بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق

بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق

بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق

بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق,بهترین پوزیشن های جنسی برای افراد چاق,پوزیشن های مورد علاقه آقایان در رابطه جنسی,پوزیشن زناشویی سـکسی برای مردان چاق,بهترین پوزیشن جنسی برای مردان چاق

پوزیشن اتو

 

چکار بکنید: به پشت بخوابید ، پاها صاف و باسن خود را کمی بالا بیابهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقورید. شریک جنسیتان به روی شما به حالت خوابیده قرار بگیرد و دخول انجام شود.

 

 

پوزیشن اتو

بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی تناسب خاصی بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقایجاد می کند ، به گونه ای که آلت شریک زندگی شما بزرگتر به نظر می رسد.

حرکت را آتشین کنید: در بعضی مواقع این پوزیشن باعث طولانی تر شدن رابطه جنسی می شود. با دبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقست کلیتوریش خود راتحریک کنید

 

6. پوزیشن جادوگری

 

چکار بکنید: دراز بکشید و پاهای خود را روی سرشانه های شریک جنسیتان بگذارید.

 

 

بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق

پوزیشن جادوگری

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی بسیار جذبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقاب است زیرا وقتی پاهای خود را بالا می برید ، واژن تنگ تر و باریک می شود و به تحریک بیشتر شما کمک می کند.

حرکت را آتشین کنید: از شریک جنسی خود بخواهید که شمبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقا را با حرکت به سمت چپ و راست یا بالا و پایین قرار دهد. دست های همسر تان را به سمت سینه ها یا باسن تان هدایت کنید. بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق

چطور آن را بهتر انجام دهیم؟

برخی از حرکات کم عمق و تنفس عمیق به طوبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقلانی شدن آن بیشتر کمک می کند.

در پوزیشن اتو مرد می تواند کامل روی زن دراز کشیده یا به حالت نبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقشسته آن را انجام دهد، هر دو حالت مورد پسند خانم ها خواهد بود.

۶- G-Whiz

بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق

نحوه انجام

دراز بکشید و پاها را روی شانه های شوهرتان خودبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق قرار دهید. در مقاله آموزش سکس در ویکی روان، تاکید زیادی بر این پوزیشن نزدیکی جنسی می شود. چون انجام آن آسان و بدون ریسک بالا برایبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق هر دو طرف می باشد.

این پوزیشن جنسی بسیار جذاب است زیرا وقتی پاها را بالابهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق می آورید، واژن باریک شده و به هدف نقطه G نزدیکتر می شود.

آن را بهتر انجام دهید:

از شریک زندگی خود بخواهید شروع به حرکت دادن شما به پهلبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقوها یا بالا و پایین کند. در این حالت باید آلت تناسلی مرد را در تماس مستقیم با نقطه G شما قرار دهید.

پوزیشن دختر کابوی

درپوزیشن دختر گاوچران یا cowgirl یا cowboy مرد باید بر رویبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق تخت به پشت بخوابد و زن بر روی بدن او به صورت نشسته قرار گیرد به طوری که صورت آن ها در مقابل هم باشد . زن با انجام حرکت چرخشی کمر و یا بالا و پایین بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقشدن می تواند دخول را انجام دهد ، لازم است بدانید که پوزیشن کابوی برای زنان تحریک زیادی ایجاد می کند زیرا آلت تناسلی به طور کامل وابهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقرد واژن خواهد شد و تحریک عمیق و یا تحریک نقطه جی رخ می دهد.

 

 

روش اسپونینگ و یا قاشقی ( spooning )

در این پوزیشن زن و مرد هر دو باید به یک پهلو ، پهلبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقو راست و یا چپ دراز کشیده و زن ران های خود را کمی به داخل شکم ببرد و مرد آلت تناسلی خود را از پشت زن در واژن وی قرار دهد . پوزیشن اسپونینگ برایبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق زنان نیز بسیار تحریک آمیز است زیرا مرد می تواند همزمان کلیتوریس را تحریک کرده و زن سریع تر به ارگاسم برسد . این پوزیشن از روش هاییبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق است که صمیمیت بین زن و مرد را زیاد می کند.

روش پاها به سمت بالا یا گاوآهن

در این پوزیشن زن باید بر روی تخت به پشت دراز کشیده و پاهایبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق خود را کمی به سمت بالا بیاورد و مرد از رو به رو آلت تناسلی خود را وارد واژن کند. در این حالت زن می تواند برای استراحت پاهای خود را روی شانه های مرد قرار دهد. این پوزیشن شبیه به پوزیشن شمع و یا میبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقسیونری می باشد.

تغییرات موقعیت مأموریتی (Missionary Position Variations)

به یاد داشته باشید که موقعیت میسیونری تنوع زیابهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقدی را ایجاد می کند. با بالا بردن پاهای زن از روی تخت و نزدیک کردن زانوها به سینه، این تغییر در موقعیت میسیونری باعث نفوذ عمیق تر و دسترسیبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق بیشتر به نقطه G می شود. اگر زن بطور خاصی لاغر است، می تواند مچ پاهایش را روی شانه های مرد قرار دهد تا باسن او بیشتر از سطحی که روی آن دراز کشیده اند برداشته شود. شما همچنین می توانید میسیونری را تغییر دهید.
در پوزیشن میسیونری همچنین می توانید آزمایش کنید که زن یک پا را همزبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقمان بلند کند و از مرد بخواهد سینه خود را در زوایای مختلف از بدنش بلند کند. چیزهای کوچک می توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند، و تنوع هایی که می توانید به پوزیشن میسیونری اضابهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقفه کنید خود گواه بر این واقعیت است.

بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق

7-داگ استایل اصلاح شده (Modified Doggy Style)

این موقعیت برای شرکت در صحبت های سکسی بسیار مناسب استبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق زیرا دهان مرد به گوش زن نزدیک است. در این حالت زن روی شکم دراز می کشد و باسن خود را به سمت مردی که پشت سر او قرار دارد کج کرده است. یک بالش بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق زیر باسن زن می تواند به زوج اجازه دهد تا زاویه مناسب برای نفوذ لذت بخش را برای به اوج لذت رساندن زن پیدا کنند.بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق

بهترین پوزیشن سکس در بین مردها کدام است؟

یکی از بهترین پوزیشن ها البته برای آقایان، روش دخول از پشبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقت و زمانی است که زن زانو می‌زند و عمل دخول بصورت کامل و بصورت نشسته و یا ایستاده در کنار تخت انجام می‌شود به این روش دخبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقول ، داگی استایل Doggy Style گفته می‌شود که در بین آقایان بسیار محبوب است.

اما شاید یکی از بهترین حالت‌ها برای دخول کامل این تصبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقویر باشد. این دخول در حالتی است که زن بر روی شکم خوابیده و یک بالشت زیر شکم می‌گذارد تا باسن بالاتر قرار بگیرد و مرد روی او قرار می‌‎گیرد. اگر می‌بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقخواهید تجربه یک رابطه زناشویی لذت بخش و تکرار نشدنی را داشته باشید حتما این حالت دخول را امتحان کنید.

همسر من دیسک کمر داره، چیکار کنیم بتونیم رابطه جنسی داشته باشیم؟

دیسک کمر یا دردهای ناحیه کمر و پا در زن یا شبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقوهر،‌ در رابطه جنسی‌شان تاثیر می‌گذارد و حتی ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی شود. نکته مهم است که این مسائل نباید شما را در رابطه جنسی محدود کنبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقد، فقط کافی است پوزیشن‌هایی را انتخاب کنید که کمتر فشار را به ناحیه آسیب دیده ایجاد کند. مثلبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقا افرادی که دیسک کمر دارند، باید از پوزیشن‌هایی استفاده کنند که در آن کمر ثابت می‌ماند. ضمن اینکه باید آرامش کافی را در حین رابطه جنسی داشته باشید، چون استرس باعث تحریک درد می‌شود. استفاده از یک تکیبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقه‌گاه برای کمر مثل بالش، می‌تواند درد و آسیب‌دیدگی کمر هنگام سکس را کمتر کند، یعنی فردی که درد دارد بالشبهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاقی را زیر کمرش قرار دهد و همسرش روی او قرار گیرد،‌به طوریکه که کمترین فشار ممکن را به او بیاورد. همچنین پوزیشن قاشقی برای افرادی که کمردرد دارند بسیار مناسب است.

بهترین پوزیشن های سـکسی برای مردان چاق
بهترین پوزیشن های سـکسی و جنسی برای مردان چاق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter