بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه

تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه

تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه

تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه,بهترین پوزیشن های سکس و رابطه جنسی,پوزیشن جنسی که زندگی زناشویی شما را دگرگون می کند,رابطه جنسی (سکس) و انواع روش‌های آمیزش,راهکارهای بهبود رابطه زناشویی

پوزیشن کوه جادویی

 

چکار بکنید: شریک زندگی شما نشسته ، پاها را خم کرده و به دست و ساعد خود تکیه داده تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهاست. شما همین کار را می کنید و بعد از آن به او نزدیک میشوید تا اینکه ارتباط برقرار شود.

 

پوزیشن کوه جادویی

تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه

این وضعیت چه کمکی می کند: شما با نگتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهاه کردن به یکدیگر احساس صمیمیت بیشتری خواهید کرد. با برخورد کردن کلیتوریس بر روی لگن وی ، تحریک خود را افزایش دهید.
حرکت را آتشین کنید: تکه های یخ را روی سینه خود بتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهکشید و بگذارید آب سرد در زیر لگن او جمع شود.

12. پوزیشن گاوچران

 

چکار بکنید: روی تن شریکتان بنتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهشینید و بر روی زمین زانو بزنید، دستانتان را بر روی سینه شریک جنسیتان بگذارید و با کمک ران های خود ، بدنتان را بالا و پایین ببرید. شما می توانید با تکیهتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه به عقب و حمایت از خود بر روی رانهای شریکتان ، مقداری از وزن خود را از طریق لگن وی تسکین دهید.

 

پوزیشن گاوچران

تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه

این وضعیت چه کمکی می کند: با تسلتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهط بر این موقعیت جنسی ، ارگاسم خود را به تاخیر می اندازید.
حرکت را آتشین کنید: زانوهایتان را از هم دور کنید تا به او نزدیک تر شوید.

13. پوزیشن معکوس گاوچران

تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه

چکار بکنید: همانند حرکت گاوچران ، بر روی تن شریکتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهتان نشسته و زانو بزنید با این تفاوت که روی او به پشت شما باشد.

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت به شما اتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهین امکان می دهد تا کنترل خود را به دست بگیرید و سرعت و ریتمی را که دوست دارید را به شریکتان نشان دهید.
حرکت را آتشین کنید: برای به دست آوردن تکیتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهه گاه بیشتر ، زانوها و شانه های خود را درون پاها و بین ران های شریکتان قرار دهید.

قورباغه جهشی

عکس پوزیشن جنسی

یکی از محبوب ترین پوزیشن های جنسی براتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهی آقایان همین مورد است، خانم ها نقش بسیار زیادی در اجرای صحیح این پوزیشن دارند.

نحوه انجام

این روش اصلاح شده داگ ‌استایل (doggy style) استاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهت. روی دست ها و زانو ها قرار بگیرید، سپس با بالا نگه داشتن باسن، سر و بازوها را روی تخت قرار دهید.

این پوزیشن جنسی نفوذ عمیق تری ایجاد می کند و بهتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه شما فرصتی می دهد تا روی بالش استراحت کنید.

چطور آن را جذاب تر کنیم؟

از دستان خود برای تحریک کلیتوریس استفاده تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهنید، این کار باعث می شود خانم ها لذت دو چندانی را تجربه کنند و اگر ادامه دار باشد به ارگاسم برسند.

۱۰- کوه جادویی

 

شاید فکر کنید انجام دادن این روش آمیز جنسی دشواتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهر است اما ارزشش را دارد چون شکل خاصی از دخول را تجربه می کنید.

نحوه انجام پوزیشم کوه جادویی

پارتنر شما نشسته است، پاها خمتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه شده و به پشت و بازوها تکیه داده است. شما همین کار را میتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه کنید و سپس به سمت او نزذیک شوید.

یکی از عواملی که بر روی رابطه زناشویی و سکس زوجین در پوزیشن های تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهمختلف تاثیر دارد، رنگی است که در اتاق استفاده می شود. برای مثال رنگ قهوه ای منجر به کاهش میل جنسی، رنگ قرمز افزایش ضرتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهبان قلب و تحریک جنسی، آبی خواب آرام و یا سبز از بین برنده استرس است. بنابراین هنگام انتخاب رنگ اتاق به این نکات توجه کنید. تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه

25 مرداد 1400

5 باور غلط از سال های قبل در ذهن مردان وجود داشته کتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهه این باور های نادرست شامل: مهم بودن طول آلت تناسلی، عدم کامل بودن رابطه جنسی بدون دخول، تمایل داشتن همیشگی مردان به سکس، آموزشی بودن فیلم پورن و ایتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهن که رابطه جنسی باید طولانی باشد. این باور ها با دلایل محکمی غلط بوده و پایه علمی ندارند.

شایع‌ترین نوع بی‌اختیاری ادراری در زنان بی‌اختیاری استرسی است که بتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطها سرفه، عطسه، خندیدن و بلند کردن بار سنگین ایجاد می‌شود. بر طبق بررسی ها نشان داده شده، زنانی که دچار بی اختیاری ادرار هستند وتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه به عمل جراحی می پردازند، در آینده نه تنها دچار عوارض نشده بلکه کیفیت رابطه جنسیشان نیز افزاش می یابد.

بهترین پوزیشن های سکس | بتی راکر (Betty Rocker)

نحوه انجام این کار: این موقعیت برعکس آکروبات است. زن به جای دتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهراز کشیدن، به جلو خم می شود و به او قدرت بیشتری می دهد تا هر طور که می خواهد برتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه روی مرد تکان بخورد. مرد با دراز کشیدن با پاهای کمی باز شروع می کند. سپس او را با زانو زدن کنترل می کند تا وزن خود را بر روی او کنترل کند. پس از این که آلت تناسلی اش در داخل او می لغزد، او بهتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه آرامی به جلو خم می شود تا جایی که وزن بالای بدن او روی بازوهایش قرار گرفته است. او می تواند شروع به تکان دادن به جلو و عقب کندتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه و هر دو رابطه زناشویی لذت بخشی را تجربه کنید.
مزایا: برای مرد، این موقعیت می تواند بسیار لذت بخش باشد زیرا آلت تناسلی او عتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهملاً از همه زوایا و جهات تحریک می شود. کنترل کامل حرکات می تواند به او این فرصت را بدهد که حداکثر تحریک را انجام دهد. او می تواند هر طور که دوست دارد حرکت کند و هر طور که دوست دارد به دیواره های واژن همسر ضربه بزند.

پوزیشن جنسی missionary

می‌توان گفت این پوزیشن معروف‌ترین و پرکاربردتتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهرین پوزیشن جنسی در بین زوج‌ها است، که در آن خانم به پشت می‌خوابد و آقا روی او قرار می‌گیرد، به طوریکه هردو چهره به چهره هستند. این پوزیشن جنسی انعطاف‌پذیری بالایی دارد. به این صورت که عمل دختاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهول قابل تنظیم بوده و تحریک کلیتوریس، ران‌ها، سینه‌‌ها و سایر نقاط بدن زن امکان‌پذیر است.

پوزیشن داگی استایل

طبق یک سری نظرسنجی‌ها این پوزیشن جنسی، محبوب‌ترین پوزیشن از دیدگاه مردان بوده است. در این حالت خانم روی زانوها و دست‌هایش قرار می‌گیرد، آقا نیز روی زانوهایش تکیه می‌کند و از پشت به خانم می‌چسبد. در این حالت کنترل دخول دست آقا است و می‌تواند با عمق و زاویه دخول را تنظیم کند. با تنظیم زاویه مناسب امکان تحریک نقطه G هم در این حالت وجود دارد.

پوزیشن در رابطه جنسی

برخی زوج‌ها با اینکه سال‌ها از زندگی زناشویی‌شان می‌گتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهذرد، در رابطه جنسی فقط از چند پوزیشن سکس محدود استفاده می‌کنند. اما باید بدانید استفاده از پوزیشن‌های جنسی متنوع می‌تواند رابطه جنسی‌تان را از یکنواختاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهتی دور کند و لذت بسیار بیشتری برایتان ایجاد کند. هیچ‌وقت از امتحان کردن کارهای جدید در سکس طفره نروید، امتحانش کنید و اگر هردویتان از آن لذت بردید ادامه‌اش دهید.

درباره پوزیشن‌های رابطه جنسی هم به همین شکل عمل کنید.با انواع پوزیشن‌تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطههای سکس آشنا شوید و امتحانشان کنید. اما خیلی مهم است که هردویتان از نظر جسمی و روانی با آن پوزیشن خاص ارتباط برقرارتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهکنید و راحت باشید.

آشنایی با پوزیشن‌های مختلف جدا از ایجاد جذابیت و تنوع برای رابطه‌تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهتان، می‌تواند به برطرف شدن خیلی از مشکلات شما در رابطه جنسی مثل درد، به ارگاسم نرسیدن یا زودانزالی هم کمک کند؛ همچنین گاهی شرتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهایطی وجود دارد که نمی‌توانید از بعضی پوزیشن‌ها در رابطه جنسی استفاده کنید. مثلا زمانی که خانم باردار است یا یکی از شما دچار دردهای جتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهسمانی در ناحیه پا یا کمر هستید. در این شرایط به جای اینکه رابطه جنسی را برای مدتی متوقف کنید می‌توانید از پوزیشن‌های متنتاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطهاسب با شرایط‌تان استفاده کنید. ضمن اینکه استفاده از پوزیشن‌های جنسی مناسب می‌تواند باعث افزایش مدت زمان دخول شود، یعنی مرد دیرتر به انزال برسد،‌که در این صورت هردو لذت بیشتری را از سکس می‌برید. در ادامه به معرفی چند پوزیشن جنسی کاربردی و خاص‌تر می‌پردازیم.تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه

تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه
تاثیر پوزیشن‌های جنسی مختلف در بهبود رابطه زناشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter