بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان,بهترین پوزیشن برای اولین رابطه زناشویی,پوزیشن رابطه جنسی برای اولین دخول,آموزش اولین رابطه دخول و بهترین پوزیشن,بهترین پوزیشن های رابطه جنسی

چکار بکنید : همسرتان روی صندلی یا لبه تخت نشسته است. رو در روی او قربهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانار می گیرید ، پاها را در دو طرف قرار داده و در اغوش او فرو می روید.

این وضعیت چه کمکی می کند: در این موقعیت جنسی ، شما کنترل زاویه و عبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانمق ورود و شدت حرکات را کنترل می کنید. نشسته بودن باعث می شود تحریکات در اختیار شما باشد ، بنابراین در این وضعیت خود را برای یک ماراتن جنسی آماده کنید.

حرکت را آتشین کنید: بگذارید انگشتان و دستانتان به جای شما صحبت کنند . پبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانس از نشستن ، می توانید دست های خود را در هر کجای بدن خود و یا همسرتان قرار دهید تا جالب تر جلوه کنید. می توانید دستان همبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانسرتان را نیز هدایت کنید.

پوزیشن سگ وحشی

چکار بکنید : روی چهار دست و پا قرار بگیرید ، سپس از همبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانسرتان بخواهید در پشت سر شما زانو بزند ، و بالاتنه اش کمی به روی شما متمایل باشد . به طوری که کاملا بر شما تسلط داشته باشد بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

  • پوزیشن زن در بالا

این پوزیشن به مادر کمک میکند که فشار کمتری به شکمش واردبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان شود و همینطور کنترل خوبی به عمق نفوذ آلت همسرش داشته باشد و سرعت و شدت سکس را در دست بگیرد. بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

فواید رابطه جنسی در دوران بارداری

در حقیقت انجام پوزیشن های زناشویی برای بارداری و سکس داشبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانتن همانند ورزش کردن در بارداری باعث می شود شما عضلات قوی داشته باشید و به بدن خود در راحت تر شدن زایمان کمک کبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زناننید. برقراری رابطه جنسی در این دوران از فوایدی برخوردار می باشد که در ادامه نگاهی کوتاه به مهم ترین آن ها کرده ایم : بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

  • کاهش فشار خون : برقراری رابطه جنسی و انجام پوزیشن های زناشویی بربهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانی دوران بارداری باعث تنظیم و کاهش فشار خون مادر می شود. این هورمون به مادر باردار کمک می کند تا تنش های بدن و روبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانان خود را از بین ببرد در نتیجه فشار خون مادر طبیعی می شود.
  • کاهش درد : خانم های باردار در حین انجام پوزیشن های زناشویی برای بارداری و سکس با افزایش احساسابهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانت شدید عشق درد در جسم به مقدار زیادی کاهش پیدا می کند.
  • خواب آرام : کمر درد، تکرر ادرار، استرس و … به مادر باردار اجازه خوابی راحت نمی دهد از این رو برقراری رابطه جنسی می تواند به مادر کمک کند تا خواب عمیق تر و سالم تری داشته باشد. بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

چند تکنیک ماساژ جنسی:

– برای آغاز ماساژ اول صورت او را نوازش کبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زناننید تا اضطراب و خستگی او برطرف شود.
– ماساژ گردن و شانه و پشت به دفع دردهای عضلانی کمک میکند.
– ماساژ سراسر بدن از فرق سر تا انگشت پا بسبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانیار تحریک کننده است.
– شما میتوانید بعضی جاهای بدنش را به نرمی و با ملایمت و بعضی جاهای دیگر را محکم و با فشار ماساژ دهید.
بسیاری از زوجها که پس از کار هر روزه خسته بوبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانده و میلی به انجام ارتباط جنسی ندارند بوسیله ماساژ جنسی ، بخوبی تحریک و آماده انجام ارتباط جنسی میشوند از طرف دیگر ماساژ جنسی رابطه و اعتماد میان شما را افزونتر میسازد.
– در هنگام ماساژ جنسی بایست به عکس العمل کلابهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانمی و جسمی همسرتان توجه کرده و با توجه به میزان رضایت و نیاز او به ماساژ سایر قسمتهای بدنش ادامه دهید.
– همیشه بدن همسر خود را باعشق و حساسیت لمس کنید و بیابهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زناند داشته باشید که یک ماساژموفق منحصرا با لمس عاشقانه انجام میشود.

سپس با یک دست آلت مرد را در دست گرفته و با دهان نیزبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان رابطه دهانی انجام میدهد. اگر خیلی در سکس دهانی تجربه ندارید اشکالی ندارد. فقط خونسرد باشید و خیلی آرام و عاشقانه پیش بروید. بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

پوزیشن جنسی برده

در این پوزیشن سکس دهانی مرد دراز کشیده، بالا تبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زناننه خود را بالا آورده و روی آرنج هایش تکیه میکند، سپس پا های خود را از قسمت زانو ها خم کرده و از هم فاصله میدهد.زن جلوی مرد زانو زده و سر خود را خمبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان میکند تا بتواند رابطه دهانی را انجام دهد. مردان هنگام رابطه دهانی خیلی دوست دارند که زن را تماشا کنند، به همین دلیل این پوزیشن قطعا مورد علاقه شوهر تان خواهد بود. بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

پوزیشن جنسی زمزمه

به جرات میتوان گفت که اگر در این پوزیشن برای همسر خود رابطه دهانی انجبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانم دهید، او را دیوانه خود خواهید کرد!برای انجام این حالت از پوزیشن های رابطه جنسی دهانی مرد باید به حالت نیمه خوابیده قربهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانار بگیرد و یک بالشت پشت خود قرار داده، دست ها کنار بدن و پا ها صاف و با کمی فاصله باشد.

زن نیز جلوی مرد دراز میکشد و سر خود را به آلت تناسلی او نزدیک میکند. در بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زناناین پوزیشن زن باید پا های خود را همانند تصویر خم کند و میتواند برای ارضا کردن بهتر همسر خود از دست هایش نیز استفاده کند.در این پوزیشن مرد به راحتی میتواند سر زن را تکان دهد، مو های او را در دست بگیرد و یا صرفا از منظره لذت ببرد!

مکان رابطه باید یک فضای آرام و امن در یک اتاق در بسته یا در محیطی باشد کهبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان در آن مطمئن شوید که هیچ اشرافیت وجود ندارد.

بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

آنجا که فضایی امن و آرام به اندازه کافی بربهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانای همسر فراهم می کند.

  • در رابطه جنسی افراط گرایی نکنید

راز موفقیت زوج های خوشبخت این است کبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانه به اندازه رابطه جنسی دارند.

زن و شوهر باید در طول دوره های منظم رابطه جنسی دبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زناناشته باشند و از آنجا که روابط جنسی بیش از حد باعث عدم روابط بلند مدت می شود، چنین چیزی قابل قبول نیست.

  • از کارهای خیالی و فراتر رفتن از حد رابطه خودداری کنید.

از آنچه که در فیلم های پورنو و فیلم های هالیوودی مبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانشاهده می کنید دور شده و تحت تاثیر آن ها قرار نگیرید.

  • قبل از رابطه جنسی، اگر شما در مورد آن نگران هستید آن را بهبود بدهید.

اگر در مورد یک موضوع خاص ناراحت هستید یا به دلایلی، دربهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانباره ی همسر خود احساس ناراحتی کرده اید، موضوع را با او به اشتراک بگذارید و نگرانی خود را حل کنید، زیرا باعث می شود که روان شما دبهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانرگیر شده و شما نمی توانید رابطه شاد با همسر خود داشته باشید.

  • سوءاستفاده نکنید

زن باهوش و کار ازموده هرگز رابطه جنسی ربهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنانا با دیگر مسائل زندگی مشترک مخلوط نمی کند و هرگز از رابطه به عنوان یک سلاح برای تامین نیازهایش استفاده نمی کند. بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان

 

بهترین پوزیشن برای اولین رابطه جنسی زنان
بهترین پوزیشن ها برای اولین رابطه جنسی زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter