بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب,پوزیشن رابطه سکس مقعدی,بهترین رابطه جنسی از عقب,پوزیشن رابطه جنسی از عقب بدون درد,آمیزش جنسی مقعدی

هورمون پرولاکتین (Prolactin)

پرولاکتین (Prolactin) هورمونی است که بدن را برای تولید شیر تحریک می‌کند. کاربهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبناسان معتقدند زمانی که دیگر نیازی برای باردار کردن وجود ندارد، افزایش پرولاکتین (Prolactin) موجب کاهش میل جنسی مردان می‌شود.

هورمون وازوپرسین (Vasopressin) یا هورمون آنتی‌دیورتیک (ADH)

این هورمون که به هورمون تک همسری معروف است، با باردار شدن همسر در بدن بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبمردان بیشتر تولید می‌شود، هورمون وازوپرسین (Vasopressin) موجب سرکوب هورمون تستوسترون (Testosterone) می‌شود؛ زیرا این هورمون میبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبل جنسی را افزایش می‌دهد. ازاین‌رو با سرکوب کردن تستوسترون (Testosterone) پدر میل کمتری به برقراری رابطه جنسی و زناشویی خواهد داشت تا بتواند با کودک و مادر ارتباط عاطفی برقرار کند.

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

زن زانو زده و به جلو خم میشودبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبو یا سر خودرا روی بالش میگذاردو مرد از عقب آلت تناسلی خود رابه جلو فرو می‌کند. در این حالت نقطه حساس برای تحریک زن درون آلتش به علت برخورد پی در پی با نوک آلت بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبتناسلی مرد بشدت تحریک شده و زن در اینحالت بیشترین لذت جنسی را درون وجودش احساس می‌کند.

۱۰-زن و مرد مقابل هم می‌ایستندو عمل جنسی را انجابهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبم می‌دهند. دراین حالت دخول کامل انجام نمیشودولی کلیتوریس تحریک میشودو دست‌ها برای نوازش پستان‌ها و باسن زن آزاد هست.
۱۱-مرد می‌ایستد و زن آلت تناسلی وی را به داخل فرج خود فبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبرو می‌کند و آنگاه دست‌ها رابه گردن او حلقه کرده و پا‌ها رابه کمر او می‌زند و درواقع به مرد آویخته میشود. در این حالت وحدت کامل جنسی حاصل میشود و دخول کامل صورت می‌گیرد. بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب
۱۲-زن دست‌ها و سر را روی دسته صندلی میگذاردو به جلو خم میشودو مرد بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبمثل وقتی که می‌خواهند از عقب زن «معقد» با او طرف شوند آلت تناسلی خودرا از عقب به جلو می‌راند. در اینحالت دست‌ها برای نوازش پستان‌ها و سایر قسمت‌ها آزاد هست. بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

روش دوم : یکی از 19 حالت آمیزش الی این است که دربهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب این روش ، زن به پشت می خوابد و پاها را روی شکم خود خم می کند و یا بر شانه های مرد می گذارد و یا بر شانه های مرد می گذابهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبرد یا دور کمر کمر او حلقه می زند. در این حالت ، عمق واژن ، 3 الی 4 سانتیمتر کوتاهتر می شود و در نتیجه عمل دخول به طول کامل انجام می شود.این 19 حالات عالی برای آمیزش همسران است.

روش سوم : یکی 19 حالت عالی برای آمیزش زن بر لبه تختخواب یا میز نشسته و پاهایش را از هم بابهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبز و روی آرنج های خود را تکیه می کند. مرد بین پاهای او قرار می گیرد و آلت تناسلی خود را درون مهبل فرو می کند. برای اجرای این روش ، بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبقرار دادن چند بالش زیر باسن زن به منظور اینکه اندام جنسی زن به منظور اینکه اندام جنسی مرد در یک سطح و روبروی هم قرار بگیرد الزامی است.

پزشکی قانونی و تشخیص سکس مقعدی قبل از ازدواج

به طور کلی در پزشکی قانونی معاینات رابطه‌ی جنسی انجام نمی‌بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبشوند، مگر مسئله‌ای کیفری و یا حقوقی مطرح شده‌باشد. به طور کلی قبل از ازدواج آزمایش‌ها و معایناتی انجام نمی‌شوند که تشخیص دهند خانم یا آقا قبلا سکس مقبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبعدی داشته‌اند یا نه. حتی امروزه دیگر معاینات واژینال هم برای دادن گواهی پرده‌ی بکارت، قبل از ازدواج انجام نمی‌شود، مگر مشکلی پیش آمده باشد و با تقاضای طرفین و دلایل موجه این معاینه انجام شود.

اما در موارد تجاوز و مسائل مشابه، می‌توان در کمتر از ۴۸ ساعت بعد از انجام سکس مقبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبعدی، با مشاهده‌ی شل بودن عضلات اسفنگتر مقعد، داشتن رابطه‌ی جنسی مقعدی را تشخیص داد.بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

باورهای فرهنگی در مورد رابطه مقعدی

در جامعه اسلامی و کشور ما، بطور کلبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبی روابط جنسی خارج از چارچوب ازدواج جایز نیستند و حرام محسوب می‌شوند. علاوه براین از نظر اکثر مراجع سکس مقعدی حتی بین زن و شوهر نیز کراهت دارد یا بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبایز نیست؛ حتی اگر خود همسر راضی باشد.

حالت ضربدر

این پوزیشن مانند پوزیشن پهلو به پهلو است اما در ایبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبن حالت هردو پاهایشان را پشت یکدیگر قفل می‌کنند و با عقب و جلو کردن پاها رابطه جنسی را انجام می‌دهند. در این حالت باید فشار بسیار کم باشد در غیر این صورت دخول دردناک می‌شود. بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

حالت دنوکا

در این پوزیشن در حالی که زن ایستاده و پاهایش را باز کردبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبه مرد از پشت دخول را انجام می‌دهد و زن تا جایی که دستش را روی زمین قرار دهد خم می‌شود. اگرهردو قدرت بدنی و توانایی کافی داشتند مرد می‌تواند کمر زن را نگه دارد تا بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبپاهایش را بالا نگه دارد.

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

حالت ایستاده و معلق

در این پوزیشن مرد در جای خود می‌ایستد، زن دستانش را به دور گردن مردبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب می‌اندازد و پاهایش را به دور پاهای مرد قفل می‌کند. این حالت برای کسانی که می‌خواهند یک رابطه طولانی داشته باشند بسیار دشوار است و نیازمند تعادل بسبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبیار بالایی است. این پوزیشن تنها در مواردی که می‌خواهید بعد از مدت‌ها تنوع ایجاد کنید مناسب است، در غیر این صورت توصیه نمی‌شود.

حالت مرد ایستاده و زن نشسته

در این پوزیشن زن بر روی میز یا تخت می‌نشیند و مرد روبروی او ایستاده است. در بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقباین حالت زن می‌تواند پاهایش را دور کمر مرد قفل کند و یا با دست، پاهایش را بالا نگه دارد.

  • موضوع پنجم

در مورد تنظیم ارگاسم نگران نباشید.

بسیاری از خانمها در طول فعالیت جنسی اوج لذت جنسی را تا زمانبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبی که تجربه کافی ندارند انجام می دهند.

بسیار بعید است که بتوانید هر دو را در اولین دخول داشته باشید.

بنابراین سعی کنید از آن لذت ببرید و مطمئن باشید که به یکدیگر بگبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبویید چه چیزی برای شما لذت بخش است و به رضایت شما کمک کند.

  • موضوع ششم

آقایان، اگر آنها خیلی زودتر از آنچه که می خواستند راضی باشند، درست است.

کمی عشق بازی کنید، بخوابید و دوباره امتحان کنید. بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

بار دوم شما یک رابطه بهتر خواهید داشت.

درد در ابتدای ورودی بکارت پاره شده است.

در آلت تناسلی مرد اول ممکن است دردناک و بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقبخونریزی باشد.

با این حال، این خونریزی و درد طولانی مدت نیست و به سرعت حل می شود.

در بسیاری از خانمها، این حالتها تنها ده ثانیه طول میبهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب کشد و سپس همه چیز آرام خواهد شد.

برای اینکه این مرحله جنس خوبی داشته باشید، قبل از اینکه بکارت را بشکافید، سعی کنید مقدار زیادی از معاشقه را انجام دهید.

معاشقه برای افزایش ترشحات واژن و کاهش درد بالقوه مهم است. بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

توصیه می شود که یک ژل دخولی در کنار خویش داشته باشید.

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب
بهترین پوزیشن های رابطه جنسی از عقب و پشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter