بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس

رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس

رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس

رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس,بهترین پوزیشن های محبوب سکس,بهترین پوزیشن های سکسی برای تحریک,بهترین پوزیشن محبوب اولین رابطه,بهترین پوزیشن های سکس مناسب برای مردان و زنان

آیا رابطه جنسی و زناشویی در بارداری می‌تواند به جنین آسیب برساند؟

یکی از معمول‌ترین دلایل نگرانی آقایان و گاهی بانوان از برقراری رابطه جنسی و زناشویی در دورایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسران بارداری، ترس از آسیب رساندن به فرزندشان است. اگر شما نیز چنین نگرانی دارید، از هم اکنون می‌توانید به آشفتگی ذهن خود پارایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسیان دهید؛ زیرا مایع آمنیوتیک اطراف فرزندتان را به‌طور کامل احاطه کرده و همچون یک عایق عمل می‌کند. همچنین جنین شما بوسیله بالشتکی به نام دیوارۀ رحم برایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسه‌طور کامل محفوظ است و توسط لایه‌های ماهیچه‌ای و عضلانی رحم و لگن حمایت می‌شود.

علاوه بر این مایع مخاطی داخل دهانۀ رحم‌ در مادران باردار مانند یک سد دفاعی عمل کرده رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسو از ورود عفونت‌ها و تمام مواد مضر به درون رحم و کیسه آب به‌ طور کامل جلوگیری می‌کند. بنابراین اطمینان داشته باشید که جنین در طی رابطه جنسی و زناشویی هیچ آسیبی نمی‌برایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسیند و کاملاً در امان است. برخی معتقدند او حتی متوجه این عمل نمی‌شود.

اگر مادۀ مخاطی یا نام پلاگ مخاطی دهانۀ رحم شما آسیب دیده یا کیسه آب‌تان پاره شدرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس است، از آمیزش جنسی و رابطه زناشویی پرهیز کنید، چرا که ممکن است این عمل باعث سرایت عفونت به شما و جنین شود. رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس

انواع رابطه بدون دخول در دوران عقد

از آنجا که معنای این نوع رابطه برای هر فرد متفاوت است، روش‌های مختلفیرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس برای آن وجود دارد. انواع رابطه جنسی بدون دخول را می‌توان در دسته‌های زیر خلاصه کرد:

پزشک خوب به شما کمک میکند بهترین روانشناسان را در کوتاه‌ترین زمان و در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید

مشاهده لیست روانشناسان

‌رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس

رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس

– بوسیدن

قدرت بوسه‌ها را دست‌کم نگیرید. بوسیدن می‌تواند یک راه بی‌نظرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسیر برای تحریک جنسی باشد. بوسیدن بخش‌های مختلف بدن می‌تواند به شما و همسرتان در کشف نقاط تحریک‌پذیر کمک کند. از طرفی بوسه می‌تواند عشق و علاقه بین زوجین را رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسبیش از پیش کند.

– لمس کلیتوریس و نقطه جی

برای ارضا شدن زن و برطرف کردن نیاز جنسی آن بدون دخول می‌توان ارایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسز لمس کلیتوریس و نقطه جی استفاده کرد. معمولا این کار یا با دست یا با نوک آلت تناسلی مرد انجام می‌شود.

 

– لمس کردن و ماساژ دادن

ماساژ دادن یکی از روش‌های رابطه بدون دخول است کرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسه اگر در زمان درست انجام شود، می‌تواند بسیار موثر باشد. روشن کردن شمع و نورهای ملایم و استفاده از روغن‌های معطر در ماساژ، می‌تواند باعث افزایش لذت جنسرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسی همسرتان شود. ماساژ دادن و لمس آلت تناسلی می‌تواند یکی از کارهای لذت بخش برای طرفین باشد. سعی کنید در حین ماساژ دادن فرد مقابل از بوسیدن وی غافل نشوید.

روش هشتم : مرد روی صندلی می نشیند و زن را از پشت در آغوش مرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسی کشد و آلتش را درون فرج زن فرو می کند. در این حالت کلوریتوس تحریک نمی شود و طرفین زود خسته می شوند.

 

روش نهم : مرد مقابل زن می نشیند و آلت تناسلیش را درون فرج زن فرو می کند. در این حالت دست ها برای نوازش نقاط حساس آزاد است .

رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس

روش دهم : زن و مرد مقابل هم می ایستند و عمل جنسی را انجام می درایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسهند.در این حالت دخول کامل انجام نمی شود،ولیکلوریتوس تحریک می شود و دست ها برای نوازش سینه و باسن زن آزاد است .

آیا سکس از پشت، بر فرایند دفع مدفوع اثری دارد؟

ممکن است شما بلافاصله بعد از سکس مقعدی نیاز به دفع مدفوع داشتهرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس باشید، اما باید بدانید که این روش رابطه جنسی مانع از دفع مدفوع نمی‌شود.

تحریک غده پروستات و ارتباط آن با سکس مقعدی چیست؟

مردان عصب هایی دارند که به غده پرورایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسستات آنها ختم می‌شود. این غده درون مقعد قرار دارد. اغلب مردان از تحریک شدن پروستات لذت می‌برند. پروستات بین مسیر مثانه و آلت تناسلی قرار دارد. می‌توان با دخول انگشت یا برخی از اسباب رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسجنسی در مقعد آن را تحریک کرد. اگرچه باید توجه داشته باشید که در اطراف پروستات رگ های خونی بسیاری وجود دارند که اگر دخول به آرامی انجام نشود آسیب خواهند دید.

رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس

آیا سکس مقعدی عوارض بلند مدت دارد؟

برخی از افراد معتقدند که در بلند مدت، داشتن سکس از پشترایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس منجر به کشیدگی عضلات و اصطلاحا گشاد شدن مقعد می‌شود. و می‌تواند موجب نداشتن کنترل دریچه عضلانی مقعد و بی اختیاری در مدفوع کردن شود. بیشتر متخصصین با این رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسباور مخالف هستند. البته طبق تحقیقی که در سال ۲۰۱۶ انجام گرفت، احتمال ابتلای به بی اختیاری مدفوع در مردان و زنانی که سکس مقعدی داشته‌اند بیشتر است. به هر حال بهتر است در مورد عوارض سکس از پشت با اورولوژیست یا دکتر زنان مشورت کنید. رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس

حالت سکس آمازون

در این حالت آقا به پشت دراز کشیده و پاهایرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس را به طوریکه از زانو خم شده بالا می‌آورد، خانم در حالیکه تکیه‌اش روی زانوها و پاهای خودش قرار دارد، روی آلت آقا قرار می‌گیرد و دخول انجام می‌شود. آقا می‌تواند پاهایش را دور کمر خانم یا کرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسنار سینه‌های او نیز قرار دهد.

حالت پروانه

خانم روی تخت یا یک میز دراز می‌کشد و آقا در مقابلرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس او می‌ایستد. خانم باید پاهاش را بالا بیاورد و روی شانه‌های آقا بگذارد و آقا با نگه داشتن باسن او لگنش را کمی بالا بیاورد و سپس دخول را انجام دهد.

قرار دادن یک بالش زیر لگن خانم می‌تواند راحتی بیشتری رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسبرای هر دو طرف ایجاد کند. این پوزیشن تحریک عمیقی برای هر دو طرف ایجاد می‌کند.

حالت با دست یا چشم بسته

یکی از حالات برقراری رابطه جنسی که می‌تواند روی رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسکیفیت و جذابیت سکس تاثیر داشته باشد، بستن دست‌ها، پاها یا چشم‌های همسر است.

تحریک نقطه جی در زن

یکی از مزایای این روش، تحریک نقرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسطه جی در زن و تحریک بسیار است.

رویکرد کنار گذاشتن یک راه دیگر است که هر درایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسو مردان و زنان، یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ، یک زن کمی بین پاها قرار می گیرد.

زن پشت پاهای خود را از هم جدا می کند پس از قرار دادن آلت تناسلی مرد، این مرد به طور کامل بین پاها زن قرار می گیرد.

این موقعیت لبه واژن زنان را تحریک می کند.رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس

این روش یکی از پوزیشن های محبوب جنسی ارایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسست که در اولین ماه های بارداری رخ می دهد.

یکی از شیوه های بسیاری که در آن زوجرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس ها بسیار رایج هستند، زن به پشت سر می خوابد و دست ها را از هم جدا می کند، سپس زانوهایش را کمی خم می کند و مرد بین دو پا قرار مرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسی گیرد و بعد از فرو کردن آلت تناسلی، روی زن خوابیده است.

در این حالت، باز شدن واژن و دلبستگی زن تحریک می شود.

این شرایط برای زنان باردار به دلیل وزن بدنرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس مرد بر روی شکم زن مناسب نیست.

یکی دیگر از شرایط این است که مرد به پشت می خوابد و زن رورایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسی او نشسته یا زانو می زند و خم می گردد، اما در این صورت زن به سمت مرد است.

زن دخول آلت تناسلی مرد به واژن خود را انجام می دهد.

این یکی از بهترین خواسته های مردان رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسچاق و زنان باردار است.

به طریقی دیگر، زن در پشت او می خوابد، پاهای خرایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکسود را روی شکم و سینه فرد می گذارد، یا روی شانه های یک مرد یا کمر او قرار می گیرد.

منبع : مرکز مشاوره ستاره ایرانیان ، مشاورانه ، مشاوره جنسی

 

رایج ترین پوزیشن های محبوب در سـکس
رایج ترین پوزیشن های محبوب در رابطه سـکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter