بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

در چه پوزیشن‌های سـکس احتمال بارداری کمتر است؟

در چه پوزیشن‌های سـکس احتمال بارداری کمتر است؟

در چه پوزیشن‌های سـکس احتمال بارداری کمتر است؟

در چه پوزیشن‌های سـکس احتمال بارداری کمتر است؟,در کدام پوزیشن سکس احتمال بارداری کمتر است ؟,پوزیشن سکس برای بارداری,بهترین پوزیشن برای بارداری کدام است؟,بهترین پوزیشن جهت بارداری چیست؟

پوزیشن پروانه

خانم روی تخت یا یک میز دراز می‌کشد و آقا در مقابل او می‌ایستد. خانم باید پاهاش را بالدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ا بیاورد و روی شانه‌های آقا بگذارد و آقا با نگه داشتن باسن او لگنش را کمی بالا بیاورد و سپس دخول را انجام دهد. قرار در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟دادن یک بالش زیر لگن خانم می‌تواند راحتی بیشتری برای هر دو طرف ایجاد کند. این پوزیشن تحریک عمیقی برای هر دو طرف ایجاد می‌کند.

13- پوزیشن جنسی با دست یا چشم بسته

یکی از حالات برقراری رابطه جنسی که می‌تواند روی افزایش کیدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟فیت و جذابیت سکس تاثیر داشته باشد، بستن دست‌ها، پاها یا چشم‌های همسر است. شما می‌توانید در هر کدام از پوزیشن‌ها دست‌در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ها یا چشم‌های همسرتان را ببندید. در این حالت فردی که دست‌ها یا چشم‌هایش بسته شده کنترل کم‌تری روی رابطه دارد و نمی‌تواند حرکدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ات همسرش را حدس بزند، به همین دلیل رابطه برایش جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتر می‌شود.

مکان مناسبی را در نظر بگیرید

انتخاب محیط مناسب برای رابطه جنسی، به شما این امکان را میدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ دهد که بهترین پوزیشن برای اولین دخول را پس از امتحان کردن روش های مختلف پیدا کنید. محیطی که انتخاب می کنید باید حاوی یک تخت باشد و نورپردازی و تهویه مدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ناسبی داشته باشد. همچنین محیط باید زیبا باشد تا آرامش لازم را به زوجین القا کند.

در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟

۶. از روان کننده ها استفاده کنید

استفاده از ژل لوبریکانت و سایر روان کننده ها به کاهش دردر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟د در اولین رابطه جنسی کمک می کند. این ژل ها واژن را لغزنده می کنند و با وجود انتخاب بهترین پوزیشن برای اولین دخول، رابطه جنسی راحت تر انجام می شود. در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟

آیا از امتحان کردن همان موقعیت های قدیمی جنسی خدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟سته شده اید؟ اگر بیش از دو سال است که ازدواج کرده اید، احتمالا باید اوضاع را کمی یا خیلی تغییر دهید تا به شدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ور و شوق اوایل رابطه برگردید. برای امتحان موقعیت هایی که در زیر لیست کرده ایم، لازم نیست فوق العاده انعدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟طاف پذیر یا دیوانه ماجراجو باشید، فقط به یک ذهن باز و یک همسر مشتاق نیاز دارید. همچنین می ‌توانید هنگام رابطه جنسی، موقعیت‌ های خود را تغییر دهید که باعث دوام بیشتر و ایجاد ارگاسم بزرگ ‌تر می ‌شود.

پوزیشن میسیونری ((Classic missionary))

پوزیشن جنسی Classic missionary یا رو در رو کلاسیک یکیدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ از انواع پوزیشن جنسی است که برای اولین رابطه، بسیار مفید است. در این پوزیشن زن روی زمین دراز میکشد و مردر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟د در بالا و در مقابل او قرار دارد. این تماس رو در رو می تواند به تقویت ارتباط صمیمانه بین شما و همسرتان کمک کند. همچنین در این پوزیشن مرد میتواند عمق دخول را کنترل کند. توانایی کنترل عمق و سرعت دخول میتواند باعث کاهش درد در زن و افزایش لذت شود. در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟

پوزیشن ایستاده

یکی دیگر از انواع پوزیشن که برای اولین رابطه جنسی مدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟فید است، پوزیشن ایستاده است. این پوزیشن به اشکال مختلفی انجام میشود. اما مرسوم ترین پوزیشن ایستاده، حالتی است در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟که در آن زن به یک سطح مانند دیوار یا میز تکیه داده و رو به روی شریک زندگی خود قرار میگیرد. به این ترتیب مرد میتواند کمر یا باسن همسرش را در دست بگیرددر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ و پاهای زن را به دور کمر خود حلقه کند. این موقعیت به شما این امکان را می دهد که دخول لذت بخش تری را تجربه کنید. اما معمولا زوجین تمایل دارند اولین رابطه خود را به حالت خوابیده انجام دهند. لذا با وجود تمام مزیت هایی که برای پوزیشن ایستاده وجدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ود دارد، این پوزیشن در اولین رابطه جنسی، کمتر به کارگرفته میشود.

در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟

در این حالت، بخاطر تماس بسیار زیاد اعضای تناسلی و ران هادر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ با یکدیگر، عمل دخول عمیق و کامل است و احتمال باردار شدن زن افزایش می یابد.

بخوانید : زن در رابطه جنسی چگونه بخوابد تا بچه دار و حامله شود؟

در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟

پوزیشن های رابطه جنسی مخصوص زنان باردار

چگونگی انجام رابطه جنسی در زمان بارداری بسیار حائز اهمیدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ت است ، کوچکترین فشار بر شکم نه تنها برای مادر ناراحت کننده است بلکه برای جنین مضراتی نیز به همراه دارد. بهتدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟رین شیوه نزدیکی در زمان بارداری این چنین است که زن به پشت بخوابد و مرد به گونه ای معکوس بر روی زن قرار گیرد بدیدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ن صورت که پاهای مرد در کنار صورت زن و برعکس پاهای زن در کنار صورت مرد قرار گیرد. زنان پاهای خود رابه اندازه که برایش مقدور است باز می کند و مرد آلتش را داخل مهبل نموده و با حرکات موجی کمر آن را هدایت می کند. حرکات باید بسیار آرام و با احتیاط انجام شود و با احساس کوچکترین درد و ناراحتی از جانب زن خاتمه یابد. نزدیکی به این روش نهدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ تنها فشاری به شکم زن وارد نمی کند بلکه زن و شوهر می توانند با ماساژ، لمس، بوسیدن و یا مکیدن ساق و انگشتان پا یکدیگر را تحریک کنند.

پوزیشن های آمیزش جنسی دهانی؛ حالت های رابطه زناشویی دهانی؛ شکل های مختلف رابطه دهانی یا اورال سکس

1. حالت ساعت

راه های زیادی وجود دارد که زنان در رابطه دهانی و یا اورال سکس میتودر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟انند استفاده کنند که شوهر شان به خوبی ارضا شود. اگر هم زن از این نوع رابطه خوشش نیاید، در این حالت از پوزیشن های رابطه جنسی، زدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ن بطور کامل در اختیار مرد است و نمیتواند مقاومت کند. در این پوزیشن مرد باید بر روی دستان خود که کمی از هم فادر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟صله دارد در برابر دیوار بایستد، پا های خود را در عین حال که کاملا صاف است، از هم باز کند. زن نیز باید روبروی مرد بایستد و پا های خود را کاملا بسته در کنار هم نگه دارد و سر خود را بین پا های همسر خود قرار دهد. سپس زن میتواند به راحتی رابطه دهانی داشته باشد و از دستان خود نیز استفاده کند. در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟

2. حالت شیر آتش نشانی

زمانی که با شوهر تان اورال سکس دارید، ادر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟صلا به چیزی فکر نکنید، افکار خود را خاموش کنید و فقط روی آلت تناسلی همسرتان تمرکز کنید تا بتوانید به او اوج لذت رابطه را هدیدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟ه دهید. در این حالت از پوزیشن های رابطه جنسی دهانی مرد باید بایستد و پا های خود را به اندازه عرض شانه باز کند و از قسدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟مت زانو ها کمی خم شود. سپس زن بین پا های مرد قرار میگیرد و با دست های خود ران های مرد را میگیرد. سپس مرد دستان خود را پشت سر زن قرار میدر چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟دهد و شروع میکند به کنترل حرکات با استفاده از حرکات لگن و باسن. البته در این پوزیشن بدلیل کنترل زیادی که مرد دارد، باید مراقب بود که محدودیت های و ظرفیت زن در نظر گرفته شود.

در چه پوزیشن‌هایی احتمال بارداری کمتر است؟

در چه پوزیشن‌های سـکس احتمال بارداری کمتر است؟
در چه پوزیشن‌های جنسی سـکس احتمال بارداری کمتر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter