بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد

بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد

بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد

بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد,بهترین پوزیشن جنسی سـکس برای اولین دخول و مقابله با درد,راهنمای کامل جلوگیری از درد حین رابطه‌ جنسی,بهترین پوزیشن سـکس برای افراد واژینیسموس,روش های کاهش درد و ناراحتی در اولین پوزیشن رابطه جنسی

پوزیشن هایی که زن در بالا قرار دارد

 

در این وضعیت ها زن بالاتر از مرد قرار دارد و کنترل رابطه زناشویی را می تواند در دسبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردت بگیرد. مهمترین پوزیشن در این گروه، پوزیشن دختر کابوی یا دختر گاو چران ( Cowboy Girl Position ) است. اگر مرد چاقی بیش از حد دارد و یا زن نیاز به دخوبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردل کامل دارد این وضعیت بسیار کمک کننده است. در پوزیشن دختر کابوی لذت نگاه به رفتار آتشین زن توسط مرد و امکان تحریک کلیتوریس توسط زن کاملا در دسترس است.

 

3- دخول از پشت

بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد

در این وضعیت ها مرد در پشت زن قرار می گیرد. مهمتریبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردن پوزیشن در این گروه، پوزیشن گربه ای ( Cat style – Dog Style ) است .در این گروه از پوزیشن ها امکان حرکت هم برای زن و هم مرد وجود دارد و حرکات سریعتر و محکمتر قابل انجام است

در اینجا بهترین پوزیشن های سکس را گرد آورده ایم ولی واقعیبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردت این است که در هر کسی چند تا ازاین پوزیشن ها کارآمد و لذت بخش است. شما می توانید این وضعیت ها را تست کنید و در نعدادی مهارت خود را بالا ببرید. بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد

در هر بخش 3 قسمت وجود دارد :

1- چکار بکنید : در این قسمت شما یاد مبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردی گیرد وضعیت بدنی شما و شوهرتان به چه صورت باشد.

2-این پوزیشن چه کمکی کی کند : در این بخبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردش به شما درباره فایده این وضعیت گفته می شود .

3-حرکت را آتشین کنید : در اینجا شما یاد می گیبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردرید چطور حرارت رابطه جنسی را بالا ببرید.

اگر سوالی دارید یا نظری دارید از طریق فرم پایین این صفحه بپرسید.

بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد

آشنایی با بهترین پوزیشن های جنسی

خوب به موارد زیر دقت کنید و از بین آنها بهبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردرین حالت در رابطه جنسی را انتخاب نمائید.

۱- مارپیچی (Corkscrew)

 

نحوه انجام این پوزیشن سکس

نزدیک لبه تخت یا نیمکت، روی ران و بازو قرار بگیرید و ران بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردها را به هم فشار دهید. پارتنر شما هم باید بایستند و میان پاهای شما قرار گیرد و از پشت مشغول فعالیت شود.

در طول این پوزیشن جنسی، فشار دادن پاها به همدیگر باعث مبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردی شود که پارتنر شما محکم ‌تر فشار وارد کند.

این نوع رابطه معمولا انجام نمی شود و در دسته پوزیشن های جنسی کم طربهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردفدار است اما اگر آن را به شیوه صحیح انجام دهید به طرفدار آن تبدیل خواهید شد.

در ویکی روان بخوانید: منظور از اعتیاد جنسی چیست؟

۲- چهره به چهره

 

نحوه انجام

همسر شما روی یک صندلی یا لبه تخت نشسته ابهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردست. به صورت چهره به چهره روی پاهای او بنشینید.

در طی این پوزیشن جنسی، شما می توانید زاویه و عمق وروبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردد و رانش را کنترل کنید. این وضعیت نشسته حمایت ‌کننده است و برای انجام رابطه جنسی عالی است. بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد

تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

همانطور که گفتیم رابطه جنسی و سکس یکبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردی از فاکتورهای مهم برای خوشبختی در زندگی زناشویی می باشد که باید به گونه ای انجام شود که شما و همسرتان در روز از آن چیزهای جدید یاد گربهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردفته و برای انجام دوباره آن تمایل داشته باشید. بنابراین تنوع در سکس لازم است.

رابطه جنسی زمان برای زن و مرد لذت بخش خواهد بود کبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درده آن ها موقعیت های مختلف جنسی را امتحان کرده باشند و هر بار برای یک تجربه جدید هیجان داشته باشند . لازم است بدانید که رابطه جنسی مانند بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردیک ورزش یا هنر می باشد که احساس لذتی که زوجین از انجام آن می برند، ارزش انرژی و تلاشی که برای آن می گذارد را دارد.

رابطه جنسی مناسب نشانه سلامت زوجین بوده و منجر به سلامتی نبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردیز می شود، بنابراین برای بهبود و حفظ شور و هیجان برای برقراری دخول و سکس می توان از پوزیشن های مختلف سکس بهره برد. بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد

بهترین پوزیشن های سکس مناسب برای مردان و زنان

خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردبط با بهترین پوزیشن های سکس پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.

شناسایی بهترین پوزیشن های سکس برای رابطه زناشویی مهم بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درداست. رابطه جنسی یکی از لذت های زوجین است. انجام مکرر موقعیت های یکسان می تواند به سرعت خسته کننده شود و زندگی جنسی زبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردن و شوهر راکد شود. فرقی نمی کند مبتدی باشید یا حرفه ای، با پوزیشن هایی که در ادامه ذکر شده است می توانید اوضاع را تغییر دهید و رابطه را گرم نبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردگه دارید. قسمت ابتدایی پوزیشن های موردعلاقه زنان و در قسمت انتهایی پوزیشن های مورد رضایت مردان آورده شده است.

بهترین پوزیشن های سکس برای زنان

زنان به دلیل مهرورزی و میزان عشقی که در خود دارند و هنگبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردام رابطه جنسی این حس به اوج خود می رسد نیازمند درآغوش کشیده شدن و دربرگرفته شدن توسط مردان هستند. آن ها پوزیشن های جنسی مخبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردتلفی را را دوست دارند که در این قسمت معرفی می شود.

اینفوگرافیک بهترین پوزیشن های سکس

بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد

1-پوزیشن میسیونری (Missionary)

این موقعیت به دلیل سادگی و تنوع زیادبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردی که برای هر دو شریک ایجاد می کند مشهور است. به سادگی با تغییر زاویه پاها، می توانید احساسات برانگیخته شده از این وضعیت را تغییر دهبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردید. این پوزیشن درعین حال که اجازه نفوذ عمیق به داخل واژن را می دهد بلکه باعث ایجاد ارتباط عمیق بین زن و شوهر می شود. همچنین یکی از رایج ترین موقعیت هایی است که به زنان بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درداجازه می دهد از طریق رابطه جنسی به ارگاسم برسند چراکه آلت تناسلی مرد با ضربه های توسط قسمت داخلی آلت تناسلی خود به نقطه g زن بیشتر ضربه میبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد زند. برای شروع با پوزیشن میسیونری، زن به پشت دراز می کشد و مرد بین ران های پهن شده او قرار می گیرد. به طوری که نواحی تناسلی آنها در یک راستا قرار می گیرد و نفوذ امکان پذیر می شود.

بهترین پوزیشن سکس کدام است؟

محبوب‌ترین و شاید بتوان گفت پراستفاده‌ترین حبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردالت رابطه زناشویی هم هست، روش دخول مرد روی زن است. این پوزیشن دخول علاوه بر اینکه برای هر دو نفر لذت بخش است، ساده و سریع و بسیاربهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد کاربردی است. نام این حالت از رابطه جنسی میشنری Missionary است.

 

در روش دخول مرد روی زن ، دخول با تحریک‌پذیری کلیبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردتوریس انجام می‌شود. این روش دخول در زمان بارداری توصیه نمی‌شود.

یکی دیگر از بهترین پوزیشن سکس حالتی است که زن به پبهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از دردشت خوابیده و پاهای خود را به داخل شکم جمع می‌کند و مرد در زمان دخول کمترین فشار را به شکم زن وارد می‌کند. این روش نیز از محبوبیت بالا و البته لذت زیاد برای طرفین برخوردار است. بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد

بهترین پوزیشن سـکس برای جلوگیری از درد
بهترین پوزیشن های سـکس برای جلوگیری از درد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter