بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی بری بت berrybet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت بری بت berrybet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 28, 2024

آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی

آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی

آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی

آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی,پوزیشن های سکسی,انتخاب پوزیشن‌ های سکسی مناسب,بهترین پوزیشن های زناشویی,انواع پوزیشن‌های زناشویی,بهترین پوزیشن های سکسی تحریک خانم ها

پوزیشن کوه جادویی

چکار بکنید: شریک زندگی شما نشسته ، پاها را خم کرده و به دآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییست و ساعد خود تکیه داده است. شما همین کار را می کنید و بعد از آن به او نزدیک میشوید تا اینکه ارتباط برقرار شود. آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی

این وضعیت چه کمکی می کند: شما با نگاه کردن به یکدیگر احساآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییس صمیمیت بیشتری خواهید کرد. با برخورد کردن کلیتوریس بر روی لگن وی ، تحریک خود را افزایش دهید.

حرکت را آتشین کنید: تکه های یخ را روی سینه خود بکشید و بگذارید آب آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییسرد در زیر لگن او جمع شود.

پوزیشن گاوچران

چکار بکنید: روی تن شریکتان بنشینید و بر روی زمین زانو بزنید، دسآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییتانتان را بر روی سینه شریک جنسیتان بگذارید و با کمک ران های خود ، بدنتان را بالا و پایین ببرید. شما می توانید با تکیه به عقب و حمایتآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی از خود بر روی رانهای شریکتان ، مقداری از وزن خود را از طریق لگن وی تسکین دهید.

این وضعیت چه کمکی می کند: با تسلط بر این موقعیت جنسی ، ارگاسم خود را به تاخیر می اندازید.

حرکت را آتشین کنید: زانوهایتان را از هم دور کنید تا به او نزدیکآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی تر شوید.

گاهی بدون هیچ دلیلی ممکن است احساس افسردگیآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی کنید و یا استرس داشته باشید.
برای انجام عمل نزدیکی بهترین موقعیت را برای خود پیدا یا ایجاد کنید تا بتوانید لذت ببرید.
وقتی در دوران بارداری می خواهید با همسر خود نزدیکی کنآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییید تفاوت‌هایی احساس می کنید; بزرگ تر شدن شکم یکی از این تفاوت‌هاست که می تواند روی نزدیکی شما تاثیر گزار باشد.

۱۵ پوزیشن نزدیکی در بارداری همراه با عکس

در این قسمت پوزیشن های نزدیکی برای رابطه جنسی در حآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییاملگی و بارداری، با کمک تصویر و توضیحی کوتاه به پاسخ سوال:
در دوران بارداری چگونه نزدیکی کنیم می‌پردازیم. سعی کنید این حآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییالت های نزدیکی را از ماه سوم به بعد استفاده کنید.

آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی

پوزیشن سوارکاری

در این پوزیشن مرد به پشت دراز کشیده و زآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویین روی مرد قرار گرفته و آلت مرد را وارد واژن خود میکند و به آرامی بالا و پایین میرود، این روش تحریک به عهده زن می باشد و برای مردانآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییی که زود انزال میشوند بسیار مناسب است زیرا زمانی که نزدیک ارضا شدند از زن میخواهند تحریک را متوقف کند و زمانی که آرام شدند دوباره تحریک را از سر بگیرد.

پوزیشن سوارکاری معکوس

همانند روش بالا ولی زن پشت به مآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییرد قرار می گیرد در این روش چون نقطه جی در زن با حشفه مرد هنگام دخول در تماس بیشتری با هم قرار میگیرد، زن و مرد هر دو تحریک زیادی آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییجربه می کنند و به دلیل مدت زمان بیشتری که مرد تا رسیدن به ارضا تجربه میکند لذت بیشتری از رابطه میبرد و این پوزیشن در زمان بارداری نیز بسیار مناسب است.

شناخت نقطه ی جی در آقایان و روش تحریک آن :

شاید شما نیز درمورد نقطه ی جی و نحوه ی آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییتحریکات آن برای ارضا شدن زنان چیزهایی را شنیده اید اما آیا می دانستید نقطه ی جی در مردان نیز وجود دارد؟

نقطه ی جی که برگرفته از اصطلاح انگلیسی G-spot است و بعضی نیز به آن نقطه ی پی نیز می گویند چآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییرا که مربوط به غده ی پروستات است .

نقطه ی جی در مردان در ناحآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویییه ی پروستات است که در فاصله ی بین مقعد و ناحیه ی انتهایی بیضه ها قرار دارد. این فاصله که حدودا ۴ تا ۵ سانتی متر است میاندوراه یا پرینه نیز نامیده می شود.

برای رسیدن به این نقطه تنها راه آنال اسآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییت. چنانچه همسرتان تمایل به انجام این کار را دارد می توانید به روش زیر این نقطه از بدن همسرتان را به درستی تحریک کنید.

اما چگونه:

  • توجه کنید که ابتدا به خوبی ناخن هآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییای خودتان را کوتاه کنید چرا که هدف شما از این کار تحریک و لذت برد بیشتر همسرتان است نه آزار دادن او که احتمالا با ناخن ها ایجاد می شود. آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی

بهترین پوزیشن های رابطه ی جنسی لذت بخش

از آنجایی که ترجیحات جنسی یک شخص ممکآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویین است همیشه یکسان نباشد، و این عدم همسانی در به ارگاسم رسیدن بین آقایون و خانم ها یکسان نیست .

متاسفانه خانم ها خیلی دیرتر، به خط پایان ارگاسم میرسنآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی، برخی از متخصصان سکس با آزمایشاتی که انجام دادند یه این نتیجه رسیدن، که موقعیت های جنسی پیشرفته مبتنی بر یوگا ، بسیار مبتکرانه، جالب و مورد پسند خانم ها است و برای تغییر و تحولات عالی می باشد ، آنچه که زنان واقعاً بیشترین خواهان آن هستن، ارگاسم ورسیدن به نهایت لذت است .

در این مقاله به پوزیشن های می پردازم که مربوط به خانم های عزآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویییز است و از آقایون خواهش می کنم این پوزیشن ها را مدنظرشون بگیرن و فقط به ارگاسم و لذت خودشون اکتفا نکن .

حق هر دو نفر شماست که از رابطه جنسی لذت ببرید و این را همآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی در نظر بگیرین که بیشتر نزاع ها و درگیری از اتاق خواب شروع میشه؛ و کاملا مهم است که به نظرات و فانتزی های هم گوش کنین و اگر آسیب زا نیستن و مشکلی ندارن حتما از آنها بهره ببرین. آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی

آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی

  1. پوزیشن مبلغ

مبلغین یکی از محبوب ترین موقعیتهای جآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویینسی برای خانم هاست و این پوزیشن را به شدت دوست دارن. و این پوزیشن جنسی بین زوجین صمیمت بیشتری ایجاد آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییمی کنه، و به شما این امکان را میده تا رسیدن به خط پایان و اوج لذت ، به چشمان عمیق همسرتان نگاه کنین.

“این حرکت باعث تحریک کلیتوریس زن میشه و بسیار بآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییرای زن جذاب و دلنشین است و به ارگاسم می رسد ، نزدیک به ۷۰٪ خانم ها به اوج لذت جنسی با این پوزیشن دست پیدا می کنن.” آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی

آنچه در مورد آمیزش جنسی مکروه است :

۱-آمیزش از مقعد اگر زن راضی باشد

۲-آمیزش بین اذان صبح تا طلوع آفتاب

۳-آمیزش بین غروب آفتاب تا اذان مغرب

۴-آمیزش در ساعات اوآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییلیه شب

۵-آمیزش در زمان کسوف و خسوف

۶-آمیزش در اول ، وسط و آخر هر ماه ( قمری ) به استثناء شب اول ماه رمضان

۷-آمیزش در شب نیمه شعبان ، شب عید فطر ، شب عید قربان ، شب اول صفر

۸-آمیزش درشب قبل از سفر

۹-رو به قبله و یا پآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییشت به قبله بودن

۱۰-آمیزش زیر درخت میوه دار

۱۱-آمیزش در برابر خورشید

۱۲-آمیزش در حالت جنابت مرد

۱۳-حرف زدن در حین آمیزش

۱۴-نگاه کردن درآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییون آلت زن

۱۵-نگاه کردن به عورت زن در حین آمیزش

۱۶-آمیزش با زن حامله بدون گرفتن وضو

آنچه در مورد آمیزش جنسی خیلی مکروه است :

۱-آمیزش بدون مقدآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییمه

۲-آمیزش از مقعد در حالت حیض زن، اگر زن راضی باشد

۳-ایستاده آمیزش کردن

۴-استفاده از انواع آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییاروها و وسائل آمیزشی توسط مرد در صورتی که باعث آزار زن شود

آنچه در مورد آمیزش جنسی حرام است :

۱-دخول به آلت زن در حالت حیض

۲-آمیزش از معقد اآشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشوییگر زن راضی نباشد

۳-خوردن منی و ادرار

آشنایی با انواع پوزیشن های سـکسی زناشویی
آشنایی با انواع مختلف پوزیشن های سـکسی زناشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter