بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری

بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری

بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری

بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری,بهترین پوزیشن های زناشویی برای دوران بارداری,پوزیشن ها و روشهای سکس در دوران بارداری,پوزیشن های سکس دوران بارداری

برای این کار می‌توانید روش‌های آميزش در دوران بارداری زیر را امتحان کنید:

  • به پهلو دراز بکشید و در حالی که پشت به همسر خود قرار دارید، زانوبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریهای خود را به داخل شکم خم کنید. در این پوزیشن دخول عمیق انجام نمی‌شود و شکم شما نیز روی تخت قرار می‌گیرد.
  • در حالی که همسرتان به پشت دراز کبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریشیده، روی زانوهای خود و بالای او قرار بگیرید، پاهای خود را از هم باز کنید و خود را پایین و به سمت او بیاورید. در این پوزیشن به‌راحتی می‌توانید از شکم خود مراقبت کرده و سرعت و مبهترین پوزیشن های سـکس دوران باردارییزان دخول را کنترل کنید.
  • درحالیکه همسرتان در پشت شما قرار دارد، به صوبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریرت چهار دست و پا روی زمین قرار بگیرید. سعی کنید دخول بسیار عمیق نباشد.
  • پهلو به پهلو و روبروی هم دراز بکشید، یک پا را روی کمر همسرتان بگبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریذارید، در این پوزیشن دخول عمیقی صورت نمی‌گیرد و تخت نیز از شکم تان محافظت خواهد کرد.

رابطه جنسی یا ارگاسم در انتهای باردابهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریری، منجر به شروع انقباضات رحمی موسوم به برکستون هیکس (Braxton Hicks) می‌شوند. اگر این کار را انجام دهید، خواهیدبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری دید که عضلات رحم و شکم‌تان سفت می‌شوند، این امر کاملاً طبیعی بوده و نگران‌کننده نیست.

در این نوع عمل جنسی دخول تقریبآ کامل بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریهست، ولی دهانه زهدان و کلیتوریس «برجستگی نوک بالای آلت تناسلی زنان که حساسترین نقطه زن برای تحریک شدن میباشند» کم تحریک می‌شود. این روش برای شب زفاف مناسبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریب هست، ولی برای زنان حامله مخصوصآ از نیمه دوم حاملگی به علت اینکه وزن بدن مردبر شکم زن وارد میشود منابهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریسب نیست.
۲-در این روش زن به پشت می‌خوابد و بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریپا‌ها را روی شکم و سینه اش خم کرده و یا بر شانه‌های مرد میگذارد یا دور کمر او حلقه می‌زند. در این حالت آلت تناسلی زن «مهبل» ۳ الی ۴ سانتیبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریمتر کوتاه‌تر میشودو در نتیجه عمل دخول آلت مرددرفرج زن به طور کامل انجام میشود. همینطور کلیتوریس در مسیر آلت تناسلی مربهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریدقرار گرفته و با ارتباط آلت تحریک میشود.

بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری

در این روش به علت دخول کامل زن وبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری مرد هردو ارضا می‌شوندو از طرفی برای حامله کردن زن امکان بیشتری وجوددارد. مردانی که مایع لذتبخششان سریعا میریزد می‌تبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریوانند هنگام انجام عمل جنسی با زن با این روش در هر رفت و برگشت آلت تناسلی خودرا کاملآ از آلت تناسلی زن خارج کرده و دوباره فرو بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریکنندو با کم کردن حرکات مایع لذتبخششان را دیرتر درون فرج زن بریزندتابیشترین لذت جنسی را در وجودشان احساس کنند.

شاید برای شما هم پیش آمده بابهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریشد که رابطه‌ی جنسی پس از مدتی کسل و خسته کننده شده باشد و شما از یک رابطه ببهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریدون هیچ لذتی خارج شوید. برای از بین بردن حالت یکنواخت و کسل کننده و نیز بهبود رابطه‌ی جبهترین پوزیشن های سـکس دوران باردارینسی خود می‌توانید روش‌های زیر را انجام دهید.

از جمله روش‌های بهبود روابط جنسی عبارتند از:

سعی کنید روابط عاطفی را دربهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری میان خودتان پررنگ‌تر کنید.
به رابطه‌ی جنسی خود شور و هیجبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریان ببخشید و آن را در محیط‌های متفاوت امتحان کنید.
سعی کنید روح و روان خود را برای روابط زناشویی آمادهبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری کرده و سپس با شور و هیجان به استقبال یکدیگر بروید.
در هنگام رابطه‌ی زناشویی یکدیگر بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریرا در آغوش گرفته و نوازش کنید.
درباره‌ی رابطه‌ی جنسی و خواسته‌ها وبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریعلایق خود با یکدیگر صحبت کنید.
بهترین پوزیشن برای ارضای زنان
بهترین پوزیشن برای ارضای زنان، آن دستهبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری پوزیشن‌هایی هستند که در آن‌ها می‌توان ارتباط چشمی برقرار کرد.
چرا که این موضوع برای زنان از اهمیت بالایی برخوردار است

پوزیشن داگی استایل یا سگی (Doggy Style)

پوزیشن سگی از معروف ترین و گابهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریها پرطرفدارترین پوزیشن هاست. در این حالت، مرد چیره و مسلط است و می‌تواند با قدرت و نیروی بیشتری دخول را انجام دهد. اما زن نیز باید در موقعیت مناسبی قراربهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری گیرد و فشار زیادی به او وارد نشود، تا احساس ناراحتی نکند.

5. پوزیشن قاشق کوچک (Teaspooning)

این پوزیشن بسیار شبیه به پوزیشن محافظ بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریشخصی است با این تفاوت که در این حالت به جای ایستادن، زن و مرد روی زانوهای خود می‌نشینند. تغییر پوزیشن از سگی به قاشق کوچک و برعکس آن بسیار راحت صورت می‌گیرد. بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری

6. پوزیشن دختر گاوچران (Cowgirl)

در این پوزیشن زن می‌تواند کنترل رابطه جنسی را بدبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریت بگیرد. این پوزیشن در سکس مقعدی و واژنی مشترک است. در این پوزیشن می‌توان عمق و سرعت دخول را به اندازه دلخواه خود کنترل کرد. هبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریمچنین کلیتوریس که از حساس ترین نقاط بدن زنان است در این پوزیشن دسترسی خوبی دارد.

بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری

  • پوزیشن دیگری که در این شرایط موثر ابهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریست به این شکل است که مرد روی زن قرار بگیرد و پاهای زن کاملا به سمت بالا و روی شانه های مرد باشد تا دخول به بیشتری شکل ممکن انجام شود. بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری
  • پوزیشن جنسی لاک‌پشتی

در این حالت خانم روی زانوهایش قرار می‌بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریگیرد، صورتش را روی زمین قرار می‌دهد و باسنش را بالا می‌گیرد، سپس آقا دخول را از پشت انجام می‌دهد.

اگر بهتر زاویه مناسب خودتان را در این حالتبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری پیدا کنید، می‌توانید به دخول عمیق دست پیدا کنید، بنابراین این حالت می‌تواند برای آقایانی که آلت کوچک‌تری دارند، مناسب باشد. در این حالت خانم می‌تواند همزمان کلیتوریس خود را تحریک کند. بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری

پوزیشن مناسب افراد چاق

تفاوت وزن زیاد زن و شوهر یکی بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریاز مواردی است که باعث ایجاد مشکل در رابطه جنسی می‌شود. اما علاوه بر تلاش برای بهبود تناسب اندام، استفاده از برخی پوزیشن‌های خاص می‌تواند کمک کننده باشد. بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری

در این شرایط باید پوزیشن‌هایی انتخاب کنید که باعبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریث فشار بدن‌تان روی شوهرتان نشود و دخول را نیز راحت‌تر کند.

بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری

دیدگاه افراد در مورد پوزیشن جنسی

هر شخص، بسته به تخیلات جنسی و یا فانتزبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریی جنسی، یک تصویر جنسی در ذهنش به تصویر می کشد.

این دقیقا همان چیزی است که یک فرد لذت می برد وقتیبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری که او از نظر جنسی بررسی می شود، که ممکن است به یک وضعیت جنسی خوشایند برای یک فرد منجر شود.

اما برای شخص دیگری خوب است، یا برخی از مردم از دیدن واکبهترین پوزیشن های سـکس دوران باردارینش همسر خود لذت می برند

شاید برای یک زن در فانتزی جنسی او، لذبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریت بردن از رابطه در وان حمام است.

شاید برای یک زن، رابطه روی صندلی، لذت بردن از یبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریک رابطه عالی است، و برای دیگران، هیچ قاعده کلی دیگری برای شخص دیگری وجود ندارد، و مردم باید به فانتزی های جنسی خود مراجعه کنند و آنها را بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریکنند.

از دیگر مسائل مهم، اشتباه رایج زوج ها این است که آنها در تلاشند و تلاش می کنند تا در همان زمان به ارگاسم برسند.

اگر این نگرش صحت نداشته باشد، سطح میل جنسی، تحبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریریک پذیری، لذت جنسی و مدت زمان ارگاسم در مردان و زنان متفاوت است.

شما نمی توانید با این تفاوت ها مبارزه کنید، اما باید رفتار را کنترل کنید.

برای درک جامع تر، نکات زیر را در نظر بگیرید. بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری

اما گاهی اوقات برخی از شرایط جنسی که بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریای شما لذت بخش هستند، وجود دارد اما برای همسر شما نیاز به توافق دو طرفه است تا زوج ها موقعیت های مورد علاقه یکدیگر را تجربه کنند.

زندگی شبانه بسیار مهم است، و به منظور ایجاد اولین رابطبهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداریه جنسی، زن و شوهر باید سعی کنند بهترین پوزیشن جنسی را انتخاب کنند.

 

بهترین پوزیشن های سـکس دوران بارداری
بهترین پوزیشن های رابطه سـکس دوران بارداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter