بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی

آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی

آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی

آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی,بهترین پوزیشن های سکس زناشویی,آموزش روش‌های آمیزش جنسی زناشویی,آموزش بهترین پوزیشن های سکس و رابطه جنسی

سؤالات متداول در مورد رابطه جنسی در بارداری

دوران بارداری برای همۀ مادران همراه با لحظات و تجربیات خوب و بد خواهد بوآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویید. ممکن است در این دوران با مشکلات و سؤالاتی روبرو شوید که نیاز به راهنمایی داشته باشید.

فراموش نکنید که حفظ رابطه زناشویی در تمام دوران بارداری برای شما الزامی است آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییو تنها در مواردی که متخصص زنان این کار را ممنوع کند، باید از آن اجتناب کرد. در این مقاله به رایج‌ترین سوالاتی که در مورد برقراری رابطه جنسی آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییو رابطه زناشویی برای مادران باردار ایجاد می‌شود، می‌پردازیم:

آیا میزان لذت جنسی در بارداری تغییر می‌کند؟

احتمالاً خیر. زیرا نسبت به دوران پیش از بآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییارداری، حدود یک و نیم برابر خون بیشتری در بدن شما وجود دارد و این افزایش جریان خون می‌تواند شما را نسبت به تماس حساس‌تر کند. به همین دلیل با سهولت و راحتیآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی بیشتری در دوران بارداری اوج لذت جنسی را تجربه می‌کنید.

مرد وزن روبروی یک دیگر به پهلو دراز می‌کشند و زن یک پای خودرا بروآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییی پای مرد میاندازد و مرد به وسط پای او می‌رود و آلت تناسلیش را درون فرج زن فرو می‌کند.
۱۴-زن به پهلو و پشت به مرد می‌خوابد و مرد آلت تناسلی خودآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییرا از عقب به جلو میراند. این حالت نیز برای زمان حاملگی مناسب هست.
۱۵-زن به پشت میخوابدومرد یک پهلو طوری قرار میگیردکه نسبت به بدن زن عمود بآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییوده و زیر ران‌های بلند شده زن قرار گیرد بطوریکه ران‌های زن روی باسن مرد باشد. یکی از مزایای این روش این هآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییست که انجام آن ساده بوده و درضمن هیچکدام سنگینی دیگری را تحمل نمی‌کند. در اینحالت مرد می‌تواند ناحیه فرج و کلیتوریس زن «برجستگی نوک بالای آلت تناسلی زن» رابا دست تحریک کند. آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی

آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی

روش چهارم : در این روش ، زن به پشت می خوابد و پآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییاهایش را از هم باز می کند؛ اما بعد از دخول ، ران ها را به هم نزدیک می کند وبه آرامی پاهایش را می بندد یا روی هم قرار می دهد ، به طوری که زنآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی کاملاً بین پاهای مرد واقع می شود. در این حالت فشار ران ها باعث تحریک لب های بزرگ آلت زن و کلوریتوس می شود. این نوع عمل جنسی برای زنانی که احساس می کنند واژن آنها گشاد است خوب است .

روش پنجم :مرد به پشت می خوابد و پاهایش را دراز می کند ، زن روی مرد می نشیند و پاآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییایش را در طرفین مرد قرار می دهد و یا زانو می زند و کمی به جلو خم می شود و به دست های خود تکیه می دهد و آلت تناسلی مرآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویید را در فرج خود فرو می کند. در این حالت فعالیت و حرکات رفت و آمد و ابتکار عمل با خانم است.به خصوص خانم هایی که دیر ارضا می شوند، می توانند طوری بدن خود را تنظیم کنند که سر آلت تناسلی مرد ، کلوریتوس و G spot را تحریک کند و در حداقل زمان به مرحله اورگاسم یا لذت نهایی برسد ، که بسیار ساده و آسان است . آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی

شایعات و باورهای نادرستی که در مورد سکس مقعدی وجود دارند؛

  • در این روش احتمال بارداری وجود ندارد.

با اینکه احتمال بارداری در سکس از پشت بسیار کمتر ازآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی دخول واژنی است اما باز هم احتمال آن وجود دارد. در هر حالتی که آلت تناسلی مردان در نزدیکی واژن باشد، احتمال انتقال اسپرم ها به واژن و در نتیجه بارداری وجود خواهد داشت. آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی


  • فقط مردان همجنسگرا سکس از پشت را انجام می‌دهند.

بیشتر مردان همجنس باز سکس مقعدی دارند، اما نه همه آن ها. همچنیآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویین افراد با هر جنسیت یا گرایش جنسی‌ از جمله افراد دگرجنس گرا ممکن است از داشتن آن لذت ببرند. حتی در برخی موارد زنان با استفاده از اسباب بازی‌های جنسی سکس مقعدی انجام می‌دهند.


  • احتمال ابتلا به بیماری های مقاربتی در سکس آنال کمتر است.

احتمال ابتلای به انواع بیماری مقاربتی در سکس مقعدیآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی اگر بیشتر نباشد، کمتر هم نیست. بافت مقعد حساس است و به راحتی خراشیده و زخم می‌شود. به همین دلیل حفرات و راه نفوذ بیشتری برای ورود آلودگیآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی ها به بدن وجود خواهد داشت. معمولاً فردی که دخول مقعدی روی او انجام می‌شود، نسبت به فردی که دخول را انجام می‌دهد بیشتر در معرض این بیماری هاست.

حالت چرخیدن

در این پوزیشن مرد باید به پشت روی زمین دراز بکشد و آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییرا از زمین جدا کند بعد از جدا کردن زانو باید ران‌ها را نیز بالا نگه دارد ( به صورتی که پل درست شود) و زن روی الت تناسلی او بنشیند. برای استفاده از این پوزیشن باید اآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییز قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای برخوردار باشید و بهتر است برای مدت زیادی ادامه پیدا نکند.

آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی

حالت دخول از بالا

در این حالت خانم به پشت دراز می‌کشدآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی و پاهایش را بالا می‌آورد. آقا روی زانوهایش جلوی خانم می‌ایستد و خانم پاهایش را روی سینه آقا می‌گذارد، به طوریکه واژن در مقابل آلت تناسلی آقا قرار گیرد و دخول انجام شود. درآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی این پوزیشن نقطه G به خوبی تحریک می‌شود.

حالت ایستاده

آقا به یک میز یا دیوار تکیه دهد، با در آغوش گرفتن خانم از زیر باسنش، واژن اآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییو را مقابل آلت تناسلی خود قرار دهد.

بهتر است خانم برای ایجاد کنرل بیشتر، پاهایش را دور پاهای آقا حلقه کند. خانم با تکان‌های آرام و تماس دادن کلیتوریس خود به آلت تناسلی آقا می‌تواند باعث تحریک همزمان هردوطرف شود.آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی

یک حالت دیگر در پوزیشن ایستاده این است که خانم به یک دیوار تکیآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییه دهد، به طوریکه صورتش به سمت دیوار باشد و آقا پشت او قرار بگیرد. خانم باید پاهایش را از هم باز کند و آقا از پشت دخول را انجام دهد.

از آنجا که تخلیه واژن برخی از زنان در اولین ورود به دلیل استرس وآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی اضطراب کافی نیست، این باعث درد می شود.

بنابراین، استفاده از ژل روان کننده می تواند موثر باشد.

همچنین ژل روان کننده احتمال پارگی کاندوم را در طول رابطه کاهش می دهد. آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی

بهترین پوزیشن جنسی برای اولین دخول کدام است؟

  • موضوع هفتم

تا سه روز پس از اولین دخول، یک خونریزی جزئآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییی طبیعی است و نباید نگران کننده باشد.

اما اگر به خونریزی ادامه دهید، باید به متخصص زنان و متخصص زایمان مراجعه کنید.

مردان نگران نباشند اگر خونریزی را در اولین دخآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییول مشاهده نمی کنند.

علاوه بر غیبت بکارت در بعضی از زنان، اگر زن در طول رابطه جآموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویینسی آرام و ریلکش باشد، وقت کافی برای عشق کردن دارد، او با سمت دیگرش به آرامی احساس می کند و دهان واژن به اندازه کافی مرطوب می شود.

آلت تناسلی به آرامی وارد واژن او می شود.آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی

به این ترتیب، ممکن است در اولین دخول خونریزی نشود، یا به دلیل نوع خاصی از پرده ارتجاعی، چنین حادثه ای رخ می دهد.

اما اگر زن ناراحت یا ترسیده باشد و پاهای او جمع شود،آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی واژن تنگ می شود و در هنگام ورود، خونریزی اتفاق می افتد.

“مشاورانه” سایت علمی است که که به مشاوره خانواده و روانشناسی می پردازد آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشوییو شما را در تربیت کودکان ، داشتن رابطه جنسی موفق تر همراهی می کند. رزرو وقت سکستارپ آموزش

پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی

 

آموزش پوزیشن های جنسی سـکسی زناشویی
آموزش پوزیشن های رابطه جنسی سـکسی زناشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter