بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق

بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق

بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق

بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق,معرفی بهترین پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق,شریک سـکسی چاق و بهترین پوزیشن جنسی,بهترین پوزیشن های جنسی مخصوص شرایط خاص,پوزیشن زناشویی برای افراد چاق,پوزیشن سکس، مناسب زنان چاق همراه با تصویر

پوزیشن سگ وحشی

چکار بکنید : روی چهار دست و پا قرار بگیرید ، سپس از همسرتان بخواهید در پشت سر شما زانو بزند ، و بالاتنه اش کمی به روی شما متمایل باشد . به طوری که کاملا بر شما تسلط داشته باشد

 

بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق

پوزیشن سگ وحشی

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقیت جنسی امکان نفوذ عمیق و تحریک نقطه G را فراهم می کند.

حرکت را آتشین کنید: یک طرف سر خود را به زمینبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق بگذارید و کلیتوریس خود را با یک دست تحریک کنید ، می توانید دست همسرتان را بگیرید و بر روی کلیتوریس بگذارید و از او بخواهید با حرکات ریتمیک شما را به ارگاسم برساند.

 

4. پوزیشن بید مجنون

 

چکار بکنید: به پهلوی راست خود بخوابید. شریکتان بر رویبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق زانوهای خود و در میان دو پای شما قرار بگیرد ، پای راست خود را کمی به عقب خم کنید و پای چپتان را به دور بدن او بپیچید.

 

این وضعیت چه کمکی می کند: با استفاده این پوزیشن جنسی همابهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقنند پوزیشن سگ وحشی میتوانید دخول عمیق تری را تجربه کنید با این تفاوت که در این نوع، رابطه چشمی نیز برقرار است.

حرکت را آتشین کنید: از شریک زندگی خود بخواهید که کلیتوریس شمبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقا را با دست تحریک کند..و شما دست و پاهای خود را مانند شاخه های بید مجنون پیچ و تاب دهید

چطور آن را بهتر انجام دهیم؟

همسر خود را وادار به نوازش کنید. سعی کنید به جای اینکه به پارتبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقنر خود اجازه دهید همه کارها را انجام دهد، باسن خود را کمی فشار دهید تا سرعت متناسب شود.

۵- Flatiron (پوزیشن اتو) پوزیشن جنسی خوابیده مورد علاقه آقایان

 

آقایان انجام مداوم پوزیشن اتو را خیلی دوست دارند، بسیاری از مربهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقدها در این حالت به ارگاسم سریع می رسند، چون ترکیبی از

  • کنترل کامل
  • تماس مستقیم با باسن زن
  • و دخول ساده و نرم

برای آنها مهیا شده است. اگر نمی دانید بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقه تعداد رابطه جنسی برای شما مناسب است، می توانید از این پوزیشن جنسی برای پیدا کردن عادت های خود استفاده کنید.

نحوه انجام پوزیشن اتو

خانم ها روی شکم روی تخت دراز بکشید،بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق پاها را صاف بگذارید، باسن را کمی بلند کنید. این بلند کردن باسن در پوزیشن جنسی اتو برای آقایان بسیار مهم است و تمایل آنها را بیشتر می کند.

این پوزیشن جنسی تناسب اندام مناسبی ایجاد می کبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقند، حتی آلت تناسلی مرد بزرگتر به نظر می رسد و لذت زیادی برای خانم ها به همراه خواهد داشت. در ضمن از بین پوزیشن های جنسی آقایان این مورد را بسیار دوست دارند.

مشاور و درمانگر جنسی معمولا این روش را برای آقایانی که دیر انزالی یا بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقاختلال بی میلی جنسی دارند توصیه می کنند.

روش نیلوفر و یا لوتوس ( lotus )

در پوزیشن لوتوس مرد به صورت چهار زانو نشسته وبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق زن از رو به روی او بر روی پاهای مرد می نشیند و باید با پاها و بازوهای خود مرد را بغل کند. پس از بغل کردن زن، آلت تناسلی مرد باید وارد واژن شود، در این روش بسیار لذت بخبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقش خواهد بود زیرا باعث تنگی واژن زن خواهد شد و کنترل سکس تا حد زیادی در دست زن می باشد.

بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق

پوزیشن نود درجه

در این روش زن باید در یک سطح صاف به پشت دربهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقاز کشیده و زانوهای خود را خم کند ، مرد نیز به پهلو قرار بگیرد به طوری که بدنش از زیر زانوهای زن عبور کند یا بتواند از زانوی زن به عنوان تکیه گاهبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق استفاده کند و دخول را انجام دهد. در واقع این روش شبیه حرف انگلیسی T بوده که برای مردانی که زود انزالی دارند روش مناسبی است.

بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق

روش عقابی

در پوزیشن عقابی زن باید رویبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق یک سطح صاف به پشت بخوابد و پاهای خود را بالا برده و از هم به صورت عدد 7 فارسی باز کند و مرد نیز بین پاهای او قرار بگیرد . پوزیشن عقابی از پوزیشن های بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقبسیار راحتی بوده که زن و مردان تازه کار می توانند به آن بپردازند.

پوزیشن زن در بالا (Woman on Top)

در این موقعیت، زن بالای مرد قرار می گیرد و صبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقورت هر دو رویبروی هم است. این موقعیت به زن اجازه می دهد کنترل بیشتری داشته باشد اما همچنان به زوجین اجازه می دهد از نظر احساسی با هم ارتباط داشتبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقه باشند. برای رسیدن به این موقعی، مرد باید بنشیند و به چیزی مانند نیمکت یا دیوار تکیه دهد. زن تا زمانی که اندام تناسلی آن ها تراز شود و امکان نفوذ وجوبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقد داشته باشد، خود را بالا نگه میدارد تا به نقطه مناسب دست یابد.

5-بهترین پوزیشن های سکس |داگ استایل (Doggy Style)

این موقعیت برای نفوذ عمیق عالی است. از اینبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق رو برای بارداری استفاده می شود. هم دست مردان و هم زنان را برای بازی و تحریک کلیتورال آزاد می گذارد. برای رسیدن به این موقعیت، زن روی دسبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقت ها و زانوها ایستاده و پاهایش را باز کرده است تا شریکش بتواند پشت او قرار بگیرد. او می تواند عرض پاهای خود را نزدیک تر یا وسیع تر تنظیم کند تا تفاوت های قد را تنظیم کند و تغییرات نفوذ را امکان پذیر کند. بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق

یکی دیگر از روشهای نزدیکی که به تنوع در رابطه جنسبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقی کمک می‌کند در زیر به تصویر کشیده شده است. اگر دوست دارید پوزیشن جدید جنسی را امتحان کنید، این مورد یکی از گزینه‌های مناسب است.

 

یکی از پوزیشن های مناسب برای رابطه جنسی در بابهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقرداری نشستن زن بصورت برعکس مانند تصویر زیر بر روی مرد است. به این پوزیشن دختر گاوچران برعکس گفته می‌شود.

 

یکی از دیگر روش‌های دخول که به ارگاسم همزمان در زوبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقجین کمک می‌کند. در این پوزیشن مرد به پشت می‌خوابد و زن بر روی اوی می‌نشیند. در این روش دخول بصورت کامل انجام می‌شود و زن نیز امکان تحریم پذیری بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقدر کلیتوریس را دارد. به این پوزیشن جنسی که در بین زن ها بسیار محبوب است دختر گاوچران Cowgirl گفته می‌شود.

همسرم فقط از چند پوزیشن محدود میتونه استفاده کنه، چیکار کنم؟

یکی از بهترین کارها این است که او را با پوزیشبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقن‌های مختلف و اثر تنوع پوزیشن‌ها بر جذابیت سکس آشنا کنید و با صبر و حوصله، هر چند وقت یکبار پوزیشن جدیدی را امتحان کنید. اگر برخی از پوزیشن‌ها را نمی‌بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقتوانید اجرا کنید یا همسرتان در مقابل ایجاد تغییر در رابطه جنسی مقاومت می‌کند، صحبت کردن با یک مشاور خانواده یا سکس‌تراپ به شما کمبهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقک می‌کند. شما در روال سکس‌تراپی می‌توانید با تکنیک‌ها و پوزیشن‌هایی که متناسب با علایق خودتان است آشنا شوید.

۲.به دلیل اضافه وزن توی رابطه جنسی با شوهرم به مشکل خوردم. چه پوزیشن‌هایی برای افراد چاق بهتره؟

تفاوت وزن زیاد زن و شوهر یکی از مواردی است که بابهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقث ایجاد مشکل در رابطه جنسی می‌شود. اما علاوه بر تلاش برای بهبود تناسب اندام، استفاده از برخی پوزیشن‌های خاص می‌بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقتواند کمک کننده باشد. شما باید پوزیشن‌هایی را انتخاب کنید که باعث فشار بدن‌تان روی شوهرتان نشود و دخول را نیز راحت‌تر کند. مثلا پوزیشنی به پشت بخواببهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاقید، یک بالش بزرگ زیر باسن‌تان قرار دهید و پاهای‌تان را به اندازه کافی باز کنید تا همسرتان بتواند به راحتی دخول را انجام دهد. همچنین می‌توانید پاهای‌تان را دور کمر همسرتان نیز قلاب کنید.

بهترین پوزیشن های سـکسی برای زنان چاق
بهترین پوزیشن های سـکسی و جنسی برای زنان چاق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter