بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

بهترین پوزیشن شب زفاف

بهترین پوزیشن شب زفاف

بهترین پوزیشن شب زفاف

بهترین پوزیشن شب زفاف,پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید,پوزیشین های عروس و داماد در شب زفاف,بهترین پوزیشن جنسی برای اولین دخول,بهترین رابطه سکسی شب زفاف

آیا ریختن اسپرم در دوران بارداری ضرر دارد

پزشکان توصیه می‌کنند با کامل شدن دورۀ بارداری و زمانی کهبهترین پوزیشن شب زفاف کودک آماده تولد می‌شود، برای تحریک زایمان از رابطه جنسی استفاده کنید؛ چرا که درون مایع منی ماده‌ای بنام پروستاگلاندین (Prostaglandin) وجود دارد که دهانۀ رحم را شل می‌کند. همچنبهترین پوزیشن شب زفافین هورمون اوکسی توسین (Oxytocin) که به‌ وسیلۀ ارگاسم در بدنتان ترشح می‌شود، می‌تواند موجب شروع انقباضات رحمی شود.بهترین پوزیشن شب زفاف

نقش دخول در تحریک زایمان قطعی نیست، اما در بیمارستان برای القاء زایمان، از تزربهترین پوزیشن شب زفافیق داروی شیمیایی پروستاگلاندین (Prostaglandin) استفاده می‌کنند.

زن روی لبه تختخواب نشسته و پاهایش را از هم باز و آویخته نموده بهترین پوزیشن شب زفافو روی آرنج‌های خود تکیه می‌کند. مرد بین پا‌های او می‌ایستد و آلت تناسلیش را درون آلت تناسلی زن فرو می‌کند.
برای انجام این نوع عمل جنسی باید چند بابهترین پوزیشن شب زفافلش زیر باسن زن گذاشت تا آلت تناسلی مرد وزن در یک سطح و رو بروی هم قرار گیرد. در این نوع عمل جنسی کلیتوریس «برجستگی نوک بالای آلت تناسلی دختران» بخوبی تحریک می‌بهترین پوزیشن شب زفافشود. همینطور این روش مناسبترین روش برای شب زفاف و پاره کردن پرده دختران هست و برای مردان چاق هم نزدیکی را آسان می‌کند.

۴-زن به پشت خوابیده و پا‌ها را از هم باز میکندبهترین پوزیشن شب زفافو بعد از فرو کردن آلت مرد در آلت تناسلی خودش به آرامی پاهایش را باز کرده و ران‌ها را بهم نزدیک می‌کند بطوریکه مرد کاملآ بین پا‌های زن قرار می‌گیرد. در این حالت فشار ران‌ها باعث تحریبهترین پوزیشن شب زفافک لب‌های بزرگ آلت زن و کلیتوریس میشود. این نوع عمل جنسی برای ماه‌های اول حاملگی مناسب هست، ولی برای مردانیکه آلت تناسلی دراز دارند مناسب نیست. بهترین پوزیشن شب زفاف

بهترین پوزیشن شب زفاف

۵-مرد به پشت می‌خوابد و پا‌ها رابه هم چسبهترین پوزیشن شب زفافبانیده و دراز می‌کند. زن پاهایش را در طرفین پا‌های مرد قرار میدهدو روی او مینشیندویا زانو زده و کمی به جلو خم میشودو بدست‌های خود تکیه میدهدو آلت تناسلی مرد رابهترین پوزیشن شب زفاف در فرج خود فرو می‌کند. در اینحالت فعالیت و حرکات رفت و آمد با زن هست و با تکان‌های پی در پی که به خود می‌دهد سبب ریخته شدن مایع لذتبخش مرد و ترشح شدن مایع لذتبخش خود میشود. بهترین پوزیشن شب زفاف

در سال‌های اخیر عدم رضایت جنسی از علل مهم طلاق در کشور بوده است.
پس مشکلات جنسی را باید جدی گرفت.

بهترین پوزیشن شب زفاف
تلاش‌هایی از قبیل: آموختن بهترین پوزیشن برای ارضای زنان و مردان
روش‌های مناسب پیش نوازشبهترین پوزیشن شب زفاف
لزوم صحبت درباره روابط جنسی با همسر خود

می‌تواند به شما کمک کند که کیفیت روابط خود را بالاتر ببرید.پس با اهمال و پشت گوش انداختن حل ایبهترین پوزیشن شب زفافن مشکل، لذت را از خود و شریک جنسیتان محروم نکنید.

همسر من در رسیدن به اوج لذت جنسی مشبهترین پوزیشن شب زفافکل دارد و پوزیشن‌های مختلفی که به کار بستیم نیز اثری ندارد، راهکار چیست؟
احساس می‌کنم که همسرم از رابطه جنسی ما لذت نمی‌برد، اما اعتربهترین پوزیشن شب زفافاض هم نمی‌کند، آیا از او بخواهم که با مشاور صحبت کند؟
با اینکه همسرم از روابط جنسی ما راضی است احساس می‌کنم بهبهترین پوزیشن شب زفاف اندازه کافی برای او جذاب نیستم، برای اینکه در نگاه او جذاب‌تر باشم چه کار کنم؟

شما می‌توانید با مشاوران متخصص و مجرب “نوا مشاور” تماس بگیرید تا با یک مکالمه کوتاه و مؤثر بتوانید، از بهترین پوزیشن‌های شریک جنسیبهترین پوزیشن شب زفاف خود اطلاع پیدا کنید تا در رابطه جنسی خود به اوج لذت برسید.

پوزیشن رو در رو (Face to Face)

این پوزیشن برای زمانی استبهترین پوزیشن شب زفاف که شما به دنبال صمیمیت بیشتر در حین دخول مقعدی باشید. در این حالت نیز مانند پوزیشن دختر گاوچران، میزان دخول و عمق آن را زن کنترل کند تا ناراحتی و دردی ایجاد نشود.

بهترین پوزیشن شب زفاف

8. پوزیشن دروازه بهشت یا دروازه آسمان (Pearly gates)

این پوزیشن در بین زوج ها طرفداران زبهترین پوزیشن شب زفافیادی دارد. نه تنها برای سکس مقعدی مناسب است& بلکه در رابطه جنسی واژینال و معمولی نیز می‌توان از آن استفاده کرد. با توجه به زاویه‌ای که این پوزیشن ایجاد می‌کند تحریکات بهتری صورت می‌گیرد. بهترین پوزیشن شب زفاف

علاوه بر موارد گفته شده انواع بسیار دیگربهترین پوزیشن شب زفافی از پوزیشن ها برای سکس مقعدی وجود دارند که می توان به پوزیشن‌های ساندویچی، سندانی، صندلی و غیره اشاره کرد.

  • پوزیشنی که به پشت بخوابید، یک بالش بزرگ زیر باسبهترین پوزیشن شب زفافن‌تان قرار دهید و پاهای‌تان را به اندازه کافی باز کنید تا همسرتان بتواند به راحتی دخول را انجام دهد. همچنین می‌توانید پاهای‌تان را دور کمر همسرتان نیز قلاب کنید. بهترین پوزیشن شب زفاف

سایر پوزیشن های جنسی رایج

حالت missionary

این پوزیشن معروف‌ترین و پرکاربردترین پوزیشن بهترین پوزیشن شب زفافجنسی در بین زوج‌ها است، که در آن خانم به پشت می‌خوابد و آقا روی او قرار می‌گیرد، به طوریکه هردو چهره به چهره هستند. این پوزیشن جنسی انعطاف‌پذیری بالایی داردبهترین پوزیشن شب زفاف. به این صورت که عمل دخول قابل تنظیم بوده و تحریک کلیتوریس، ران‌ها، سینه‌‌ها و سایر نقاط بدن زن امکان‌پذیر است.

حالت پهلو به پهلو

در این پوزیشن هر دو به پهلو دراز می‌کشند و دخول انجام بهترین پوزیشن شب زفافمی‌گیرد. در این پوزیشن، صورت باید روبروی یکدیگر قرار بگیرد.

کاهش درد اولین دخول

مهم ترین موضوع برای داشتن زندگی رضابهترین پوزیشن شب زفافیت بخش و در عین حال خشنودی ازدواج، هنر برقراری ارتباط با همسر در طول رابطه جنسی است.

بنابراین قانون جنسیت برای جنس مفهوم درست نیست. بهترین پوزیشن شب زفاف

از آنجا که انسان ها با یکدیگر متفاوت هستند و واکبهترین پوزیشن شب زفافنش های خاصی نسبت به یکدیگر نشان می دهند.

بنابراین، برخی از موارد زیر به طور کلی هستند و تنها می توانند یک راهنما باشند.

بهترین پوزیشن شب زفاف

مقدار درد اولین دخول مهم است

  • موضوع اول

روانشناسان توصیه می کنند که شبهترین پوزیشن شب زفافب اول نباید با جبر آغاز شود.

در اولین ورود و از بین بردن بکارت نه تنها باید بهترین پوزیشن شب زفافجبر کار نمی کند، بلکه باید دنباله و نتیجه صبر و شهوت، و شوهر باید عروس را به تدریج به تمایل و حالت مطلوب، به جای سرعت زیاد برساند.

استفاده از نیرو تنها دلسوزی خود را خنثی می کند. بهترین پوزیشن شب زفاف

در این مورد، او فقط بدن زن را جذب می کند و قادر به ضبط روح او نیست.

بنابراین، در شب، شوهر باید تمام اقدامات لبهترین پوزیشن شب زفافازم را اتخاذ کند و در پایان به راحتی و ظریف عمل کند و بداند که کوچکترین اشتباه در شب، سبب دلزده شدن است.

به طوری که همسرش خسته و ناراحت می شود که به راحتی قابل بازیابی نخواهد بود گاهی تا پایان ازدواج در زندگی می ماند.

با این حال، قرار نیست اولین ببهترین پوزیشن شب زفافرخورد جنسی به فرد صدمه بزند.

این افسانه که رابطه جنسی برای اولین باربهترین پوزیشن شب زفاف “باید” باعث درد و خونریزی شود، واقعیت ندارد.

حتی رابطه جنسی برای اولین بار می‌بهترین پوزیشن شب زفاف تواند احساس خوبی داشته باشد.

یکی دیگر از دلایل طبیعی ممکن رابطه جبهترین پوزیشن شب زفافنسی دردناک، رابطه جنسی در وضعیت ناراحت کننده است.

پوزیشن‌ هایی که باعث فرو کردن عمیق بهترین پوزیشن شب زفافمی‌ شوند می‌ توانند منجر به برآمدگی دهانه رحم شوند که می‌ تواند دردناک باشد.

تغییر موقعیت یا اجتناب از پوزیشن‌ هایی ناراحت کننده می‌ تواند این مسئله را به راحتی برطرف کند.

یکی دیگر از دلایل طبیعی احتمالی ناراحتی در طول رابطه جنبهترین پوزیشن شب زفافسی، نداشتن زمان کافی برای عشقبازی و مقدمات رابطه جنسی است.

بهترین پوزیشن شب زفاف
بهترین پوزیشن های شب زفاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter