بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی,پوزیشن های جنسی,پوزیشن جنسی که زندگی زناشویی شما را دگرگون می کند,پوزیشن های زناشویی برای شرایط گوناگون,پوزیشن در رابطه جنسی

حالت دزد دریایی عصبانی

اگر شوهر شما حتما نیاز به رابطه دهانی دارد و شما هم خیلی خسته تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییهستید، این پوزیشن را امتحان کنید.در این پوزیشن رابطه جنسی دهانی، زن دراز میکشد و پا های خود را از قسمت زانو کمی خم کرده و از هم فاصله میدهد.

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

مرد باید به شکلی روی زن قرار بگیرد که بدن خود را بخوبی مستحکم کند و رتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییوی انگشت ها و شست پا تکیه داشته باشد. دست ها و پا ها باید صاف باشد.در این حالت زن تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویینه تنها از دهان خود استفاده میکند بلکه از دستان خود نیز باید استفاده کند. حرکات در این پوزیشن توسط مرد با تکان دادن لگن انجام میشود.

حالت بتمن

در این پوزیشن که صرفا برای رابطه دهانی طراحی شده، اکثر حرکات را زن تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییکنترل میکند گرچه مرد هم کنترل کمی بر روی حرکات دارد.در این حالت مرد ریتم و میزان وارد شدن آلت تناسلی به دهان زن را کنترل میکند. برای این پوزیشن جنسی زن باید روی کمر دراز بکشد و کمی پا ها را باز کند.تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

حالت پیوند

● در این حالت از پوزیشن قاشقی زن به پهلو می خوابد و پاها را از قسمت زاتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویینو خم می کند و تا می تواند پاها را از قسمت زانو از هم جدا می کند. مرد یک پای خود را روی لگن زن قرار می دهد و دخول را انجام می دهد. در این حال مرد می تواند سینه های همسر خود را تحریک کند و گردن و سر او را ببوسد. زن نیز می تواند با دتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییست خود ران مرد را آرام ماساژ دهد.

حالت قاشق

● صبح که مرد دچار نعوظ صبحگاهی می شود این پوزیشتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویین عالی ست. در این حالت زن به پهلو دراز می کشد و پای خود را کمی به سمت جلو خم می کند. مرد نیز پاهایش دقیقا تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییمثل زن قرار می گیرد. مرد کمر زن را گرفته و یا واژن او را تحریک میکند.

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

پوزیشن سکسی خرچنگ

پوزیشن سکس خرچنگی از آن نوع پوزیشن های است کهتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی فقط افرادی می توانند از آن استفاده کنند که مرد شان دارای آلت تناسلی انعطاف پذیر باشد. دلیل این موضوع این است که وقتی زن روی مرد می نشینید باید آلت تناسلی او بسیار خم شود.تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

از بسیاری از جهات پوزیشن سکس خرچنگ شبیه پوزیش دختر گاوچران است، شما باید در این پوزیشن نیز زانو های خود را خم کنید و روی مردتان که به پشت خوابیده است بنشینید و صورت هایتان روبروی هم باشد. اما در این پوزیشتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویین به جای اینکه نسبتا راست و قائم بالای مرد بنشینید کمی بتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییه عقب تکیه دهید. در این پوزیشن دست های خود را در پست سر خود مانند شکل دراز کنید تا بتوانید پوزیشن را به درستی اجراکنید. همچنین مرد شما در پوزیشن خرچنگ باید پا های خود را در کنار هم قرار دهد.

هنگامی که شما در این پوزیشن قرار گیرید، آلت تناسلی مرتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویید شما بیشتر از پوزیشن دختر گاوچران معمولی یا پوزیشن دختر گاوچران آسیایی به دیوار فوقانی واژتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویین شما ضربه می زند و این باعث تحریک بییشتر شما می شود.

برقراری رابطه زناشویی، پوزیشن های خطرناک برای مردان

آیا می دانستید برخی از حالت های برقراری رابطه زناشویی برای تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییمردان مضر است و باعث صدمه به آلت تناسلی مرد می شود؟

آیا می دانستید برخی از حالت های برقراری رابطه جنسی برتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییای مردان مضر است و باعث صدمه به آلت تناسلی مرد می شود؟ درد شدید و از دست دادن قدرت نعوظ و… از علائم آسیب دیدگی آلت تناسلی است.
برخی از پوزیشن های سکس می توانند به آلت تناسلی مرد آسیب برتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییسانند، بخصوص اگر حرکات شدید و خارج از کنترل باشد. امروز ما می خواهیم به شما بگوییم که مضرترین پوزیشن های جنسی برای مردان کدام است. صدمات آلت تناسلی برای بیشتر مردان بسیار نگران کننده است. علاوه بر درد و شرم و غم و اندوتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییهی که غالبا با آن همراه است، ترس از عواقب احتمالی برای بسیاری از مردان یک فشار روانی بزرگ است.

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

پوزیشن های جنسی مضر برای یک مرد
هنگام انجام پوزیشن های جنسی خاص، یک آلت تناسلی راستتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی شده (شق شده) در معرض خطر بیشتری قرار دارد.
1. وقتی زن در بالا قرار داشته باشد
وقتی زن در بالا قرار دارد، خطر عدم کنترل حرکات افزایش یافته وتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی آلت تناسلی به راحتی می تواند دچار شکستگی شود. مطالعه ای در سال 2014 در برزیل انجام شتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویید، نشان داد که بالا قرار گرفتن زن، یکی از مضرترین پوزیشن های جنسی برای مردان است (و این فتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییقط برای مرد نیست). دلیلش این است که زن می تواند به طور تصادفی تمام وزن بدن خود را بر روی آلت تناسلی مرد قرار دهد. این وزن، به هیجان ناشی از حرکات اضافه شده و منجر به آسیب می شود (که بسیار دردناک است و حتی گاهی اوقاتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی نیاز به درمان از طریق جراحی دارد).

پوزیشن ارضا شدن بدون دخول در دوران نامزدی

 

پوزیشن میله

اگر زن شما به هر دلیلی دوست ندارد سکس دهانی داشتهتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی باشد، از این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی استفاده کنید و به او بگویید که در این حالت نیازی نیست که خیلی فشار بیاورد و میتواند طبق میل خودش حرکت کند. در این پوزیشن مرد به صورت بر عکس طوری قرار میگیرد که دست هایش از نتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییاحیه آرنج خم شده و در کنار سرش قرار گرفته باشد. پاهای مرد نیز باید صاف بوده و در کنار هم قرار داشته باشد. زن نیز روی زانو های خود جوری در مقابل مرد قرار میگیرد که سرش نزدیک آلت تناسلی مرد باشد. همچنین زن میتواند از دست هایتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی خود به عنوان تکیه گاه استفاده کند و آن ها را روی ران مرد قرار دهد و یا آنکه با دستان خود آلت تناسلی مرد را نوازش کند و ماساژ دهد.

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

پوزیشن دو زیست

زمانی که دو نفر رابطه جنسی دهانی دارند بیانگر این اتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییت که بسیار به هم نزدیک هستند و هیچ چیز چندش آوری بین آن ها وجود ندارد و ارضای بدون دخول در دوران نامزدی یعنی همین. این موضوع در روابط جنسی خیلی مهم است و شاید بتوان گفت اوج یک رابطه زناشویی میباشد. در این حالت پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی مرد روی زمین مینشیند، کمر خود را صاف نگه داشته و پا های خود را دراز کرده و از هم باز میکند. در این حالت زن روی آرنج هاتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییی خود تکیه میکند و کاملا بدنش را بالا میبرد و بدن خود را به بدن مرد تکیه میدهد بطوری که سینه های زن با بدن مرد تماس پیدا میکند. سر زن بین پاهای مرد و دست هایش زیر ران او قرار میگیرد و پاهای زن هم رو به بالا و با فاصله زیادی از هم قرار دارد. مرد با دتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییستان خود کمر زن را میگیرد و باسن و ناحیه تناستاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییلی او را به صورت خود نزدیک میکند. خوردن آلت تناسلی مرد توسط زن و بالعکس یکی از بهترین پوزیشن هایی است که می‌تواند مرد و زن رتاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشوییا به اوج لذت جنسی برساند. این نوع رابطه از جنسی از نظر پزشکی ممنوعیت دارد، چرا که ممکن است منی وارد دهان زن شده و یا بلعیده شود. در این صورت آلودگی‌ها و میکروب‌های موجود در منی باعث به وجود آمدن مشکلات و بیماری خواهد شد. تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

 

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی
تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی سکسی در زندگی زناشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter