بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول,بهترین پوزیشن زناشویی برای تحریک زن,روش‌های آمیزش سکس,آشنایی با بهترین پوزیشن سکس در رابطه زناشوئی,روش‌های دخول سکسی,پوزیشن جنسی برای اولین دخول

پوزیشن پسر گاوچران

چکار بکنید: به پشت بخوابید تا شریک جنسیتان بر بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولروی شما بنشیند و دخول انجام شود.

این وضعیت چه کمکی میکند: شدت نفوذ را بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولافزایش می دهد.

حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید سینه هایتان را نوازش کند

پوزیشن رقص باله

چکار بکنید: روی یک پا بایستید ، با شریک زندگبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولی خود روبرو شوید و پای دیگر را دور کمر او بپیچانید.

این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت جنسی امکان رابطه جنسی با تماشای صورت شریک جنسیتان را فراهم میکند

حرکت را آتشین کنید: اگر بدن انعطاف پذیری دارید ، سعی کنید که پای بلند شده تان را روی شانه او برابهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولی نفوذ عمیق تر آلت، قرار دهید.

پوزیشن خوابیده

چکار بکنید: ابتدا شما روی تخت دراز بکشید بعد شربهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولیکتان بر روی شما.به طوری که بتوانید صورت های یکدیگر را ببینید.

این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت جنسی سبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولاده ، زیبا ، مؤثر و با کمال تعجب همه کاره است.

حرکت را آتشین کنید: می توانید با تغییر دادن زاویه پاها ، احساس خوشایند تری به هردویتان ببخشید.

پوزیشن نزدیکی در بارداری حالت V

این پوزیشن برای دوران بارداری بسیار مناسب است و باعثبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول می شود تا به شکم فشار وارد نشود. وقتی روی پهلو دراز می کشید می توان گفت هیچ فشاری به شما وارد نمی شود. هر دو پای زن کنار همدیگر است و روی کمر بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولمرد قرار می گیرند. حتما از بالش برای آسیب نرسیدن به گردنتان استفاده کنید.

بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

پوزیشن های تصویری زناشویی در بارداری

زن در بالا کنترل گر باشید.

پوزیشین نزدیکی در بارداری

این پوزیشن و حالت نزدیکی برای دوران حاملگی به شما کمبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولک می کند که به شکم خود فشار وارد نکنید و کنترل خوبی داشته باشید. همچنین با کنترل عمق نفوذ آلت خیالتان راحت تر خواهد بود.

روش های نزدیکی در حاملگی (روی صندلی)

نزدیکی در حاملگی

پوزیشن با صندلی – همدیگر را در آغوش بگیرید.

مرد روی صندلی می نشیند سپس زن مانند تصویر بالا به او ملحق مبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولی‌شود; صندلی را کنار دیوار یا مبل قرار دهید تا بتوانید از آنها کمک بگیرید.

در پایان پس از انجام ارتباط جنسی بهتر است از همسرتان قدردانی کنید

 

چنانچه همه چیز به دلخواه شما پیش نرفت، صادق ومهربان بابهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولشید. زوج‌های زیادی بوده اند که نارضایتی یکی ازطرفین از رابطه جنسی سبب جدایی آن‌ها شده است. بدانید طلاق یا برقراری ارتباط جنسی با اشخاصی جز همسر تان (خیانت به همسر)، راه حبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولل‌ شایسته‌ای نیست.

شاید عشقبازی با کسی غیر از همسرتان بطور موقت مشکلتان را حل کند، ولی در مبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولدت طولانی مشکلات بیشتری برایتان ایجاد میکند و باعث آسیب جدی به زندگیتان میشود.

طلاق هم راهکار خوبی به شمار نمی‌رود. چنانچه به جای یافتن راهکار و رفع مشکل ، از آن فرار کنید، احتمال دارد همسر دیگری پیدا کنید که او نیز از نظر جنسی با شما ناهماهنگ نباشد، بنابراین از خود بپرسید این کار را تا کی ادامه خواهید داد؟بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

پیش از اینکه اقدام به جدایی از همسرتان کنید، ببینید آیا همسر تان از این موبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولضوع خبر دارد؟ و میداند که شما از رابطه جنسی با او ناراضی هستید؟

  • همچنین می توانید از دستکش نیز برای انجام این کار استفاده کنید.
  • ابتدا به ماساژ بدن همسرتان بپردازید بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولو با او در این باره صحبت کنید.
  • در حین صحبت کردن به آرامی قسمت اسفنگتر مقعد یا عضلات ورودی مقعد را بمالید.
  • در حین مالش عضلات ورودی مقعد با همسربهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولتان درمورد چگونگی این عمل صحبت کنید.
  • در حین صحبت کردن به آرامی انگشت خود را وارد کرده و چیزی حدود ۲٫۵ تا ۷٫۵ سانتی متر داخل شده و هنگامی که برجستگی را احساس کردید متوجه می شوید که به پروستات رسیده اید.
  • به آرامی و بدون کوچکترین خراش به مالش این قسبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولمت (نقطه ی جی) بپردازید.

بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

توجه کنید که در حین انجام این کار از مالیدن دیگربهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول قسمت های دستگاه تناسلی همسرتان غافل نشوید تا لذت بردن را برای او به حداکثر ممکن برسانید.

استفاده از این روش را در پوزیشن های متفاوت امتحان کنید تا بهترین حالت را برای تحریک پذیری بیشتر پیداکنید و به این طریق در رساندن همسرتان به اوج لذت جنسی نقش فعالی داشته باشید. بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

در صورتیکه کوچک ترین نارضایتی در شوهر خود مشاهده می کنید با او صحبت کنید تا او شبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولما را راهنمایی کند.
و اگر بی فایده بود با مشاوران رابطه جنسی تماس بگیرید.

  1. تنوع مبلغی: پاها روی سینه

پوزیشن مبلغ بسیار عالی است، زیرا راه های زیادی برایبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول لذت بردن در آن وجود داره. “به عنوان مثال ، به جای قرار دادن قفسه سینه به قفسه سینه ، سعی کنید پاهای شریک زندگیتون را در مقابل قفسه سینه خود قرار بدین.

“زنان هنوز هم این تنوع را دوست دارند زیرا ران های چسبان، همان مقدار تحریک کلیتوریبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولس را ارائه میده، سعی کنین کمی حرکت مفصل ران بیشتر بشه تا شریک زندگی تون در آن نقطه حس ارگاسم بهش دست بده.

مطمئناً مردان از احساس سفت تر ، توانایی تحریک عمیق تر بهره مند میشن و افزایش دیدشونم بیشتر است . بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

  1. تنوع به سبک سگی: قاشق انباشته

این پوزیشن لذت بخش ترین حالت برای آقایون است. و مطمئناً پوزیشن سگ کوبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولچولو نقطه قوت در بین پوزیشن ها برای آقایون است “کاملا مشخصه که چرا مردان این پوزیشن را عاشقانه دوست دارند.” بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

از سوی دیگر ، معمولا برای خانم ها این پوزیشن سخبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولت و دردناک است .البته پوزیشن دیگری هم وجود داره که برای خانم ها هم دلچسب و راحت است

“این پوزیشن شبیه به موقعیت شناخته شده قاشق کردن اسبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولت ، اما به جای اینکه در کنارهم بمانید ، شما و شریک زندگی تون در بالای یکدیگر قرار بگیرید.” بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

همسرم فقط از چند پوزیشن محدود میتونه استفاده کنه، چیکار کنم؟

یکی از بهترین کارها این است که او را با پوزیشن‌های مختلف و اثر تنوع پوزیشن‌ها بر جذابیت سکس آشنا کبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولنید و با صبر و حوصله، هر چند وقت یکبار پوزیشن جدیدی را امتحان کنید. اگر برخی از پوزیشن‌ها را نمی‌توانید اجرا کنید یا همسرتان در مقابل ایجاد تغییر در رابطه جنسی مقاومت می‌کند، صحبت کردن با یک مشاور خانواده یا سکس‌تراپ به شما کمبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولک می‌کند. شما در روال سکس‌تراپی می‌توانید با تکنیک‌ها و پوزیشن‌هایی که متناسب با علایق خودتان است آشنا شوید. بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

2.به دلیل اضافه وزن توی رابطه جنسی با شوهرم به مشکل خوردم. چه پوزیشن‌هایی برای افراد چاق بهتره؟

تفاوت وزن زیاد زن و شوهر یکی از مواردی است که باعبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخولث ایجاد مشکل در رابطه جنسی می‌شود. اما علاوه بر تلاش برای بهبود تناسب اندام، استفاده از برخی پوزیشن‌های خاص می‌تواند کمک کننده باشد. شما باید پوزیشن‌هایی را انتخاب کنید که باعثبهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول فشار بدن‌تان روی شوهرتان نشود و دخول را نیز راحت‌تر کند. مثلا پوزیشنی به پشت بخوابید، یک بالش بزرگ زیر باسن‌تان قرار دهید و پاهای‌تان را به اندازه کافی باز کنید تا همسرتان بتواند به راحتی دخول را انجام دهد. همچنین می‌توانید پاهای‌تان را دور کمر همسرتان نیز قلاب کنید. بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول

بهترین پوزیشن سـکس و روشهای دخول
بهترین پوزیشن های سـکس و روشهای دخول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter