بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی

بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی

بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی

بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی,بهترین پوزیشن های سکس,بهترین پوزیشن برای اولین رابطه زناشویی,پوزیشن های سکس برای رابطه زناشویی,روش‌های آمیزش جنسی زناشویی

پوزیشن جهش قورباغه

چکار بکنید: زانو بزنید و کف دستانتان را روی زمین بگذارید .همزمان با بالا نبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییگه داشتن باسن ، به سر و دستانتان استراحت دهید. حال شریک جنسیتان پشت شما روی زانوها نشسته و مقبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییاربت انجام میگیرد.

این وضعیت چه کمکی میکند: این پوزیشن جنسی باعث نفبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییوذ عمیق تر آلت می شود و به شما امکان استراحت روی بالش را می دهد.

حرکت را آتشین کنید: با دستانتان کلیتوریس خود را تحریک کنید. بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی

پوزیشن ایستاده و خم شده

چکار بکنید: هر دو بایستید ، شما از کمر به سمبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییت جلو خم شوید. شریک جنسیتان از پشت به شما نزدیک شود و رابطه جنسی اتفاق بیافتد.

این وضعیت چه کمکی میکند: خم شدن در طی این موقعیت بهترین پوزیشن های رابطه زناشوییجنسی به محکم تر شدن دیواره های واژن کمک می کند و شدت اصطکاک را افزایش می دهد.

حرکت را آتشین کنید: شریکتان میتواند با دست آزاد خود ، کلیتوریس شبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییما را تحریک کند ، و یا دستان شما را از پشت با تکه ای پارچه ببندد.

نزدیکی در بارداری ۷ پوزیشن نزدیکی با عکس و تصویر

در رابطه با رابطه جنسی در دوران بارداری پزشک به شما خواهد گفبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییت که نزدیکی برای شما و جنین خطرناک است یا خطری ندارد. با این حال باز هم خیلی از خانم‌ها می‌پرسند: آیا در دوران باردای می‌توان نزدیکی داشت؟
اگر پزشک شما را از نزدیکی در دوران بارداری منع نکرده، تا زمانی بهترین پوزیشن های رابطه زناشوییکه مایل به نزدیکی هستید و برایتان مشکل نیست، هیچ ممنوعیت برای شما ندارد. تغییرات و افزایش هورمون‌ها در دوران بارداری در بعضبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییی از بانوان می تواند تمایلات جنسی را به شدت افزایش دهد.

بدون شک شما می دانید چگونه با همسر خود نزدیکی کنید، امابهترین پوزیشن های رابطه زناشویی در دوران بارداری اوضاع فرق می کند.
گاهی در دوران بارداری شما خسته هستید یا بعد از یک فعالیتبهترین پوزیشن های رابطه زناشویی ساده خیلی زود خسته می شوید.

بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی

پوزیشن معمولی یا رو در رو

در روش زن به پشت دراز کشیده و بهترین پوزیشن های رابطه زناشوییپاها را باز کرده و مرد روی زن و بین پاهای او قرار می گیرد و عمل دخول را انجام می دهد، این روش مرد تحریک زیادی را تجربه می کند اما برای مردانبهترین پوزیشن های رابطه زناشویی یا زنانی که زود ارضا میشوند مناسب نیست.

پوزیشن پهلو به پهلو

در این پوزیشن زن و مرد روبروی هم قرار میبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییگیرند، زن کمی پای بالایی را بلند کرده و مرد دخول را انجام می دهد.

پوزیشن سگی

در این پوزیشن زن در حالت چهار دست و بهترین پوزیشن های رابطه زناشوییپا قرار می گیرد و مرد از پشت آلت خود را در واژن زن وارد می کند، در این روش مرد و زن هر دو تحریک زیادی را تجربه می کنند. بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی

آیا رابطه جنسی بهتر، می تواند باعث بهتر شدن اخلاق مرد شود؟

همانطور که می دانید اساس و پايه ی زنبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییدگي مشترك، ایجاد آرامش زن و مرد نسبت به یکدیگر می باشد. حال بدون شک یکی از عوامل اصلی احساس رضایت از زندگی، رابطه جنسی مطلوبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییب می باشد. یک رابطه ی جنسی مطلوب هم می تواند به عنوان یک عامل پیشگیری کننده از تنش ها و بد اخلاقی ها باشد و هم میبهترین پوزیشن های رابطه زناشویی تواند به عنوان یک عامل اصلی در کاهش تنش های عصبی موجود بوده و در درمان بد خلقی ها موثر واقع شود.

همچنین توجه کنید که حتی بسیاری از اختلاف ها و فاصبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییله های ایجاد شده میان همسران، ریشه در مشکلات یک رابطه ی جنسی صحیح دارد.

بنابراین می توان چنین اذعان داشت که بین اخلاق و رابطه بهترین پوزیشن های رابطه زناشوییی جنسی یک ارتباط دو طرفه وجود دارد که گاهی حتی تا جایی پیش می رود که برخی ممکن است مشکل زمینه ای خود را فراموش کربهترین پوزیشن های رابطه زناشوییده و مشکلات خود را بد اخلاقی های همسر عنوان کنند. حال آن که این بد خلقی ها ریشه در مشکلات رابطه جنسی داشته و به علت عدم توانایی در بروز آنبهترین پوزیشن های رابطه زناشویی، تشدید شده و اخلاق فرد را تغییر داده است.

بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی

افراد به راحتی می توانند با استفاده از آنها دانش خود را افزایش داده و همچبهترین پوزیشن های رابطه زناشویینین اطلاعات و توان خود را در زمینه ی عاطفی روحی و روانی و جنسی افزایش دهند.

همچنین بسیاری از سوالاتی که ممکن است برای هر یک از شما پیش بیاید بهترین پوزیشن های رابطه زناشوییقبلا توسط برخی از کاربران پرس و جو شده و توسط کارشناسان مربوطه یا سایر کاربران پاسخ داده شده‌ اند که می‌تواند برای شما نیز راهگشا باشند.

پوزیشن جنسی برای زنان چاق

(برای زنان چاق)در این حالت زن به پشت خوابیده ویک بالشتک بزرگ زیر باسنبهترین پوزیشن های رابطه زناشویی خود قرار میدهدو پاها را از هم باز نموده ومرد درمیان پاهای زن قرارمیگیرد.

سپس زن پاهای خود را به دور کمر ویا رانهای مرد حلقه میکند ویا اینکه باکفبهترین پوزیشن های رابطه زناشویی بر روی زن قرار ندهد وسپس به راحتی عمل دخول را انجام میدهد.

دراین حالت به راحتی میتوان دخول مهبل را انجام داد. علاوه براین که مرد به بهترین پوزیشن های رابطه زناشوییراحتی میتواند قسمت های حساس زن را بوسیده ومالش دهد وچون در هنگام آمیزش تقریبا همه قسمت ها وحتی اعصاب زن متوجه لذتی است که میبرد مرد میتواند قسمت های مختلف ازجمله:

لاله گوش و پستانهای زن را به آرامی گاز گرفته و بدین صورت زن را نیز تحریک نبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییموده تا به ارگاسم کامل برسد. دراین حالت میزان لذت ۵۰به۵۰ به نفع طرفین است.

منابع :

۱-تریبون آزاد جنسی

۲-شجاع مهدیه, جویباری لیلا, ثناگو اکرم. تغییرات روابط جنسی و رفتاری زوبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییجین در دوران بارداری. مجله دانشگاه علوم پزشکی قم : پاییز ۱۳۹۰ , دوره ۵ , شماره

توصیه های اسلامی

آنچه در مورد آمیزش جنسی خیلی مستحب است :

۱- مالش، لیسیدن و بازی کردن با پبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییستان زن در ابتدای آمیزش

۲-گفتن بسم ا… الرحمن الرحیم و اعوذ با… من الشیطان الرجیم قبل از آمیزش

۳-کوتاه کردن موهای زائد بدن قبل از آمبهترین پوزیشن های رابطه زناشویییزش ( زیر بغل ، بالای عورت ، شکم و زیر گردن )

۴-وضو گرفتن قبل از آمیزش

۵-شوخی کردن مرد با زن قبل از آمیزش

۶-استفاده از عطر توسط مرد و زن قببهترین پوزیشن های رابطه زناشوییل از آمیزش

۷-آرایش زن قبل از آمیزش استفاده از طلا توسط زن در حین آمیزش

۸-بازی مرد با آلت زن در حین آمیزش

-بوسیدن زن

بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی

۱۰-مکیدن زبان زن

۱۱-آمیزش در شب اول ماه رمضان آمیزش در شبهای دوشنبهترین پوزیشن های رابطه زناشوییبه ، سه شنبه ، پنجشنبه ، جمعه و ظهر روز پنجشنبه و عصر روز جمعه

۱۲-خوردن عسل بعد از آمیزش

۱۳-ادرار کردن بعد از آمیزش

آنچه در مورد آمیزش جنسی جایز و مباح است :

۱-بوسیدن آلت زن بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی

۲-لیسیدن آلت زن ( چوچوله )

۳-لیسیدن آلت مرد

۴-استفاده از کاندوم

۵-نگاه کردن به آلت زن

بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی

بهترین پوزیشن های رابطه زناشویی
بهترین پوزیشن های رابطه جنسی زناشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter