او پشت زن زانو زده و التش را به واژن او وارد می کند.

  • زن می تواند چهار دست و پا قرار گرفته و مرد از پشت دخول را انجام می دهد.

یکی از مزایای این روش، تحریک نقطه جی در زموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویین و تحریک بسیار است.

  • رویکرد کنار هم خوابیدن یک راه دیگر است که هر موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشوییدو مردان و زنان، یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ، یک مرد کمی بین پاهای زن قرار می گیرد.
  • زن پشت پاهای خود را از هم جدا می کند پس از قرار دادموقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویین آلت تناسلی مرد، این مرد به طور کامل بین پاها زن قرار می گیرد.

موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی

موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف سـکس زناشویی
موقعیت ها و روش پوزیشن های مختلف رابطه سـکس زناشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter